17220
  • Sonajk @:o)
    #7435
    Köszönöm!
    Akkor hát próba cseresznye ;)
  • Picar77
    #7434
    igen nálam úgy van
  • Crem
    #7433
    nekem a beta működött egymás mellett.
  • Sonajk @:o)
    #7432
    Sziasztok!
    Lehet, hogy értelmetlennek tűnik, de próbált már valaki egy működő CS2 mellé CS3-at telepíteni. Lehet? Működik?
  • Atika :o)
    #7431
    koszonom megprobalom
  • Czdano
    #7430
    Hali :) Programot keresek topikban bizti tudnak segiteni ;)
  • Atika :o)
    #7429
    Sziasztok nem tud valaki egy egyszeru gif kezelo prigit amiben ket gifet ossze tudok rakni hogy aztan mozogjon mind a ketto mert probalkoztam image redyvel de valahogy nem ertek hozza es nincs kedvem szarakodni vele elore is koszi
  • JAG1
    #7428
    Tud valaki segíteni, vagy tutoriált adni photoshoppos weboldal készítésben/hez?

    Ott tartok, hogy csináltam egy fasza hátteret, meg megvannak a menü gombjai. Innen, hogyan tovább?
  • BoSA
    #7427
    Adobe Fireworks CS3 vagy Macromedia Fireworks 8 megcsinálja helyetted.
  • Amse
    #7426
    beépült az ps-be
  • Bigbiggie
    #7425
    Sziasztok! Meg tudná mondani valaki, hogy mi lett az Imageready-vel? Slice-hoz, rétegelt swf exporthoz kiváló eszköz volt...
  • droidika
    #7424
    Digiretus-on találsz pár tipp-et, kép világosításra. (pl.:"Árnyékok világosítása")
  • lang14
    #7423
    sziasztok

    hogy tudnék egy képet normálisan kivilágosítani (kicsit sötét lett)?

    thx

  • SeLFisCH
    #7422
    Hali. Photoshop 7.01et használok. Kis segítség kellene. Terveztem pár jól kinéző honlapot. Csakhogy át kéne html-be tenni. Ebben kérnék segítséget. Tutorial vagy valaki elmagyarázhatná :) Eddig arra jöttem rá,hogy a honlapot mondjuk felvágom 25 részre,és weblapszerkesztő progiban összeillesztem aztán minden képet belinkelek. De ennél biztos van kevésbé időigényes módszer. Valaki ismer ilyet?

    ui: fontos problémám megoldódott,köszönöm.
  • acsati
    #7421
    nekem ez van: Adobe.Photoshop.CS3.Extended-ZWTiSO és van standard to extended patch
  • bunny
    #7420
    ezek közül melyik ami működik is, és érdemes használni?
    Adobe.Photoshop.CS3.Extended.PROPER-SWAMP
    Adobe.Photoshop.CS3.Extended-ZWTiSO
    Adobe.Photoshop.CS3.FINAL.WINDOWS.READNFO-Milkman

    Persze tisztán csak a tudás miatt, nem akarok kalózkodni
  • Evin
    #7419
    thx
  • ProGabe #7418
    a bridge-ben,minden ami cs3 az ott van,nagyon durván megcsinálták azt is
  • Evin
    #7417
    CS2 telepítése során kiadja, hogy milyen formátumhoz szeretném hozzárendelni, de CS3-ban hol lehet ezt beállítani?
  • Basic
    #7416
    Már megvan.
  • artschi
    #7415
    vezérlőpult/betűtípusoknál próbáld meg hozzáadni.
  • SeLFisCH
    #7414
    hi. egy kis help kéne. n ilyen maradi szar vagyok,7.01et használok. Na ugyebár ha letöltök egy fontot,és bemásoloma windows/fonts mappába működine kéne. Ezzel szemben ps nem ismeri fel. Megoldás ?
  • artschi
    #7413
    köszi, kipróbálom!
  • Basic
    #7412
    Ezt a clean tool-t hol találhatom meg?
  • Newfronter
    #7411
    Nyomj neki egy 4-es level-t.

    A DT-ből úgy telepítsd hogy másold a vinyóra a cuccot és onnan indítsd a telepítőt!
  • artschi
    #7410
    egy kis help kellene az új CS3-mal kapcsolatban:

    először fel akartam rakni, kérte,hogy rakjam be a lemezt, belekerült az Add/Remove-ba, onnan nem tudtam eltakarítani, használtam a WCS3Clean-t, először, level 1 majd level 2 szinten, úgy eltűnt végre az Add/Remove-ból. Azóta ha installálni akarom, ezt írja:


  • KnightRider
    #7409

    Köszi!

    Kis cseles az új cucc :D
  • ProGabe #7408
    ???
    minden mozgatható,a kék ps felirattal lehet a toolbart amúgy
  • KnightRider
    #7407

    Sziasztok!

    Meg lehet valahogy CS3-ban oldani, hogy a toolbar ugyanúgy mozgatható legyen, mint a korábbi verziókban?
  • Met
    #7406
    ez volt a gond :)
  • droidika
    #7405
    ...kérdezd meg milyen oldalarányokat használ a nyomtatójuk.
    ( én ugyan igy jártam, utánna otthon átalakítottam a képet, és kinyomtattam 20x30cm méretben, azt mondta a "szakember" 4 m.pixeles felbontású gép álltal készített kép alatt ne vigyek, mert nem lesz jó a minőség! /nem lett rossz/...hülyeséget nem akarok mondani /méretekben/, de nekem kézségesen segítettek /M.M.-ban jobb /volt/ felbontású a nyomtató, mint a ÁRKÁD-ban lévő konkurenciának/
  • marcusz
    #7404
    Kérdezni szeretnék:

    Van egy 1024x768-as, 72 pixels/inch-es képem,ami 36,12x27,09cm-es. Nagyobb felbontásút szertnék belőle, amit majd kinyomtathatok fényképként. Ha Bekapcsolt reasamp image-el átállítom 300 p/i-re, akkor nő a felbontás. Ha utánna csökkentem a felbontást, akkor kapok olyan képet, ami kinyomtatva jó? Fénykép minőségű? Vagy ezzel elrontom az egészet? Az eredeti azért nem jó, mert ezt a képet akarom beleilleszteni egy másikba és így túl kicsi lenne bele.

    Másik gondom:
    Kinyomtattam (media markt gyors gépén) egy 10x15-ös képet a köv. paraméterekkel:
    1065x1598 pixel,w 10cm, h 15cm, 270,51 p/i.
    A képem széleiből levágódott. Milyen méret kell ahhoz, hogy ne vágjon le semmit?
  • Picar77
    #7403
    window / animation fület pipáld ki és meglesz
  • zsolesz92
    #7402
    uj framet hozzáadni?
    animation palettet lenyitod...
  • Met
    #7401
    wazeg, nem találom :)
    2 réteg megvan, file/save for web devices megvan, de nem tudom hol lehet framet hozzáadni, illetve amiről azt hiszem, hogy az (a color table alatt) az innaktív
  • ProGabe #7400
    hátőőő,photoshop cs3 extended...
    meg alap is tud elvileg mozgóképeket importálni,csak az lebontja layerekre
  • Antrax #7399
    Hali, mondana nekem vki egy olyan plugint aminek a segítségével tudok .avi-t is importálni?

    Előre is kössz...
  • monyesz
    #7398
    köszi de nekem ez eléggé gáázos de mindegy
    azért kösz
  • Picar77
    #7397
    file/save for web devices

    ebben a menüpontban tudsz kimenteni mozgó giffet
  • Basic
    #7396
    Hát ez elég egyszerűnek néz ki. Remélem megfelel.