17220
  • zsolesz92
    #8399
    rajzolsz fehér csikot, blur tool, motion blur, meg mindenféle blur
  • hispan2
    #8398
    Üdv!

    Ezen a képen egy fényhatás látható, érzékeltették a fénysugarakat. Valami ehhez hasonlót akarok én is elérni egy másik képpel. Hogyan tudom ezt megtenni Photoshoppal?
  • shaba23 #8397
    találtam torrenten egy 11gigás photoshop tanfolyamot, kiváncsi vagyok, hogy milyen
  • Attis55
    #8396
    Sziasztok!

    Letöltöttem néhány custom shape(csh) fájlt és be is importáltam a PS-be. Meg is tudom őket nyitni külön shape-enknt, viszont én azt szeretném, ha az összesbe is benne lennének... Van rá mód, hogy az összes shape-t lássam?

    (be kell integrálni az összeset az All.csh-ba???)

    Előre is köszi!

    A.
  • VRSDM
    #8395
    ctrl-t után jobbklikk és perspective ... (azthiszem ez egyértelmű) sry :$
    nekem csak raszterizálva engedi a szöveget free transformolni...
  • hispan2
    #8394
    Nem történik semmi se szövegként, se rasterizálva :(
  • VRSDM
    #8393
    előre megírod, majd ctrl-t ;) ha nem reagál akkor előtte rasterizáld.
  • hispan2
    #8392
    Köszönöm, ez sikerült is az 1-es leírás alapján. Esetleg tippek arra nézvést, hogy a spirál közepe felé a szöveg egyre kisebb legyen?
  • Basic
    #8391
    Link 1
    Link 2

    Ha valahol elakadnál, szólj.
  • hispan2
    #8390
    Egy csigavonalba szeretnék szöveget felírni, ehhez nyilván a Pen Tool-al kell rajzolnom az útvonalat, de hogyan tudok szabályos spirált készíteni legegyszerűbben?
  • Hecker007
    #8389
    műxik, így sokkal jobb azért, a másik megoldás se lenne rosz csak azt még ki kell tapasztalni :)
  • Hassan B
    #8388
    Működnie kell, mert a HK.-eket em írták át a magyar változatba... :)
  • Hecker007
    #8387
    kipróbálom remélem műxik, Virtualtuningnál nem mindegy sajnos a szintelenítés :(
  • Shiwo
    #8386
    jóvanna..nem sok lövésem van a hotkeyekhez.. csak 1-2 darabot ismerek és használok...
  • VRSDM
    #8385
    ctrl-shift-u = desature
  • Shiwo
    #8384
    az nem jó, ha nyomsz 1 ctrl+u -t és lehúzod balra a középső csúszkát ? vagy nem úgy akarsz szinteleníteni ?
  • Hecker007
    #8383
    cs3-ból valaki használt magyar verziót?
    ha igen mondja már el hogy hol létezik a régi szintelenítés mert én csak olyat találtam hogy "fekete/fehér" az meg kicsit szenvedős
  • Hassan B
    #8382
    Megmentett(él) egy winfosreistalltol... :D

    amúgy nagyon jó program, télleg törli a fölösleges vagy zavaró dolgokat...
  • modellmaker
    #8381
    Örülök, hogy segíthettem... :)
  • Hassan B
    #8380
    Ez tényleg segített, kössz szépen... :)
  • Shiwo
    #8379
    hmm..majd kipróbálom..regcleanerrel próbálkoztam, de az úgy tűnik nem végzett tisztességes munkát..
  • modellmaker
    #8378
    van egy Your Uninstaller nevű progi, keresd meg egy "webáruházban". A maradék dolgokat is leszedi, plusz regisrtyben is kitörli a megfelelő bejegyzéseket.
  • Hassan B
    #8377
    elég idegesítő, de úgy tűnik, hogy win reinstallon kivül nem nagyon van megoldás...
  • Shiwo
    #8376
    nekem a premier csinálja ugyanezt
  • Hassan B
    #8375
    Igen... már én is próbáltam, de úgysem jó...
  • thoomas
    #8374
    csak kötelezőből kérdeztem meg...:D
    amugy nekem is volt ilyen problémám, a telepités kezdésénél "megfagyott" a
    dolog. egy olyan megoldást találtam h az össze cd-n lévő fájlt mindennel együtt kimásoltam a dokumentumok mappába.onnan indítottam a setup-ját és ugy már jó volt
  • Hassan B
    #8373
    Na vajon? :)
    nem...
    de régebben jó volt...(már volt ezzel telepítve)
  • thoomas
    #8372
    dobozos verzió?
  • Hassan B
    #8371
    Azt hiszem megvan a megoldás is...
    Van az eltávolítás listán egy olyan nevű dolog, hogy: Adobe Setup. De ezt sehogy nem tudom onnan kitörölni... Nem lehetne valahogy manuálisan törölni a rendszerböl?
  • Hassan B
    #8370
    Üdv!
    Multkor írtam, hogy nem sikerül felszenvednem a cs3-at, és ez azóta sem változott. Most rájöttem, hogy valamér nem indul el maga az installer. Kicsomagolja a dolgokat aztán elkezdődne a telepítés, de nem csinállsemmit
    és nem is ír semmit...
    Mi lehet a gond? Próbáltam már új windows installert,de semmi változás...
  • The Garrett
    #8369
    woot thx:))

    illustratort nemnagyon hasznaltam eddig, ezekszerint itt az ideje ^^
  • robos
    #8368
    Csináld meg illustratorba az egészet (ott lehet szagatott stroke-ot csinálni), majd place-eld be PS-be smart objectként, ennyi...
  • The Garrett
    #8367
    hogy tudom megoldani hogy szaggatott vonalas körvonalat rakjak egy shape köré?

    ugy kene hogy minden vonal azonos hosszúságú, és a vonalközök is állandóak, valamint pontosan követik a shape alakját => szabadkézzel kizárva.
    próbáltam már négyzetrácsos patternbol stroke ot, az nem volt az igazi(vagy csak a minta nem volt jo? :P ), ugyanigy a nagyon sűrűn váltakozó színű gradient sem jött be. :/
  • VRSDM
    #8366
    image-selective color-naturals részleg. ott van valami csúszkakombináció minden hajszínre. :] de ne várd el hogy fejből tudjam.
  • droidika
    #8365
    tuturial.hu
    digiretus.hu
    digiretus.hu
  • Kovács legény
    #8364
    kivágod a hajat és invertálod ,akkor szép világos lesz beállitod a tonust és visszainvertálod ,aztán szinezed
    nemtom ,csak egy tipp ,én igy állnék hozzá
  • thoomas
    #8363
    Hy all:)
    lenne egy olyan problémám, h egy csajnak a hajszínét kéne megváltoztatni. Tudom h ez már kicsit uncsi:D de az a rossz h majdnem fekete hajból kéne...már kb 5 féle módszerrel próbáltam, de nemjó semelyikse. Kezdem elveszíteni a hitem h ezt meglehet csinálni:S:D ha vki tudna vmi hasznos tanáccsal megdobni az jó lenne!thx
  • X TEA C
    #8362
    Hello mindenkinek,

    A kovetkezo a problemam, elromlott a vinyom, sikerult vissza szerezni rola a file-okat de a Photoshop (psd) faie-lokat nem tudom kinyitni. Azt irja hogy hibas file> A kerdesem, hogy ven e valami mod rendbehozni es ujra hasznali kesobb ezeket a file-okat?
    Segitsetek legyszi!
  • Busmann
    #8361
    Hello.
    NAgyon nagy segítségre lenne szükségem!
    Van köztetek valaki,vagy valamelyikőtöknek ismerőse aki Trust TB-4200-as digitalizáló táblát használ?
    Ha igen a [email protected] elértek.Ott ismertetem miről is van szó.Segítséget meghálálnám...
    Üdv:
    B
  • zsolesz92
    #8360
    rasterized layerben van, tehát nem fogod tudni egy kattintással megolkdani.
    kitölrlödd a mostani system panel nevezetü réteged, fogsz egy teccetős betütípust és odairod a szöveged.