17220
  • ProGabe #8519
    és ilyen blending hol van ps-ben?eleve blending tool sincs :\

    ez lenne a lényeg,az hogy utána mit csinál ps-ben nem érdekel,ahhoz értek
  • NessieGraf
    #8518
    Elolvastam, nagyjából értem, csak azt nem, miért kell hozzá Illustrator, amikor a vonalrajzolás utántól végig shopban dolgozik. Engem zavar, hogy fehér a háttér a tut-ban, mert a fele nem látszik. Próbáld átlátszó háttérrel, végig Shopban. Smart Objectet ott is tudsz csinálni, a ködösítéhez meg nem biztos, hogy fontos a vektoros vonal.
  • ProGabe #8517
    valaki pls segítsen ENNEK a tutornak az első 2 lépésében!

    illustratorhoz nem értek,és rohadtul nem olyan vonalakat csinál amit kéne,ettől a blend nagyon ocsmány lesz.amit én csinálok vonalakat,azok kitakarják egymást,ha a filljüket beállítom akkor úgy viselkednek mint az objectek ps-ben :S

    ha a leírtak szerint a stroke-ot állítom,akkor - mily' meglepő :) - nem látom őket
  • cement
    #8516
    ne nezz mar hulyenek :D jpgben probalom elmenteni de egyszeruen kiirja hogy File.jpg nevu file mar letezik (holott nem file.jpg neven akarom elmenteni) es megkerdezi h folulirom-e, en mondom igen, es elmenti de mikor meg akarom nezni nincs kiterjesztese, csak a neve amit adtam neki, es be kell irn moge a .jpg kiterjesztest.
  • zsolesz92
    #8515
    alul, a kép neve alatt nem psd van kiválasztava? azt tedd át jpgbe
  • NessieGraf
    #8514
    Nincs valakinek véletlenül egy Adobe Flash CS3 a közelében?
    Egy nagyon egyszerű feladatot kéne megoldani, de technikai korlátok miatt nem megoldható a progi letöltése (gprs net, mer erre fussa...).
  • NessieGraf
    #8513
    Újraindítottad, vagy kikapcsoltad-bekapcsoltad? Nem maradt véletlenül egy ikonja az asztalon? Nálam az infra port hagyott egy ikont, onnantól még az USB port se állt velem szóba.
  • dtommy79
    #8512
    Így történt, de sajnos nem működik. A lentebb leírt problémám áll fenn.
  • jefferson83
    #8511
    A CD tartalmát fel kell másolni a gépre és onnan telepíteni. Ezt jó elsőként megtenni, mert utánna már nemtudom, hogy jó lesz-e (de érdemes próbálkozni).
  • dtommy79
    #8510
    Sziasztok,

    cs3 telepítés problémám lenne. Egyszer megszakadt a telepítés és azóta állandóan azt írja ki hogy a telepítő fut és hogy egyszerre csaegy adobe termék telepíthető. Megpróbáltam újraindítani a gépet, eltávolítottam a program listából, regcleaner-el is végig pásztáztam a registryt de hiába. Mindig azt írja ki, hogy a telepítő már fut.

    van valami ötletetek, hogyan lehetne ezt megoldani?
    köszi
  • cement
    #8509
    gyerekek az miert van hogy a cs3-am a jpg-t kiterjesztes nelkul menti el a jpg-ket? mikor ramegyek hogy mentes maskent, kiirja hogy ilyen file mar van holott nincs, és megkerdezi hogy felulirja e, en meg mondom hogy igen, es formatum nelkul menti el. ha utana beirom kiterjesztesnek a jpg-t akkor jo a kep, de uncsi beirogatni minden elmentett kep utan a kiterjeszteset
  • NessieGraf
    #8508
    Keresd meg újra. Egyszerűbb.
  • sdg
    #8507
    Zsolsz: sajnos nem, nagyon más

    Ezt a képet nem én csináltam, én csak leszedtem a netről!
  • The Garrett
    #8506
    azt sehogy nem fogod :)
    a miniatur nézet képe bele van ágyazva abba a jpg - be amit nagyban nézel, sok más kép információval együtt.
    Amit látsz kis kép az csak akkora méretű amilyennek a filekezelőből látod. nem fogsz tudni vele mit kezdeni.
  • NessieGraf
    #8505
    Mindaddig az eredeti miniatűr képet látod, amíg nem indítod újra a Photoshopot. Ez már ment néha az agyamra. A jövőre nézve: ha egy képen elkezdesz dolgozni, azt sose jpegben tedd. Mindig csinálj egy rétegmásolatot, azon dolgozz. Mindaddig tartsd psd formátumban, amíg késznek nem ítéled. (Én azután is így szoktam.) Ha kész, ments másolatot jpegbe.
  • zsolesz92
    #8504
    sztem meg egyszerüen a miniatürtr annyira torzítja h az eredetit látod. nem lehetÍ?
  • sdg
    #8503
    köszi, és nem tudod véletlenűl, hogy a miniatűr nézet képét, hogy lehet megnyitni? :)
  • Met
    #8502
    azthiszem ps-ben meg lehet oldani, hogy miniatűr nézetben más látszódjon mint a valós kép
  • sdg
    #8501
    igen de ez azért nem lehet mert az eredeti kép nincs is meg a gépemen, szóval én ezt a képet a netről szedtem
  • The Garrett
    #8500
    valoszinubb hogy csak a miniatur nezetet nem frissitette a windoz...
  • sdg
    #8499
    Miniatür nézetben pedig lehet látni az eredeti képet, és nem jövök rá, hogy hogyan kell nagyba is megnézni, mert ha megnyitom már nem azt látom hanem azt ami a módosított.
  • sdg
    #8498
    egy csomó torzitás van rajta, elszínezés, belerajzolás
  • The Garrett
    #8497
    mit jelenet az hogy be van photoshopozva?

    nem igazán értem mit szeretnél, de ha van egy képed amit PS ben módosítottál, elmentetted, bezártad a ps -t...nos az ugy is marad.
  • sdg
    #8496
    van egy jpeg- formátumú kép ami be van "photoshopozva", de a miniatűr nézetben az eredet képet lehet látni. Hogy lehetne megnyítni nagyban is az eredetit? A válaszokat előre is nagyon köszönöm!
  • NessieGraf
    #8495
    De működik úgy is, hogy vonalat húzol, aztán EDIT és transform->warp. Pathra is lehet.
  • thoomas
    #8494
    aha, köszi majd megpróbálom ugy!;) "áthidaltam" a problémát egy másik dologgal...:D:D
  • The Garrett
    #8493
    deformálni tudsz gradientet ugyanolyan műveletekkel, mint 1 shape -t.

    Megcsinálod a gradientet ( uj layeren)
    convertálod smart objectnek
    select toolal jobbclick-> free transform.

    én így csinálnám, lehet van rá más megoldás is:)
  • thoomas
    #8492
    sziasztok!
    azt szeretném kérdezni h a Gradient tool-nak a vonalát, lehet-e vhogy ívesen meghuzni? már próbáltam pen tool-tól elkezdve mindennel:S
    köszi
  • soma62
    #8491
    EZER HÁLA NÉKED TESTVÍREM!!!
  • artschiatwork
    #8490
  • jefferson83
    #8489
    Akit esetleg érdekel és még nem vót:

    ADOBE® PHOTOSHOP® CS3
    FELHASZNÁLÓI ÚTMUTATÓ

    Magyar változathoz - 678 oldal és pdf :O


    Letöltés (rapid)
  • cement
    #8488
    kössz szépen!
  • jefferson83
    #8487
    Ez a megoldás valóban. Én egy XP újratelepítés után elfelejtettem és utánna sehogyse tudtam már feletelepíteni miután virtuális meghajtóról már egyszer próbáltam :(

    Szűz XP volt, minden PS-el kapcsolatos dolgot töröltem a gépről és a registryből is és a szemét mégis valahol megjegyezte :)
  • soma62
    #8486
    Cement én tom a megoldást! BEmountolod a cd tartalmát pedig felmásolod egy mappába és a gépröl kell elinditanod nem a "virtuális meghajtorol" Tehát röviden virtuális meghajtorol felmásolod egy mappába a tartalmat (mindent) és a mappábol inditod el a telepitöt(winyodrol ahova másoltad) Hajrá
  • cement
    #8485
    erre nem tud senki semmit ? :CCCCCCCCCCCCCCCCc
  • ProGabe #8484
    hát az az ecset.van sok féle..........

    mit akarsz tudni?ez olyan mintha azt kérdezném,hogy adjatok leírást a gázpedálról.az is egy k.rva nagy egész része
  • Met
    #8483
    mennyi szabad hely van a vinyón?
  • cement
    #8482
    ciao . leszedtem a cs3-at isoban es amikor telepitenem fel azt irja hogy helyezzem be a cs3at tartalmazo adathordozot... szal nem ismeri fel hogy a virtualis meghajtoba van bemountolva? hogy lehet felrakni?
  • Gora
    #8481
    Tudom...:) de semmitse segített
  • Met
    #8480
    beállítás után újra kell indítani a progit, hogy érvénybelépjenek a változások