17220
  • modellmaker
    #9279
    Megvan.
  • modellmaker
    #9278
    A kijelölést el lehet tüntetni úgy, hogy ne szüntessem meg közbe? Mármint maradjon meg a kijelölés, de ne lássam a hangyákat.
  • NessieGraf
    #9277
    Még sosem láttál kötözködni.

    Én azt mondtam, nem egyszerű és tudnia kell, mit akar. A videó nem mutat meg minden lépést, akkor sem, ha kikockázod. Egy ilyenhez bármilyen furcsa számodra anatómiai ismeretek, elképzelés is kell.

    Sajnálom, hogy maximalista vagyok. Azt is, hogy kötekedésnek veszed a segíteni akarást. Szerintem egy ilyen videóra ő is rákeresett/rákereshetett és nem ok nélkül kért tanácsot.
  • robos
    #9276
    Kit érdekel, h, h csinálja....
    Ott a video, nézd végig rendesen akár többször, kikockázva és megtudod...
    Gondolod végignéztem a vid-et? Rákerestem a témára, belinkeltem a srácnak, ennyi!

    Nessi: nehari, de a plugin a lényeg amivel lehet ilyeneket csinálni, de tőled már megszokott, h mindenbe belekötsz. Én legalább kerestem neki megoldást és adtam hozzá linkeket, és nekem ez a lényeg, nem az, h izekre szedjem a videót, h ott mi van pontosan! Sry!
  • zsolesz92
    #9275
    nézd meg a kezét az alap képen, ki van nyitva. nem csinál vele semmit de már 1. liquify után be van csukva a keze...

    meg azt hogy csinálja hogy brushal rajzol szőrt, meg hogy csak végighuzza az egeret a mellbimbóján és kapásból normális melle lesz :D
  • NessieGraf
    #9274
    Bocs, de ez még nem izmos, csak kevésbé dagadt és kevésbé bamba.
  • robos
    #9273
    Itt van egy konkrét példa, h, h legyél erős te is fotosoppal
  • robos
    #9272
    Így akarsz gyúrni?

    Btw, a problémádra a megoldás a Filter/Liquify plugin...

    Videotutor - The Photoshop CS2 - Liquify Tutorial

    Egyéb Liquify tutorialok...

    Ja, mellesleg google a te barátod is, nem volt 20mp, h találjak a témáról helpet a neten, ráadásul videotutor formába...
    Tessék használni a netet, hamár ott ülsz előtte...
  • daxan
    #9271
    Köszi szépen!
  • NessieGraf
    #9270
    Macerásan. És pontosan kell tudnod, hogyan néz ki az eredmény. Az edzés hatékonyabb (Bocs)
  • 0246886420
    #9269
    Hello!
    Nem tudná valaki megmondani hogy hogyan lehet felpúmpálni az izmokat a photoshoppal? mert tudjátok nekem csak angolul van meg és úgy kéne a leírás. És ha valaki eltudna küldeni egy képet, hogy ilyen volt aztán ilyen lett az ember és mellé leírva hogy hogyan csinálta az nagy segítség lenne. Az e-mail címem [email protected].
    remélem tudtok segíteni.
    Kőszi
  • immovable
    #9268
    thx
  • NessieGraf
    #9267
    Igen és a stílusoknál pattern overlay.
  • The Garrett
    #9266
    mind1 az bonyolultabb tényleg. a másik kettő sokkal egyszerubb, azzal csináld. :)
  • immovable
    #9265
    #9258 müxik, de The Garrett által mondott nem megy
  • immovable
    #9264
    define pattern?
  • immovable
    #9263
    hogy csinálok egy adott képből textúrát, mert amit a többiek mondtak az nem jönn össze?!
  • artschiatwork
    #9262
    kb. :)
  • phoenix1
    #9261
    variációk egy témára :XD
  • NessieGraf
    #9260
    Ennél egyszerűbb, ha a szöveget eleve kijelölésként írod. A végeredményt transzformálni is lehet.

    A másik_ képből textúra, azt a stílusoknál rá a szövegre. akkor a kép tologatható a szövegen a stílus szerkesztésekor, a szöveg szerkeszthető marad.
  • The Garrett
    #9259
    wow ez kiraly. :D
  • artschiatwork
    #9258
    vagy másik módszer:

    a szöveg réteg van alul, a kép réteg felül, a képre kattintasz, nyomsz egy Ctrl+g kombinációt (clipping maskot hozol létre), így tudod a kép "belekerül" a szövegbe.

    A képet is tudod mozgatni, és a szöveget is át tudod írni.
  • The Garrett
    #9257
    megnyitod a képet amiből ki akarod vágni a betűket. Ráírod a szöveget, elhelyezed oda ahova szeretnéd, aztán jobbclick és convert to shape, ezután a szöveget nem tudod szerkeszteni már.
    Pen toolal jobbclick a shape -re > make selection > OK gomb, ezzel kijelölted a szöveg körvonalát. Ezután megfordítod a kijelölést, és nyomsz egy delete gombot a kép layeren - így mindent kivágsz a képről amit nem fed a szöveg. utanna a szöveg layerét kikapcsolod és láss csodát :)
  • daxan
    #9256
    Sziasztok! Hogyan tudok olyan betűket csinálni, mint a képen van. "San Fransisco" felirat.
  • The Garrett
    #9255
    image / mode nál 8bits/channel legyen kipipálva.
  • kr1szmester
    #9254
    Az lenne a problémám, hogy csináltam egy profilt a HotDog-ra de, ahogy menteném el nincs JPG formátum :( Nemtudjátok, hogy mi lehet a probléma? :(
  • NessieGraf
    #9253
    Az elmentett gradientnek mindegy, hogy layer style, vagy gradient tool! Mindenképp átszínezhető.
  • robos
    #9252
    Verlaufot (gradient) mindig layer stlye/gradient overlay-el kell csinálni, pont emiatt ami neked is a mostani problémád, h lehessen később a színein változtatni.Ennyi...
  • NessieGraf
    #9251
    Ha ezt űgy érted, hogy gradienttel rajzolod, akkor csak fel kell venni a neked tetsző gradientek közé és utána elmenteni az egészet.

    Ezt a következőképpen teheted meg: Megcsinálsz egy ilyen színátmenetet (gradient), akkor felette lesz egy Custom felirat az editorban. Oda beírsz egy nevet, pl: kékből zöld. Megnyomod a név melletti gombot, így bekerül a palettába. Ezután a save/mentés gomb következik. Ott adsz egy nevet, amin legközelebb megtalálod. Nemcsak ezt, hanem mindazokkal együtt, amik akkor voltak aktívak, amikor újként felvetted.
  • Met
    #9250
    thx

    Ha rajzolok egy színátmenetet akkor később azt, hogy tudom átszínezni anélkül, hogy újra meg kelljen rajzolnom? Tehát ne feketéből fehérbe hanem zöldből kékbe menjen.
  • ProGabe #9249
    650x150
  • Met
    #9248
    Mekkora méretű ez a kép itt a szövegdobozban?
  • Kovács legény
    #9247
    nemtom, ilyen egyszer fordult elő velem, akkor valamilyen barom formátumban volt a kép, átraktam jpg-be és nem volt gond vele.
    A szöveg alapból új layerre kerül amit alapból bármior bárhogy formázhatsz,ha normálisan mükszik minden.
  • dalaman
    #9246
    Kösz a linket,de leírásokat már találtam. Nekem nem az a problémám,hogy lehet vírág formájú 3D hatású betűket létrehozni,hanem,hogy lehet bármilyen színű és bármilyen alakú betűt csinálni. Megnyitott képbe gépelésnél átlátszó betűk vannak amik az elmentéskor elvesznek. Képbe kattintáskor fent a szövegmező szín téglalap már nem kapcsolható. 9.0 verzióm van.
  • Bala10
    #9245
    ? de inkább a banner műhelyben kérd, ha ez nem tetszik. :)
  • grebber
    #9244
    Erre a képre kellene nekem egy Alone in the Dark felirat de valami képbe illő a jobb alsó sarok tájékán!
    Megvalosítható lenne ez? Valaki megtudná csinálni?
  • Snexi
    #9243
    Tudom hogy rossz topic,de az ImageReady-be hol van az Animation paletta?
  • Kovács legény
    #9242
    itt mindent megtalálsz
  • dalaman
    #9241
    Kedves szakértők!
    Kezdő felhasználó vagyok. Családi képeinkre szeretnék pl.dátumot feliratozni. Sehogy sem sikerül. Következőt csinálom:
    képet megnyitok - ( T ) szöveg-eszközre katt - a képbe kattintok - beírok és ekkor a beírt szöveg színtelen marad. A belekattintás után fent a szövegszín mezőt már nem lehet aktiválni, szürkére vált és a szövegnek nem lesz színe. Úgy is próbáltam, hogy először új réteget nyitok, abba sem tudok feliratot tenni. Segítene valaki?



  • Kovács legény
    #9240
    ez itt a gond kéremszépen:)