17220
  • Atika :o)
    #9399
    Szia itt talalsz hasonlot
  • JAG1
    #9398
    Brush-t keresek, olyat, mint a linkelt kép háttere.
    Régebben mintha linkelte volna valaki, de az nem ma volt.

    Link


    Köszi,
  • SrAta
    #9397
    Bocxs h 2 képet toltam be csak nemtuttam melyikkel kell belinkelni
  • SrAta
    #9396
    Ez kedves barátunknak ment...:D:D:D
  • SrAta
    #9395
    Jah bocs a szöveg lemaradt: "én ezt egy saját programmal csináltam és én tuningoltam fel!!!
    Aki nem érti-,-
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    NEM!!! Ezt csak összemásoltam!!!
  • SrAta
    #9394

  • Shiwo
    #9393
    nah, kérdésemre kaptam egy tippet, ami működött..belinkelem ide, hátha más is így jár, és sose árt, ha többen tudnak róla..

    köszi Braaa :)
  • ProGabe #9392
    a tutorialok arra valók,hogy ismerkedj a programmal.ötleteket adnak,megmutatják a lehetőségeket,és sok-sok gyakorlás,próbálkozás,szenvedés után már saját magad találod ki mit,mivel,hogyan!

    nem tudom sem én,sem más elmondani hogyan csináld meg,mert ez nem egy IKEA-s összeszerelési útmutató szintje!

    ki akarsz cserélni egy fejet egy testen?Google!

    EGY - KÉT tutorial a témában
  • zsolesz92
    #9391
    xD

    menny végig a tutorial.hu-n és ha már értesz valamennyit a ps-hez gyere vissza. vagy várj 1-2 évet és talán elég idős leszel hozzá hogy megértsed hogy RAJZOLNI KELL AZ IZMOKAT. amég papírra nem tudsz lerajzolni egy részletes felkart, sztem addig esélyed sincs ps-ben.

    én pl full hülye vagyok a rajzoláshoz, szal nem is próbálkozok ilyenekkel.

    Minek akarsz te ennyire izmosítani? tecceni aarsz a barátnődnek? :)
  • Bercy #9390
    Azt értsd meg végre, hogy nem azért nem segít senki, mert nem akar, hanem mert nem tud. Mivel ez nem egy ilyen egyszerű dolog. Nem lehet pontról pontra leírni.
  • Shiwo
    #9389
    köff, de az nem segített :(
  • Met
    #9388
    Mond te tényleg ennyire hülye vagy?
    Leírom lassan, hogy megértsed.
    NEM FOG NEKED ENNÉL TÖBBET SENKI SEGÍTENI.
  • 0246886420
    #9387
    És tudnál segíteni akkor? Az e-mail címem [email protected]
  • ProGabe #9386
    eszem megáll!

    szerinted úgy csinálták ezt a képet,hogy dzsekk testét "gyúrták ki"?
    mert csak a fejét montírozták a testre!ráadásul szarul,mert látszik a nyakán a 2 kiló blur

    az egy dolog amit írtak.ennyi erővel minden amit leírnak a neten igaz^^
    "saját program" lol!amennyiben a lewarezolt ps annak számít,akkor tényleg saját programmal csinálták
  • SrAta
    #9385
    PÜ ment
  • Shiwo
    #9384
    help ! megzakkant a Photoshoppom !

    nem enged beírni szöveget a Type tool-lal.. látható színnel próbálok, a betüméreten is variáltam, balrazárton van, a réget is látszana elvileg, lényegében gőzöm nincs, hogy mi a rák bajja van
  • Kovács legény
    #9383
    úgy gondolta, úgy működik mint a filmekben, fog egy képet, lenyom egy billt és átalakul a kép...
  • Shiwo
    #9382
    köcce szépen, ebből kaptam pár ötletet :)
  • zsolesz92
    #9381
    Nem hiszem el hogy 20. hsz után sem tudd felfogni...

    Izmosítani kurvára de nem egyszerü, vagy megrajzolod szépen egy alap brushal, vagy a liquifyvel szarakodsz adfdig amig jó nem lesz vagy a clone stamp toolt használod.

    Ha nem tudod mi az akkor meg keress rá googleban.
    Ja és a legegyszerübb amit már irtak is, hogy valahonnan kivágod a kezet, a másik helyre meg beilleszted
  • SrAta
    #9380
    Hátőő
    Csak így ötlet szintjén
    Mondjuk:
    1. lépés kijelölöd azt a rész ahova az izmokat növelni akarod tehát a szélét amekkora lehye és clone stamp(vagy mi a neve) rámásolgatod
    2. lépés szépítgeted mongjuk blur liquifivel variálod kicsit meg brushhal belerajzolsz
    3. lépés elmented
    Érthető volt???
  • robos
    #9379
    Én ezt találtam...

    több mint a semmi...
  • 0246886420
    #9378
    És van valami más?
  • Kovács legény
    #9377
    két jó képet kell találni, egyiken kivágod másikon beilleszted, helyére rakod, méretre igazítod szint beállítod.
    amúgy www.tutorial.hu ezt végignyálazod, és gyakorlat teszi a mestert
  • 0246886420
    #9376
    Akkor valaki leírja, hogy mikkel lehet a photoshoppon ilyesmiket csinálni?
    De pontosan, mert én csináltam a liquify-vel, de nem sikerült, mert elmosodott akkor valaki mondja el, hogy, hogyan lehet, hogy ne mosodjon el a kép? De mondjuk, hogyha valaki elvállalná azt megköszönném, hogy, hogyan csinálta azt képpel együtt.

  • Met
    #9375
    Egészen biztos, hogy nem fogja senki csak neked megcsinálni/elmagyarázni se itt se email-ben se msn-en, mivel nem 2 perc.
    Ha mázlid van találsz hasonló tutorialt és az alapján ki tudod kísérletezni, ha nem akkor anélkül állsz neki.
  • Shiwo
    #9374
    esetleg tudna valamelyikőtök jó tippeket adni vagy valami jó tutorialt arról, hogy lehet új járművet (motort) átphotoshoppolni úgy, hogy réginek hasson ?
  • 0246886420
    #9373
    Helo! Tudom. Ezért szeretném úgy, hogy pontokban megcsinálná valaki pl elöször a kezét és elmondja, hogy milyen gombbal. De úgy , hogy egyik felén az alap a másikon amit csinált és így leírja, hogy mivel csinálta pontosan és nem csak egy szót.
  • JAG1
    #9372
    :-DD
  • Bercy #9371
    Figyelj, azért "nem segítenek", mert ez nem olyan egyszerű dolog.
    Egy kép maipulálsa egy összetett folyamat amit sok féle képpen meg lehet oldani. Például brush-al is rajzolgathatod az izmokat.

    Tehát képtelenség leírni, hogy hogyan tudsz nagyobb izmokat csinálni. A rajzolás nem egy automatizált folyamat, nem leírható.
  • 0246886420
    #9370
    De, de egyszer sem írtatok vagy csináltatok semmit. Másnak is segítetek úgyhogy segíthetnétek ti is és remélem azért fogtok is és nem csak írógatni.
  • 0246886420
    #9369
    Amúgy, hogyha érdekel azt a weboldalt csináltam akkor is. Csak nem akartalak untatni, de amúgy akkor is leírtam, HOGY NEM AKARLAK UNTATNI A RÉSZLETEKKEL TITEKET. És mást is írhattok, mert azóta már tanultam egysmást, úgyhogy, hogyha tudna valaki segíteni az jó lenne tényleg és nem csak írkálni ilyeneket. Amúgy nagyon megköszönném, hogyha leírná valaki, hogy hogyan vagy mivel csinálták és leírni alaposan. Ha nem tudom akkor nem tudom megcsinálni, de azért megpróbálni meglehet, mert amit írtam tegnap abban a 2-at is egy ilyen ember csinálta csak ő nem akarta elmondani, hogy, hogyan csinálta.
    Köszi, ha valaki tud segíteni és nem csak itt írógálni az tényleg jjó lenne.
    Viszlát!
    UI: amúgy te is segíthetnál mint robos. Hisz ez egy ilyen weboldal.
  • NessieGraf
    #9368
    És az előző hozzászólót kiegészíteném: Amit itt kaptál videót nem tudod értelmezni, mert nincsenek meg az alapjaid.

    Magamat ismétlem immár sokadszor: A PS-en kívül tanulmányozd az anatómiát is, mert anélkül is nagy tévedéseket követhetsz el.

    Ha komolyan veszed amit szeretnél megoldani, néhány hónap múlva már érteni fogod az eddig kapott válaszokat.
  • SrAta
    #9367
    Ember te ezt nem írtad a PS munkákhoz vagy 5ször????
    De akkor kevesebb volt a körítés:D:D:D
    akk csak azt írtad h mit akarsz most meg írtál hozzá anyagot is
    De már ott is megmondták!!!
    MIVEL NEM ISMERED A PHOTOSHOPOT EZÉRT CSAK A LIQIFIT TOD HASZNÁLNI MERT A TÖBBIRŐ NEMTOD MIAZ!!!!!!!!
    Csak ennyit...:D
  • 0246886420
    #9366
    Amúgy mi az e-mail címed?
  • 0246886420
    #9365
    Hát igen.
    Csak egy új fórumot csinálok ahol ilyen képek vannak és ahogy láttam eléggé látogatottak ezek a képek amúgy, ha tudsz segíteni jó lenne.
    Kösz!
  • zsolesz92
    #9364
    azért az írásod alapján fogadni mernék hogy nem vagy több 14 évesnél...
    na persze ez nem gond csak egy ilyen szöveget a felében is le lehet írni
  • 0246886420
    #9363
    Amúgy nem volt fejcsere azt írták és, ha lehetne olyasmi vagy nagyobb izmos képet is küldhetnél, de csak, ha tudsz, ha nem akkor nem.
  • 0246886420
    #9362
    És ha tudsz küldhetnél még párat, mert ezek nagyon jó fótok. Az e-mail címem:[email protected]
    Amúgy tényleg nagyon kösz és, ha valaki tudna ilyeneket kldeni neki is elöre kösz.
  • 0246886420
    #9361
    Azta letudnád írni pontosan, hogy, hogyan csináltad ezt nagyon pontosan mert a liquify-vel én is próbálkoztam, de nekem így nem sikerült. Ha eltudnád küldeni képben, hogy mekkora paraméterrel és hogyan az nagyon jó lenne, mert nekem mindig elmosodik.
  • robos
    #9360
    Photoshop Liquify-vel

    Sztem a 2ik képen fejcsere volt