17220
  • NessieGraf
    #9799
    Szerintem a 12pt betű lehet kicsi, mert ha kicsi a felbontás nagyobb betű kell.
  • rooney8
    #9798
    Új layer = új réteg
  • dragon11
    #9797
    ezt nem értem, hogy új layer.. :S sorry, még új vagyok, de guglizok 1000-rel..
  • Kovács legény
    #9796
    új layert próbáltál már rárakni és arra írni? A régi meg mehet a kukába
    nem értem mi lehet a baj, mert ha kétszer ráklikkelsz akkor aktiv lesz a szövegdoboz és hozzáírhatsz úgy hogy látszódnia kell
    opacytit nem raktad 0-ra?:)
    ha máshogy nem megy, töröld ki a régi layert mentés máshogy jpg-be megnyitod újlayer és írsz 100%-hogy látszódni fog
  • dragon11
    #9795
    Okés, köszönöm előre is.:) csak engem is érdekelne mi baja van..:\
  • JAG1
    #9794
    Csak holnap reggel, mert nincs egyelőre otthon netem, de ha este feltöltöd, sztem akad majd itt valaki, aki megcsinálja.
  • JAG1
    #9793
    Action-al felveszed, ahogy megcsinálod az elsőt, a többin meg csak lejátszod. :-)
  • dragon11
    #9792
    Ok, este feltöltöm. Átírod arra amire én akarom?


    köszi előre is jag.:)
  • DJ RX7
    #9791
    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. Egyszerre szeretnék 15 képet leméretezni, ugyan abban a méretben, maximális minőséggel és bilinear-ban. Mindezt azért, hogy ne kelljen egyenként mindent megcsinálni. Hogyan csinálhatom meg? Egyáltalán meg lehet?
  • JAG1
    #9790
    Tőcsed' má' fel valahova azt a psd-t, ez kezd érdekes lenni.
  • dragon11
    #9789
    Ő kicsi a betűméretem, ha nem szántátok :S 12pt.
  • Kovács legény
    #9788
    eztet mondtam én is lehet qvanagy a betüméret és azé nemlássa
    amikor írsz jobb alul a layernél látod a szöveget amit gépeltél?
  • zsolesz92
    #9787
    akkor abban az állapotban ahogy print screenben van gördítsd le a betüméretet és egy 10-20 közöttit válassz,m ert most olyan mintha nem lenne azonos a betüméret a layeren, mert nem irja ki...
  • tiburon26
    #9786
    hali!lehet nem ide kellene irnom de:egy képet szeretnék egy másik képre helyezni(egy személyt egy másik környezetbe)valami egyszerü érthető programra lenne szügségem,lehetőleg ingyenes.tudnátok segíteni?előreis köszönöm
  • dragon11
    #9785
    Feljebb húztam a rétegeket (azt a 2őt ahol írás van) nem jó.. nem értem:\

    köszi a segítséget.:)
  • Kovács legény
    #9784
    elvileg a 2layer ami felette van nem takarja de egy próbát megér, multkor szenvedtem egy órát mert nem látszott amit írtam és csak annyi volt a baj h quva nagy volt a betüméret:)
  • zsolesz92
    #9783
    ja most látom mi a helyzet, a text layert told fel legfelülre és látszani fog. Nem értettem az előbb, hogy mi a gond
  • zsolesz92
    #9782
    legegyszerübb ha begépeled ujra
  • dragon11
    #9781
  • NessieGraf
    #9780
    Hol van a layer? Látod-e a módosítást, mikor írod? Hogy áll a rétegnél a lakat?
  • dragon11
    #9779
    jaja köszi, már nem írja.:)

    azt nem tudod, hogy átírom a layerbe és nem mutatja? marad a régi írás..


    köszi.
  • NessieGraf
    #9778
    Hogy örüljél.

    A keresés módja: ethnocentric font (gugli)
  • NessieGraf
    #9777
    Ha megtalálod, letöltöd. Aztán úgy, mint a többit: vezérlőpult - betűtípusok - új betűkészlet telepítése. Az biztosan működik.
  • dragon11
    #9776
    megvan, ethnocentric font kell nekem.. csak nem tudom hogy rakjam fel ezt a típust..
  • dragon11
    #9775
    Aha, meg is van asszem, de gugli nem találja..:\

    kép:
  • ProGabe #9774


    még jó hogy van erre külön tool: méghozzá a patch. büdös életbe nem csinálsz szebbet ezen a képen kézzel, mint az 1 mp alatt :)
  • Kovács legény
    #9773
    de ha nincs meg és nem tudja leszedni akkor:)
  • NessieGraf
    #9772
    Igen, de lehet, hogy neki az eredeti teszik.
  • Kovács legény
    #9771
    vagy betölti kitörli a szöveget és mással írja:)
  • NessieGraf
    #9770
    De ha betöltöd és cseréli, akkor ha jól emlékszem zárójelesen kiírja az eredeti nevét. Az alapján megtalálod.
  • dragon11
    #9769
    Az a baj, hogy eleve a fájl betöltésénél írja ezt :\ (nem a módosított, hanem az eredetinél írja)
  • Kovács legény
    #9768
    akkor csináld másfajtával
  • dragon11
    #9767
    hm, jó lenne tudni milyen betűtípust szeretne :\
  • Kovács legény
    #9766
    nincs meg a font neked?
  • NessieGraf
    #9765
    És van olyan betűtípus a gépeden? Mert ha nincs, lépj ki ps, telepítsd és tadamm lesz újraindítás után.
  • dragon11
    #9764


    ezt írja mikor megnyitnám a fájlt.. megengedi megnyitni de nem jelenítim eg az átírt szövegem.. értelem szerűen volt a képen a szöveg, láttam a layeren azt a szöveget és azt írtam át..
  • NessieGraf
    #9763
    És egész biztosan az a réteg látszik? nincs fölötte olyan réteg, ami takarhatja?
  • dragon11
    #9762
    Átírtam, de nem jeleníti meg..
  • NessieGraf
    #9761
    Az esetek 90%-ban .psd, egyesített, jobb esetben raszterizált layerekkel.
  • Kovács legény
    #9760
    megnyitod psben a képet és jobb alul látod a layereket alapesetben minden szöveg külön rétegen van nincs más dolgod mint rákattintani a szöveglayerre, kiválasztani baloldalon ha jól emlékszem T betüs ikont amivel írsz és 2*klikk a szövegre és máris törölhetsz írhatsz amit akarsz.