17220
  • KTMMONSTER
    #9959
    Helló Sajna nem toom fel rakni a Photoshop-ot mert azt irja ki hogy zárjon be minden programot és az Internet Expoler-t kéne ki kapcsolni de nem is futhogy tudnám meg nézni mert a feladat kezelöben nem toom hogy melyik az Microsoft Internet Expoler nagyon me köszöném ha valaki segitene !!
  • rooney8
    #9958
    ott a pont
  • ProGabe #9957
    többféle élsimítási eljárás is van a PS-ben: none, strong, smooth, crisp, sharp. értelemszerűen a betűtípus eszközei között keresd ezeket a beállításokat!
  • berczely
    #9956
    Hát sztem nagyon is pixeles!

    ugyan az a betűtíípus mint a logomban van (Arial) és nézd ez milyen csúnya!
  • rooney8
    #9955
    Sztem egyáltalán nem pixeles :) Am nézd meg hogy 100%-on van-e a zoom... Vagy lehet az is amit Jagumo mondott.
  • lemike
    #9954
    köszi:)
  • Jagumo
    #9953
    batütipus?? ez az egyetlen tippem :(
  • Jagumo
    #9952
    azok ott nagyrészben a Pen Tool cuccai :D
  • berczely
    #9951
    Nézd milyen pixeles!
    Logóm nemrég csináltam akkor még jóvolt...
  • lemike
    #9950
    ezen a képen a piros keretben lévő ikonokat mivel lehet előhozni?
  • Jagumo
    #9949
    hát ha mutatsz képet talán tudok segíteni, de nem vagyok én olyan okos majd a nagy koponyák biztos vágják :D
  • berczely
    #9948
    Hali!

    Mitől van az hogy a betűk pixelesek lettek?
    Egyik napról a másikra elsz*ródott...szögletesek a betűk azt is megtom számolni hány pixelből állnak kb mint a paintban!Eddig olyan szép síma kerek betűk voltak most mind tiszta szögletes...

    Köszi a helpet!
  • NessieGraf
    #9947
    A PS-ben az ablakok között találsz olyat, amit Animációnak hívnak. Azt bekapcsolod, ugyanezt a funkciót látja el.

    Ha gifbe mentenéd, hogy mozogjon, a fájl menüben gondolom Mentés Webre, vagy ilyen értelmű menüpontban kell mentened.

    Mentéskor van lehetőséged arra, hogy megadjad a gif formátumot. Ha előzőleg a slice (talán szeletek, a varázspálca alatt van az eszközök között, olyan kés alakú) eszközzel felszabdaltad a képet részekre, vagy akár az egész képet egy szeletként kezeled, más lehetőséged is van. A Nézet menüben az Extrák alatt találod az angolban Show feliratú menüpontot. Ott be kell kapcsolni a szeleteket. A képen meg fog jelenni a bal felső sarokban egy szám, mellette egy boríték. Ha arra jobb klikkel rákattintasz, a következő lehetőségeid vannak:
    - Szelet törlése,
    - Szelet Opciók szerkesztése: ez érdekes, mert itt webes hivatkozást, és néhány html elemet adhatsz meg. Ha ilyet állítottál, a mentéskor a html és kép lehetőséget válaszd.
    - Felhasználói szeletek használata,
    - Szeletek kombinálása.
    - Szelet felosztása (táblázatszerű egyenlő részekre),
    - Az alatta lévők már csak a rétegsorrendet módosítják.
  • modellmaker
    #9946
    #9943
  • istvan12
    #9945
    Mi legyen akkor , hogy csináljam meg amit szeretnék ha nincs Image Ready-m a cs3-ban?
  • theone91
    #9944
    Asimov...
  • JAG1
    #9943
    Windows - animation és lám, ott az IR...
  • istvan12
    #9942
    Erre szeretném használni az Image Ready-t.
  • theone91
    #9941
    Csak nekem furcsa ennek a mondatnak a szerkezete? O.o
  • NessieGraf
    #9940
    Írd meg, mit szeretnél. Én használtam az IR-t CS2-höz, de minél többet nézegetem a lehetőségeket, tulajdonképpen már ott is él a beépített IR.

    Igaz, az enyém angol, de ha V0.001 szintű felhasználónak telefonon el tudtam mondani, hogyan találja meg az MS Word dolgait OOo-ban, talán ez is menni fog. :D
  • Jagumo
    #9939
    mit szeretnél csinálni?? ( sose nemhasználtam IR-t nemtom mirevaló) :D
  • rooney8
    #9938
    Am IR az mire való? animált kép készítése? :) Amíg CS2-őm volt sose használtam (meg CS3-ba se :D)
  • istvan12
    #9937
    Légyszíves magyarázd már el, hogy megértse egy kezdő is és hogy magyar a photoshoppom.
  • rooney8
    #9936
    eszmontam én is
  • Jagumo
    #9935
    benne van a PS CS3-ban a IR, szal amit akartál IR-csinálni az PS-ben megtod
  • istvan12
    #9934
    ak most mi legyen?
  • Jagumo
    #9933
    XD sose használtam IR-t :D de tényleg igazad van :DDDDDD
  • istvan12
    #9932
    nekem nincs ilyen a start menübe programokban és és maga a progiban sincs benne íme:
  • ProGabe #9931
    beszéltek itt hülyeségeket össze meg vissza :)

    egyszerűen be lett építve minden IR funkció a PS-be. ennyi. nincs mivel átváltani, hiszen nincs mire!
  • Jagumo
    #9930
    azzal a gommbaal tudsz IR-re átváltani, de Start/programok-ban otkkel legyen az exe-je semmi mapábban ottvna a PS, IR és Bridge
  • istvan12
    #9929
    Állítólag ez a jele
  • istvan12
    #9928
    cs3 van feltelepítve de ez nem tudom hol van feltelepítve? De mégsem tudom, hogy ez hol van vagy hol kel átváltani hozzá? Image Ready már 2 napja keresem.
  • rooney8
    #9927
    Nem úgy van, hogy a CS3-hoz nem "adják", hanem beleépítették a PS-be azokat a funkciókat amiekt az IR tudott. És a CS2-nél külön feltelepül az IR.
  • Jagumo
    #9926
    2 értelmü a kérdés :D

    1. variáció: Photoshop CS3-ban sehol, ez egy külön program, de a photoshoppal együt feltelepíti a telepítő.

    2. variáció, rakd fel a Photoshp CS3-at és ez is felfog instalálódni :)
  • istvan12
    #9925
    Gyerekek ez hol található a CS3-ba? Image Ready...
  • artschiatwork
    #9924
    nálam Amy néven fut egy ilyen betűtípus.
  • Met
    #9923
    kérdezd meg tőle mivel csinálta
  • Jagumo
    #9922
    Ez talán hasonlít arra :)
  • biomage
    #9921
    elméletileg ronihun
  • Met
    #9920
    ki csinálta a bannert?