17220
  • fatex176
    #10679
    Ezt nem állitanám,ugyanis ahogy néztem a tutorialokat ,elég részletesen le van irva a dolog.Igy,mivel olvasni tudok,nem hiszem hogy olyan nehéz lenne.A semmennyi az 0,de én azt irtm közel van a 0-hoz. :))Esetleg más valaki ,aki tud segiteni.Elöre is thx.
  • zolo
    #10678
    Photo Frame a nekem való, köszi ;)
  • MerlinW
    #10677
    Adobe Photoshop Creative Magazine No.14

    Csak nektek, csak most:)
  • NessieGraf
    #10676
    Ha semennyi ps tudásod van, a tutor se segít.
  • fatex176
    #10675
    Sziasztok.Nekem olyan kérdésem lenne,hogy szeretném a párom arcvonásait rátenni egy fantasy képre,de sajna nem tom hogy áljak neki,mert a photoshop tudásom közel van a 0-hoz.Ezért kérnék egy kis segitséget.Ha tudna valaki nekem mondani egy tutorial cimet,vagy bármilyen segitséget azt nagyon megköszönném.Elöre is thx mindenkinek.
  • NessieGraf
    #10674
    Sőt egészen pont akkorának néz ki a kép, valamint semmi nem látszik. Csak a nyomdagépnek nem mindegy.
  • rooney8
    #10673
    Akkor jót állítottam, de nem nagyon vettem észre változás :/
  • NessieGraf
    #10672
    De van valami kiegészítő, amivel a torzulások is kiszűrhetők. Vagy itt, vagy a másik ps topikban volt szó nemrég.
  • ProGabe #10671
    #10645
  • rooney8
    #10670
    Lehet hogy nagyon kérdés, de hogy lehet egy kép dpi-jét állítani?
  • robos
    #10669
    Ilyenekre gondolsz mint pl.:

    MagicFrames 3000 vagy PhotoFrame 4?
  • NessieGraf
    #10668
    Nézd meg az Actions ablak Frames sorozatát. Ha erre gondoltál, az CS2-ben is van.
  • zolo
    #10667
    Olvasom a National Geographic által kiadott Digitális Fotózás Haladóknak c. könyvet, és említést tett róla, hyog a PS-ben van beépített keretezési lehetőség. Hol találom meg?

    Ha mégse, akkor létezik valamilyen faja keretező plug-in CS3-hoz?
  • NessieGraf
    #10666
    Ez függ a kép minőségétől is. Ha jpg-ből dolgozol, az alapból szörnyű, mert a fehér is ezeregy színből van. Én általában el szoktam indítani átalakítás előtt egy smart blurt (magyar ps-ben talán életlenítés, CS2-ben az utolsó előtti menüpont). Ez összemossa ezeket a szemmel valószínűleg nem látható pixeleket. Mennyire tegye, állítható, de ha rátetted és visszavonod, az edit (szerkesztés) menüben a fade (átfedés) menüpontnál utólag is szabályozható. Ahogy itt láthattad, van megoldás a felbontás és a képméret precíz állítására. Ezt mindenképpen javasolni tudom. Jó megoldás pl: átállítod 600dpi-re a felbontást, a pixelszámot meg az eredeti szerint állítod. Akkor nagyon pici pontokból áll a kép, nem lesz látható a szaggatottság.
  • EK1TEP
    #10665
    Oké ez megvan!
    És olyat hogy tudnék csinálni hogy az élek ne legyen ilyen recések hanem szép sima lekerekítettek?
  • NessieGraf
    #10664
    Ok. Akkor próbáld poszterré alakítani, minél kevesebb színnel, aztán threshold, ha hálistennek angolnyelvű a progid. Az image menüpontban van mindkettő.
  • EK1TEP
    #10663
    öhm...példának hoztam fel...sorry lehet sz*rul fogalmazom!
    Saját képet akarok oylan módszerrel!
  • Basic
    #10662
    Video tutorial
  • NessieGraf
    #10661
    Szerintem előveszel egy Che képet a gugliból és ráteszed a pólóra. Mert már biztos, hogy százezer ingyenes grafika van róla.
  • EK1TEP
    #10660
    Csegevarás pólót sztem ismeri mindenki.Azt a képet ami rajta van tuti!
    Nah olyat hogyan tudnék csinálni?
  • NessieGraf
    #10659
    Úgy tökéletes :D
  • haki92
    #10658
    nem ezt szertném nyomtatni :D ez csak egy kis alien skin gyakorlás volt :D
  • robos
    #10657
    Látom te is olvasol Indexet...
  • Bercy #10656
    Ez a CS5 kiszivárgott bétája :)))))
  • NessieGraf
    #10655
    Jó a PS-ed :D
  • rooney8
    #10654
    Ez tiszta jó :D
  • Lacee
    #10653
    ez aranyos :)

  • NessieGraf
    #10652
    Ha átméretezted, szépen sikerült, de nyomdába nagyon sötét. Ha annyit visszavesznek a gépterhelésből, hogy látsszon, nem lesz szép a kép.
  • haki92
    #10651
    alien skin-el kiegészítve ;)
  • haki92
    #10650
    letöltöttem..igen jó...beépül a ps-ba és filterként lehet használni a cuccokat hozzá
  • szeleb
    #10649
    köszi
  • haki92
    #10648
    ezt a hatást ps-ba nem lehet vhogy elérni? vmi action-nal vagy vmivel?
  • haki92
    #10647
    ezzel nekem is segítettél én ugyanezzel botlottam meg mikor rendelésre csináltam névjegykártyát...visszadobták...mondván 300 dpi-nek kell lennie minimum
  • NessieGraf
    #10646
    Image size. Csak vigyázz, mert torzulhat. Lehet, hogy méretezés után igazítani kell a képet.
  • ProGabe #10645
    image -> image size -> resolution
  • Bercy #10644
    Na ez kéne nekem is. Nemkell crack nemkell patch.
    Csak az átkozott PS CS4 (vagy mégjobb lenne web premium csomag).
    Ki szeretném próbálni, hogy érdemes-e újítani.
  • urbijoe
    #10643
    hát ezaz
    ezért kéne egy jo link, csak nekem osx-re kell
    pc-re megvan a full ami patch-elt
  • modellmaker
    #10642
    jah. :D

    csak a trialt nem lehet már leszedni az adobe oldaláról
  • urbijoe
    #10641
    de szerintem az müködik hogy leszeded a trial-t és beirod a szériaszámot amit lehet hozzá találni és full-os lesz
  • szeleb
    #10640
    Sziasztok!!
    Lenne egy kérésem.Légyíves írjátok már le nekem hogy egy kép felbontását hogy lehet növelni.Ugyanis készítettem egy oklevelet photoshopban és minimum 300 dpi kéne de azt se tudom hogy most mennyi csak a nyomdából szóltak hogy kicsi.Ne haragudjatok hogy ilyen kezdő kérdéssel állok elő és azt is tudom ha kicsit keresgélnék megtalálnám a megoldást de most nagyon rosszul vagyok....összegyűltek a felhők a fejem felett ha értitek mire célzok és se időm se kedvem nincs keresgélni, az idő meg sürget.Köszi mindenkinek a választ előre is!!!!