17220
  • Met
    #10919
    körbe jelölöd amit ki akarsz színezni (ha nincs külön rétegen), blending options, color overlay
  • rooney8
    #10918
    Hy!

    Valami olyan efektre lenne szükségem amivel egy kivágott alak (pl. egy ember) egyszínű legyen :) Remélem értitek mire gondolok (pólóra kéne, és maximum csak 3 szín a megengedett)
  • Flamer
    #10917
    csak kétmag. nem 4 :D
  • LSL
    #10916
    Dejó, akkor végre egyszerre tanulhatok, rajzolhatok, ps-ezhetek, lóghatok a haverokkal, filmezhetek,..., stb, ...
  • Flamer
    #10915
    azvagy.
  • LSL
    #10914
    tervezem én is, hogy felrakom, csak vizsgák és ünnepek... nincs idő semmire! Multi taskos akarok lenni
  • Flamer
    #10913
    énmár próbáltam és tényleg jó.
  • LSL
    #10912
    neat image nevű programot ajánlom neked. elvileg ez a jelenlegi legjobb progi zajszűrésre. gyakorlatilag még nem próbáltam ki...
  • ProGabe #10911
    ÍGY

    topik elejét ajánlom figyelmedbe
  • NessieGraf
    #10910
    Kevés szín, kevés kép és jó lesz.
  • devilzero
    #10909
    Üdv mindenki!
    Lehet hogy már 1000x kérdezték, de én megkérdezem 1001-jére is.
    Hogyan lehet csinálni ilyen 120x20pixeles kis gif képet pl SG fórumra?
    Mozoghat a karakter is, de azt megköszönném ha valaki belinkelne egy ilyen How its made-et
    Kösz mindenki!
  • NessieGraf
    #10908
    A gif soha nem lesz olyan minőség, mint a psd képe. De lehet variálni a beállításokkal: milyen színpaletta, legyen-e mattítás, ilyenek. Sokat segít, de ki kell próbálni, nálad mi jön be.

    Ha nagy méretű az animáció, akkor nem lesz gyors a gif. Az időzítéseket mire állítottad egyébként? Lehet ott is gond. Mielőtt mented, nézd meg a böngészőben, milyen. Utána még változtathatsz.
  • tomasz18
    #10907
    valahogy nem jó mert csináltam egy képet,és beoptimalizálja....de be is lassítja...hogy kell úgy elmenteni hogy úgy menjen olyan sebességgel,minőséggel mint a PS-ben?!
  • tomasz18
    #10906
    köszi sikerűlt
  • macleody
    #10905
    Szerintem save for web.
  • tomasz18
    #10904
    Sziasztok!
    Photoshoppal készítettem egy egyszerű animációt...és már rég csináltam ilyen kijöttema formából és elfelejtettem hogyan tudom elmenteni fájlba hogy monnyuk egy gifben használhassam....
    előre is köszi
  • kidboy
    #10903
    üdv. na remélem jó helyre írok akkor be. van egy képem, ami hát kicsit szemcsés, és azt szeretném letisztítani, már néztem utána interneten is, és különféle segédeszközöket, de nem találtam semmit, ha valaki esetleg tudna segíteni, köszönöm
  • zagar
    #10902
    Üdv!

    Megpróbálok segítségek kérni hátha szerencsével járok. Adott egy kép amin ajándék dobozt tartok a kezembe. (karácsonyi ajándék csomagolva) hogy lehetne azt megcsinálni mintha valaki mászna kifele a dobozból vagy valaki könyökölne belőle kifele? A legnehezebb azt a szakító hatást elérni mintha a boboz teteje ki lenne nyitva...
  • ThomasGins
    #10901
    vhol szedtem le annó netről egy 2 megás magyaritást, pár fájlt felülir,elvileg ha van mentés talán vissza is irható.CS3nál jó volt,ha vkit érdekel kirakom,de már nem tudom honnan szedtem le.
  • Anonymus20
    #10900
    Jó, mostmár nem kell, le is írtam a #10891-ben.
  • Met
    #10899
    Attól, hogy magyar a program menüje, kurvára nem fogod tudni, hogy kell használni.
    Ott van a #10890 2. pontja és ott is van az élő példa a #10893-ban.
  • macleody
    #10898
    Köszi, el is felejtettem már, hogy ilyen is van
  • Anonymus20
    #10897
    Nem specialitásom az angol nyelv.
  • modellmaker
    #10896
    Hogy lusta vagy.
  • NessieGraf
    #10895
    És egy hasznos lehetőség a kényelemhez.
  • NessieGraf
    #10894
    Az eszköztárak között, ha jól emlékszem, vágás. Nálam duplasorosra van állítva az eszköztár, ott az első vonal alatt baloldalt van.
  • cash888
    #10893
    és ezt a crop eszközt a magyar nyelvű photoshopban hol találom meg?
  • NessieGraf
    #10892
    Crop eszköznek hívják. Be tudod állítani a kívánt képméretet és felbontást (aki szt mondta, hogy a 3m*2m képnek nagy a felbontása, az a fényképezőgépét akarta csak eladni).

    Ez után ezzel az eszközzel csinálsz egy kijelölést, ami a képszélekig szabadon méretezhető, így annyi kerül a kivágásba, amennyit szeretnél. Ha ezt jóváhagyod, a kívánt képméretet és tartalmat kapod.

    Ha rám hallgatsz, más néven mented az eredményt.
  • Anonymus20
    #10891
    Jogos, kössz a választ.
  • Kicsikiraly
    #10890
    1.amit te keresel az magyarítás, a magyarosításhoz semmi dolgod nincs mint letölteni vmi pirosfehérzöld skint, megszórni erőspaprikával, vagy hasonlók.
    2.minek a magyarítás? minden tutorial angolhoz van, és amikor meg lesz a magyarításod, addigra panaszkodni fogsz hogy miért angol minden tutorial, így nem értek semmit.
  • Tubbs
    #10889
    Sziasztok!

    Ezen a képen a kékkel keretezett részt meg tudnátok mondani hogy milyen fonttal írták?
  • Anonymus20
    #10888
    Köszönöm szépen ezt a rendkívül kielégítő választ.
  • SrAta
    #10887
    kreatív vagyXD
  • SrAta
    #10886
    jelen pillanatban nem létezik ilyesféle modifikáció eme nemes képszerkesztő applikációhoz, és előreláthatólag a közeljövőben nemis fog hozzá készülni a kívánt bővítmény.
  • Anonymus20
    #10885
    Ez a nem, nem is lessz, arra vonatkozik, hogy nincs magyarosítás, vagy hogy "szemét" vagy és nem adsz?
  • modellmaker
    #10884
    Nem, nem is lesz.
  • Anonymus20
    #10883
    Hello, megvan a photoshop cs4 teljes verziója, csak az a baj, hogy angol nyelvű. Le van írva valamilyen cikkbe, hogy kapható magyar kezelőfelülettel is. De nekem csak angol van. Vki tudna adni egy magyarosítást, esetleg nyelvi fájlokat?
  • ProGabe #10882
    mármint arról, hogy hogy kell karácsonyt csinálni? az egyszerű:

    -keress egy szűz nőt
    -valahogy érd el nála a szeplőtelen fogantatást
    -kölök megszületik, nevezd el Jézus Jr-nak
    -várj pár száz, ezer évet
    -kész is vagyunk, ugye milyen szép lett?
  • cash888
    #10881
    még új vok a Photoshopban, barátnőmet szeretném meglepni egy képpel, az lenne a lényeg, hogy egy képből kellene kivágni a közepéből egy 18x24 cm-es részletet és ezt kinyomtatni, de úgy, hogy minél több minden látsszon belőle. hogy tudnám egyszerűen megoldani ezt?
  • SrAta
    #10880
    cső
    nincs valami karácsonyi tutorialotok?
    kössz