17220
  • hungary27
    #11359
    de vmikor én is kaptam cs2 hez
  • Met
    #11358
    szoktak de nem kapnak
  • hungary27
    #11357
    őőőőő itt szoktak kérni photoshop cs3 serial számot
  • Met
    #11356
    Azt hiszem nem érted LSL-t.
    Hozz létre egy 5x5 mm-es doksit, húzz egy függőleges 1mm vastag vonalat, tedd a kép jobb szélére, húzz egy vízszintes 1mm vastag vonalat, tedd a kép aljára.
    Edit- Define pattern.
    Hozz létre egy A4-es méretű doksit, Edit, Fill, Pattern, válaszd ki azt amit az előbb hoztál létre.

    Ott a négyzethálós papír. Így érthetőbb?
  • Mike at home
    #11355
    ö, akkor nem voltam elég érthető

    szükségem lenne egy négyzethálóra, amine el kellene helyeznem dolgokat, meg rajzolni szeretnék rá, de nem kell térben, elég két dimenzióban

    megrajzolhatnám kockás papíron is, de úgy nem olyan látványos
  • LSL
    #11354
    kockás papír
  • LSL
    #11353
    pattern, csinál egy kis képet, amin a NÉGYZET csak két oldala van aztán edit/define pattern, majd fill, és kész.
  • Mike at home
    #11352
    adjatok ötletet: nekem most egy virtuális kockáspapír kellene, de olyan amire lehet rajzolni is
  • Mike at home
    #11351
    biztos a frissítéseket akarta elérni, és lerohadt az update szerver, aztán emiatt tökölt
  • imp99
    #11350
    Ezt én is tapasztaltam....kb 3 hónapja használom a progit és mindig simán elindult....és pár napja ugyanez....olyan mintha befagyna (bár én ctrl+alt+del el állítom le) aztán most megint működik simán....klitudja mi volt ez :D:D:D
  • Nuki
    #11349
    Sziasztok!

    Lenne egy nagy problémám: CS3-am van, és ez a napokban fordult elő velem, hogy amikor el akartam indítani a programot, betöltés után olyan mintha lefagyna az egész rendszer (fél percig áll, aztán egy kicsit megmozdul majd megint fél percig áll, és ez így megy tovább amíg újra nem indítom a gépet (csak reset gombbal tudom))
    Ezt eddig nem csinálta, pedig már jó pár hónapja használom.
    Ez valami tipikus hiba? Más program nem csinálja ezt.
  • Mike at home
    #11348
    nem nehéz, mert kontúrosak
  • Grove4
    #11347
    Sziasztok,nem biztos,hogy jó helyre írok(ha nem léci irányítsatok tovább),de szükségem lenne egy kis képekorrekcióra.

    Erről a képről kellene leszedni profin az egeret,tehát csak tom meg a háttér legyen a képen,előre is köszi!
  • LSL
    #11346
    Esetleg mutass róla egy képet, mert nem vágom hogy érted a pixeles dolgot :S
    Addig is játsz a brush hardness csúszkájával (jobb klikk) F5-nél rakj pipát az other dynamics elé, vagy file menüsor alatt az opacity, flow beállításokat próbálgasd. nem tom segít-e.
  • MEdievil
    #11345
    Köszönöm mindkettőtöknek. Az újra csatlakoztatás nem volt eredménnyel de a pen pressure igen viszont még az sem teljesen tökéletes valamiért pixelesek lesznek tőle a vonalak.
  • Mike at home
    #11344
    okk, én még a cs2-t sem használom ki, no meg így csak 2 évet kapok, nem 5-t :)
    amig megfelel, nem szoktam lecserélni a dolgaimat, szépen el is avulok
  • Met
    #11343
    lol
  • Mike at home
    #11342
    már van cs4 is? :o
  • LSL
    #11341
    Nekem műxik.
  • LSL
    #11340
    Nem műxik. Néha csinál olyat, h meghülyül a PS indítsd újra. Ha nem segít rakd újra tábla driverét, ha ez sem segít, nézelődj a beállításokban, ha ez se PS-ben F5 shape sinamic --> pen pressure
    Több ötletem nincs :D
  • SrAta
    #11339
    DE működik indítsd el a cs 4et
    húzd ki a táblát
    dugd vissza
    én most viszem vissza, mert nálam az összes psben csak így használható...
  • MEdievil
    #11338
    Ps cs4 alatt nem működik a wacom bamboo rajztábla nyomásérzékenysége és a radír. Corel Paint alatt tökéletes. Kell valamit beállítani vagy lehet ezzel kezdeni valamit hogy tökéletesen használja? Mi lehet a gond? Ha valaki tudna segíteni előre is köszönöm.
  • Mike at home
    #11337
    így van, save for web

    éés hazsnálhatsz png file-t is
  • halmal
    #11336
    Save for Web & Devices...
  • Chryst64
    #11335
    van egy nagyszeru tutorial oldal de ez fizetos. lynda.com
  • Chryst64
    #11334
    sgitseg itt: help.adobe.com
  • SzKrisztian
    #11333
    Sziasztok, egy weboldalhoz kéne olyan gif formátumú képre egy halvány feliratot tegyek aminek átlátszó a háttere, ezt meg is tudom csinálni, csak menteni nem tudom, próbálkoztam tobb csatornás szinekkel, 8, 16, 32, és töbféle szinmóddal RGB, CMYK, Lab szin és töbcsatornás szinnel is de sajnos nem akarja úgy menteni ahogy szeretném, vagy nem átlátszó lessz a háttér, vagy a felirat nem lessz halvány vagy olyan is volt hogy csak ott látszódott a felirat ahol volt mögötte kép vagy nem is engedi gif formába menteni. Ha valaki megtudná mondani hogy lehet ezt megoldani kérem segítsen. Előre is köszönöm.
  • RAMyMamy
    #11332
    Nem, az mindegyik brush.
  • ProGabe #11331
    egyszerűen csak kiradirozta/kimaszkolta azokat a részeket
  • Met
    #11330
    szerintem csak játszik
  • REPS0L
    #11329
    üdv!

    tutorialokat keresek pshez, ami javítana esetleg a színeken, illetve különböző hatásokat érhetnék el vele, mert elég gyengécske fényképezőm van, és így sokszor nem kapom meg azt a hatást amit szeretnék.

    előre is köszönöm


  • modellmaker
    #11328
    én már kezdem azt hinni, hogy

    at1: vagy bolond, tényleg és akkor tényleg segíteni kéne neki
    at2: vagy csak játszik, és arra vár hogy vki elküldje a kurva anyjába. van aki az anál szexre izgul, neki lehet ez a heppje =/
  • macleody
    #11327
    lol
  • RAMyMamy
    #11326
    :D
  • Mike at home
    #11325
    meg ilyesmi
  • Mike at home
    #11324
    végül is ha belegondolok, talán megnézhetném neki, mit lehet kezdeni powergoo-val

    kicsit megsajnáltam
  • Mike at home
    #11323
    no küldtem neki egy bear gay oldalról linket, ott aztán vannak neki felizmosodtt emberek, meg ilyesmi :DDD
  • Mike at home
    #11322
    ez a szerencsétlen Janonak is küldött privit
    alábbit:

    © uiztu 2009. feb. 27. 20:53 | privát | válasz erre | #9194
    Nekem valaki segítene? Tényleg megköszönném. Ha valaki nem tudná miről van szó:9149
    Hellosztok!
    Nem tudtok olyasmi filmet, ahol az emberek felizmosodnak? Tehát, hogy egy átlag ember aztán az a lényeg, hogy gigantikus izmai leyenek a srácnak. Nagyon nagy segítség lenne.
    Kösz!
  • hungary27
    #11321
    #11312?
  • RAMyMamy
    #11320
    CS4-gyel hogy lehet megnyitni mozgó GIF-et?
    Nem találtam a "Video frames to layers" menüt benne...