17220
  • hungary27
    #11399
    toazo.hu szentem
  • Grove4
    #11398

    Sziasztok,ezt a "képet" kellene olvashatóvá varázsolni nekem,mert érdekelne a felirat ami rajta van.Privbe jöhet,ha valaki megcsinálja,előre is köszi!
  • NessieGraf
    #11397
    Szerintem láttuk. Én spec nem tudok. Szerintem VRSDM-től kérdezd priviben. Ha nem is tudja, azt talán igen, hogy ki tudhat ilyet.
  • Falzone
    #11396
    #11382
  • Tyler1
    #11395
    aha ilyenre gondoltam thx :)
  • NessieGraf
    #11394
    Ha ilyesmire gondoltál, akkor kijelöltem, aztán image - adjustment - shadow/highlight, majd image - adjustment - exposure

    Nem engedi a dög, a kép megy priviben
  • Tyler1
    #11393
    hogy lehetne dark prince-esen feketére alakítani egy embert úgy h reális maradjon???
  • modellmaker
    #11392
    Igen ez előfordul.

    Ejnye, akkor nézni kéne még vkit a neten hasonló problémával...
  • Chryst64
    #11391
    a legujabb driver van telepitve amit az Nvidia honlapjarol toltottem le. bar meggyozodesem, hogy nem mindig a legujabb a leghasznalhatobb.
  • modellmaker
    #11390
    Első körben frissíts drivert. Ha ez nem segít nézünk vmi mást.
  • Chryst64
    #11389
    errol van valami bovebb infod? nincs penzem jobb karira, es szeretnek kicsit tobbet kihozni belole Ps-ban
  • oO VinyuS Oo
    #11388
    smudge tool, blur tool vagy egy nagy finom szélű ecsettel raídír módban esetleg filter blur gaussian blur ...
  • Tyler1
    #11387
    hali! beillesztett képnek h tudom elmosni a széleit???
  • RAMyMamy
    #11386
    Nincs mit. :)
  • kifli
    #11385
    köszi a gyors választ :)
  • RAMyMamy
    #11384
    Ctrl+Shift+Alt+S
  • kifli
    #11383
    kéne egy kis help...
    csináltam egy animációt és ha elmentem .gif formátumba csak az az 1 kokocka látszik ami a képen van, hogy kell elmenteni hogy mozogjon?
  • Falzone
    #11382
    Olyan programot vagy plugint keresnèk, ami a fènykèpet rajzolt szàmítógèpes, vagy rajzfilmgrafikàvà alakìtja. Tudtok ilyet mondani?
  • slylecz13
    #11381
    Köszi szépen a segítséged!
  • NessieGraf
    #11380
    Már az is megvan, mivel kevertem.
  • NessieGraf
    #11379
    Úgy, hogy a kör egy path. Az ehhez szükséges kört a szövegírás alatt keresd. A menü alatt megjelenik egy sor ikon. Az első fülessel ne foglalkozz. A következő háromból a középsőt válaszd. Az amőba alak melletti fülnél meg tudod mondani, mekkora legyen.

    Ha megvan a kör, a path selection tool eszközzel tudod kijelölni és utána mozgatni, ha szeretnéd.

    Ha ezután írsz, az a körön kívülre kerül. Ha az Edit menüben csinálsz egy transform path -> flip vertical műveletet, akkor belülre.

    Ha nem jó helyen kezdődik a szöveg, azt a path selection, vagy a direct selection eszközzel tudod állítani.
  • slylecz13
    #11378
    Sziasztok!

    A kérdésem biztos nevetséges lesz itt mindenki számára...

    Photoshop-ban hogyan lehet pl.: egy kör körvonalára írni?

    Bocsi a pitiáner kérdésért...
    A választ pedig köszönöm!
  • modellmaker
    #11377
    Egy értelmeset találtam ezzel kapcsolatban az adobe fórumán, elvileg mennie kéne, de valszeg csak vmi registry hack-el...
  • modellmaker
    #11376
    hát rosszul emlékszel.

    Az OpenGL (Open Graphics Library) egy részletesen kidolgozott szabvány ... Olyan API-t takar, melyekkel alkalmazásokat írnak (fejlesztenek) a 2D és a 3D számítógépes grafika területén. ... amit arra használhatnak a programozók, hogy összetett 3D alakzatokat, komplex látványt nyerjenek egyszerű primitívekből. Széleskörűen használják a számítógéppel segített tervezésben/gépészetben/gyártásban ... Ezenkívül használják a különféle videójátékokban, valamint a Microsoft cég által fejlesztett Direct3D platformon is.
  • NessieGraf
    #11375
    Ez az OpenGl ha jól emlékszem valami kód, vagy kép, amivel egyszerűen lehet bejelentkezni különféle helyekre. Úgyhogy nem egészen értem, mi köze a videókártyához.
  • Chryst64
    #11374
    sziasztok. szerintem jonak kellene lennie a videokarimnak a 3D alkalmazasokhoz de a rendszerinfoban ezt olvasom: Video Card: NVIDIA Quadro FX 1100
    Video Mode: 1280 x 1024 x 4294967296 szín
    Video Card Driver: nv4_disp.dll
    Driver Version: 6.14.11.6996
    +++++++++++++++++++++++++++
    +++++++++++++++++++++++++++
    +++++++++++++++++++++++++++
    +++ CONTEXT INITIALIZING +++++
    +++++++++++++++++++++++++++
    +++++++++++++++++++++++++++
    XXXXXXXXXXX - OpenGL Initialize Try Block: OpenGL Exception: OpenGL error at ..\..\..\shared\agf\psinitial\engine\gl\AGFGLEngine.cpp:668 [External OpenGL was unable to initialize, so the engine will not use GL either!]
    Declaring Initialization as FAILED...
    tenyleg nem fog menni, vagy esetleg van valamilyen megoldas?
    koszi elore is
  • MEdievil
    #11373
    Köszönöm sikerült megoldani a további beállítások állítgatásával
  • PunkZoli
    #11372
    miért van az hogy bármit akarnék csinálni a photoshoppommal azt írja, hogy couldnt complete your request blabla.. ????
    tegnap még ment :\
  • Prd
    #11371
    Örök hálám!
  • oO VinyuS Oo
    #11370
    nyomsz egy F5-öt elöjönnnek az ecset beállításai itt a shape dynamics -nél beállítod a size jitter alatt a controlt fade-re majd pen toolal megrajzolod a vonaladat jobb klikk a vonalra és stroke path
  • Prd
    #11369
    Kisebb segítségre lenne szükségem: szeretnék vastagodó, majd a végén vékonyodó vonalat húzni. Hogy tudom megoldani?
  • oO VinyuS Oo
    #11368
    Újra raktam a PS cs3-at mert a 4 már kicsit sok volt a gépemnek és van egy olyan gondom hogy ha behúzom a guid vonalakat azok nem akarnak a kép özepére snappolni pedig be van minden snap opció kapcsolva. Valaki tudja mitől lehet?
  • modellmaker
    #11367
    jah aha. akkor ok. így már teljesen tiszta. :D
  • Mike at home
    #11366
    igen, mert a burkolatot akarom szimulálni
  • modellmaker
    #11365
    és a grid nem jó? csak a négyzetrácsos "papír"?
  • Met
    #11364
    az a cs2 volt, cs3-hoz itt lehet serialt kérni
  • Mike at home
    #11363
    köszi hogy elmagyaráztad, mert magamtól rá nem jöttem volna :D
    az ilyen fimom utalások felfogására ma nem vagyok alkalmas
  • Mike at home
    #11362
    és most hogy ilyen szájbarágósan leirtad, és visszaolvastam, meg is értettem, amit irt :D

    köszi nektek!
  • Mike at home
    #11361
    ok, köszi
  • LSL
    #11360
    Bocs, Met leírta szebben amit én csak odaköptem. A kép csak azért ment, mert mindig jót mosolygok, amikor kockás papírt/füzetet mondanak, bármennyire érthető mire gondolnak, attól még helytelen szóhasználat...