17220
  • Redbull756
    #12240
    köszönöm!
  • Met
    #12239
    Nagyjából át lehet de nem lesz tökéletes, neten nézz tutorialt, re colorize
  • RAMyMamy
    #12238
    nem, de át lehet színezni
  • Redbull756
    #12237
    hi
    Egy fekete-fehér képből vissza lehet nyerni az eredeti színeset?:D
  • Lekvarostaska
    #12236
    Köszi szépen.. meglátjuk mit tehetek (:
  • Evin
    #12235
    Ez az a kép, ahogy a honlap fog majd kinézni?
    Gyorsan? Dreamweaver vagy hasonló programmal. Néhány óra.
    Normálisat? Feldarabolod, megírod az xhtml+css kódokat és kész is. Néhány nap. www.weblabor.hu, van erről cikk, részletes leírással.
  • Lekvarostaska
    #12234
    Hali!
    Valaki tudna segíteni? ps-ben megcsináltam egy weboldal sablont..
    hogy tudok belőle aktív működő oldalt csinálni!?
    Linkek is érdekelnek! ^^,
  • Benny04
    #12233
    azlesz...
  • Mike at home
    #12232
    próbálkozz újabb verzióval
  • acsati
    #12231
    köszi szépen
  • NessieGraf
    #12230
  • Benny04
    #12229
    mindent megcsináltam, de mégis ugyanezt írja ki :(((
  • acsati
    #12228
    helotok
    egy layeren lévö képet hogy tudok a kép közepére helyezni? vagy akármit hogy lehet a kép közepére tenni?
  • RAMyMamy
    #12227
    máshogy nem tudtam elmagyarázni, de a lényeget értetted
    flash-hez nem értek. g-portálra szoktam csinálni (de már írtam 1x), image mapos cucc helyett így oldom meg, mert akkor nem csúszik szét minden
  • Met
    #12226
    jahh, meg az nem flash-es hanem "animált", flash-es fejlécet adobe flash-el lehet csinálni
  • Met
    #12225
    window-animation?
  • RAMyMamy
    #12224
    nekem spec kéne, mert flashes fejléceket csak imagereadyvel tudok csinálni
  • kifli
    #12223
    azért mert abba nem is kell :)
  • RAMyMamy
    #12222
    abban nincs imageready
  • Met
    #12221
    -PS CS3

    :)
  • ProGabe #12220
    -a telepítő fájljai legyenek a gépen (nem isoban, hanem egy könyvtárban)
    -windows xp kompatibilitási mód
    -futtatás rendszergazdaként
    -windows 7 topik :)
  • Benny04
    #12219
    SEGÍTSETEK
  • Japep
    #12218

    Köszi, lehetséges ... :)
    De PS-en kívül nem állítódik át.

    Na mindegy, majd megpróbálom. :)
  • rooney8
    #12217
    Amit írsz, hogy _ helyett ? ír, az attól van, mert átállítod a nyelvi eszköztárat angolra. Mégpedig úgy, hogy amikor zoom-olsz a képen, akkor a shift + alt bill. kombinációt használod. Ez ps-ben a zoom-olás, de windows ban pedig a nyelv átállítása :D Megoldás: mégy egyszer lenyomod a shift + alt-ot :)
  • Benny04
    #12216
    Hi
    Windows 7-em van, és nem tudom feltelepíteni a CS2-t, mert a telepítés után ezt írja ki:

    wtf??
  • NessieGraf
    #12215
    Ha erre keresel választ, Rettenthetőt kérdezd. Ő még nekem is el tudta magyarázni, hogy működik a path. Van egy remek tutorja is erről, de nem emlékszem melyik emilcímemre küldte.
  • Japep
    #12214

    Hello!
    Az miért lehet, hogy a PS CS3 néha megbolondul?
    Azaz pl nem azt a karaktert írja, amit leütök (pl _ helyett ?) - és csak akkor jön helyre, ha kilépek és vissza.

    Köszi előre is!
  • Hayni
    #12213
    Meg tudja nekem valaki mondani, hol kell beállítani azt hogy a pen-tol mennyire vékonyodjon el kitöltésnél ? mert ha húzok egy vonalat és beállítom hogy nyomás szerű legyen a vége el is tűnik úgy elvékonyodik :/
  • Shortstop
    #12212
    google-ba írd be mit szeretnél angolul
  • Scania Dáci
    #12211
    üdv!vki nem tud kisegíteni cs3 sorozatszámmal?
  • Tyler1
    #12210
    hali! keretnek szeretnék vmi ilyesmi hatást, ami a szöveg mögött van. Tudnátok segíteni hogyan lehet ilyesmit csinálni?
  • Met
    #12209
    azzal a progival meg ments pdf-be
  • Met
    #12208
    akkor kérdezd meg a kollégád
  • repvez
    #12207
    vector magic

    DE valahogy mégis lehet vectoros képet is késziteni PS-el mert az egyik kollégám használja erre a PS-t is .
  • Met
    #12206
    1. mi az a vektor magic?
    2. azért nem marad vektoros a pen tool mert a PS pixelgrafikus program, ha van megnyitva Illu akkor át tudod bele húzni a path-ot
    3. mivel a PS pixelgrafikus program ha ránagyítasz romlik a minőség, ne nagyíts rá :) vagy használj vektoros programot arra nagyíthatsz :)
  • repvez
    #12205
    Ja PS CS3at használok
  • repvez
    #12204
    tudja valaki hogy a vector magic álltal vektorizált képet hogyan lehet PS-be megnyitni ?hiába mentem AI vagy EPS kiterjesztésbe hibát ir ki a PS .

    Illetve ha a PS-be a pen toolal korberajzolok egy ábrát az miért nem marad meg vektoros és ugyan ez a hiba ha a szövegbevitellel csinálok egy feliratot ha belenyagyitok cakkos lesz a széle és romlik a minösége .
  • NessieGraf
    #12203
    CS nálam nem volt. CS2-ben már lehet groupolni az tuti. De régebben a több réteget ki kellett jelölni és a rétegeknél alul lévő végtelen jellel lehetett őket egymáshoz linkelni. Az összelinkelt rétegek együtt mozgathatók, módosíthatók. Pl. rétegstílusok szempontjából.
  • repvez
    #12202
    az attol függ hogy milyen bonyolult lesz az ábra vagy hogy milyen ruhára lesz, mert ha nem lehet varni akkor csak matrica lesz
  • Mike at home
    #12201
    Fractalius Photoshop plug-in