17220
  • Nodler
    #12280
    Mért, ti mind eredeti verziót használtok?
    Én még nem igazán vettem vagy rendeltem meg semmilyen programot, max letöltöttem a 30 napos verziót és miután lejárt egy hasonló másik programnak is letöltöttem...

    Hogy működik az ilyen programok megvétele?
  • Androméda4777
    #12279
    Eseteleg Google: photoshop +crack, a 30napos verz. ne is próbáld feltörni, újat keress és legyél óvatos, mert lehet mást kapsz, mint vártál(trójai stb)
  • Evin
    #12278
    Kevés olyan dolgot tudnál mondani, ami nem érhető el illáglis uton, pl torrent.
  • Nodler
    #12277
    Nincs a photoshop-nak valami torrentről letölthető verziója?
  • Evin
    #12276
    Weblabor.hu oldalon volt régebben egy cikk, hogy egy PS-es képből hogy csinált az emberke weblapot. Persze ott érteni kell az xhtml+css -hez. Nem weblapmotorra csinálta!
  • Androméda4777
    #12275
    Probálkozhatsz pld a szintekkel, gradiációs görbékkel, szinezet-telítetséggel, szelektív színkorrekcióval, a rétegek menü alján a kis félig fekete, félig fehér körre kattintva előjönnek a korrekciós rétegek, az auto kijelölését tartsd meg.
  • mixer023
    #12274
    kösz ez jobb módszer sikerült köszi
  • Lekvarostaska
    #12273
    Pacsi!

    Valaki tudna egy részletes leírást belinkelni hogy hogy tudnék egy photoshop által elkészített weboldalt életre kelteni? Vagyis megcsináltam a weboldal sablonját és lementettem weblapként.. Utána azonban nem nagyon boldugolok..
    Remélem valaki tud segíteni! ^^,
  • eszter22
    #12272
    sziasztok!

    Nekem az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám egy fekete autó színét pl. tűzpirosra cserélni? Mert a kép->korrekciók->színcsere-vel próbáltam,de sosem lesz tűzpiros, csak ilyen sötétes pirosas. :(
    Tudnátok nekem segíteni?
  • RAMyMamy
    #12271
    megynyitsz egy képet -> image menü -> image size... -> a kis felugró ablak alján van egy olyan, hogy bicubic blabla, amellett egy lefele mutató nyíl, arra rákattintasz és kiválasztod, hogy bicubic sharper, akkor nem lesz olyan kaka
    vagy átméretezed csak simán, ctrl+t-vel, aztán filter menü -> sharpen -> sharpen vagy sharpen more, attól függ, h mennyire mosódott el a kép
  • akyyy
    #12270


    közi
  • mixer023
    #12269
    oké köszönöm
  • Kicsikiraly
    #12268
    shiftet lenyomva kicsinyíted a képet. vmennyi minőségvesztés pedig mindenképp lesz.
  • mixer023
    #12267
    sziasztok remélem ez ide tartozik ha nem akkor bocsi azt szeretném megkérdezni hogy hogyan lehet pl egy 800x600as képböl 120x20ast készíteni úgy hogy ne legyen élesség és kép minőség vesztés .
  • rooney8
    #12266
    vagy a kijelölő eszközzel egy üres helyre kattintasz
  • Shep
    #12265
    Köszi.
  • RAMyMamy
    #12264
    ctrl+d
  • Shep
    #12263
    Kijelölök valamit ebben a programban, de közben rájövök ,hogy nem jó, vagy már nem akarom a kijelölést, akkor ,hogy tudom megszüntetni? Szarrá nyomkodtam mindent, de csak nem akarta megszüntetni.
  • Wreck86
    #12262
    Köszi!
    Kipróbálom!:)
  • Evin
    #12261
    nagyon olcsón nem szabad venni, mert azok hamar el is romlanak. Mondjuk 30-50 körül lehet már olyan táblát kapni, hogy pl a tollban nincs elem. Ilyenekre mindenképp figyelni kell. Márkákat nem tudok mondani, annyira nem vagyok otthon a témában.
  • Nodler
    #12260
    Üdv mindenkinek!

    Mostanság szeretnék elkezdeni rajzolni táblával, na de még nincs ilyenem. Kérdezni szeretném, hogy milyet érdemes venni? Számít az, hogy az egyik 10.000 a másik meg 30.000-be kerül vagy nagyjából tök mindegy? A drágább fajták tudnak valamivel többet vagy jobbat, vagy egy olcsóbb fajta is ugyan úgy megéri?
  • NessieGraf
    #12259
    Pen toollal megrajzolod. Aztán kijelölöd az ezüstökhöz való vonalakat. Csinálsz egy réteget, amire nem nyomásérzékenyen stroke a vonalakra.

    Kijelölöd a fej ábráját, azt egy másik rétegen kitöltöd (fill).

    A minta esetében különféle bevel & emboss is volt a pajzs részein.
  • Wreck86
    #12258
    Sziasztok!
    Tudtok valami tutorial-t pajzs készítéshez?
    (ps cs2-őm van)

    Példa a pajzsra,amit gondolok.

    köszi!
  • Atika :o)
    #12257
    Sziasztok nincs valakinek hsaonlo vektorban???

  • attila2323
    #12256
    Üdv! Valaki nem tudna segíteni a cs4 gyorstalpaló letöltésében? Előre is köszi!!!
  • Met
    #12255
    akkor flash vagy swish
  • Mike at home
    #12254
    túl nagy méret nem kell
    nekem végülis mindegy, csak ne nekem kelljen frame-enként megcsinálni
  • Met
    #12253
    flash-el jobban jársz ha kis méretű gif kell
  • Mike at home
    #12252
    hm... mind a mai napig nem értem az animalt gif készítésének elvét :(
    van egy képem
    azt szeretném forgatni
    miért nincs itt snapshot? (CS2)
    úgy képzeltem, hogy első kép, normális, második, elforgatom mondjuk 45°-kal, aztán megint 45° aztán megcsináltatom vele a közbülső lépcsőket, aztán rendre így tovább míg el nem érem a 360°-ot, és akkor az animalt gif szépen fog forogni

    vagy van erre vmi egyszerübb szoftver ami simán megforgatja nekem a képet 360°-ban?

    köszi a segítséget!
  • AntiHero
    #12251
    jaja az kösz:)
  • laslandes
    #12250
    neat image? de van még egy rakat zajszűrő program, tesztet itt találsz róluk.
  • AntiHero
    #12249
    sziasztok, mi annak a a programnak a neve ami zajt szűr autómatikusan?

    Valami kis egyszerű progi volt amibe betöltötted a a képet és ki is lehetett jelölni mit élesítsen stb...
  • Hytech
    #12248
    Kezdőknek jó tutorialok vannak a http://psmaniac.tarhelyem.net oldalon.Most Tutorial fordítókat és készítőket is keres az oldal.Nézetek be.
  • acsati
    #12247
    egyszerűen nem értem miért nem tudom használni a contact menüpontot ha kijelölök vmit pedig már újra is lett telepitve...
  • Evin
    #12246
    Elvileg a Registration menüpontnak inaktívnak kellene lennie. De 7-est jó rég láttam.

    Szerintem csak akkor vedd meg a gépet, a PS-től függetlenül, ha Intel-es. Persze a PPC-s is van olyan jó, de egyre kevesebb az arra kompatibilis program.
  • macleody
    #12245
    Photoshoppal meg lehet csinálni, láttam egy videót róla de sehol nem találom.
  • Unitedfanatics
    #12244
    lásd ezt: http://i176.photobucket.com/albums/w198/djmainstream/Stingsword.gif
  • Unitedfanatics
    #12243
    Hogy tudok videót importálni egy képbe? lástd ezt:


    Flash MX-el próbáltam sikerült, de nem tudtam kivágni a felesleges részeket, valamint a minősége is szar pixeles lett. Imagereadyvel is próbálkoztam, de vmiért nem nyitja meg a videókat úgy ahogy egy tutorial mutatja, sőt ugye .mov a formátum az IR-ben és a quicktime semmifajta videót nem jelenít meg. Ezek után mivel tudnék még csinálni, valaki tud adni egy tutorialt? tudom hogy nem ps-es téma, de máshova nemtom írni :S
  • X TEA C
    #12242
    Arveresen lattam egy Apple mac gepet van rajta egy PS 7 -es van, a gep be van kapcsolva szoval hozza tudok ferni. azt szeretnem megtudni, hogy lehet-e, ha lehet hogyan tudm, megnezni, hogy a PS 7-es program lett e regisztralva adobe fele, ill. ha meg nem volt leregisztralva tudom e a gepen a sajtnevemre regsztralniugy hogy nincs hozza semmilyen papir szegitsetek legyszi
  • rooney8
    #12241
    Itt van egy program, ami "kiszínezi" neked majdnem automatikusan :D
    Még nem próbáltam ki, úgyhogy nem tom milyen :)