17220
  • pxxl
    #13040
    google-képek-map europe-második sor...
  • balvin
    #13039
    szevasztok!
    Szükségem lenne egy mostani Európa-térképre, viszont nem találok olyat ami nekem kéne a gugliban (fehér országok, szürke határokkal)
    Esetleg ha valaki megcsinálna nekem egyet, azt nagyon megköszönném
  • nyami
    #13038
    a sör nem tesz jót a fogalmazási képességeidnek. szóval a képet, amit linkeltem ps-sel olyasmire szerkeszteni, mint amilyen maga a játék. sok ötletem nincs, hogyan, fantáziátokra bízom :P mittomén pl, az eredeti képen is van valami póniszerű lény, ebből indult ki az egész. Vagy tényleg ennyire nem lehet érteni? :)
  • Dobronski
    #13037
    Mivan?
  • nyami
    #13036
    Sziasztok!

    Remélem itt lehet segítséget kérni, nem találtam arra utaló jelet, hogy nem :p

    Szóval arról lenne szó, hogy ezt a képet, olyan buzisra, megcsinálni, mint amilyen a 'robot unicorn attack' című játék (ha valaki nem ismerné) olyasmire gondoltam pl, mint ebben a videoban :D

    előre is köszönöm meleg segítségeteket :)
  • kirol
    #13035
    Köszi
  • yokel
    #13034
    Itt van egy video tutorial, ez alapján sztem megtudod majd Te is csinálni...
  • bonsaimi
    #13033
    Köszönöm.
    Még egy kérdésem lehet?
    Ha beteszek egy képet és ott szeretném a színeket megváltoztatni stb. akkor ezeket hol tudom rögzíteni és szerkeszteni?
    Hol találok ehhez magyar nyelvű leírást?
  • grebber
    #13032
    Köszönöm ez nagyon jó lett!
  • kirol
    #13031
    Na erre gondoltam. Viszont nem vagyok PS bajnok, kicsit tudnál részletesebben segíteni, hogyan tudnám mindezt megcsinálni?
  • ProGabe #13030
    PL

    gugliba carved text...
  • kirol
    #13029
    Biztos hülyén fogalmaztam, de nem ilyenre gondolok.

    Én olyanra gondolok, hogy bevésve legyen a falfelületbe kis 3d hatás keltésével. (Ez csak olyan ráírok a falra kép, amit linkeltél.)

    Egy romos falra akarok ráírni valamit, mintha azt pl. i.u. 500-ban vésték volna bele. :)

    Pl. itt van ez a freskó, és ebbe akarok "bevésni" valami szöveget.


    Úgy, hogy így nézzen ki, amit beleírok:


    Ilyet lehet? Remélem igen, mert nagyon szeretném, ha tudna valaki segíteni!
  • yokel
    #13028


    direkt link

    A képet PNG-be mentettem el vagyis nincs háttere...
  • grebber
    #13027
    Biztos nem értek ehhez azért kértem meg valakit akinek ez nevetségesen könnyű hátha megcsinálják!Kösz amúgy!
  • Evin
    #13026
    Minél nagyobb a kép, annál könnyebben és szebben kivágható.
    pl egyes, kettes.
  • grebber
    #13025
    Ebből a képből tudna valaki nekem olyat csinálni hogy normálisan körbevágni a batman karaktert??
  • Evin
    #13024
    Lehet. :)
    Például

    Ez szép.


    rurdy2killme
    Talán már rossz a szemem, de én ebben nem látok kérdést. De igen, lehet ilyet csinálni.
  • rexHUNter
    #13023
    kép
  • rexHUNter
    #13022
    szerintem ez kell neked magyarban cseppfolyósítás a neve
  • kirol
    #13021
    PS-al azt meglehet oldani, hogy pl. egy fényképen lévő omladozó falfelületre rá lehessen írni egy szöveget úgy, hogy az úgy tűnjön, hogy az valami nagyon régi vésetnek látszódjon?
  • rurdy2killme
    #13020
    Sziasztok!

    Egy egyszerű, de számomra bonyolult kérdésre szeretnék választ kapni, remélem tudtok segíteni.

    Szal adott egy kép, amin egy szimpla párna látható. Na most én egy ilyenre szeretnék rátenni egy tárgyat (mindegy, hogy mit), és azt szeretném elérni, hogy a párnán látszódjon a "tárgy súlya". Azaz mint ahogy a valóságban is besüpped a párna egy kicsit, ha ráteszek valamit.

    Nemtom érthető vagyok-e, de ezt szeretném elérni :)
    A válaszokat előre is köszi! :)
  • Met
    #13019
    Ide
  • Evin
    #13018
    Ha nem piszkáltad a Win virtuális-memória kezelését, és van elég hely a c-n, akkor kétlem, hogy a memóriával lenne a gond. Szerintem inkább valami túlmelegszik, vagy esetleg a táp nem bírja.
  • Gabriel Dekanov
    #13017
    Sziasztok! Nekem CS4 van telepítve, nem láttam hozzá tartozó topicsot. Bár szerintem CS4 sajátoság a problémám, azért megkérdezlek benneteket is, remélem tudtok segíteni. Bizonyos idő után a számítógépem újraindul. A videókártyám X1650, amit nem észlel a program. Volt egy Radeon 9600XT-m, azt felismerte, nem értem ezt miért nem. Azt gondolom, hogy a memória túl kevés neki egy idő után és ezért indul újra. Először nagyon belassul minden és újraindul. 1,25 Giga rendszer memória áll a program rendelkezésére. Kisebb feladatokat simán tudok vele végezni, de ahol előkerülnek szép számmal az effektezett layerek és nagy fájlok bizony nem tudok érdemben dolgozni vele. Segítséget és a válaszotokat előre is köszönöm!
  • zokni1211
    #13016
    Üdv Mindenkinek!

    Eléggé kezdő ps-es vagyok és szeretném kikérni a véleményeteket:

    az eredeti kép:
    Katt

    és a szerkesztett:
    [URL=http://kephost.hu/image-EFDA_4BAA8759.jpg]Katt[/URL
    ]
    Tudom, hogy nem csináltam vele sok mindent, nem nagyon ismerem a ps-t sajnos ,de feltett szándékom jobban megismerni :).
  • asde3
    #13015
  • pxxl
    #13014
    hát az érdekes :D akárhogy próbálom nekem mindig 30x18 marad :D
  • asde3
    #13013
    :D :D Megadtam *ps, hogy 30cm, 18cm. De mégse akkora ... hanem kb 22 cm.
    (?)
  • pxxl
    #13012
    na ezt mégegyszer érthetően :D
  • asde3
    #13011
    Beírtam pl legyen 30cm*18cm, erre szerkeztésnél 22cm már a kép. Hogy hozzam össze hogy azér pontos fele legyen ?
  • Mike
    #13010
    attól függ
    ha román vagy akkor egy tál kaját

    30-50k

    5k/h alatt ne nagyon dolgozz

    és arra is rá fogsz jönni, hogy a 3 statikus oldal, nem ám egy hétvége, és pár óra
  • RaZoK
    #13009
    az attól függ kinek, milyen minőségben...

    valaki 100 ezret kér, valaki 15-t érted
  • rexHUNter
    #13008
    egy három oldalas statikus weblapért mennyit lehet elkérni számla nélkül persze
  • aate
    #13007
    Sziasztok !Van rá mód,hogy PNG képet 16 bitre(PNG) tömörítsem?
  • TopGun
    #13006
    Koszi a normalis hangu segitseget, megtalaltam a hibat.
  • PrasCo
    #13005
    Köszönöm a segítséged, rájuk nézek.
  • Dobronski
    #13004
  • ProGabe #13003
    próbáld meg rendszergazdaként futtatni, esetleg vista, vagy xp kompatibilitási módban
  • TopGun
    #13002
    Nagyon "vicces" vagy! Az Adobe oldalarol toltottem le a trial verziot, okostojas, ami tudtommal nem varez? vagy megis okoska? es megsem mukodik. Hanyas voltal jopofibol? :( Meg a tobbi nagyeszu vigyori barom, aki ahelyett, hogy inkabb segitene, rohog a barom "vicces" beszolasan!
  • Jim Morrison
    #13001