17220
  • LaliK
    #13080
    Kicsit kutakodtam adobe fórumokon és ezt írták a hibádra:
    "Lexmark 2400 series drivers, all i had to do was uninstall the printer and then everything worked fine" Magyarul: Töröld a nyomtató driver-jeit és minden megoldódik.

    szerk: Keresgéltem még többet és megtudtam hogy nem csak Lexmark nyomtatóknál van hiba, hanem Dell-nél, HP-nál is.
  • grebber
    #13079
    Bocsi hogy csak most írok de délutános voltam! Ez elég jó lett köszönöm!
  • Jim Morrison
    #13078
  • yokel
    #13077
    Valami ilyesmire gondoltál?
  • Jim Morrison
    #13076
    ide
  • grebber
    #13075
    Kellene egy kis segítség!

    Ezt a képet kellene megcsinálni banner méretűnek és valahova rátenni ugy hogy jól is nézzen ki egy Crysis 2 logot.

    [URL=http://images.google.hu/images?hl=hu&q=Crysis%202%20logo&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi]Crysis 2 "logok"[/URL] itt találhatóak.

    Előre is köszönöm!

  • xy21
    #13074
    HELP!
    Azt írja hogy: Nem lehet az utasítást teljesíteni mert ismeretlen vagy érvénytelen JPEG jelzőtípus található!
    Sehol se találtam rá választ semmit se tudok megnyitni a PS-sel-.-"
  • ProGabe #13073
    file - open as... camera raw file, kiválasztod a jpeg-et és voila
  • Máté94
    #13072
    Esetleg felrakni még egyszer?
    Eredeti?[Nekem se az.]
    Esetleg nyomtató kavar be, valahol azt olvastam, vagy a "preference restart". - Nem tudom mit jelent.
  • berczely
    #13071
    Szevasztok!

    Újraraktam a Windows-t (Vista) és felraktam a CS4-et és nem indul!
    Az előző rendszeren simán futott, újratelepítettem mert már lassúcska volt meg tele volt szeméttel.

    Kapok egy ilyet indításkor:

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: Photoshop.exe
    Alkalmazásverzió: 11.0.1.0
    Alkalmazás időbélyegzője: 499bf9b5
    Hiba – modul neve: amtlib.dll
    Hiba – modul verziója: 2.0.1.10077
    Hiba – modul időbélyegzője: 488fb678
    Kivételkód: c0000005
    Kivétel – eltolás: 0015ad30
    Operációs rendszer verziója: 6.0.6000.2.0.0.768.3
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: b14b
    További információk 2: dd7d67fe39b995a03e73f29ab0badb82
    További információk 3: 3de1
    További információk 4: ea486e6b91f2f8f715d9303c9e9c6bbe

    Pedig jó lenne ha elindulna mert felvételire készülök és egy csomó cuccom itt áll a gépen PSD-ben és ki kéne nyomtatni őket!
  • pxxl
    #13070
    sztem nincs csak a Camera Raw pluginnal lehet így értékeket megadni
  • av256
    #13069
    Ezeket tudom.
    Akkor konkrétabban kérdezném.

    Van-e PS-ben olyan csúszka, amivel konkrétan beállítom, hogy pl. 5500 K.?
  • pxxl
    #13068
    Ctrl+L
    Ctrl+M
    Ctrl+U
  • av256
    #13067
    Üdv!

    Hogy lehetne színhőmérsékletet állítani sima jpg képen?
    Úgy, mint a CameraRaw plugin-nál.

    köszi
  • Dobronski
    #13066
    Átalakítod a képet (Háttérszín) réteggé, majd kijelölsz amit akarsz, és egy "Delete" gomb.
  • stonesour
    #13065
    De hogy kell így leradírozni, hogy átlátszó részek legyenek egy képen?
  • wobdj338
    #13064
    Hi!

    Srácok, egy kis segítséget szeretnék kérni, valaki tudja, honnan lehet hozzájutni Adobe Contrastmaster nevű plug-in-hez? Köszi előre is!
  • Dobronski
    #13063
    Mentésnél ki tudod választani a formátumokat. Mentés másként...
  • stonesour
    #13062
    Hali, kössz szépen, azt még leírnád, hogy hogyan tudom így png formátumba menteni?
  • yokel
    #13061
    Itt van a kép PNG-be, ha majd behívod PS-be akkor a fehér (valójában átlátszó) részre már be tudsz tenni bármilyen képet, csak az a lényeg, h a betett kép layere legyen legalul és felette ez a kép.

    Ennyi, sok sikert hozzá...
  • stonesour
    #13060
    Hali, kezdő vagyok, abban kérnék segítséget, hogy


    ennél a képnél hogy tudnám azt megoldani, hogy a vonalak alatti FEKETE részre bevághassak egy másik képet. Köszi
  • ProGabe #13059
    image - mode
  • xy21
    #13058
    Hehe pont nekem is ez a hibám:D Micsoda véletlen:D
  • Tyler1
    #13057
    hali! leszedtem, a PS cs3-mat, de telepítés megáll az inicializálás után. ha újra telepíteni akarom, akk azt írja ki h várjam meg míg a másik telepítés befejeződik, és hiába indítom újra a gépet, ezt írja ki, pedig semmi nem történik. valaki tudna segíteni?
  • exodus2
    #13056
    Egyikre rámész, jobb egérgomb - hasonló rétegek kijelölése - És rétegek törlése
  • xy21
    #13055
    Nah egy kis módosítás:)bocsi
    Szóval rájöttem hogy ha újat nyitok akkor ott lehet beállítani hogy milyen színben legyen. De a régebbi mentéseket hogy tudom átállítani erről a szürkeárnyalatosról szinesbe?
  • xy21
    #13054
    Hello kéne egy kis segítség!
    Aza bibi hogy a photoshopban nincsenek színeim csak a fekete, fehér meg szürke árnyalatok.
    Hiába kattintok a színekre nem lehet színezni.
    Előre is thx!
  • RaZoK
    #13053
    hali

    van egy cinkes psd-m :(

    tele van üres réteggel, hogy tudom törölni egyszerre mindet ? egyesével elég körülményes lenne, mert van vagy 600 réteg...valaki segítsen! :D
  • Dobronski
    #13052
    És hol legyen?
  • Prémium driver
    #13051
    Szeretnék rakatni rá rózsaszín szívecskéket le legyen túl nagy.És hasonló színnel legyen valahova ráírva, hogy "Szeretlek". 2 darab szív legyen rajta.

  • Dobronski
    #13050
    "barátnőmnek szeretnék látványos szívecskéket rakni egy képre."

    :D:D

    Töltsd fel héphost-ra, és linkeld. Írd le hogy szeretnéd, megcsináljuk!
  • Prémium driver
    #13049
    Sziasztok.Aki szívesen segítene rajtam képszerkesztésben az írjon már egy PM-et...barátnőmnek szeretnék látványos szívecskéket rakni egy képre. Köszönöm
  • pxxl
    #13048
    layereket(ami nem kevés, ha egyesítem akkor plusz meló) Ctrl+e hűűűha mekkora meló xD
  • MANOWAR
    #13047
    hmm lehet igazad van, de én ennyit nem akarok állítgatni nem is fogok (nem azért írom ,hogy azért se)mert körülményesebb inkább állítok a méretén és 1 mérettel sokat felpakolok oda ahova én akarok 1 layer-re, másik mérettel/színnel másik layer-re és meg vagyok vele 10-15 perc alatt.A duplikálos megoldásnál meg a layereket(ami nem kevés, ha egyesítem akkor plusz meló) tili-tolizom azon belül ha nem tetszik akkor a karaktereket is és esetleg még színezni is akarom őket külön-külön....
    Lehet én értem rosszul, amit írtál, nembaj keresek valami tutort meg egy sört a hűtőbe aztán elleszek vele nem sürgős.
  • pxxl
    #13046
    de ha beírod, bazinagyba, utána duplikálod a layereket, és állítod amit akarsz, akkor is ugyanoda jutsz, mintha minden egyes § jelet rányomsz brush-al egy layerre, és állítod amit akarsz :D


    am meg nyitsz egy új képet, háttér nélkül, ráírod a § jelet, felnagyítod, h ne legyen problémás nagy méretben, és Edit ->define brush preset...
  • MANOWAR
    #13045
    mertmásra szeretném használni, amihez nekem kell ott rengeteg van belőle és nem szeretném, hogy rendezetten egymás mellet legyenek esetenként az összes átfedésbe van a másikkal más-más opacitással és színnel, és az sem jó nekem ha pár darab külön rétegen van mert szerintem így egyszerűbb lenne. Szóval?????
  • balvin
    #13044
    ááá én "europe map"-re kerestem és ugy ezt a képet nem adta ki, köszi:D
    #13041 : Szerencsére nem:D (utálta a vaktérképet)
  • pxxl
    #13043
    minek abból brush, ha be is írhatod?
  • MANOWAR
    #13042
    Srácok, hogy csinálok egy karakterből pl: § -jelből brush-t?
    Gondolom raszterizálni kell a karaktert, majd kijelöléssel.....,
    de nemtudom ráadásul ez két problémát is felvett: pixeles szélek amiket nem szeretnék, és a méret beállítás-->pl.: 20-as méretben létrehozom a karaktert akkor azt hogy mentem el úgy hogy a brush kiválasztásánál a 20-as
    méretnek feleljen meg? Vagy mi a véleményetek esetleg csináljak egy nagy
    brush-t és azt adjam meg max méretnek?
  • Dobronski
    #13041
    Csak nem földrajz tanár vagy, és vaktérképes dolgozatot íratsz a gyerekekkel?