74
Wars & Warriors: Joan of Arc
  • tom boy
    #74
    Már rájöttem,hogy kell megölni Gladsdale-t, csak a képességeket kell fejleszteni.
  • tom boy
    #73
    Valaki meg tudná mondani, hogy a 6-os pályán Glasdale-t ( a kopaszt), hogy lehet teljesen kínyirni? Mert az életereje félig fel tud töltődni, mikor érzi a vesztét.
  • grebber
    #72
    Én ebben nem tudtam tuljutni a városon amikor jönnek csomoan mindig kinyirnak annyi embert amennyit kell és game over :(

    Valakinek valami ötlet hogyan kéne megcsinálni?
  • akyyy
    #71
    hm
  • akyyy
    #70
    Kulcsal. :D
  • Ottto
    #69
    Hi. A 3. pályán, van egy nagyobb tábor, vagy város. Na vagyunk rá négyen (3 hős meg 1 ló), de nem bírunk túljutni a kapun. Hogy tudom kinyitni?
  • grebber
    #68
    Valakinek van valami jó taktikája a 2.pályára??
    Mert mindig megölik az embereket és vége!
  • steweee
    #67
    igen leült a topic.ennyire rossz játék?most akarom letölteni, hogy a conan és a knigt of the temple után-pótlás legyen :)
  • greco
    #66
    Ja,ja.Szerintem sem volt rossz gém.Én végigvittem.
  • grebber
    #65
    Na elkezdtem vele nyomni és mit ne mondjak nekem tetszik!
    A második pályán marha jó amikor jönnek rám sokan és lecsapok azzal a nagy csapásommal azt egy csomo elterül!
  • xavier
    #64
    hello

    a várostromlós pályán vagyok, de elakadtam.
    teljeseítettem már minden küldetést, de a várba nem tudok bejutni.
    csak a 4 hősöm maradt meg, lehet hogy ez a baj?

  • DarkHorSe
    #63
    alt+f4
  • Davidka
    #62
    2. pályán vagyok, a nyilat hogyan vegyem elő?
  • FrezeR
    #61
    én is beszorútam 1x próbálj meg visszafelé menni és megvárni amig a sok bamba katona el nem tünik a lépcsőről és utána menj le te is, nekem igy sikerült kb 10 perc szenvedés után:)
  • Jonny87
    #60
    Télleg jo lenne, csak 3. pályán amikor az egyik várat megtámadtuk, az 1ik hösöm beragadt a lépcsöbe, és nem férek ki töle :( Semmit nemtok csinálni :( valami tipp ?
  • robotnyk
    #59
    ne csodálkozz ezen, veled van az isten :)
  • greco
    #58
    #47 #48
  • ShadowLord
    #57
    A második küldetésnél mikor az a sok ellenség beöznlik a városba mi a feladat mit kell tenni?A kaput bezárom de utána mindik sikertelen küldetés lesz!HELP!!!
  • semo1
    #56
    Te is sokat játszottál vele. Annál a rásznél kaptam agyvértést én is. 2*probálkoztam utána UNINSTALL
  • greco
    #55
    F1,majd a jobb felső sarokban katt az ikonra.
  • grebber
    #54
    LOL
  • Rusy
    #53
    Nem tudja valaki a skill pontokat hol lehet elosztani?
    Mer a strength meg dex stb tudok adni de acombo bonust azt hol osztom el
    amúgy jó game
  • Sephi
    #52
    Ez kurva jo jatek! Alok a foteren mire bejon kb 100 ember egy csapatban es ugy 10 perc kardozas utan egymagamba legyozom mindet!

    Ezt nevezem en jateknak!


    Bazz....
  • greco
    #51
    Ez is egy megoldás.Én simán lekaszaboltam mindet a kapunál.
  • semo1
    #50
    Csald ki a vár kapun kivülre öket. A birkák mennek utánad utána visszafelé csukd le a kaput igy a buzik fele kint marad.
  • greco
    #49
    Mégsem nyírtam ki minden ellenséget és ez volt a baj.Javaslom járd be a terepet mégegyszer.
    Egyébként minél többet játszok ezzel a játékkal annál jobban tetszik
  • greco
    #48
    Szerintem a városlakókat.A képernyő felső részén mutatja
    ,hogy a 18-bó eddig hányat nyírtak ki.
  • Örm
    #47
    A 2. pályán mit kell csinálni hiába ölöm az angolokat mindig game over? Kit kell megvédeni?
  • zoli80
    #46
    detto
  • greco
    #45
    Elakadtam azon a résznél,ahol a templom előtt áll egy szekér rajta meg egy fószer.Minden ellenséget kinyírtam,bevettem a várat is,de itt nem tudom mit kell csinálni.
  • grebber
    #44
    Na majd ha lesz idöm letöltöm a gamet oztasztán kiproszálom utánna pedig leirom a saját véleményem!
  • zoli80
    #43
    mind a két vár megvan,levertem mindenkit,ures a map,csak az a szerencsétlen raboskodik még
  • ceas
    #42
    Az egyik főellennél van, de már nem tudom kinél. Amíg nincs meg a kulcs ne támadd a két várat, mert Metz és az ágyúi kellenek majd
  • zoli80
    #41
    na,van aki m egcsinalta mar,segitsetek!a baromi nagy pályán van ez a rész,ahol a pappal kell dumálni és be kell venni egy várat.
  • zoli80
    #40
    hol van az a k**** kulcs amivel jean de metz lehet kiszabaditani?minden mas megvan de a kulcsot nem lelem.
  • ceas
    #39
    olyan 6-7 mission körül, lehet rts-re is váltani, habár nem túl kidolgozott az rts rész. Egyébként valóban el lehet ütni vele az időt. Grafikailag nem nagy szám, mégis eléggé gépigényes(max-on). Ja, és a főellenfeleket nem lehet megölni, legalábbis eddig, amikor megdöglenének, mindig pofáznak valamit, hogy majd legközelebb és elmenekülnek. Kicsit frusztráló, pláne úgy, hogy egy fél óráig kell csapkodni őket meg rámegy egy rahedli kaja.
  • antijedi
    #38
    hát érdekes eddig, eddig csak ahentelős részét láttam, az szvsz egy erős közepes, el lehet vele ütni az időt de ha tényleg lesznek iylen + dolgok lehet jobb loesz
  • zoli80
    #37
    nyommtam vele sokat,már nagyon tetszik!
  • antijedi
    #36
    instal finish... yeah minyá pronálom azt irok véleményt :)
  • zaki
    #35
    sztem igen. ráadásul csak 1 cd-s, majd én is lehúzom valahonnan