4144
  • haxoror
    #900
  • Bandew
    #899
    szakállas
  • Gandibá
    #898
    LOÁL :D
  • haxoror
    #897

  • haxoror
    #896
    párhuzamosan mentek a fejlesztések PC Xbox PS2-re, a hivatalos megjelenési dátum is ugyanaz mind a háromra, a boxhoz és a PS2-höz már van warez de a PC-hez nincs
  • Johnyy
    #895
    Arért metrt pc-re meg állt konzolra még igazán csak játékilag teljes a játék, pc-n meg ugy nagyábol az adott környezetben utólag még több jobb dolgot hoznak ki, gondolok itt pl a grafikáára
  • haxoror
    #894
    na kijött már?????
  • JCSR t0Mi
    #893
    LoL! Miért van az h mindig a pc-s változatot adnak ki utsóra? :(
  • Johnyy
    #892
    Lehet majd Lépegetőkel meg csirkékkel is lenni? Én leszek a halálszillagal!!!
  • Johnyy
    #891
    Én Szar warszban még nem csalódtam akármi is volt ...
  • JCSR t0Mi
    #890
    Helyös! Csak jelenjen már meg.. kitudja lehet h a gameplay tök szar.. :)
  • Johnyy
    #889
    Mehet a Törtszerver Geng? Benbe vagyok mint tag! ;)
  • Serpa
    #888
    úgy-úgy.

    COD mellett.
    :)
  • grebber
    #887
    Ha lesz tört szerver egyértelmű a nyomulás.
  • JCSR t0Mi
    #886
    Hajrá Arsenal! Bár én madridos vok de most nem a csapatra értettem.. :D Megyek majd gémelni [HE] t0Mi néven majd! :D
  • haxoror
    #885
    már nekik is megvan?!
    remélem eltörik az ujjukat az analog stick ráncigálás közben
  • Johnyy
    #884
    Bevalom én is ezerel remélem!
  • grebber
    #883
    Megprobálnak tört szervt csinálni.És remélem hogy könnyedén sikerül is.
  • Johnyy
    #882
    Jah,meg gondolom lesz szinglepléer is de a multi az csak eredeti gémel megy mi?
  • Johnyy
    #881
    Ugy pc-n még nincs kinn?
  • JCSR t0Mi
    #880
    Kijött már ps2-re is!
  • haxoror
    #879
    a beta sem volt warezen...
  • Alblink
    #878
    Pedig pc.en is ugy tudtam hogy lehetetlen,pedig megsem.vagy lehet hogy betat kapott es atbasztak.
  • JCSR t0Mi
    #877
    hm.. ha nem xboxon van akkor az gyakorlatilag lehetetlen! :)
  • Alblink
    #876
    Most hallottam hogy egyik haveromnak ma meglett a sw battlefront.ami nem kamu info(ö iratta).de honnan lehet a netrol leszedni?
  • JCSR t0Mi
    #875
    Gogogo! :D Legyen már kint! =) Sztem ha xboxos kintvan, akkor órák kérdése a pc-s! Vagy nem? :D
  • Serpa
    #874
    milyen játék volt már azon ?
  • haxoror
    #873
    na kijött már?????
  • AndrewCB
    #872
    32 embert elbír szerintem simán.
  • Serpa
    #871
    gyors server ?
  • AndrewCB
    #870
    Life nevében nem beszélhetek, de remélem a Hungs.hu lesz az első tört szerver!
  • Serpa
    #869
    durva :)
    6 nap van még, de má kinnt van az x-boxos.
    :)

    PC -s is kinnt lehet órákon-napokon belül ?
    :)
  • grebber
    #868
    Épp akartam irni :))
  • Serpa
    #867
    úgy bizony ! :)

    Xbox Star Wars Battlefront (c) Lucasarts *UNSIGNED* *PAL* *FULDVD* DNL 40x50 MB 10.0
  • grebber
    #866
    Jiiháá egyre közelebb.
  • JCSR t0Mi
    #865
    6 nap! :)
  • haxoror
    #864
    Pár fícsör:
    Taking over spawn points does not work from inside any of the vehicles so you will have to exit, making yourself a lot more vulnerable.
    (hmm...)

    you can also jump, and when doing so while strafing, your character will perform a sideways roll.

    Endor will also have the furry little AI-controlled Ewoks fighting on the Rebel side...if you are a Rebel and accidentally kill one of your own Ewoks, your personal score will ultimately be affected. Ewoks also have a nasty little habit of hiding in trees and setting off traps, such as swinging tree trunks to take down AT-ST’s. Tuskan Raiders are a third party on the Tatooine map, where they are allied with neither side, so keep an eye out for those pesky sand dwellers.
    (remélem a multi mapokon is ott lesznek )

    ...flying in SWB is really a piece of cake. The spacebar makes you lift off, increase altitude as you fly, or land when in stationary position, but apart from that, the controls are the standard WASD format, and you fire away with the mouse.
    (hmm...)
  • grebber
    #863
    Kináncsi leszek mikor kerül a netre :))
  • haxoror
    #862
    Körbenéztem a hivatalos fórumon és olyanokat olvastam h a rebel scout-nak lesz valamilyen álcázó képessége és az X-wing pajzsot kap de a Tie-fighter nem meg ilyesmi. Ezekről hallott valaki valamit?
  • haxoror
    #861
    még 7 nap :)