4144
  • Johnyy
    #940
    HA valaki benéz a fórumba és érdekli mi fán terem a játék akor csak végigscrollol
  • Police88
    #939
    ősrégi képeket minek raksz be a játékból??? Csak belassul a fórum....
  • JCSR t0Mi
    #938
    Szép-szép, de már láttuuk.. vagy nem? :D
  • Johnyy
    #937
  • Johnyy
    #936
  • Johnyy
    #935
  • Johnyy
    #934
  • Johnyy
    #933
  • Johnyy
    #932
  • Johnyy
    #931
  • Johnyy
    #930
  • JCSR t0Mi
    #929
    amse.gportal.hu oldalon fenntvannak :D 3 verzió is van
  • JCSR t0Mi
    #928
    lol, nekem már van logomis bibibi!
  • JCSR t0Mi
    #927
    Hát nemtom.. úgyse fogunk rájönni amíg meg nem nézzük.. Én már olyat is láttam h egy athlon 64en szaggatott 1 játék meg ilyenek.. amikor egy 800as duronon meg ment.. :D
  • Serpa
    #926
    én a "netkódtolt" félek.
    remélem jól megírják.
  • haxoror
    #925
    multiplatformos fejlesztésnél el szokták szúrni az optimalizációt szóval én is parázok a gépigény miatt
  • JCSR t0Mi
    #924
    Installation requires 2.7 GB of free hard drive space
    Hány cd lesz ez vazzeg? csak fusson jól! :I A bfv nemfut jól viszont a bf simán megy
    Intel Pentium 4 1.7, 512 ddr, Gef 3 ti 200 128 húzva, 80gb hdd.. remélem menni fog 1024 full grafikában..
  • JCSR t0Mi
    #923
    hm.. bfv nekem nagyonnemjött be..
  • haxoror
    #922
    hopsz télleg
    már 22% jeeee
    BFV-zek ezen a néven :)
  • JCSR t0Mi
    #921
    az GC ;) Egyébként bf-en milyen néven játszol?
  • haxoror
    #920
    bár ott tartanánk már...
    na mindegy, addig is leszedem BF-hez a QC-t hogy szokjam a feelinget
  • JCSR t0Mi
    #919
    Jajaja, lesz benne minen.. repülők, tankok lépegetők.. stb! Ja és köszi a nyalizást, de teis fizetni fogsz érte, mert csak akkor indítjuk ha megvan a klán :P
  • haxoror
    #918
    lesz AT-AT(Hoth) és AT-ST(Endor) is :)
  • Johnyy
    #917

    Séki vágyam hogy vezessek egy lépegetőt!
  • Hmuda
    #916
    Járművek tuti lesznek, de lépegetőket még egy videóban se láttam (csak képeken).
  • Johnyy
    #915
    Télag! Ugye lesznek csírkék lépegetők, meg egyébb veezethető nyalánkságok?
  • Johnyy
    #914
    Jajaj ;) Én meg azt gondoltam hogy az Endori csatához hasonló mérkőzések lesznek és olyan környezettel, no meg a csirkékkel
  • haxoror
    #913
    Dicsőség a HungarianEmpire klánnak melynek grandiózus győzelmei messze földön lesznek híresek és puszta nevük kiejtése félelmet csal majd a legbátrabb szívekbe is. Nem is beszélve végtelen nagylelkűségükről hogy tört szervert fognak biztosítani a magyar SWB scene-nek

    (gyerünk evribádi sosincs korán nyalizni a szerverért )
  • Hmuda
    #912
    Bespine egész jó lett, de Kashyyyk nem tetszik. Én úgy tudtam, hogy az egész bolygót befedik a több kilométer magas erdők.
  • haxoror
    #911
    Igen, valóban a "néma" tapasztalat a megfelelő kifejezés :DD
  • JCSR t0Mi
    #910
    De azért látom h nekedis van néma tapasztalatod a klánozásban! Vagy rosszul érzem? :D
  • JCSR t0Mi
    #909
    Meglehet, de folyamatosan mozogni kell, nemkell egy helyben megállni és ott várni a sültcitromoscsirkére.. Mozogni kell, és ezt csak az olyen profi klánosok, mint én tudják! :D
  • haxoror
    #908
    Azért nem fél évnek kellett eltelnie mire a sniperek eltüntek a BF-ből (hálistennek) és az igazsághoz hozzátartozik hogy a BF-es sniperpuska a pár másodperces beállásával nem volt annyira népszerű mint pl. a BFV-s 10-es táras SVD ami zoom után azonnal halál pontosan talál
    Mivel a hírek szerint járműből nem lehet majd foglalni hanem mindenkép ki kell majd szállni én félek hogy lesz pár ember aki főállásban fogja kukkerozni a zászlókat prédára várva :)
  • JCSR t0Mi
    #907
    dehogy.. bf-be se használ senki snipert, és nagyjából ugyanolyanok lesznek ittis :)
  • haxoror
    #906

    (csak attól félek egy picit hogy ezeken a mapokon a sniperek túl erősek lesznek)
  • haxoror
    #905
    #900 :)
  • grebber
    #904
    Reméljük nem.
  • Serpa
    #903
    Bespin és a Kasyyyk bolygót bemutató videó
  • antijedi
    #902
    a halasztás bejelentéséig? :)
  • haxoror
    #901
    már csak max 4 nap :)