4144
  • Hmuda
    #1743
    Erős tulzásba esett a srác, de egész jó game. Olyan mint a BF42 csak SW környezetben.
  • bazza
    #1742
    Idézet: #1658
  • bazza
    #1741
    Ez igaz?

    "Na azt hiszem eljött az a pillanat amire évek óta vártam! Ez a program kiütött a nyeregből!!! Egyszerűn képtelen vagyok elfogultság nélkül beszélni, írni róla. Nálam megszületett minden idők legjobb játéka. Ezt a HAGULATOT semmi nem nyomja le. Valaki kérdezte a gépigényt alább: Nekem nem mai gépem van 1.8Xp,512Mb,FX5700 (vkártya mondjuk azért jó) ÉS FOLYIK!!! Úgy fut mint az Isten, miközben a képernyőn olyan szintű látványorgia, fizika és eszméletlen mennyiségű bot meg robbanás, és sorolhatnám van, hogy az nem emberi.

    Kész vagyok. Ha ezt a progit kétszer venném meg eredetiben, akkor sem sajnálnék rá egy fillért sem. És végre nemcsak a két harcoló fél van a pályán, hanem evok macik, tasken-ek, java-k... MEKKORA HANGULATA VAN ENNEK A PROGRAMNAK!!! Egyszerűen minden annyira klappol benne, hogy az már fáj (jó értelemben)... Azt hiszem holnap megyek az intenzívre mert kikészültem .... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! LUCASARTS ismét ott vagy ahol megérdemled: MENNYEKBEN! CSÚCS LETT A SW: BATTLEFRONT! "
  • antijedi
    #1740
    nem nem lolozunk...
    ROTFL :PPPPP
  • bazza
    #1739
    Lenne néhány kérdésem:
    Van demo? Ha nincs, akkor vki elmondaná gyorsan, hogy mi ez? :)))))
    Hány cd?
    Jó?
    Szval ennyi, remélem nem "LoL-oztok le"!
  • polak
    #1738
  • Hmuda
    #1737
    Mivel foleg multi game tuti.
  • Johnyy
    #1736
    HExx mindenkinek,, mindjárt lépek edzésre, adig ecs pöpp kérdés! Jött már ki valami crack ez az amaz izé a játékhoz?
  • CB SNIPER #1735
    multiban már cask csiszoltam a tudásomon vagyis csak fenntartottam a tudást hogy ne laposodjon el! :D
  • CB SNIPER #1734
    eheheh én singleben tanultam és igen is SIKERÜLT kikérem magamnak!!!!!!!!! ;D
  • Xboxman
    #1733
    még ma lesz dedicated?
  • NST Demo
    #1732
    Upsz és már végig vittem egyedül a Galactic Conquest hiányzik , szóval a Geonosis már a múlté :)))
  • NST Demo
    #1731
    Jah nekem oltárian bejönnek a motion blur , a bloom és a robbanás effektusok . Szerintem sokkal szebb lett ez a gáma mint amit vártam .
  • NST Demo
    #1730
    Ülj be a siklóba , és várj amíg spawnol egy haver , ültesd be magad mögé gunnernek ( F2 PILE IN ) . Nézz ki magadnak egy gusztusos AT-AT-t és repkedj finoman körbe körbe körülötte a célzást a gunner végzi oszt joccakát , 3-4 kör és bukik a lépegető :) .
  • polak
    #1729
    te is ott tanultál meg repcsit vezetni, illetve megtanulni nem sikerűlt:)
  • CB SNIPER #1728
    +jah és még lefoglal egy repcsit is ami még jól jöhet :P
  • CB SNIPER #1727
    hát "bekamikazezik" egy saját célpontba pl :D

  • [NST]Cifu
    #1726
    És most mi akadályozza meg abban, hogy ne multiban gyakorolja a repülést? :)
  • CB SNIPER #1725
    a "fejelöfákat" simán ki lehet védeni én pl 3 ilyen mellett mentem el és nem tudtak vele csinálni semmit :D
    a másik az hogy a pilotás ötlet nem rossz egy kis gixer van benne hogyha vk az eljén pilota és még cak kezdö mármint itt gyakorloja és nem singleben az szivás bfv-ben is volt hogy multiban gyakorolta és lezuhant 6 emberrel együtt :D
  • [NST]Cifu
    #1724
    A felkelő rakétás ürgének van 4 aknája (mine), elég csúnya hatással van a lépegetők állapotára, ha egyre rá talál lépni. Az Endoron továbbá ott vannak az Ewok 'fejelőfák', bár azok között el kell menni...

    Szó se róla amúgy várható, hogy ugyan az lesz a vége, mint a BF42-nek is volt: az SWB-ben is sorban állnak majd a jármű spawn helyeken az emberkék (amúgy ezt rohadt egyszerűen ki lehetne védeni: pl.: csak a pilóták vezethetnék a gépeket (lövésznek bárki beszálhatna), és csak annyi pilóta lehet, ahány gép van)...
  • Fritz Von...
    #1723
    Tegnap nekem sikerült felmennem egy szerverre (nem emlékszem a nevére). És ott lehetett nyomni rendesen. Az a helyzet, hogy szerintem egy kicsit túl pörgős lett. Mindenki rohangált, mint a mérgezett egér és iszonyat nagy káosz volt. Azért a BF ennyiben jobb volt, még újkorában is.
    Mindamellett király. A hangulata is ütős, és szerintem a grafika is durva lett. :)
  • Ferro_TwL
    #1722
    Nyomd le az F2-ot es beszall melled valaki.
  • Since
    #1721
    Van magyar server?
  • CB SNIPER #1720
    hát bazz a birodalmiak csöppet erösebbek föleg az erdei mapokon a kis lépegetöikkel :D (bár én ennek csak örülök) :)))
  • CB SNIPER #1719
    hát nem igazán
  • Gabe18
    #1718
    Hát van a pálya,ugynaz a cél mint a muti részben,a pontok elfoglalása,de rajtad kivül minden figurát ugye a gép irányit.Ez igy szerintem elég uncsi egy idő után.
    Mert egy rendes single játékban mést előre,teljesited az ujabbnál ujabb feladatokat /ami egy jó játékban még érdekesek is/,van változatosság stb...
    Itt mindig csak a pontok elfoglalása van.Ez multiban érdekes,sok emberi játékossal,de gép ellen...
  • HUN Thomas
    #1717
    OK de ha egyedül vagyok a gépbe akkor nem is lehet ezekszerint használni (mer a gép nem nagyon akar velem jönni)?
  • Dankó
    #1716
    Minek a függvénye az hogy melyik csapat nyer.Azt tudom hogy a pontok elfoglalása,de az érték ami kezdéskor miond a két félnek adott mi befolyásolja hogy menniyre csökken?Az elfoglalt pontok?
  • CB SNIPER #1715
    és nekem megmondaná vk mia a ... fagy le állandoan? :D
  • CB SNIPER #1714
    beülsz a második helyre a kábellel becélzod a lábát és körbe körbe mész(ez már a pilota dolga egyébként probáld a talpát eltalálni ott könnyeb
  • HUN Thomas
    #1713
    Meg tudná valaki mondani nekem, hogy lehet a na lépegetőket megkötni, mert nekem sehogy nem sikerül?
  • CB SNIPER #1712
    vazz ez krva jóóóóó :D ponta hoth csata ment kapásbol at at be beültem az jöhetett a hent kapásbol megis nyertük bár elöre mondom hogy azokat a hülye "kábeles" repcsiket utálni fogom :D
  • draki
    #1711
    Az mit jelent, hogy nem sok értelme van?
  • Gabe18
    #1710
    Nem,játszhatsz single módban,akkor nem kell net,de annak nem sok értelme van.Lehet,de nem erre van kihegyezve a dolog.
  • draki
    #1709
    Bocsássatok meg, de egy kérdésem lenne: Nekem nem tiszta az, hogy egy oline játékban hogyan leget single player. Ez azt jelenti, hogy a single playerhez is folyamatos internetkapcsolat kell? (Vagy csak a multihoz?) Bocs, hogy hülyeségeket kérdezek, de lövésem nincs ehhez. Előre is köszi a választ.
  • CB SNIPER #1708
    vazz életem elsö ilyen szerverére megyek(SW-osra)erre ledob áááááááááá :D
  • CB SNIPER #1707
    ha jol tom az csak insantban meg campaign-ben van :D
    muliti csak most nézem,játsszom
  • Mr_no_NaMe
    #1706
    Szal ha elég kuldit csinálok kapok bónuszba 1 jetit?:))
  • Alblink
    #1705
    Multiba kiprobaltam neten mar nem tudom a szerver nevet de valami (hun)nevu csavo is nyomta.multiba az igazi ez a game.van kulon olyan server ahol csak magyarok vannak?vagy ti melyiken szoktattok lenni mert en is odamennek?
  • CB SNIPER #1704
    ne is mond a játékstilust...kivégzik egymást egy AT-AT-ért :D