4144
  • CB SNIPER #1703
    #1694
  • haxoror
    #1702
    a leendő SWB-sek fele sztem ex BF, BFV-s
    idő kérdése h felbukkanjanak az ismerős nevek, játékstílusok :)
  • Tatyla
    #1700
    Én is ott kezdtem el letölteni de szerencsére felrakták az elöfizetös ftp-mre mert nekem se lenne még meg!
  • Mr_no_NaMe
    #1699
    Lehet vhogy jedi is lenni?:)
    Mert énis észrevettem hogy dokoo,véder és luke rohangál néhány bolygón,amik a szarér se akarnak megholni:)
  • haxoror
    #1698
    remélem 5 körül már valahogy menni fog mert már csak 9 file hiányzik de az 2 napja
  • CB SNIPER #1697
    melyik szerveren??????????

    jaj ne BUBA is játszik :D ifju padawannak még van mit tanulnia jedi mesterétöl..de a tanitvány egykor tulszárnyalja mesterét :DD :)))
  • Tatyla
    #1696
    Skacok rámentem egy multi pályára clone wars-osra a game spy segitségével viszont alul villogott egy kábel áthuzva ez mit jelent?
  • haxoror
    #1695
    megpróbáltad mi!?
    DTK!!!!
    Óvakodj a BUBA oldaltól padawan
  • CB SNIPER #1694
    az "ilyen bónusz" még AT-AT vel sem lehet leszedni :D(az igaz hogy saját de akkor is )
  • CB SNIPER #1693
    melyik szeveren szoktatok játszani?
  • LSC
    #1692
    jetpack-et hogyan lehet szerezni?
  • Tatyla
    #1691
    Még mindig sz*r!
  • LSC
    #1690
    miaz amikor egy darth vader rohangál a pályán és kaszabol mindenkit?
  • haxoror
    #1689
    Most megy az atw? Mert nekem reggel még nem ment...
  • Black krisz
    #1688
    Nem tud vki adni nekem linket(nem fizetőset), ahonnan le tudnám szedni a 3.cd-nek hiányzó részeit(43-53+rar+svf)?
    Én is wanadoo-tol töltöttem , de mivel szarakdott a letöltés ezért nem tudtam leszedni a maradékot.... . Tud vki segíteni?
  • Serpa
    #1687
    multit probálta vki ?
  • Gabe18
    #1686
    Na kipróbáltam.Hát ahogy várható volt szerintem egyjátékosban nincs sok teteje,max gyakorolni jó ugy.
    Sikerült egy multiba csatlakoznom,az már egyből érdekesebb volt.
    Az egész valahogy pergősebbnek tünik mint az eddigi ilyen stilusu játékok /BF,BF-Vietnam/,és ez szerintem egyáltalán nem árt neki.Bár aztán lehet más pályákon megint más.
    Szóval multiban jó.
  • polak
    #1685
    Gyik barátom játszott, nem volt kár megszolalnom:) inkább csinálj valamit ahelyett hogy nyavajognál:)
  • Dankó
    #1684
    Aki le akar tölteni sms-webes oldalról ajánlom hogy várjon még egy napot ugyanis az atw-nek vmilyen szerver eszköze vagy vmni ilyesmi meghibásodott és azt csinálják így gyakran előfordult(az elmult 3 napban), hogy alig jött vagy épp egyáltalán nem ment.Jelenleg már kijavították a hibákat de én még ma is tapasztaltam erős sávszélesség ingadozást.
  • [NST]Cifu
    #1683
    Tegnap este is játszottál? Ha meg nem, akkor kár volt megszólalnod...
  • HoTDoG
    #1682
    És ki fogják adni a dedikált szerver indítóját? :)
  • Hmuda
    #1681
    Arról nemtudok. Jó lenne egy olyan.
  • Ferro_TwL
    #1680
    Es olyan server van amin gyulnek a magyarok attol fuggetlen, hogy nincs magyar server, vagy mindeki megy oda ahova tud?:)
  • Hmuda
    #1679
    Nincs és amíg ki nem adják a dedikált szerver indítóját addig nem is lesz valószinűleg.
  • LSC
    #1678
    lehet unalmas vagy hülye kérdés, de van magyar szerver?
  • Hmuda
    #1677
    Úgylátszik a WCO haldoklik. Már nem csak drága de szar is. :-)
  • HoTDoG
    #1676
    Hihetetlen...
    Warezcenterről tegna este elkezdtem tölteni, erre reggelre a fájlok nagyrésze 14 megás, meg 15 kilóbájtos 404 nevezetű html fájl, szal dobhattam ki az egészet... Ma reggel elkezdtem tölteni máshonnan, ahonnan már jó, erre hazajövök, és kiderült, h a szerelő kihúzta a gépet... Nembaj, már 1 cd megvan...
  • Hmuda
    #1675
    Szerverfüggő. Van ahhol auto-team elosztás van, de van ahhol nem. Általában én az auto-team szervereket preferálom, mert ott nem tud minden hülyegyerek a győztes fél oldalára átállni akármikor. :P
  • Dankó
    #1674
    ja tényleg és még azt szeretném megkérdezni hogy nem tudok választani a csapatok közül.Automatikusan dönti el a gép ki melyik csapattal van?
  • szgt
    #1673
    1 Gb
  • Dankó
    #1672
    Most fölenged tényleg mindenhova csak kell az a szerver patch hozzá anélkül seígy se úgy nem megy.Nekem legalábbis nem ment anélkül, de amúgy nagyon kis kellemes hangulatos szép játék star wars-os környezetben,de megunható lesz .
  • Gandibá
    #1671
    Jaja, vasárnap mindenhova be tudtam benni, tegnap sehova, ma meg megint toltam :)
  • Damned One
    #1670
    Jó ki game ez, csak meg kell szokni hogy a laserlövedék ilyen lassú :(
  • insp
    #1669
    "a képernyőn olyan szintű látványorgia, fizika és eszméletlen mennyiségű bot meg robbanás, és sorolhatnám van, hogy az nem emberi"

    Ehh, lol.
  • polak
    #1668
    nekem mindig felcsatlakozik:) talán 3 perc kellett az elején mig megkaptam és használtam a key generátort:)
    szal erről meg ennyit:)
  • JohnnySmith
    #1667
    Elbasztam ! :D Nem ide akartam :DDDD Mind1 Cifu tudja miről van szó :DDDDDD
  • JohnnySmith
    #1666
  • JohnnySmith
    #1665
    CIFU !! Inkább küld az új név cimkét légyszives.
    ÉS HA KIABÁLOK ? NEM TUDOK HALKAN ÍROGATNI.
  • Damned One
    #1664
    Látom mindenki igen játszik :D
  • Damned One
    #1663
    nekem nincs fenn, és a játékból indítok