4144
  • OregSaman
    #3943
    Már megoldottam:-)))
  • OregSaman
    #3942
    http://www.lucasarts.com/games/swbattlefront/

    Itt megtalálod:-)))
  • atibacsi1977
    #3941
    Hi! Megoldottam a problémát! Annyi volt az egész hogy a cd tartalmát felmásltam a gépre és onnan telepitettem fel!
    Azért köszi a segitséget!
  • ponty1
    #3940
    Hol is van ez a laderboard ??? Mert én még ezt sem tom !
  • OregSaman
    #3939
    Sziasztok!

    Lenne egy apró kis kérdésem, mert kezd kifogni rajtam a gamespy:-)))
    A játék eredetiben van meg. Megcsináltam a gamespy-os id-m, elvileg minden király. (megerösítettem az e-mail címem). Mégse kerül felvételre a játékok alatt szerzett stat. (a leaderboard-on is csak annyit mutat hogy 2 percet játszottam, pedig azóta már:-))))).
    Ha lenne valakinek valamilyen ötlete, hogy hogyan kellene csinálni azt szívesen venném.
    Köszönöm
  • sd54321
    #3938
    pont az a valami lenne a lényeg...
    mit ír ki?
  • ponty1
    #3937
    hónapja
  • ponty1
    #3936
    Akkor nincs ! Én csak erről tudtam de ezt is már jó pár hnapja írták !
  • ponty1
    #3935
    Nekem ez bejött:
    "Ha cd re ki van írva és netán olyan helyen járt akkor nem árt egy takarítás klííínel ! Ha ez nem jön be akkor írd ki cd re és próbáld meg másik meghajtóban mert van amelyik meghajtók nem veszik annyira figyelembe a hibákat ! Pl nekem a cd olvasóm jobban nézi a hibákat mint a dvd meghajtó !
  • Quki
    #3934
    Akkor most mondjatok egy létezőt,ok?
  • atibacsi1977
    #3933
    Hi! Letöltöttem a netröl a játékot, de nembirom feltelpiteni mer, a 3. cd-nél mindig lefagy a telepités! Valamit kiir, és utána kilép a telepitöböl!
    Történt már valakivel ilyen? Van rá megoldás?
    Elöre is köszi a segitséget!
  • Anthony001
    #3932
    A Point 6 az kb már fél éve nincs:D
  • ponty1
    #3931
    Nekem ezt motyogták még valamikor
  • ponty1
    #3930
    Point 6
  • Quki
    #3929
    Akkor ki tud mondani egy tört szerver IP-címét?Mert kéne.Ugyanis az ASE-ban könnyen megtalálom ,csak kéne tört szerver.
  • ponty1
    #3928
    Aham jól beszél valak ! Ezért vettem meg és mit mondjak nem bántam meg ! 1. nek nekem is csak másolt volt !
  • MrChef
    #3927
    Ez az egész topik a tört szerveren való játszásról szól. Nézz vissza 2-3 oldalt, és megtudod, hogyan kell! Ja, előre is annyit, hogy nem igazán működik a dolog, hacsak nem indít vki egy servert, de eléggé macerás. Igazán multiplayozni csak eredeti játékkal lehet...
  • Quki
    #3926
    Ja és ha lehet kéne az 1.3-as patch nocd-je
  • Quki
    #3925
    Hi!Hol található egy tört szerver?Szeretnék már MP-be is játszani vele.Egyébként másolt verzió van nekem.Előre is köszi!
  • Anthony001
    #3924
    .
  • MrChef
    #3923
    Nézd meg ezt a weboldalt: 90%-ban angolul van rajta a szöveg. Tudok angolul, csak nem értem, miért ez az oldal nyelve.
  • BBird
    #3922
    Lemaradtam, mi 90%-ban angol? Néztem a srác régi oldalát, s bár tartalmilag nulla kinézetről nem is beszélek, de angollal ritkán találkoztam, vagy hol van sok angol szöveg!? Vagy most akkor mivan? :-D
  • MrChef
    #3921
    Bocs, nem az én asztalom, nem azért mondtam:P
    Miért, nehéz magyarul írni?
  • Police88
    #3920
    ha tudsz csinálj jobbat...
  • Tom Tom
    #3919
    Van olyan pálya ami (lettölthető) 1.0 hoz van?
  • MrChef
    #3918
    És mellesleg nem értem, miért 90%-ban angolul van???
  • Police88
    #3917
    Mivel egyesek meghackelték az oldalt valamilyen török faszagyerekek és megváltoztatták a jelszót!!!
  • sd54321
    #3916
    http://battlefront.uw.hu/

    a php-vel csak felvágni akart az oldal készítője?
    a régi oldalon is "csak" a lényeg hiányzik:

    -Letöltések-
    (Jelenleg nincs mit letölteni)

    bár valszeg ezt már elöttem jópár1000-en észrevételezték...

  • ponty1
    #3915
    Próbáld +másik meghajtóban mert van amelyik meghajtók nem veszik annyira figyelembe a hibákat ! Nekem is volt ilyen amikor még a tört.. akarommondani biztonsági másolat volt meg !Ha ez sem megy gondold végig kinek adtad kölcsön a cd-t !(és esetleg takarítsd meg ha van rajta macat vagy ilyesmi)
    The end
  • MrChef
    #3914
    Tom Tom!

    Nem akármit mondtam, hanem azt, hogy ez egy "szarul összerakott" (értsd: megcsinált) program, maga a játék viszont "qrvajó"! Ha jobban figyelnél arra, amit mondok...
  • Zsolo007
    #3913
    Kicsit későn válaszolok ugyan mert eddig nem néztem a topikot.
    Igen néztem a belső keresőben is és nem listázta ki.....ennyi multis tapasztalatom azért van.......
  • Tom Tom
    #3912
    Akármit mondasz a BF akkor is kurvajó játék.Stand lehet hogy azért mert hibás a CD.Nekem a Fifa csinálta ezt.
  • MrChef
    #3911
    Sland!
    Azért, mert ez egy szarul összerakott program!!! (maga a game qrvayo)
    Nem igaz, hogy miért nem lehetett volna olyan jól megcsinálni, mint pl. a Call of Duty...
    Nekem is folyton problémázik, most pl. a registryben maradt valami, ami nem tetszik neki, volt már, hogy szintén a telepítésnél romlott el vmi...
  • Sland
    #3910
    hi! Mért van az hogy a telepítésnél amikor berakom a 2. cd-t mindig lefagy a gép?
    tud valaki segíteni?
  • A Kalandozó
    #3909
    Hali!

    1.2-es a szerver, de akár lehet ápdételni is... :)
  • OregSaman
    #3908
    Sziasztok!

    Hna végre kézhez kaptam az eredeti game-t, már csak a netátkötésemre kell várnom.
    Addig is néha felnézek a serverekre(bár igy kissé laggolni fogok:-(().
    Jo játékot

  • Temporal Vortex
    #3907
    Most nem azért, de próbáltad a játék belső szerver keresőjén belül is megkeresni Kalandozó szerverét, és úgy csatlakozni? Szvsz érdemes lenne. Mi eddig mindig így játszottunk, gamespy leszarva.
    Direct connect-tel nem tudsz!!!
    Kalandozó: szervered már 1.3-as?
  • MrChef
    #3906
    arra gondoltam, hogy könyvtárban van SW Battlefront...és biztos van benne egy CD-key is...hmm:-)
  • Zsolo007
    #3905
    Ja azaz, mind1 is, leszedem, majd a battlefront 2-t nyomjuk neten :P
  • A Kalandozó
    #3904
    Nemtom, nem értem.. Pedig jönnek be sorban az emberek, de ezek szerint eredeti CD key-jel? 29910-es portot tiltom kifelé, ez kell, nem?