4144
  • Pandula
    #3983
    Indítok shareware-t, ma 31-én. A neve ez lesz: Magyaroknak.
  • Running
    #3982
    Oregsaman: Vortex 1.2 szervert indít. Ha nekem is sikerül végre megoldani akkor az is az lesz.

  • Running
    #3981
    Már csak a lelke szólt hozzánk. :)
    Vortex keddre szedd össze magad és indíts este egy szervert. :)
  • ponty1
    #3980
    Servert indítasz ???
  • Temporal Vortex
    #3979
    vagyok :)
  • OregSaman
    #3978
    Ja igen és még valami:
    Régebben olvastam, hogy volt valaki aki eladna eredeti kulcsot.
    Ha még megvan neki, akkor légyszi jelentkezzen valahogy, mert ha reális az ár, akkor tudok rá vevöt:-)))
  • OregSaman
    #3977
    Bár én is szeretnék magyarokkal játszani, sajna a magyar serverek mind 1.0, 1.1-esek:-((((
    Nekem meg eredeti van 1.2 patch-el. Így bár játszhatnék bárkivel, mégis külföldi servereken kell öregbítenem, kis hazánk hírnevét:-)))

    Ha valaki tud 1.2-es magyar servert akkor az légyszi írja meg.
    Köszönöm.
  • Running
    #3976
    Van persze, csak nem tom még hogy lesz a szerveres dolog, mert mikor próbáltam 9999 volt a pingem vmi miatt, szóval egyenlőre vortex lenne a servercreator, de eltűnt mint maci a málnásban, lehet hogy lelőtte egy gonosz lépegető.
  • ponty1
    #3975
    ???? van itt ember ????
  • ponty1
    #3974
    ???? hier ist ájne pípöl ????
  • ponty1
    #3973
    Te nem tucc indítani Running ??? Az se baj ha csak simán kreálsz egy szervert mert én be tudok lépni mert eredetiben van meg !
  • Running
    #3972
    Ma lesz valami Vortex?
  • ponty1
    #3971
    Én is gyünnék legközelebb ! Nekem eredetiben van meg !
  • Temporal Vortex
    #3970
    őőő, fingom sincs
  • Running
    #3969
    A hálózati beállítás tpc/ip beállítás, tcp/ip szűrés, azon belül van a tcp, ip és udp szűrés, ott állítottam be a 29910-et. :) Rossz helyen járok. Tűzfalam meg nem is volt, tegnap csak próbából tettem fel. Egyébként black ice-t használok...
  • Temporal Vortex
    #3968
    "Ha a szűrésnél beállítom a 29910-es tcp portot akkor megy, de ha az udp-t is akkor megszűnik a net"

    mi az a szűrés? a tűzfal? mert akkor érdekes. Hol állítod be routeren?
  • Running
    #3967
    Ok. Két gyors kérdés. Ha a szűrésnél beállítom a 29910-es tcp portot akkor megy, de ha az udp-t is akkor megszűnik a net, semmi nem megy. Ez miért, ugyanakkor a tűzfal esetében ezt nem vettem észre, de lehet nem is jól állítottam be. Mi lehet a gond?
    Üdv
  • Temporal Vortex
    #3966
    majd itt szólok előtte ha indítok
  • Running
    #3965
    Már megvan és tök jó volt. Mikor szoktál lenni? Mi leszünk mindig. :) Menendez+én, meg szólok két havernak h jöjjenek, ha van kedvük.
  • Running
    #3964
    Mi a neve?
  • Temporal Vortex
    #3963
    fut
  • Temporal Vortex
    #3962
    pár perc és fut
  • Running
    #3961
    Vortex mikor indítasz szervert?
  • Running
    #3960
    Igazán kimerítő választ adtál. Köszönöm szépen.
  • Temporal Vortex
    #3959
    Tehát akkor mégegyszer és utoljára, én így csináltam:
    Van egy routerem. Ezen keresztül csatlakozok a netre. A beépített tűzfalában letiltottam, hogy bármely gép amelyik a rácsatlakozik(számszerint max. 4) a 29910-es porton ne tudjon kommunikálni a net felé(se TCP/ se UDP). Ez azért van mert szinte minden játék, ezen a porton csatlakozik a egy központi adatbázishoz, ami a klucsokat tárolja/ellenörzi. Ha nem tud csatlakozni, akkor a game müxik.
    Következő lépésben van két gépem:
    1. egy celeron 1.3 Ghz bla bla bla. Erre rátelepítettem a játék dedikált szerverét. Dedikált szerver = a csak szerver program a játékhoz, sokkal kisebb mintegy 130 vagy hány MB, így nem kell a full játékot telepíteni. itt letölthetőajánlom az 1.2-est
    2. ez egy Athlon XP 3200+ bla bla bla. Ezzel játszok. Ide feltettem a SW BF-et. Beállítottam a joy-om mert tapasztalataim szerint csak az 1.0-ban lehet normálisan bekonfigurálni. Majd az 1.1-es patchet, után az 1.2-es patch-et. Ezután innenletöltöttem az 1.2-es cracket.

    Vissza az egyes géphez: szerver progi beállít(pl. Hoth csata :)), nevet adok neki stb.(mármint a szervernek) és elindít

    Vissza ülök a 2-es géphez(valójában nem mozdulok, mert távoli eléréssel irányítom az 1-est :)). Elindítom a game-et, Multiplayer, Internet, gamespy fuck off ;), vagy is NO. Keresőbe beírom a szerver nevének első pár karakterét: Black-Guards[HUN]1.2 Megtalálja. Join. És játszom a haverokkal.

    Magából a játékból nem indítottam szervert, de szvsz működnie kell így is.

    Az erő legyen veletek.
  • Running
    #3958
    Ez igazán remk Vortex, hogy te tudod a megoldást, csak éppen a kérdésemre nem adtál választ, nem mintha kötelező lenne...
  • Temporal Vortex
    #3957
    ha szóltok egy adott időpontban indítok szervert és bebizonyítom, hogy lehet vele multizni, mégha csak egy biztonsági másolat is :)
  • MrChef
    #3956
    Running,

    az egy dolog, hogy nem ment nálad, de azért nem, mert ez egy ratyin megszerkesztett program! (a játék maga fantasztikus) Pl. a Call of Dutynak vajon miért tökéletes a multiplayere? Az a helyzet, hogy gyakorlatilag beszoptuk, meg kell venni eredetiben, hogy tudjunk vele multiban játszani, és külföldi serverekre felmenni.
  • Running
    #3955
    És úgy lehet, hogy egy gépen, amin játszok is.
  • Temporal Vortex
    #3954
    amikor indítottam szervert azt dedikáltként tettem egy másik gépen, és oda csatlakoztak a többiek
  • Running
    #3953
    Sziasztok!

    Kezdem azzal hogy láma leszek. Végigolvastam 15 oldal hozzászólásig és még mindig nem értem akkor hogyan és miként lehet multizni ezzel a döggel, ha nincs egy szál eredeti kulcsa senkinek sem. Messze vagyun egymástól, szóval nem lan és én akarok servert csinálni.

    Amit eddig bénáztam: direct connection - create - ip-met szétküldtem akikkel akartam, 299..mittomén milyen portot a tcp/ip szűrésnél betettem a tcp-portokhoz (lehet rossz helyre???) és mindenki patchelt 1.2-re. De nem jó.
    Egyáltalán arra se jöttem rá, hogyan lehet szerver nevet létrehozni...

    tudom egyszerű vagyok mint a fapapucs...de esküszöm mindent elolvastam amit lehetett, és mégse megy...
    Előre is köszönöm a segítséget, márha lesz...:)
  • Police88
    #3952
    wazze... melyik részét nem érted h feltörték az oldalt?????????????????????
  • ponty1
    #3951
    Pffff ! Nem tom hogy hol lehetne esetleg itt de nem bittos: www.gamecopyworld.com
  • ponty1
    #3950
    Nincs ! (én nem tok 1 ről se)
  • ponty1
    #3949
    Sorry :
    NEM !
  • ponty1
    #3948
    Nincs !
  • Quki
    #3947
    Lehetne már válaszolni a kérdéseimre!!!!!Mert már ezzel a fa...m kivan!
  • atibacsi1977
    #3946
    Hi! Lehet allseeing-en játszani eredeti cd-key nélkül?
  • Quki
    #3945
    Ja és kéne 1.3 verzióhoz crack
  • Quki
    #3944
    kérek szépen egy tört szerver IP-címét , de ne olyat ami már 20 éve megszűnt!