4144
  • Mentol
    #2063
    De, az van, és a taskbar ikon is engedélyezve van. Köszi a tippet, majd otthon kipróbálom.
  • [Jakuza]
    #2062
    Veletlenul nem ATI kartyad van ?
    Nalam hasonl;o tuneteket produkalt a Q3, amig nem kapcsoltam ki a video kartya beallitasainal az Enable ATI taskbar ikon alkalmazast.
    Utana megszunt ez az egesz.
  • Me0w
    #2061
    Ebbol a 3. eleg valoszinutlen :)
  • Mentol
    #2060
    Srácok!
    Mit lehet tenni, ha a játékban olyat csinál a menüben, mintha be lenne dugva egy joystick, és nem lenne rendesen kalibrálva. Azaz, mintha egyfolytában be lenne nyomva mondjuk a LE gomb. Ezt mondjuk 5 percnyi game után ESC megnyomásakor produkálja, és onnantól nem is lehet rendesen játszani, mert játék közben meg a fegyvereket váltogatja egyfolytában.
    Érthető? Találkozott valaki ilyennel?
  • [Jakuza]
    #2059
    Te mit neztel ? A Hungs megy.
  • Since
    #2058
    hungs kilőve úgy látom....:(
  • Since
    #2057
    megy még a server?
  • [Jakuza]
    #2056
    Nem a hungs.hu-ra ertettem a laggos szervert, hanem arra, ha megszunik a hungs.hu akkor kell egy olyan szervert keresni ami nem laggol.
    Nalam is jo volt a hungs.hu, atlagban 60-70 volt a pingem es nem laggolt.
    Amugy 128-on hagytam connectet, mert ADSLnel szvsz ertelmetlen 512-re allitani, mert az csak a letoltesi, nem a feltoltesi sebesseg.
  • Fritz Von...
    #2055
    Vazzze Cézé! De fosul nézel ki ezzel a JCSR logóval!
  • Lifeforce
    #2054
    A lag nem a szerver miatt van, hanem a kliens miatt.
    Tegnap délután amikor 28-ból 26-an voltunk bent, 43% volt a proci használat, és nálam egyáltalán nem lagolt (3.2-512/1024ddr,5700ultra), míg másoknál igen.
    (A játékban a kapcsolat sebességét is érdemes beállítani)
  • Lifeforce
    #2053
    Nah a szerver elindítva.
    Kap mégegy esélyt.
    Amúgy a lehalás nem a játéktól volt hanem szoltatok Petkonak a cdkulcs kérése miatt és rossz helyre nyult.
    Attól függetlenül kétszer lefagyott már.
    A botokat pedig felesleges betenni mert ha kell bot akkor nyomtok egy esc-t és kértek rá botot.
    Legalább ezt értelmesen megcsinálták.
  • [Jakuza]
    #2052
    Na akkor kene magunknak keresni egy jobb fajta szervert, ami nem annyira laggos, es eleg alacsonyak a pingjei.
  • Hmuda
    #2051
    Nem vagyunk egyformák. Én pl mindent elolvasok, hátha a bőgés mögött meglapul egy kérdés amire lehet válaszolni.:-)
  • Devilke
    #2050
    Nem kell mindent elolvasni. Én speciál csak az értelmes hozzá szólást szoktam elolvasni. Amúgy meg engem nem zavar nem is érdekel ha valaki itt "síránkozik"szíve joga ha neki úgy jó.
  • Hmuda
    #2049
    Én nem a 12 évest emelném ki hanem azt, hogy "anyázó". Én inkább arra raknám ahangsúlyt. Az, hogy 12 éves csak azt jelzi, hogy abban a korosztályban fordul elő az ilyesmi a elggyakrabban.
  • Hmuda
    #2048
    A topiclátogatókat akik inkább a gamét tárgyalnák a hülyegyerekek siránozásainak olvasása helyett. Például. :-)
  • CéZé
    #2047
    Azért nem kéne általánosítani...a fiam is 12 éves és 2 éve játszik különböző játékokkal multit, ha valami nem tetszik neki elmegy másik szerverre, anyázás és egyéb beszólásai nem igazán voltak.
    A 20-30-as korosztály sem különb :)
  • Devilke
    #2046
    És szerinted kit érdekelnek a 12 évesek....
  • Hmuda
    #2045
    Gondolom majd ha vége a sulinak úgyis jönni fognak a 12 éves anyázók, hogy mi a faszért lett lelőve a szerver, d őket sose lehet megérteni.
  • Hmuda
    #2044
    Szvsz ő jobban tudja. Tartsuk tiszteletben, elvégre eddig is teljesen önzetlenül csinálták.
  • Devilke
    #2043
    Life egy játék csak nem szarja szét a gépet.
  • [Jakuza]
    #2042
    Lemaradt az elso mondatbol egy kis dolog. :P

    "Jo az 1800-2200 $-nak, ami mindossze csak a hetszerese."

    Jo az 1800-2200 $-nak, ami mindossze csak a hetszerese a magyar atlagfizetesnek.


    Lifeforce: Akkor mar nem lesz a hungs.hu-n szerver ???
  • [Jakuza]
    #2041
    Jo az 1800-2200 $-nak, ami mindossze csak a hetszerese.
    Raadasul itt meg a jatekok ara is magasabb, mert az eladok pofatlanul a legmagasabb aron teszik ki a polcaikra.
    Nezzunk egy peldat.
    Doom 3 idehaza kerul: korulbelul 11000-12000 Ft kozotti osszegeken eladoktol fuggoen.
    Odakint: korulbelul 44$ es 54$ kozott = 8800-10800Ft

    Szal meg szep, hogy ok megtehetik, mi meg nem, mert a mi atlagfizetesunknek a kb20%-at elvinne egy jatek vasarlas , mig nekik ez mindossze 2-3%-a.
    Szoval nem ugyanaz.
  • AndrewCB
    #2040
  • PREMIERE1
    #2039
    Minden cég más áron arulja a dolgait. Az UBI játékok 9000 körül vannak, az EA és a Lucasarts játékai újonnan még sohasem voltak 10000 ft alatt! (Az elmúlt időszakban!!!)
  • Lifeforce
    #2038
    Már megélt egy pár játékot, köztük a BF-et is amiről mindenki tudja, hogy a kezdetek kezdetén iszonyat milyen vacak volt a szerverrésze, de a gépet egyik sem küldte így haza...
  • Lifeforce
    #2037
    Egyenlőre ettől a szartól még a szerverem sem óhajt felállni.
    Most nézik bent, hogy mi a szar van.
    Nem hogy botokat,de úgy törlöm lefele, hogy csak úgy füstöl
  • AndrewCB
    #2036
    Nem kezd, csak rossz lábbal keltél!

    Nem állítasz be majd botokat?
  • Lifeforce
    #2035
    Látom megint levágta a szervert a játék.
    Kezd herótom lenni tőle.
  • Dankó
    #2034
    Nos az átlag kereset biztos hogy nem 1000-1500 dollár ugyanis most egy fél ve sincs hogy onnan jöttem haza és láttam.Nyugodtan mondhatjuk akkor 2000 dollár és mindenkinek igaza lesz részben.De akkor is azt nézd hogy ott a megélhetés olcsóbb a fizetéshez viszonyítva.És ha így nézzük akkor máris ott jukadunk ki hogy sokkal elérhetőbb a számukra mint nekünk.Elnézést de egy játékért nem fogok kiadni 12000Ft-ot.5-6000 FT-ért vettem nem is egyet mert azt reálisnak tartom.De nem 12000FT.
  • Ziron
    #2033
    hm lehet most kozutalat targya leszek de igy kb 4 oraja jatszom vele egyfolytaba :) titka az hogy oan szerverre mesz ahol jatszanak
  • Hunnenkoenig
    #2032
    Jo lesz az az atlag kereset 1000-1500 dollarnak is.

    az ötven dollar az ezernek az 5 szazaleka.
    a 10 ezer a 70-nek a kb 12%-a. igaz kicsivel dragabb a viszonylatban, de akkor nem havonta veszel egy jatekot hanem kethavonta es maris ott vagy, ahol az amerikai.
  • Dankó
    #2031
    Nos emberek meg van a megoldás a játékra.Nem túl tudományos de nekem 10/10 alkalommal jön be szóval működik.A lényege hogy én a játékból indítom és nem szabad megvárni amíg az összes szervert betöltii hanem amilyan hamar csak tudsz egyböl csatlakozol egy game-be.A lényeg hogy ne válogass hanem az első amit kihoz a lista és úgy tuti működik.Egyenlőre jó amíg ki nem jön vmi crack hozzá.
    Ja és erröl a megveszem dologról csak annyit hogy okés hogy az amerikaiak és más nyugati országokban élők megveszik mert nekik nem drága.Ha hozzáveszed hogy nálunk a minimál bér 50000 Ft(átlagbér olyan 70-80000Ft) és a játék maga olyan 10-12000 Ft akkor szerintem ez kúrva drága, nem úgy mint máshol ahol 2000-2500 dollár az átlagkereset és maga a játék 50 dollár.Lehet viszonyítani.Jó ez szélsőséges eset amit mondtam de így van.Ha nálunk olyan 5000Ft lenne a friss játék tuti hogy sokkal többen megvennénk és nem nyavajognánk annyit.
  • MrTressy
    #2030
    mert ha ez tudja vki átlehet irányitani localhostra és nem kell crack
  • MrTressy
    #2029
    auth szerver domain-t nem tudja vki véletlenül?
  • radeer
    #2028
    Nem megy ez sehogy ..tehát.

    1.Megvesz ember játék és játszik
    2.Vár hátha lesz cucc amivel lehet crack-elt servert csinálni
    3.Vár hátha lesz normális crack ami bármilyen serverre enged
    4.Játszik single-ben
  • [Jakuza]
    #2027
    Erdekes ha ugy jelolom ki a szervert amin jatszani akarok, hogy a billentyuvel huzom le a kijelolendo szerverig a kurzort es nem egerrel, majd kicsit varok az acceptnel es utana egerrel az acceptre kattintok akkor nem ir ki CD key hibat.
    I
  • Me0w
    #2026
    Egyebkent most is jatszom generalt key-el, szal? :)
  • Me0w
    #2025
    Egyebkent ehez is lesz 2 napon belul CD key nelkuli szerver peccs mint minden mas jatekhoz, szal nem befosni, csak varni kell :)
  • Me0w
    #2024
    ELmesz a boltba akkor hatarozott valtozas lesz :)