4144
  • ZsZso
    #2143
    swbfhu ... nehogy visszaolvass !
  • Isegrim
    #2142

    hungs.hu-ra mi a password?
  • Me0w
    #2141
    Mivel olyankor ujrafrissti a szerverlistat elorol
  • Dankó
    #2140
    MIért?
  • NeoMaN
    #2139
    :ÐÐ
  • Me0w
    #2138
    Elnezest elore is, de...

    Azt aki kitalalta, hogy ha rossz a password, akkor nem a serverlistat adja be, hanem ujra a join-t, azt egy irgalmatlan meretu lofasszal basznam halalra.

    Most mar jobb hogy elmondtam :D
  • Lacc
    #2137
    De egy darabig el lehet lenni vele.
  • Goodwill
    #2136
    De elkúrták ezt a játékot... :(
    Pedig hangulat, grafika megvan, csak kár hogy ezzel egy 4 éves egy gyerek is eljáccana, kb. 0 skill kell hozzá...futni nyomni a gombot, oldalazni ennyi. Túl egyszerű lett.
  • Dankó
    #2135
    Illetve azt kérdezném meg hogy megy e vkinek a játék online?A magyar szervert kivéve mert azon megy de a többin egyáltalán nem.
  • Lacc
    #2134
    Látom ahány ember annyi féle gond :D
  • Dankó
    #2133
    De ettöl függetlenül más szerverre meg nem enged.
  • HoTDoG
    #2132
    Hm. Én a cdkeyt cseréltem ki, és utána már szó nélkül felengedett :).
    Egyébként netes játéknál tényleg sokkal kevesebb az fps mint single-ben. Elég idegesítő...
  • Dankó
    #2131
    Nos egy tanács.Nekem sem ment a magyar szerver egészen addíg amíg vissza nem raktam az eredeti battlefront.exe-t a cd-röl.(legyeréltem a Star Wars Battlefront Foreign Language Crash Fix-et az eredetire.)És láss csodát megy a hungs szerver amikor csak akarom.
  • NeoMaN
    #2130
    LOLbazmeg! password incorrect! mingyá beszarok, ez vicc....Valakit nagyon meg kéne baszni ezért a server keresőért a jukasarcnál b+!
  • [Jakuza]
    #2129
    Nezd meg NOCD Crackel is.
  • Johnyy
    #2128
    ETT megsztívtam,, híába varázsolgatom, csak szaraxik
  • [Jakuza]
    #2127
    Eh mit benazol ? Nem tudsz elmenni megnezni az 1471-es hozzaszolast ?
    SWBF Foreign fix
  • Johnyy
    #2126
    EZ az?
  • [Jakuza]
    #2125
    Hat nekem ezzel az IPvel se portszammal se portszam nelkul nem ment.
  • skorpio7
    #2124
    Megelőztél. :)
  • HoTDoG
    #2123
    Nekem nem jött össze...
  • HoTDoG
    #2122
    212.92.18.38:3658
    Tessék a hungs.hu ip-je. Hátha Direct Connect-el is megy.
  • [Jakuza]
    #2121
    #1471-es hozzaszolas.
  • Johnyy
    #2120
    linket nem toc?
  • skorpio7
    #2119
    Khmmm nagy feladat lenne ha szt mondanám hogy valamelyik napi hozzászólásban olvastam? Tegnap vagy tegnap előtti.
  • skorpio7
    #2118
    Érdekes, mert elsőre nekem is ez volt, felkereste az említett oldalt... viszont a második indításra már a játék jött be.
  • Johnyy
    #2117
    "Star Wars Battlefront Foreign Language Crash Fix" honnan?
  • [Jakuza]
    #2116
    En probaltam de nem tudtam a hungs.hu IP-jet es ugye hungs.hu -val nem indul. :PPP
  • HoTDoG
    #2115
    Direct Connect-al véletlen nem lehet csatlakozni?
    Kicsit könnyebb lenne. ha lehet, akkor valaki írja már le lécci a Hungs.hu ip címét! Köszi!
  • skorpio7
    #2114
    Nekem is volt ilyen 3-szor és csak restart segített, majd szépen felraktam a Star Wars Battlefront Foreign Language Crash Fix-et, aminek utánna már egyszersem fodult fagyott le.
    Hogy miért van ez?:

    ...the game is exiting when your regional settings aren't US (bush was here ? ;)
    so here is a quick fix based upon RELOADED fine noCD crack!...


    És persze ezután nem kell már a CD-nek sem benne lennie a gépben. :)
  • [Jakuza]
    #2113
    Pedig ez tuti nem a jatek hibaja, hanem valami driver vagy hasonlo.
    Amugy nalam is az elso inditasnal hulyeseget csinalt.
    Az volt, hogy elso inditaskor kiirta, hogy o frissiteni akarja magat, OK -t nyomtam erre kinyitotta a homelapjat a jateknak.
    Aztan nem indult el a jatek.
    CTRL+ALT+DEL gombkombival kikellett szednem a Taskmanagerbol a futo alkalmazasok kozul a LaunchBF.exe -t, mert addig nem tudtam ujra inditani.
  • Johnyy
    #2112
    DETTO
  • [Jakuza]
    #2111
    De o ugy akarja hogy nem ul mellette senki.
    Es en is ugy csavartam ra a sodronyt hogy nem ult senki mogottem.
  • [Jakuza]
    #2110
    Ne a LaunchBF.exe -vel probald inditani, hanem a gamedata konyvtarban talalhato Battlefront.exe fajlal.
  • skorpio7
    #2109
    F2-es parancsot kiadod, erre beül vki mögéd, majd teszel 5-6 kör-t az AT-AT körül és már borul is a lépegető...
  • Johnyy
    #2108
    Most mond meg hogy felrakom a bf et és amikor elindítom lerakja az asztalra és hiába teszem visza teljesbe akor is visszarakja!! Na ezért nem gémelek pedig már kisötötem volna az öszes szabadságpárti köztársaságit szivesen
  • [Jakuza]
    #2107
    En mondtam.
    Tuti mert en mar leszedtem egyedul.
    Szepen mellerepultem labara ralottem egy zsineget korberepultem parszor aztan kioldottam a zsineget.
    Szerintem a jobb eger gombra lovi ki, mert eloszor osszevissza nyomogattam az egergombokat, aztan igy sikerult :P
    De az is lehet hogy secondary fegyvert valtottam kozben, ahogy nyomogattam a gombocokat. :PPPP.
  • Dankó
    #2106
    NOs ebben a percben próbáltam az általad használt módon játszani de sajna nem ment.Amúgy te más szerverre is föl tudsz lépni?
  • Ziron
    #2105
    repulovel at-at 1dul hogy lehet leszedni?! vki aztirta benn hogy lelehet de nekem fogalmam sincs hogy ha vki segitene thx
  • [Jakuza]
    #2104
    Hat vazz most hagytuk abba a jatekot rajta.
    En nem GS-en keresztul csatlakozok.
    Ramegyek a szerverre, aztan elinditom, majd amikor jelszot ker akkor beirom, hogy swbfhu elviszem rola az egeret es egerklikkel ra az acceptre jobb alul es mar megy is.