4144
  • haxoror
    #2423
    Azért vannak a légkörben mert az dögös és látványos
  • Mike
    #2422
    hátha van vki aki nálam okosabb, és tud adni vmilyen "tudományos" magyarázatot :)
  • skorpio7
    #2421
    1. Akkor te is tudod, hogy csak klán war-ok esetén láthatsz "normális" csapatjátékot (ne adj isten alakzatban való előre nyomulást), a public az olyan-amilyen és mindíg is az lesz amíg ilyen tipusú játékok jönnek ki.
    2. Ha így van akkor miért tetted fel a kérdést?!
  • Mike
    #2420
    1. természetesen multiban próbáltam, ahogy a bf-fel is multiban szoktam, pontosabban 2 gépes lanon, szal avval hasonlítottam össze

    2. én is láttam, akkor sem érettem :)
  • skorpio7
    #2419
    1. Ha még vki nem vette volna észre ez egy kifejezetten multi-ra kihegyezett játék lett, ami a Battlefield 1942 játék sikerét próbálja megismételni csak éppen SW-os környezetben. Így pontosan olyan single player élményben lehet része vkinek mint volt a BF-ben... azaz az AI egy nagy 0-a. Ennek a játéknak a sava-borsa a multiban van, de hát mint mondottam ezt arra is készítették, szóval aki vmi végigvihető történetfélét várt az nagyot fog csalódni.
    2. Hogy mit keresnek a bolygó légkörében a csillagrombolók? Nos én láttam a SW II. részét és annak is a befejező jelenteit (ugye amikor indulnak a klónseregek a háborúba és beszállnak vmibe... na vajon mibe...), így én már nem teszek fel ilyen kérdéseket.
  • Mike
    #2418
    nem tom, emléskszem a Dark Forces nevü LucasArts játékra, ott pl. a rohamosztagosok zárt alakztaban meneteltek. itt mindenki futkos összevissza. tiszta ticsung játék
    persze LucasArts ilyeneket szokott gyártani már jóideje.

    (és nem fikázás)

    télleg magayrázza már el nekem vki, mit keresnek a csillagrombolók földközelben, amikor be sem szoktak lépni egy bolygó légkörébe.
  • haxoror
    #2417
    csak te vagy lassú :P
    (na jó a mappok lehetnének egy kicsit nagyobbak)
  • Mike
    #2416
    ez a játék nagyon káoszos szerintem. szal nem nagyon tetszik. a bf vhogy jobb.
  • haxoror
    #2415
    még mindig semmi hír a linux szerverről?
  • antijedi
    #2414
    ebben megint nincs igazad mert a "normális" emberek nem ugy gyakják az elent mint a cloneok vagy a robotok...
  • k kristof
    #2413
    az egyebek alatt a többi fajra is gondoltam vagy írjam ki minden egyes szövegnél ezt:szeperatisták, klonok, lázadók, birodalom
  • Aspyrin
    #2412
    Nekem nagyon bejön ez a gém, sztem baromi jól eltalálták. Birodalmiak a kedvencek, droidikának hatalmas a feelingje (Darth Vader mint jedi hero - excellent).
  • antijedi
    #2411
    te akkor meg gondolj bele hogy a gameban nem csak clone-ok vannak...
  • k kristof
    #2410
    Gondoljatok bele ha ti például klonok vagy egyebek lennétek ti is csak ugy mennétek és gyaknátok az ellent ahogy a játékban is
  • jerome
    #2409
    Jaj. Ne monndj már hülyeséget. A Battlefiel 1942- miért vették? Mert 2. VH. volt?
  • Nagydög
    #2408
    "Mégis mi a ***t vártál egy fps-től?"

    Azert ennel valahogy tobbet. Legalabbis manapsag. Ez egy Star Wars fps, ami azert szerencses, mert ha az SW-t kihagynank belole, semmi nem maradna. Igy meg azert egesz jol fogy.
  • MaYDaN
    #2407
    Üdv!

    Az oké, hogy még neten tört cuccal linuxos dedikált server hiányában nem lehet játszani. De miért nem látja a sima LAN-on kreált gamét akármit csinálunk nem jön össze. Van rá valami megoldás vagy egyenlőre nem is fog működni amíg ki nem jön hozzá egy normális patch. Ha valaki tud Me!
    Előre is köszi a segítséget!
  • haxoror
    #2406
    Ja, én is hiányolom belőle a sztorit meg a romantikus szálat nem is beszélve az RPG elemekről és a kiforratlan diplomáciai menükről
    még a HUD-ot sem lehet buzi-rózsaszínre állítani...

    Mégis mi a ***t vártál egy fps-től?
  • SinClaiR
    #2405
    Hát az látszik. Ez meg az én magánvéleményem :)
  • Pemack
    #2404
    szerintem ez a játék eléggé gagyira sikerült, nekem nem tetszik :( mész lősz, més lősz, nem túl fantázia dús sztem.... de ez az én magánvéleményem
  • KraZ
    #2403
    THX!
  • nimfas
    #2402
    vagy ha ketten vagytok a gépben... az egér görgőjével változtathatod a helyed... vezető, szigonyos. :-)

    (ha valaki nem tudta volna)
  • Hmuda
    #2401
    Várd míg valaki beül mögéd és majd ő használja. Pont mint a filmben.
  • KraZ
    #2400
    Izé...Hoth!
  • KraZ
    #2399
    Szevasztok! Nem tudja valaki,hogy kell használni a szigonyt a Holth bolygón?
  • Garfield
    #2398
    Mi ebben a nagy gépigény?

    Ha Nvidia kártyákon akarom bemutatni az igényeit:

    "3D Graphics card with Hardware Transform and Lighting": minimum GeForce 2

    "3D Graphics card with Hardware Vertex and Pixel Shader (VS/PS) Capability": minimum GeForce 3
  • Tomeee
    #2397
    jaaa
  • netuddki
    #2396
    és hol is van az a magyarszki server??

    hmmm?
  • MagyaR
    #2395
    (A videó kárdra céloztam)
  • MagyaR
    #2394
    Na ne nenevettessenek, hogy ekkora lenne a gépigénye(elég nagy ahhoz képest ahogy a gépem bírja):


    Computer
    Required: 100% DirectX 9.0c compatible computer
    CPU
    Required: Intel P3 1.0 GHz or AMD Athlon 1000 MHz Recommended: Intel P4 2.0 GHz or AMD Athlon XP 2400+
    Memory
    Required: 256 MB RAM Recommended: 512 MB RAM
    Graphics Card
    Required: 64 MB 3D Graphics card with Hardware Transform and Lighting (T&L) Capability Recommended 128 MB 3D Graphics card with Hardware Vertex and Pixel Shader (VS/PS) Capability



  • MagyaR
    #2393
    Van 1 magyar szerver, de azon sosincs senki, mert ugye mi nem veszünk eredeti játékot:D. Habár minek vegyünk ha 20ad annyiér megtudjuk kapni. Befizecc egy warezos oldalon 200 ftot és 12 napig tölthecc. Azalatt leszedsz vagy 10 jatekot ha azok nagyobb jatekok.
    Még 1 miliárdos se engedheti meg magának, ohgy mindent eredetibe vegyen meg :D.

    Amúgy ebben a jatekban az a jó, hogy kicsi a gépigénye de a grafja az jó.
    Az én p4 2.4 ghes geforce 4 ti 4200as kártyámon (ami már 2 éves) megy a legnagyobb grafikán (1600*1200) és a textúráktól kezdve minden highon van. Egyedül az árnyék van offon, mert attól akad vhogy.
  • MagyaR
    #2392
    http://dl.gamecopyworld.com/?d=2004&f=vng-bfps!rar
    Ez az a baromság volt.
    De, azt nem értem, hogy ugyanazokon a szervereken ugyanolyan módok vannak, mint amikor még ment. És az egyik napról a másikra nem műkszik evvel a nyomorult crackel amivel eddig működött. :D. Mi a francot csináltak a nyomorék lucasék?
  • Tatyla
    #2391
    60 sec után visszalép!
  • MagyaR
    #2390
    Án letuttam tölteni egy cracket. Ment neten egy napig aztán mostmeg nem akarja betölteni egyik szervert se. Elkezd tölteni de akár 1 évig is várhatnék akkor már eljutna a számlálás 9999999999999999999999999ig
  • Zombee
    #2389
    #2379-es hsz-re senki se tud semmit?!?
  • Tatyla
    #2388
    akkor még sehogy!
  • netuddki
    #2387
    hella emberz
    tess mondani,hogy lehet multiplayerban yáccani?
    (nem veszem meg az eredetit!)
  • k kristof
    #2386
    tényle? hú apám ezt ki kell probálnom!
  • skorpio7
    #2385
    Általában minden fegyveren van egy elsütő billentyű (közkeletűbb nevén "ravasz"), amit ha meghúzol akkor fegyver kilő egy lövedéket. Na szóval tedd ezt.
  • JohnnySmith
    #2384
    Olan mint a BF42.