4144
  • Temporal Vortex
    #2863
    Thx a game-t, jó volt. Grat a győzteseknek. Többen kéne játszani...
  • MrChef
    #2862
    Nah ez müxik! Király! De most elment a kapcsolat.
  • Temporal Vortex
    #2861
    Szerver neve: Black<101>Legion[HUN]
    passw: sgswbf1
  • Temporal Vortex
    #2860
    Aham.
  • Rohamoszti
    #2859
    Nem tom megoldottátok e már...szal akinek "nemeredeti" verziója van az tud már neten is jáccani?:D
  • Temporal Vortex
    #2858
    Na mindjárt szólok ha jöhetsz, csak bootolunk egyet.
  • 3LOM4
    #2857
    Vagyok, megyek, hova is kell? Mi a szerver neve?????
  • Temporal Vortex
    #2856
    Azért ennyien ne tolongjatok
  • arty
    #2855
    mikoris dolgoznék, ha nem most :(
  • Temporal Vortex
    #2854
    19 órától itt vagyok, aki akar játszani jelentkezzen.
  • Cobra.
    #2853
    elvileg működő tört szerverek: http://www.epcgaming.com/?id=generic_viewservers&game=swbf
  • MrChef
    #2852
    Én ott leszek, ha minden igaz! Az mindegy, hogy melyik All seeing eye serverre vagyok kapcsolódva? (van scanner meg pinger, de mi a különbség?)
  • Temporal Vortex
    #2851
    mármint 26-án
  • Temporal Vortex
    #2850
    Ok, akkor este.
  • MrChef
    #2849
    Mikor megy?
  • 3LOM4
    #2848
    Valamit itt összetákoltam.:) Ha láttok szerverek közt HUN ESCAPE nevűt, akkor oda próbáljatok jönni.
  • MrChef
    #2847
    Ehhh...:-(
    Sajnos nekem sem jó a dec. 26. délután, mert megyek karácsonyozni ide-oda. Viszont aznap este már OK!
  • Temporal Vortex
    #2846
    Attól függ hogy sikerül a tesz game :) Szóval tesztelés céljából marad a 26-a, du..
  • grebber
    #2845
    Én szivesen mennék de 26.-a pont nem jó.
    Máskor is csinálsz majd szervert?
  • 3LOM4
    #2844
    Oké, én is szívesen résztvennék!!!
    Légyszives a haveromat is kalkuláld akkor bele:) Szerintem 100% hogy jön ő is.
  • Temporal Vortex
    #2843
    Eddig egy jelentkező. Többiek?
    Tervezett időpont: 26-án délután.

    Kellemes ünnepeket!
  • 3LOM4
    #2842
    Valaki aki tudja hogyan lehet megoldani ezt a porttiltás dolgot, konkrétan... Szóval milyen programmal, mivel, az pls. írja le.
  • Serpa
    #2841
    mé ?
  • MrChef
    #2840
    Hi Temporal!

    Én máris jelentkezek!:-)
    Szavazhatunk a pályákról is? Nekem Geonosis és Bespin platforms a kedvencem, frankó sok jármű és hajó van benne.
    Időpont: ma estefelé, holnap délután..aztán majd még nemtom.

    Üdv: MrChef
  • Temporal Vortex
    #2839
    Üdv Sith-ek!

    Nekem van dedikált szerverem. Tört ;). Szóval várok jelentkezőket játékra. Mivel ADSL-em van, ezért csak kb. 5 játékost tudok fogadni, aki kapja marja alapon.
    Egyeztessünk időpontot, hogy mikor nyomolunk ha van kedvetek. Jelszóval védem majd, hogy csak mi tudjunk játszani, amit majd ide beírok!!! Meg ugye a szerver nevét is :) Lesznek botok is.

    No akkor várom a jelentkezőket, és az időpontokat egy első teszt game-re.

  • haxoror
    #2838
    "még" na ez a lol :/
  • MrChef
    #2837
    Sajnos nem tudom. Nekem is "biztonsági másolatom" van, de nem volt gond a CD key-el ennél a 2 servernél, más esetben viszont hibaüzenetet sem kapok, egyszerűen csak nem konnektál.
  • Serpa
    #2836
    dedicated server -t nem adtak ki még hozzá.
  • grebber
    #2835
    Lehet benne én nyomtam már vele.

    Egyébként mi vele a baj hogy nem tudnak szervert csinálni?
  • Serpa
    #2834
    hamár multizni nem lehet.
  • grebber
    #2833
    Ha igen akkor zuzzanak bele nomrális szingle részt is.
  • Serpa
    #2832
    Készül a Star Wars Battlefront 2?
  • Dankó
    #2831
    Csak egy megjegyzés, hogy az amerikai szerveren vmi iszonyat erős botok vannak.Sokkal erősebbek mint a svájcin úgyhogy ha akár ketten is akartok játszani nagyon élvezetes még úgy is.
  • Anthony001
    #2830
    MrChef!

    És akkor ilyenkor mi a teendő?
    Mert simán fölkapcsolódok, kiírja a szerverek listáját is,
    de mikor kapcsolódok akkor a CD key re hivatkozik
  • Dankó
    #2829
    Sziasztok!

    Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.A játék tényleg működik neten ezen a két szerveren simán beenged és lehet játszani.Csak az 1.11-es patch kell hozzá majd pedig a www.gamecopyworld.com-ról leszeded az 1.11 no-cd patch-et és tökéletesen fog futni.
    Jó játékot!
  • MrChef
    #2828
    Johnyy!
    A POINT6 nevű svájci servert célozd meg, vagy az amerikai !ClanCI.com!!(30fps recruiting)nevűt.
    Az a baj, hogy nekem Tomi néven vannak beállítva a gombok, de megpróbálom a MrChef [HUN] -ra is, és akkor fel tudtok majd ismerni, esetleg készítek egy új, [HUN]MrChef-et.
  • grebber
    #2827
    Az én nevem a gameben Seaman.
  • Johnyy
    #2826
    akkor most meik szerverre kell meni, ahova beenged serial nékül???? ja és sztem a nevetek elé jól j9n egy [HUN]hogy tudjuk hogy magyarok vagytok
  • Gyuszo
    #2825
    De szerintem maradok a "Gyuszo"-nál az egyszerűség kedvéért, meg hogy megtaláljatok, ha esetleg akartok! :)
  • Gyuszo
    #2824
    Nekem szimplán "Gyuszo", vagy pedig [UNQL]Oscar, vagy esetleg ha a DOD-os neveimet használom, akkor "fasszopoangolok" :))