4144
  • MrChef
    #2823
    Nektek mi a nevetek a game-ban? Csak hogy megtaláljalak titeket...:-)
    Nekem "Tomi". (Néha MrChef [HUN], bár ez utóbbira még nem állítottam be a gombokat)
  • haxoror
    #2822
    thx holnap én is bepróbálom
  • grebber
    #2821
    Point6 az a svájci.
  • haxoror
    #2820
    Melyik szerver?
  • grebber
    #2819
    Na végre tudtam multizni nagyon jó a multija.Nem tom voltak-e most magyarok mert nem irtak vissza.
    De jó tetszik,igaz kicsit lagoltam mert háttérben tötltök fel.
  • MrChef
    #2818
    Anthony!
    Ez azért érdekes, mert engem egyszerűen csak nem léptet be, ha CD-key probléma van (Busy....15...20 seconds), és nem ír ki semmit. A másik hibaüzenet a "Version mismatch". Ez orvosolható, ha a legutóbbi peccset töltöd le, ja és a hozzá való noCD krekket!
  • Anthony001
    #2817
    Sziasztok!


    Van két gondom!
    Ha neten akarok játtszani akkor nem enged be szerverekbe mert azt írja hogy a CD Key -el van probléma.
    A másik meg ha felteszem a Patchet akkor meg nem indul a Játék!
    Valaki segítsen.
    Köszi
  • MrChef
    #2816
    én mindig rá tudok menni a Point-ra, a pingje nem olyan magas, 100 körüli, de volt már alacsonyabb is.
  • MrChef
    #2815
    Gyuszo,
    én asszem 1.1-es peccsel játszom. Allseeingeye-on keresd mindkét servert, A POINT6 svájci (most tudtam meg, hogy az automata, vagyis folyton müxik!), a másik amerikai (nevét lejjebb írtam, most éppen vmi gond van vele).
  • Gyuszo
    #2814
    Nekem a POINT6-ra mem Join-ol(BUSY), a másik server-t nem találtam. Milyen PATCH kell hozzá, milyen a ping a serverre...stb. tudnátok erről bővebben nyilatkozni?
  • MrChef
    #2813
    Én most voltam a Point-on, és egyedül nyomtam! Biztos állandóan fut ott egy game. Szerintem az Allseeingeye-al próbáld a dolgot. Nekem is úgy megy, hogy kiírja: szeretnék -e regisztrálni gamespy-nál -> NO -> Joining session, és olyan 10 másodpercnél belépek a játékba.
  • grebber
    #2812
    Na most az volt hogy kiirta hogy 0/32 rányomtam és bejött a game kiirt valami gamespy-os valamit arra vittem hogy cancel.
    Elkezdett tölteni azt bejött hogy join vagy create.Joinra mentem erre behozot csomo szervert persze a Point 6 nincs ott és egyikre sem enged fel mindegyik rosz cd-kulcsal kidob.

    Ez szokott lenni amikor akarok valamivel multizni a halonál is ez van.
  • MrChef
    #2811
    A Point6-ra nekem eddig mindig sikerült belépnem! Ellenben az amcsi szerverre nem mindig...azt próbálgatni kell. Mindig frissítsd az állapotot (refresh), és akkor az aktuális játékosszámot írja ki.
  • grebber
    #2810
    Nekem látja az ASE a Point6 szervert de azt irja 2/32-re hogy tele van.Arra viszem hogy force connect azzal meg kiirja hogy hibás cd-key.
  • haxoror
    #2809
    Hmmm akkor előkeresem az install CDket :)
  • MrChef
    #2808
    Ja, All Seeing Eye-om van, de talán más keresőben is lehet ezeket látni!
  • MrChef
    #2807
    Srácok!

    Gyertek, van 2 server, ami tört: az egyik amerikai, !ClanCI.com!!(30fps recruiting),
    a másik svájci: POINT6 a neve!
  • Temporal Vortex
    #2806
    A router beépített tűzfalában.
  • 3LOM4
    #2805
    Tiszteletem!

    Megtudnád mondani hol lehet routernél beállítani a porttiltást? KÖsz.
  • Temporal Vortex
    #2804
    Enyém dedikált. Azonban tényleg csak ritkán fut :)
  • dronkZero
    #2803
    Privi ment...
  • haxoror
    #2802
    De nem dedikált és nem állandó :(
    Thx anyway :)
  • haxoror
    #2801
    Pedig a BF2-ig jópofa lett volna :(
  • Temporal Vortex
    #2800
    Rosz topic.
  • Temporal Vortex
    #2799
    Én szerverem tört :)
  • Gyuszo
    #2798
    Adjál már valami Link-et, ahonnan le lehet szedni a VIETNAM PATCH-eket, és CRACK-eket, amiket használtok, mert a tesóm ezzel baszogat már 2 hónapja, és találtam egy párat, de egyikkel sem jó neki! Te megvetted az eredetit?

    Ut.: Engem nem nagyon mozgat a Vietnam, mert uncsi, hogy vagy lebombáznak, vagy tankkal kilőnek, hiába lövöm a tankot RPG-vel, abból is kell bele egy csomó...meg sok hasonló majomság van benne, ami nem tetszik. Felraktam a CS:S-t egy ideje, azzal tolom néha, igazából sokat nem változott a játék, csak a grafika lett szép, és van benne jópár dolog, ami bejön! Pl. mostmár 100000 féle képpen eshet össze egy modell, amikor lelövik, vagy kieshet az erkélyről, meg hasonló, van egy csomó tárgy, amit szét lehet lőni, vagy mozgatni, és vannak vicces szituk. :)
  • skorpio7
    #2797
    Csak nagy kár, hogy tört magyar szerver híjján multis scene nem alakult ki köré... most meg már késő is lenne. Pedig az USA-ban vetekszik a sikere a BF-el. Idézet a Hardwired cikkéből:

    "... A SW: Battlefront az első négy hétben 1.000.000 példányban kelt el az USA-ban és további 500.000 darab kelt el a vilag többi részén..."
  • Temporal Vortex
    #2796
    OFF
    Vietnam rulz. Épp most töltöm DCX 0.8-at :)
  • Temporal Vortex
    #2795
    Én a routerem tűzfalában tiltom. Hogy windows alatt, hogy kell... passz. Esetleg a tűzfal progiban, ha van ilyen lehetőség. Még nem próbáltam
  • Dikkma
    #2794
    Egész jó ez a játék :)
  • 3LOM4
    #2793
    Tiszteletem!

    Olvastam már jó pár helyen ezt a porletiltás dolgot, már csak az érdekelne, hol állítom be? Már több embert kérdeztem, nemigen tudtak válaszoln. Ha egészen pontosan megadnád a beállítás menetet, hálás lennék.

    Köszönöm!
  • MrChef
    #2792
    Hi!

    Köszi a segítséged, csak most már azt nem tudom, hogy hol találok ilyen servert? Pl. az All Seeing Eye-on hogyan kell beállítani a szűrőt (ha van ilyen)?
  • dronkZero
    #2791
    Á, haggyad, ez egy kalap kaki... Inkább gyere Vietnamozni! :)
  • Temporal Vortex
    #2790
    Leírtam már párszor, de türelmem végtelen
    Szóval: ahhoz hogy a "biztonsági másolattal" tudj multizni a szerver gépen ki kell, hogy legyen iktatva a cd klucs ellenőrzés.(szerveren 29910-es port tiltása a net felé)
  • Gyuszo
    #2789
    Én-e? Aztat, amit te! Érdeklődök a game felől! :)) Meg lámulok! ;))
  • dronkZero
    #2788
    Hát te meg micsiná'sz itt? :P
  • MrChef
    #2787
    Sziasztok!

    Már egy kis ideje játszok a SW: Battlefront-tal, de még mindig nem tudok multiban nyomulni! Most akkor mi kell hozzá??? Sem GameSpy-on, sem az AllSeeingEye-on nem történik semmi, azaz azt írja ki, hogy "Busy...15..30...stb seconds", és nem konnektál. Kell vmi krekk a netes játék engedélyezéséhez?

    Üdv:

    MrChef
  • Gyuszo
    #2786
    Hali!

    Jó keresést pajtás! :))
    Nem találok magamban elég elhivatottságot ahhoz, hogy segítsek neked, az alábbi oldalakat tudom neked referenciamunkaként mutatni, amiket csináltam! :))))
    NotePAD RULEZ! :DDDDDD (ugyanis abban készültek) :D

    http://gyuszo.atw.hu
    http://www.extra.hu/Dark_Angel/VaciLANClub/index.html

    Szerintem nem vagyok alkalmas a segítségre, de mint írtam feljebb, azért drukkolok, hogy megtaláld a szerkesztőtársat! :)))
  • 3LOM4
    #2785
    Tiszteletem!

    Szerkesztőtársakat keresek a http://starwarsgames.uw.hu oldalra. Ha érdekel, írj!

    Kösz!
  • Johnyy
    #2784
    bocsesz ha nagyon lol voltam