4144
  • Marcus_
    #3063
    hali!
    Ftp-m-re nemtudná vki az 1.cd iso-ját feltolni mert amit leszedtem hibás lett:(

    Köszi!
  • Temporal Vortex
    #3062
    Hát pl. most :) 6 bot / team
  • MrChef
    #3061
    Ez frankó! Mikor fut a game? Este? (nekem csak akkor jó)
  • Temporal Vortex
    #3060
    Ja bocs: Black<101>Legion[HUN]1.2
  • Temporal Vortex
    #3059
    Üdv Trooperek!

    Megint fut a szerver, ha akartok nyomulhatok
    Szerver neve: Black<101>Legion[HUN]
    jelszó nincs, hátha így többen jönnek. Ha lagos vagy szar, szóljatok!
  • Anfara
    #3058
    Tévedtem mégis jó az MPUK server sikerült felmennem!
    Viszont az mgk nálam nem mükszik!
  • Anfara
    #3057
    Szeva haxoror!
    Nah megpróbáltam felcsatlakozni erre az mgk severe de nem ment nem akart beengedni és a server listán meg nem volt 1.2-m van és nem rossz mert már játszottam vele sokat szal nem tom mi lehet meg amit arty mondott az sem jó nálam az MPUK meg a BMWGamers szal nem tom mi lehet????!!!!

    Please help me! :-(((((
  • grebber
    #3056
    Na én is voltam az mgk-n jónak tünik :)
  • haxoror
    #3055
    Most lett vége egy clone érás Geonosisnak, bazzeg másfél órán át ment a map mire 100 ponttal le tudtuk győzni a droidokat.
    Ki se látok a fejemből áááá
    Folyt. köv. holnap...

    Viszont a

    mgk|slaughterhouse|30fps|v1.2|morgukai.de|61ms|217.160.72.173:3658

    szervert csak ajánlani tudom mindenkinek, 1.2-es és úgy néz ki tört, lengyelek németek meg ilyesmi járnak oda (remélem mostantól magyarok is :) most kb. 12-14 -en voltunk összesen de egy pillanatig sem éreztem magam biztonságban :D
  • haxoror
    #3054
    #3039

    Én onnan szedtem és működik
  • berczy #3053
    Hi! 1.2-höz crack-et honnan lehet szerezni?
  • haxoror
    #3052
    Na eddig egy fullos 30 fős német szerveren kavartam (slaughterhouse vagy mi, simán beengedett ASE-ből)
    Imádom ezt a gamét :D
    Pedig régen hardon is végigtoltam de emberek ellen az igazi, az egyik csávó simán leszedett rakétával amikor elrepültem fölötte JetTrooperrel
  • Temporal Vortex
    #3051
    A szerveren 40 fps-t állítottam be. A Yavinon tényleg szar volt, viszont a nyilt pályákon nem volt vészes.
  • haxoror
    #3050
    Bárki indíthat gamet de az égvilágon semmi értelme mert egy ADSL kapcsolat és az asztali gép ehhez nem elég :(

    Dedikált (és tört) szerver kell olyan netkapcsolattal amelyik elbír 20+ embert.

    Na felraktam én is a gamát, simán ráment a pacs meg a krekk most megyek és lecsekkelek pár szervert hátha beengednek :)
  • MrChef
    #3049
    HAHÓ!

    Most egy csomó serverre mentem fel, és beenged! Úgy látszik ez az új peccs és krekk eredménye! Egyedül egy német serverre nem sikerült eddig felmennem!
    Ebből az is következik, hogy bármelyikünk indíthat game-t?
  • arty
    #3048
    sztem valami kisebb palyan 4 human vs 4 bot jobb, mint ha sosem látnálak :) sajnos az endoron kb 2x sikerült téged megtalálni, mert annyira sok a 32 bot ...

    utána hiába voltunk 3man, miután 3 percig EMBERT nem találtam leléptem... igy ugyan olyan, mint a szingli :(

    amugy, pl most 7en vannak a mgk|slaughterhouse.... szerveren, van BOT is, de stabil 30FPS a gém, nem akad, nincs lag ... :) ott játszogattam :)

    ami tény, nem tehetünk rola, h ennyire csekély számu ember játsza világszerte, itthon meg pláne ... 3-4en :( de igy esélyem sincs, h lelőjem bármelyikőtöket ;) - mondjuk,az elég röhej, h a kliens frémrátáját is befolyásolja, ha lassu a srv :(((
  • Temporal Vortex
    #3047
    OK igazad van. Arról viszont nem tehetek, hogy nem jöttek játszani. Botokról meg annyit, hogy az 1.2-es szerveren 16 a beállított, míg eddig asszem 12 volt. Ezt viszont nem figyeltem. Amúgy miután leléptél voltunk 3-an, nem volt rossz.
  • arty
    #3046
    akkor a gépeddel, tuzfaladdal van valami... ha meg FTPzni sem tudsz ... :)

    Temporal Vortex: csak még 1 szo ... a 32 botot+szervert képtelen kiszolgálni a géped, ezért kb. 15-20FPS-t megy a szerver ... igy viszont a klienseken is ennyi lesz/volt nekem is.../, ami sztem játszhatatlan :)
  • grebber
    #3045
    Azzal sem csatlakozik. :(
    Na mindegy nekem ott a VC azzal totlom ugyis mindig.
  • arty
    #3044
    ennek jo sok értelme van :D

    16-16 bot, 3 ember ... amennyit "együtt" játszottunk, annyit szingliben a botokkal is lehet :( ugyanaz a feeling ... 0

    megyek masik szerverre, ott legalabb ha ugyan csak 5-6 ember is van, de legalabb nem idiota gépek :)

    üdv ...
  • Temporal Vortex
    #3043
    Szerver neve: Black<101>Legion[HUN]
    passw: sgswbf1

    fut!
  • MrChef
    #3042
    Most látom, hogy nekem csak 1.1-es peccs volt meg korábban. Azt telepítettem, és arra jött az 1.11-es krekk, és futott.
    Most az 1.11-et is letöltöm, arra pedig ráteszem az 1.2-t.
  • arty
    #3041
    Akkor 16 órakor game ezen a szerveren:

    Black<101>Legion[HUN]

    Addig is két tört szerver:

    MPUK:::GCW#1
    BMWGamers
  • arty
    #3040
    passz. mondom még1x: FTP kliensel: ftp.lucasarts.com
  • arty
    #3039
    ezek közül a linkek közül több is megy ... http://dl.gamecopyworld.com/?d=2005&f=vng-sw12!rar
  • grebber
    #3038
    Ez ami a Gamershell-en van jó?

    Star Wars Battlefront v1.2 English Patch169.42MB15/01/2005
  • MrChef
    #3037
    Az 1.2-es krekket honnan lehet leszedni? A Gamecopyworld-ön nem megy.
    (amúgy nekem a Hoth, Rhen Var, Geonosis és Bespin platforms a kedvenceim, bármelyik érából!)
  • MrChef
    #3036
    Oké, most töltöm le.
    Srácok, este is játszunk? ÉS holnap?
  • arty
    #3035
    sztem nyomjuk az ENDORON, és inkabb ne klónháboru, hanem a klasszik menjen ;)

    sztem :)
  • arty
    #3034
    a file BIZTOSAN jo, mivel én onnan szedtem le, és felment az előzőleg 1.11-re pecselt verziómra :)

    probáld meg előbb 1.11re pecselni, s utána 1.2 re
  • MrChef
    #3033
    Igen, most látom, hogy ez a lucasartstól jön le, de többen írták, hogy hibás a file, és nekem is unknown error-t írt ki a telepítés elején. Vagy most már kijavították a hibát?
  • arty
    #3032
    BOT biztos kell ? amugy az is viszi a sávszélt ... hiszen a BOT-ok helyzetét ugyanugy át kell uploadolnia hozzánk a gépednek ...

    Chef a link jo, a lucasarts serveréről folytatni nem tudod ?

    ftp programmal probáld, FTP.LUCASARTS.COM
  • MrChef
    #3031
    Akkor most melyik link jó az 1.2-es peccshez? A #3017-es link letöltése elakadt olyan 90%-on...:-(
  • Temporal Vortex
    #3030
    és írjátok le melyik pályák legyenek és hogy Clone Wars vagy GCW
  • Temporal Vortex
    #3029
    ja igen, 6 játékos jöhet
  • Temporal Vortex
    #3028
    akkor 16 órakor
  • Temporal Vortex
    #3027
    Hát nálam csak úgy ment fel, hogy előtte rányomtam az 1.11-et!!
  • MrChef
    #3026
    Most frissen feltettem a játékot. Rögtön lehet az 1.2-es peccset feltenni, vagy előtte a korábbiakat is kell?
    Este akkor lesz game?
  • arty
    #3025
    Igen, 1.11re engedtem rá, lehet, hogy ez kell hozzá ??????????

    mert az első lekapott pecset még az 1.0ra akartam ... :O

    linkemről szedted le az 1.2-t ???
  • Temporal Vortex
    #3024
    Adatok:
    Szerver neve: Black<101>Legion[HUN]
    passw: sgswbf1
    max. 5 játékos, többi bot(DSL sávszélesség miatt)
    16 órától

    Multiplayer -> Internet -> Join
    Utána érdemes ping alapján sorrendezni, mert akkor az első helyen lesz. Ha nem akkor név szerint keresni.