4144
  • MrChef
    #3183
    ponty!

    ismerős a serial...!:-)))
    lassan már fejből tudom a sok újrainstall miatt
  • ponty1
    #3182
    A válasz köszi !!!
    előre is !!!
  • ponty1
    #3181
    V.ki meg tudná mondani hogy mit csenáljak ha letöltöttem a gamehe a 1.2 es patchet és föl is telepítettem csak nem indul el a jatek (azt irja ki h rossz lemez va a meghajtóban)?
  • Temporal Vortex
    #3180
    Kijelentem, hogy az előző hozzászólásban elhangzottaktól elhatárolódom
  • ponty1
    #3179
    A telepítési kódom nekem "f2e4101fd6f826aaeu20" ha ez kell Martin !!!(remélem erre voltál kíváncsi)
  • Martin Rome
    #3178
    hy széria számot mondanátok elvesztetem az enyémet
    kösz
  • Temporal Vortex
    #3177
    Végig játszottam, rulz!
  • Temporal Vortex
    #3176
    #3133

    Ha éppen fut.

  • Martin Rome
    #3175
    hy haveromnak másolt a gémje és nem tud multizni létezik ojan szerver ahol azar is lehet nyomni?
  • haxoror
    #3174
    #3167
  • Anfara
    #3173
    Huhuuuuuuuuuuuuuuu!
    Megjelent a Star Wars: Republic Commando demo-ja nagyon kira ilyen jó játékot régóta nem láttam szedjétek le mert halál jó játék kurva jól meg lett csinálva ez komoly innen szedjétek le szal szedjétek le kurva jó jobb mint a battlefront!

    Az erő itt már nem számít itt csak a tudás a fontos!
  • ponty1
    #3172
    Nem olyan régóta nem tudok belépni szinte egy serverbe se mert azt a szar cd key t írogatja ki állandóan !!! Valaki segítsen !!! Kérlek !!! (pedig még eleinte sikerült bemenni egy két jo serverbe és naon tetszett)
  • ponty1
    #3171
    Valahonnan lehetne leszedni olyan akármit amtől lehetne játszani másolt cd-vel multiban?
  • ponty1
    #3170
    Nem non értek ezekhez a törésekhez végül is mit kell csinálni ezzel a core.lvl fileval ?
  • RaveAir
    #3169
    A kérdés jó, bár nem eredeti. :)
    Egy core.lvl file fog majd felülírásra kerülni az 1.0-ás verzió esetében. Az 1.2-es patchet követően pedig még nem tudom. De nemsokára az is ki fog derülni...
  • ponty1
    #3168
    Kössz a választ !!! Nem tudsz mondani egy kulcsot ?
  • Cobra.
    #3167
    Gondolom másolt játékkal akarsz multizni, ami nem sok szerveren lehetséges (ha installkor írja ki, akkor rossz kulcsod van, keress másikat)
  • ponty1
    #3166
    Valaki meg tudná mondani hogy mit lehetne csinálni abban az esetben ha ezt írja ki :"your cd key is not authorized to play this game".Aki válaszol annak előre is köszi!!!(minél hamarabb légyszives mert már szét tudnám a gépet)
  • Temporal Vortex
    #3165
    Miért készült ehhez magyarítás?

    Csak úgy segítenék, ha reinstall nélkül visszaállítható az eredeti állapot.
  • RaveAir
    #3164
    Elkészültem a Battlefront magyarításával. Igaz, hogy ez még csak a patcheletlen 1.0-ás verziót teszi magyarrá a szövegekben, de egy héten belül elkészülhet az 1.2-es verzió szövegeit tartalmazó is.

    Azonban szükségem lenne olyan teszterekre, akik véleményt tudnának alkotni a fordításról, és hasznos kritikával tudnának szolgálni a magyar verzió tényleges publikálása előtt. Nem olyan hozzászólásokat várok, hogy "miért készült ehhez magyarítás?", "miért lett ez így nevezve", hanem valami olyasmit, hogy "ennek a neve inkább legyen inkább Pista helyett István". Persze csak érdemben elfogadható javaslatokat várnék.
    Aki szívesen tesztelne, az írjon ide, vagy dobjon rám egy e-mailt.
  • tikman
    #3163
    Én nem szoktam járműveket használni,
    Csak Geonosis-on.A repülők nekem túl gyorsak
    ,mire meglátom a földi egységet már túl is repültem rajta..
    Általában simán gyalogosan nyomulok
    Habár a geonosison a trooperek repülője nagyon bejön..
    Azzal lehet osztani a népet...
  • tikman
    #3162
    HIMSELF néven szoktam játszani...
  • haxoror
    #3161
    Mármint a gyalogos egységek, a Jet-trooper hiába gyorsabb mert a Droideka végre igazi pajzsokat kapott és egy rémálom kiszedni pl. egy folyosó végéből.
    Civil war érában meg a birodalmiak minden mapon előnyben vannak a Dark-trooper miatt kivéve talán Hoth-ot, nincs igazán jó módszer a hósiklók ellen :/
  • haxoror
    #3160
    X-wingben nem szeretem hogy nagyon hammar túlhevül a lézere és nagyon pontosan kell célozni vele. Földi célokra a Tie-fighter sztem jobb.
    De amúgy a clone éra a kedvencem mert az egységek kiegyensúlyozottabbak a patch óta.
    Droid-starfighter rulz :)
  • Ebola75
    #3159
    A hósiklónak sajna elég gyengus a lézerágyúja,az AT-AT-t meg sem karcolja, de az AT-ST-t hosszas visszafordulások után ki lehet szedni...legjobb űrhajó az X-wing, baszott erős a 4 lézer egyszerre, egy TIE-fightert egy pontos sorozattal le lehet szedni...az erdei csatákban viszont a lépegetők verhetetlenek
  • Temporal Vortex
    #3158
    Tényleg jó volt. Te milyen néven voltál? Tikmanre nem emlékszem.
  • tikman
    #3157
    hello mindenki
    Vortex köszi a legutóbbi csatát.Jó volt..
    Valaki itt régebben írta hogy látta a game-t 7rugóért a
    Médiamarktban.Hát én 2-ben is voltam,de mind a 2 helyen még mindig
    10 felett van..
    Ha valaki tud egy helyet,ahol mar 10 alatti is hozzá lehet jutni
    az kérem irja le...
  • Temporal Vortex
    #3156
    AT-AT = négylábú
    AT-ST = kétlábú

    Szóval egyről beszélünk :) Nos, hogy is kell kilőni a hósiklóval az AT-ST-t? :))

    Valaki használja a mesterlövész elküldhető kutató / robbanó droidját? Szerintem alap!
  • haxoror
    #3155
    ööö...
    Az AT-AT a nagy teveszerű az AT-ST pedig a kicsi csirke szerű, csak hogy ugyan arról beszélünk-e?
  • haxoror
    #3154
    Az egész egy fejből és két lábból áll szal nem valószínű hogy a célzásoddal van a gond :)
  • Temporal Vortex
    #3153
    AT-ST vs hósiklóra visszatérve: fejbe lövöm kb. ezerszer, de sose csuklik össze. Az számít, hogy pilótával ülök be?
  • Temporal Vortex
    #3152
    Nekem biztonsági másolatom van Így főként csak a saját szerveren játszom. Sajno itt a már sokszor említett sávszélesség miatt, csak ennyi troopert tudok fogadni.

    Utaljatok pénzt és berakom egy szerver hotelbe
  • Temporal Vortex
    #3151
    Én annyit tudok igérni, hogy hétvégén indítok megint szervert.
  • Ebola75
    #3150
    De a black serverre rápróbálok majd...azért mindenütt jó, de legjobb még hol?
  • Ebola75
    #3149
    Hello, én is újra feltettem a game-t, most már az 1.2-vel egészen stabil...nem tom, nektek eredeti van-e vagy tört, mert nekem eredeti van, így bárhová tudok menni, de itt a nagy tömeg a lényeg, négyen, vagy öten játszani botokkal nem az igazi...ha tudtok menni német szerverekre, ott egész jó pinggel lehet csekély laggal nyomni, elég sokat vagyok fent "ebola75" nickel..ha valaki fel tud menni ezekre a szerverekre, jelezze...minél többen vagyunk, annál jobb...szerintem...
  • arty
    #3148
    na van gépem, legyen multi... péntek estefelé ? :)
  • Temporal Vortex
    #3147
    Ezt nem értem. Én lövöm kb. fél óráig, de semmi. Akkor mit csinálok rosszul?
  • haxoror
    #3146
    Azt a heggesztő cuccot kell másodlagos fegyvernek kijelölni (alapból az van kijelölve) és meg kell vele "támadni" közelről a járművet :D
  • MrChef
    #3145
    Tényleg, ezt nem vágom, hogyan kell a pilótával javítani? Azt szoktam látni a botoknál, hogy áll egy "forrasztópákával" egy gépnél, és javít. Én hogyan tudom ezt csinálni pl. ha egy gép foglalt, de javítani akarom? Vagy csak úgy lehet, ha benne ülök?
    Nekem egyszer az AT-ST-vel lassan, szembe repült egy hósikló, sikerült belelőnöm, felére lement az energiája!:-)
  • haxoror
    #3144
    Arra céloztam hogy a pilóta pusztán azzal hogy a járműben ül már regenerálja azt, nincs szüksége a földi droidra. Ez csak Hoth-on szívás mert ha egy hósikló felszállt és a vezetője nem követ el vmi hatalmas hibát akkor a kör végéig az a gép a levegőben is marad, gyalogságot és a lépekedőket is simán szét lehet vele szedni és csak nagyon ritkán láttam olyat hogy az ATAT másodpilótája le tudott szedni egy repcsit :/