4144
  • Temporal Vortex
    #3223
    Marcus_: alap vagy
  • haxoror
    #3222
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRRRRGHHH
  • haxoror
    #3221
    ÚR ISTEN! ÚR ISTEN! ÚR ISTEN! ÚR ISTEN! ÚR ISTEN!
  • Marcus_
    #3220
    Nem:)
  • ponty1
    #3219
    Légyszike te szürke forgószemű-nyelvű valaki (nem tom a nick néved azé mondom eztet) me tudnád e anni azt a cd key-t mer akko boldoggá tenni engemet naon.
  • arty
    #3218
    arra van nocd pecs ... multihoz csak egy legal key kell :)
  • MrChef
    #3217
    úgy értem CD key-el
  • MrChef
    #3216
    szerintem egy CD-el nem sokra mennénk, mert gondolom a CD-t is ellenőrzi
  • ponty1
    #3215
  • ponty1
    #3214
    légyszi !!!
  • ponty1
    #3213
    me tudnád adni azt + cd key t hmm?
  • Marcus_
    #3212
    én drágán vettem 12 ért vidéken:P
  • ponty1
    #3211
    Milyen áron va a cd?
  • Marcus_
    #3210
    Ja ,de legalább van 1 plusz cd-keyem:)
  • Marcus_
    #3209
    Oki köszönöm a válaszod,azota tegnep megvettem eredetiben a gammát.:)
    Na örömmel telepitem hát ua a hibát irja ki mint a törtnél h rossz a kötet van bent(mindezt a 2-ik CD-nél).szóval még 1 szer ujra hátha..de nem:P
    Format C ,ekkor a harmadik CD-n kiirja a legvégső fázisnál hogy CRC-sa datacab 5 még 2X megprobálom elő a tört verziom 3.cd-jét és azzal betudtam fejezni a telepitést.

    Ma megyek visszacserélni "ugatás" az eladókkal mert nem akarják cserélni csúnya nézések Új gamma simán felmegy...
    Hát ilyen egyszerü:)
  • ponty1
    #3208
    Aha !!! Értem !!! Nem tudjátok milyen árban van az eredeti cd mert érdekelne mer unom h nem tudok jádzani a servereken ?
  • Temporal Vortex
    #3207
    Az 1.2-es peccs első változata hibás volt. A hivatalos support oldalon nagy bocsánat kérések közepette két napra rá felrakták a javított verziót. Valszeg ebbe futottál bele, ahogy én is...
  • Temporal Vortex
    #3206
  • Marcus_
    #3205
    Hi!

    Skacok az 1.2 -es patch a hivatalos oldalrol müködöképes,mert valamit amit innen huztam a foromrol hibát irt és lehalt a gammám töle..
  • ponty1
    #3204
    És azt sem értem hogy eleinte még beengedett egy csomó serverbe és most már nem !!!
  • ponty1
    #3203
    mert igy az életbe nem találom meg a #3198 as servert és akko
  • ponty1
    #3202
    De még mindig not tudom h hol kell beirni a server nevét !!! mert a multiplayer-join-game name -nál nem lehet beírni !!! v ki mondja már meg légyszives !!!
  • arty
    #3201
    de én tudok... a boltok polcairol leszedett verziok olyan progit tartalmaznak, ami engedi, hogy minden szerveren játsz. más megoldás nincs.
  • Temporal Vortex
    #3200
  • ponty1
    #3199
    Csenáltam egy servert Jet Trooper néven !!! Aki csak tud jöjjön !!!
  • ponty1
    #3198
    Nem tudtok oan progit amitő több servert engedélyez? HMMMM ?
  • ponty1
    #3197
    Szerintetek mit lehetne csenálni h több serveren tudnék nyomulni?(másolt cd-m van)Az 1.1 es patch mit tartalmaz ?[b]
  • Temporal Vortex
    #3196
  • arty
    #3195
    be lehet szállni a jármüvekbe ???? mért nem mondta ezt nekem eddig senki ????
  • Temporal Vortex
    #3194
  • MrChef
    #3193
    partíciót
  • MrChef
    #3192
    ja azt elfelejtettem mondani, hogy az újratelepítés talán nem elég. én formáztam is a rendszerpertíciót. de örülök hogy sikerült!
  • MrChef
    #3191
    kinyitod az ajtaját, aztán beülsz, feltéve, ha nem foglalt, mert akkor nem tudsz beülni
    egyébként nekem "space"
  • haxoror
    #3190
  • Martin Rome
    #3189
    hy hogyan lehet jármübe beszálni?
  • ponty1
    #3188
    Sikerült megoldanom egy újratelepítéssel (nem windows)!!!
  • MrChef
    #3187
    hát ha nem túl nagy gond újratelepíteni neked a winfost, akkor nem kell mellőznöd a game-t!:-)
  • ponty1
    #3186
    Kössz a választ mindenesetre de nem tom h mit fogok kezdeni ez a jo game nélkül!!!
  • MrChef
    #3185
    rossz hírem van: én is így jártam, sehogy sem akart elindulni...a windows-t újratelepítettem, mert viszonylag könnyen meg tudom oldani, és nem volt sok cuccom, 2 vinyó 4 partíció.
    úgyhogy valszeg csak ez maradt, esetleg vhol van a windowsban egy battlefront registry...
  • ponty1
    #3184
    Mit tudok csenálni hogy legalább menjen a játék ? ha kitörlöm akko is ezt irja ki