4144
  • ZDorF
    #3303
    Vagy nem tud valaki valami tört dedicated servert, esetleg ha tud meg tudná mondani az IP-jét??
  • ZDorF
    #3302
    Jah amúgy lehet ADSL-ellel 1általán kreálni, mert anno a Warcraft3-al nem tudtam, és egyik haverom se zudott mert ADSL-jük volt.
    Szal tok én kreálni??
  • ponty1
    #3301
    A server megy úgyhogy jöjjön aki csak tud ! Név: "Come With Me" !
  • ZDorF
    #3300
    Azt hol kell
    Tűzfalon?? Nekem ZoneAlarm van de kikapcsoltam
    Lécci mondd már meg hol kell
    Windows XP-m van SP2
  • Temporal Vortex
    #3299
    szerver gépen 29910-es port tiltása net felé
  • Temporal Vortex
    #3298
    Sajnos nem tudom , hogy kell windows alatt. Esetleg rakd fel a Zonealarm Pro tűzfalat. Talán abban lehet tiltani.
  • ZDorF
    #3297
    Csako
    Nem tudja valaki hogy tok jáccani neten haverral nem eredeti játékkal?? Mert meg van valami az 1.11 private server krekk, de nem műxik, haver nem tud csatlakozni
    vagy valaki tudja hogy mit kell tenni h működjön
    Előre is kösz a helpet...
  • ponty1
    #3296
    Körü kábé fél 6kor indul a "Come With Me" nevű server úgyhogy tegyétek szabaddá magatokat fél 6tól mer naon jó játék lessz !!! Érzem !!!
  • ponty1
    #3295
    így se találja sajnos nincs ötleted hogy mit lehetne csinálni ? és hogy lehetne letiltani azt a 29910 es portot vagy mit ? Csak 14 vagyok úgyhogy légyszi úgy ird má ha irod hogy meg is értsem ! kössz !
  • Temporal Vortex
    #3294
    refresh, frissítés, talán
  • ponty1
    #3293
    nem írt ki semmit
  • ponty1
    #3292
    Hol lehet keresni az all seeing eye ban mert találtam 1 olyat hogy find server és beírtam hogy point 6 de nm írt ki semmit ?
  • ponty1
    #3291
    Erre én is kíváncsi lennék tombi !!!
  • Tombi
    #3290
    Sziasztok.

    VKi irja le légyszi hogy hollehet windows xp alatt letiltani a szükséges 29910-es portot hogy jácchato legyen a játék.
    1.2 patch is fent van, magyar server mikor lesz?
  • Temporal Vortex
    #3289
    Sorry én moziztam.
  • Temporal Vortex
    #3288
    Olvass vissza.
  • ponty1
    #3287
    CSAK TUDNÁM HOGY MIÉRT NEM JÖTT SENKI !!! mondjuk az igaz hogy egy kicsit későn volt !!!
  • ponty1
    #3286
    Csak úgy tudsz szerintem ahogy én !!! Kreálsz játékot és nincs tovább sajnos !!! Bár 1 eredeti cd-key-el mindent meg lehetne oldani de aztat nem ad senki mer akko ő nem tud játszani !!! Esetleg vannak oan serverek amiken lehet cd-key nélkül játszani (kevés ilyen van )!!!
  • ponty1
    #3285
    Bocs hogy 1 kicst késtem !!! A server fut : "Come With Me" néven !!! Légyszives aki csak tud jöjjön de minél gyorsabban mert kapósak a külföldiek erre a névre !!! Tapasztalatból tudom !!!
  • RTW
    #3284
    Hellosztok.
    Másolt CD-vel hogy tudok multizni?
  • ponty1
    #3283
    Már csak fél óra és kezd a "Come With Me" nevű server !!!
  • Temporal Vortex
    #3282
    Nem keresni kell, hanem csinálni 120x20-as méretben asszem. Pl. Photoshop, Paint mitomén micsodák. Haxoror-t kérdezd ő nemrég csinálta magának ilyet.
  • ponty1
    #3281
    Hol lehet ilyen képeket keresni ?
  • ponty1
    #3280
    De nekem nincs 8 kb os képem !!!!!!! Ti hogy csináljátok meg azt hogy a nagyot is be lehessen tenni ????
  • Temporal Vortex
    #3279
    Hmmm. Pl. csinálsz újat Vagy hagyod a francba, és készítesz magadnak olyan kafa képet, amit berakhatsz a neved helyére. És oda azt írsz amit akarsz.
  • ponty1
    #3278
    Nem tudjátok hogy hol lehetne megváltoztatni a nick nevemet ?
  • ponty1
    #3277
    Oké , akkor péntek délután majd írok ha kezd de ma is lessz 1 ugyhogy jöjjön aki csak tud !!! Majd megírom ha kezd !!!
  • MrChef
    #3276
    akkor lehessen választani, hogy melyik oldallal lehessek!:-)
    holnap du. valszeg nem jó nekem, mert dolgozok...péntek du. és hétvége oké!
  • ponty1
    #3275
    Holnap délután megint lessz !!! Majd írok ha kezd !!! Má várom !!! (tyú tyú) véged ha a sötét oldallal leszel
  • MrChef
    #3274
    héé! én nem is tudtam! mikor indítasz legközelebb???
  • ponty1
    #3273
    Hááát !!!! mé nem jöttök ?
  • ponty1
    #3272
    Néha jöhetnétek játszani a come with me nevű serveremre !!! Most is megy !!!
  • ponty1
    #3271
    Hy !!! Mi a helyzet ? Mit tudtok ajánlani internetes star wars játékot ?
  • ponty1
    #3270
    Nem rossz ötlet !!! Kössz !!! ,de még lehet hogy várok amíg kb. 5000 péz körül lessz !!!
  • MrChef
    #3269
    ponty!
    előbb vki megveszi neked, majd postán elküldi: mivel nincs 1kg, ezért mini-pakk-ként elmegy, olyan 600 Ft-ért.
    MediaMarkt házhozszállításról nem tudok, de ha lenne, sem biztos, hogy megérné...
  • ponty1
    #3268
    Nem tudjátok hogy neme meg lehetne -e rendelni valahogy a game-t? Mert hááát kb. 100-120 km-re lakok pesttől és nem akarnék csak azé az 1 játéké felutazni !? A választ előre is köszi !
  • MrChef
    #3267
    A Pólusban!
  • tikman
    #3266
    hello
    megmondanág légyszives melyik Médiamárktban
    ennyi?En voltam a westend-esben és ott még 1 hete
    11 ezer volt...
  • MrChef
    #3265
    Egy átlag amerikainak a 10ezer FT (kb. 50 Dollár) annyi, mint nekünk egy leértékelt CD, vagy kevesebb. Ha majd olyan 2-3ezer Ft lesz egy game...
  • Laky
    #3264
    thx