4144
  • Laky
    #3343
    a legfontosabbat kihagytátok:

    Counter-Strike 4EVER!!!!!!!!! :))))

    a csének sem a legjobb a grafikája, de még mindig több millióan nyomják
  • Temporal Vortex
    #3342
    Starcraft: millióan, lásd Dél-Korea.
    Battlefield 1942: szintén világszerte, grafikája már nem olyan szép, de mégis a kedvenc játékom marad forever!
  • Thanatos
    #3341
    ez viszont szerintem erre a gamera nem igaz, de hát izlések és pofonok, különbözöek vagyunk ;P
  • Thanatos
    #3340
    ez az eset már msot is fennál szvsz... :)
  • Laky
    #3339
    azt már senki se tudja :)
  • MrChef
    #3338
    nem csak a grafika számít! jó, tudom, nem a legjobb példa, de ott van a StarCraft, vagy a Warcraft 2, még mindig töbezren játsszák;grafikailag már igencsak öreg, viszont játékélményben csúcs. Azárt a SW BF is igen jó, mint játék, ezért remélem még sokáig fennmarad.
  • Laky
    #3337
    nem jó várni :)
    amire lemegy az ára már grafikailag egy nagy rakás xar lesz, és helyette még több sw-s és más egyéb gémet adnak ki

    [tapasztalatból beszél]
  • ponty1
    #3336
    Na jó !!! Még várok 1 picit ezzel de már eléggé haldoklik ez az egész! (Általában ilyen vagyok hogy azt mondom vége de mégse meg megmondom őszintén csak azért írtam ezt hogy végre adjatok má valami életjelet magatokról!) Nem lehet valahonnan megrendelni kedvezményes áron a cd-t ? Nektek beadja azt a servert amin eredeti cd-key nélkül lehet játszani (poin6) vagy micsoda ? mert nekem nem pedig az all seeing eyeban kerestem !!! Az naon ideje lenne má hogy valami patchet kiadnának mert annak nagyon örülnék ! Nekem nem jók a szmájlik !! nektek jók !!!!!!????
  • MrChef
    #3335
    Sziasztok!

    Még ne is búcsúzzunk! Úgyis kihoznak majd vmi krekket, amivel lehet majd nyomulni, vagy lemegy az eredeti game ára vmi emberi mértékre, és akkor GO!:-)
  • vki
    #3334
    Van magyar szerver?
  • Temporal Vortex
    #3333
    Én pedig nem búcsúzom
  • ponty1
    #3332
    Úgylátom ez a fórum is meghalt , de én még a játékkal játszani fogok amíg nem lessz vége az utolsó eggyetlen szervernek! Na mindeggy én akkor is kitartottam ez fórum mellet amíg csak tudtam ! Viszlát mindenki ! (búcsúüzenet)
  • Temporal Vortex
    #3331
    Sorry, én BF-eztem...
  • Laky
    #3330
    hmmm
    lehet, hogy én is veszek egyet

    [gondolkodik]
  • Laky
    #3329
    micsoda elhatározás :DDD
  • ponty1
    #3328
    Vége !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ennyi !!!!!!!!!!!!!!!!! Többé a ..... életbe nem csinálok servert az biztos !!!!!!!!!!! Megveszem a játékot és nyomulok valami 30 fősön !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ponty1
    #3327
    Jöhettek erre a serverre kb 9-ig: "I'm your father!Noo!"
    Mindenkit várok egészen még be nem telik a légyszám ! (4 játékos össz.)
  • arty
    #3326
    ne nekem mondd, hanem aki egy kitalált univerzum kitalált fegyvereit ócsárolja :) sztem a sok marhaság mellett az sw sava-borsa a fénykard :)
  • MrChef
    #3325
    Egy világban, ahol a lézerfegyverek az általánosak, elterjedtek, eléggé hatásos egy fénykard ("lézerkard")...:-) A jedi érzésből hárít és támad, még ha tűzfegyverrel is támadnak rá, látnia sem kell az ellenfelét és annak fegyverét.
  • Temporal Vortex
    #3324
    M1A1 vs. AT-AT
    F-15 vs. Tie fighter
  • arty
    #3323
    panaszaidat a [email protected] biztosan szivesen veszi ... ird meg azt is nekik, h nevetséges, hogy a a hiperszuper SW univerzumban még mindig kardoznak ... :D

    ha ők hajlandóak változtatni, bizonyára az SW játékokban is lesz majd AK47 és más, kevésbé gagyi fegyver.
  • steweee
    #3322
    hihetetlen hogy mekkora szar egy játék és hihetetlen hogy mekkorát fejlődött a grafikai megvalósítás a bf1942-höz képest. sokkal szebb a grafikája. sőt összehasonlíthatatlanul szebb, és ennek ellenére sokkal gyorsabban is fut.lenyűgöző. például a jég homályosítása hatalmas. kár hogy maga a játék gagyi. jóhogy nem már bunkókkal harcolnak. nem tudom beleélni maga egy sci fi környezetbe ahol ennyire gagyik a fegyverek
  • Temporal Vortex
    #3321
    #3298
  • haxoror
    #3320
    Estleg megpróbálhatnád a rome total war topicot?
  • sergyo
    #3319
    na most komolyan fontos lenne rome total war-hoz 1.2 es crack
  • sergyo
    #3318
    már hogyne lenne
  • Serpa
    #3317
    te most ugratsz minket.
    nincs is ilyen játék.
  • sergyo
    #3316
    honnan lehet letölteni rome total varhoz 1.2 es cracket????
  • Laky
    #3315
    ez vmi tört szerver? :)
  • Anthony001
    #3314
    MIvan
    Megkaptad a magyarosítást mi?
    A CD kódot elfelejtetted
  • Marcus_
    #3313
    Nekem eredetim van igy rám ne számits és bocs=)
  • ponty1
    #3312
    Mi a helyzet ? Sosem jöttök ?
  • ponty1
    #3311
    A serverem megy "I am your father ! nooo!!!!" néven aki akar jöhet (3 fő)
  • ponty1
    #3310
    Én nem találtam még rá semmit ! (sajnos) Az tényleg igaz hogy egy kicsit rövid a játék ! Multiba viszont nagyon király lenne eredetivel ! Sajnos nekem is csak másolt játékom van és nem valami szerencsés vele játszani ! Szinte csak kreálni tudok játékot ! 1 valamit viszont még mindig nem értek !!!!! Hogy tudtam játszani a másolt cd vel egy csomószor , amikor meg lett a játék !!?? És most má nem tudok !!!!
  • Dgzt
    #3309
    Hellosztok. Azt kérdezném hogy lehet ezzel a játékkal úgy multizni, hogy nem eredeti? Mer pl: a Counter Strike, Call of duty ilyenekhez lelehet tölteni olyan multi patch-t. Ehez nincs?
  • Laky
    #3308
    szerintem azért mert elég rövidre sikerült a gém, meg multiba jobb is lenne, de sajna ez tört játékkal nem megy :(
  • ponty1
    #3307
    Hahó ! Mostanság úgy látom nincs olyan nagy lelkesedés a játék iránt és a fórumba is alig írtok !!! Miért ? Már nem tetszika játék !!!??? Má nem játszotok vele !!?? Pedig én bíztam abban hogy elég sokáig lessz lelkesedés egyes emberektől de hát úgy látom tévedtem !!!!!!!
  • ponty1
    #3306
    óhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh befejeztem de ha valakinek játszhatnékja van a játékkal szóljon mert itt vagyok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ponty1
    #3305
    Miért teszitek ezt velem ? Valaki jöjjön már légyszives a come with me nevű serverre !!!
  • ponty1
    #3304
    Jöjjön má valaki uraim kérem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Így ... unalmas