191
  • MM2
    #191
  • MM2
    #190
    hello mindenkinek!
    Nem tudja valaki mi lehet a baj?:

  • athes02
    #189
    valaki agyaár meg a need for speed hot pursuit 2 telepitési kodját a [email protected]
  • athes02
    #188
    valaki nem tudná
    meg adni a nfs hp2 telepitési kodját [email protected]
  • NEOreg3
    #187
    keresd meg:P
  • robika6524
    #186
    kellene nekem a need for speed underground 2-höz 100százalékos mentés elöre is köszi [email protected]
  • BunDevil
    #185
    Miért játszotok még az Undergrounddal?
    Játszatok inkább a 2-vel.
    Nézzétek meg az oldalamat, amit ma nyitottam meg;
    Need for Speed Underground 2-es oldal.

    Remélem, mindenkinek tetszeni fog. Tudom, még kisebb hibák vannak rajta.

    Üdv:
    BunDevil
  • NEOreg2
    #184
    Van itt minden mi szem-szájnak ingere:D
  • VRSDM
    #183
    azt akarom megkérdezni hogy nem tudjátok milyen programmal lehet kezelni .dds formátumot mert ebbe a formátumban vannak a vinyly-k a kocsikhoz...
  • Toroco
    #182
    Sajna nem. Még én sem találtam
  • bakaiadam
    #181
    Sziasztok!Nem tudnátok,honnan lehet autókat letölteni és spoilereket,előre is thx
  • Toroco
    #180
    Na most miért léptél ki? tölthetted volna.
    na holnap azaz 07.05. én 14 óra körül leszek msn-en. akkor folytathatod
  • Laciiiiiii
    #179
    Ok.07.04 én 11 orakor fenn leszek az msnen.Ha tudsz jönni akkor gyere.Elöre is köszi!!(Ha nem jo az idö akkor mondjál te 1et)
  • Toroco
    #178
    Oksa. Betettelek az MSNbe. Ha találkozunk elküldöm
  • Laciiiiiii
    #177
    [email protected] nam labon szeretném.Van MSN-ed?? ha igen akkor ott küld át,mert gyorsabb és egyszeröbb.Mégegyszer kösz!!!!
  • Toroco
    #176
    Szerezd meg az 1.3 patchet ami kb 4.1 MB méretü és tedd fel. Nekem utána ment a neten. Ha LAN-osat akarsz akkor ahoz van külön Multyplayer patch. Ha megadod az email címed el is tudom küldeni. Majd visszanézek ide valamikor, hogy mi van.

    Tsá all!!
  • Laciiiiiii
    #175
    CSásztok.Az volna a kérdésem hogy hogyan lehet multiban nyomni az nfsu val??? Letöltöttem 1 patchet ami állitolag kelll,de nem veszi.Ugyanazt irja mint ha nem lenne felrakva!!!Tudna valaki segiteni ???? Köszikee
  • pedestrian
    #150
    Nem tudjátok, hogy hova menti el a játékokat a game?
    Az a gondom, hogy újra kéne raknom a wint és nem akarom elveszíteni az eddigi pályákat.
  • bazza
    #132
    Help!!!!!!
    Letöltöttem egy csomo festést és nem tom berakni a Bin Texel!!!
    1.Elindítom a Bin Texet
    2.Megnyitom pl. a Golf/Vinyls.bin
    3.Rámegyek a Custom1-re és Rákattintok az import pl.Golf_phanter.dds
    4.Rámegyek a Custom1_Mask-ra és import Golf_phanter_Mask
    5.SAVE
    6.NEM TÖRTÉNIK SEMMI!!!!!!!!!!!!!!!!!Basszaki!!!!!!! PLEASE HELP ME!!!!!!!!!
  • N.E.O.!!!
    #109
    Sztem te ezzel még nem játszottál, mert tudhatnád hogy NFS játékban nem lehet kocsit lopni. De ha már itt járunk akkor GTA Rules, bár annak is annyi köze van az NFS-hez mint Warcraftnak a Max Paynhez. A kocsikban meg az a jó, hogy nincs 2 egyforma autó mert rengetegféleképpen lehet fejleszteni azokat.

    Kár, hogy a rendőröket kihagyták, pedig ennél a résznél lett volna a legnagyobb értelme azoknak.
  • N.E.O.!!!
    #102
    A traffic állandó a játékban vagy a GTA-hoz hasonlóan újragenerálja magát(?), mert a rohadt gép mindig a legélesebb kanyarba rakja azt a k*szott taxit, és persze rögtön a 3-ik vagyok a 4-ből, és akármilyen csúnyára veszem a játékot csak akkor nem szaggat ha nincs zene tudna valaki segíteni?
  • foldiakos
    #92
    A patchet honnan lehet letölteni írjatok.
  • Gerry
    #82
    Simán meg lehet nyerni, én is szívtam vele, de aztán kb fél óra után melett HARD fokozaton. Nem tilos ugye a lökdösődés, támaszkodás, csak nem etikus... Viszont a gép féle csalás sem az, amit leírtam a #79-ben... (És tényleg "csal" a gép, aki eddig nem hitte el, de ez a funkció letiltható single player módban már.)
  • Gerry
    #81
    Nem simulator a program, de a másikfele a dolognak meg az, hogy ez NEM RALLY, ide nem rally autó kell, hanem roadster, és egyéb utcai sportkocsi. Félre ne érts, én is csípem a Subaru-t, de egy Nissan Skyline egy RX7-es vagy egy Supra simán elkeni itt a "városban" a Mazda MX5 pedig kiváló kis sportautó, de hogy megnyugodj, a Rallyban esélye sem lenne a Subaruval szemben.
  • Gerry
    #80
    Ja, és mégegy negatívum: asszem "Catch Up"-nak hívják azt a funkciót, amit csak single race módban lehet kikapcsolni, és azt teszi lehetővé hogy ha a gép borul, vagy lassabban halad mint én, akkor is utolér, rendkívül idegesítő, pláne akkor, amikor elvileg fél pályányi előnnyel kéne vezetnem, és a kis sz*ros (elnézést nem fikázni akarom a verdát, mert nekem is teccik, de a verseny szempontjából elvileg esélytelen lett volna) Peugeot 206 a 6 körös versenyben a 6. kör kétharmadánál ott lohol a fulltuningos RX7 nyomában, és a legapróbb korlátkoccolás után leelőz, és megnyeri a versenyt, pedig előtte az 5. körben fölakadt egy teherautóra, és akkorát esett, hogy öröm volt nézni a pörgését. Mondanom sem kell, hogy én ezalatt perfekt kört futottam, és csak a végén hibáztam egy kicsit, ami kb 30-40km/h veszteséget jelentett, szemben az ő félperces légiparádéjával, de ennek ellenére képes volt leelőzni. Csak a hecc kedvéért mentem utánna egyet én is 206-tal, és messze lemaradtam az RX7-esek és az S2000-es mögött, annkak ellenére, hogy sehol sem koccantam.
    Tulajdonképpen az dícséretes, hogy növelni próbálják az izgalmakat, de akkor azt ne így csinálják!
  • Gerry
    #79
    A játék tökéletesen jól megy gyengébb videokártyákon is, csak az effektek 40-50% kimarad, és így már nem nehéz jó sebességet produkálni. Szerintem a megfelelő drivereken múlik. És nemigaz, hogy erősebb konfigokon is szaggat, mert nekem az AthlonXP 2400+/Radeon 9700 kombinációmmal 1024*768*32-ben maximális részletességgel, és némi driverből bekapcsolt élsimítással is tökéletes. Bár ebben a játékban az élsimítás semmit sem ér, mert ha kikapcsolom, akkor sem lesz "szúrós-szőrös" a grafika, mert olyan gyors a mozgás, hogy nem látszik...
    Amik számomra nagy negatívumok:
    -Nincsen LAN multiplayer mód (megbocsáthatatlanb)
    -Nem törik a verda, mégcsak nem is sérül (szintén megbocsáthatatlan)
    -Nincsen műszerfal (én szinte minden autós játékot onnan szeretek nyomni, de ez szubjektív)
    -kimaradt a duda és a kapcsolható reflektor, bár ez inkább LAN multival együtt érne valamit.
    -Itt-ott kicsit bénán van megoldva az út terelése. (pl az oldalt a semmiben lebegő villogó nyilacskák hihetetlen bugyuta megoldásnak tűnnek)
    -Nincsen finomhangolási lehetőség a verdákon (lásd Porsche Unleashed spoilerek dőlésszöge, futómú keménység, rugóút, stb)
    -Visszajátszás hiánya (nagyon szomorú vagyok, mert volt pár szép megoldás a játék során, amit érdemes lett volna megörökíteni, mert nem tudnám megismételni még1x az biztos.)

    Mindemellett kiváló hangulat, rendkívül pörgős játékmenet, mindenkinek szerintem kötelező, aki szereti a száguldozós játékokat. Szerintem kizárólag HARD fokozaton érdemes belekezdeni, mert pár szivatós versenyen kívül viszonylag könnyű még azon is végigjátszani...
    (Akik pedig ragaszkodnak az elsőkerekes autókhoz, még driftben is, azoknak részvétem. Én 2 kocsival játszottam végig: Mazda Miata MX5, és Mazda RX7, emellett kipróbáltam talán egy gyorsulás erejéig az Acura RSX-et, mert kedvelem a Hondákat.)
  • Boncmester
    #77
    A játék baromi jó, bár nem szeretem az arcade-ot, de a feeling mindenért kárpótol. Egyetlen óriási hiba, ami pedig szerintem rohadt fontos része az NFS sorozatnak: nincs visszajátszás! MIÉRT????
    Amúgy haverom gépén full grafikán (asszem 2600MHZ Athlon, valamilyen Geforce 4-essel) akadásmentes, de nálam P4 1500 -on Geforce 2-es MX 400-al is egész türhetö 1280-1024-ben, Medium beállításon.
  • N.E.O.!!!
    #73
    Indítsd el a játékot. Lépj be a Főmenübe, onnan a Statistics almenübe.
    Lépj vissza a Főmenübe, nyomd meg a Del-t és írd be a kódokat:
    gimmesomecircuits - Circuits pályák feloldása
    gimmesomesprints - Sprint Circuits pályák feloldása
    gimmesomedrag - Drag Circuits pályák feloldása
    gimmeppablo - Petey Pablo feloldása
    gotcharobzombie - Rob Zombie feloldása
    havyamystikal - Mystikal feloldása
    needmylostprophets - Lost Prophets feloldása
    119focus - kocsi feloldása
    893neon - kocsi feloldása
    899eclipse - kocsi feloldása
    371impreza - kocsi feloldása
    222lancer - kocsi feloldása
    922sentra - kocsi feloldása
    667tiburon - kocsi feloldása
    334mygolf - kocsi feloldása
    777rx7 - kocsi feloldása
    350350z - kocsi feloldása
    111skyline - kocsi feloldása
    221miata - kocsi feloldása
    2000s2000 - kocsi feloldása
    889civic - kocsi feloldása
    228supra - kocsi feloldása
    342integra - kocsi feloldása
    239celica - kocsi feloldása
    973rsx777 - kocsi feloldása
  • the Godfather
    #67
    ja a másik.....a cheat-ek nem tudom elövarázsolni...az egy dolog hogy beírtam ide...de ezt valahol én is találtam egy site-on, és reméltem valakinek sikerül...nos, valakinek bejött?...
  • the Godfather
    #66
    a kiugrást meglehet akadályozni.....az XP-nek van egy hibája , amit frissitéssel lehet gyogyitani.....nem tudom, magyarul mi a frissités neve, de angolban valami olyan, hogy video illetve, játék bemutató elindulása után az illetö dolog lefagy...szal ez egy megoldás....az ATI kártyatulajdonosoknak javaslom, hogy ha elmosodott szöveget találnak a játékban, akkor a kártya beállitásait tegyék az alapra (texture preference és mipmap detail level).
  • N.E.O.!!!
    #65
    Télleg király a game, bár a gépigény jóval nagyobb lett a HP2 óta, amit a full grafon a p3-asom vitte mint fekete laci a betongolyókat.
    A HP2 max grafon: 700mhz 128ram ati 9200
    Az Underground maxon: kb 1,5 ghz 256 ram gef4(haverom gépe)
    Én a grafra 5 csillagot adtam volna bár a vizesaszfalt eléggé gáz lett sztem, és kár hogy az autók nem törnek rendesen, bár sokan így járnak jobban:) Irányítás f*sza, zene f*sza, game f*sza.
  • Adler
    #62
    pIII 900,128 mb Ram,Geforce 256 32mb ram
    ezen elfut,vagy ne probalkozzam?
  • CSOCSO
    #57
    megírtam a saját kritikámat
    Katt ide
    kb hajnali fél 3 ra lesz fent...
  • aDannyBoy
    #51
    Valamit felreerthettek paran. A cikkben irtam, hogy 800*600on kivul frekivaltasnal neha veletlensyeruen kiall a jatek, tehat elindul a game, csak a load screen marad.

    Attol fuggetlenul 1280* ban is szaggatasmentesen fut... szar gepem meg biztos nincs :)
  • Sub
    #47
    Gratu!
  • FtranX
    #45
    Már az unom az ilyen csodaszép, hipereffektes, de irrealiszitkus játékokat! (az NFSHP2-t is 15 percig volt fent). A Street Rod a FEELING-je miatt volt király, amikor az ember várta, hogy már összegyűljön a pénz az új kocsira, tuningra. Meg mikor az újságot kellet böngészni a megfelelő alkatrészért. Na ez hiányzik a mai játékokból. Az SR-t kéne újra megcsinálni!
  • CSOCSO
    #38
    hát.. vmelyest egyetértek a cikk el és másokkal...
    a grafika biztos zsír... én low grafikán játszom és még ott is lassul néha:((
    feelingre kb 80 ig kibaszott jo és rohadt zsír.. azt éreztem hogy sehol nincs még egy ilyen gamez.. aztán 80-90 között rájöttem hogy egy eszméletlen csalo szemétláda Ai van.. ami szánalom.. de ezzel mindenki igy van.. különös hogy a cikkből kimaradt.. a catch up ugy baromság ahogy van.. valaki dicsérte az Ai-t..hát szvsz ennél szemetebb és szarabb Ai még nem sikeredett...net?? hát nekem nm jön be. szal a kezelőfelület.. de nagyon ..és maga a játék a neten se jön be. míg hp2 vel hatalmasakat ökörködtünk.. it baromira nem jön be...
    szvsz a cikk író nem vitte el a 80 ig se.. mert ha elvitte volna rájött volna hogymennyira csalo szar az AI.. igaz másodjára végigtolva azt kell mondanom hogy könnyebb volt.. de easyban toltam azokat a részeket...de igy se volt azonnal cool.. mindegy.. én 4 es csillagot adnék rá
    de ha szigorúbb lennék akkor 3.5

    az autok szarok .. egy supra nem ilyen de közel sem .. pro supra szarabbul kanyarodik mint a street skyline.. hát ez LOL!!!!
    egy kisautonak oké.. legyen nagy gyorsulása.. de hol lennemár akkora vége mint egy suprának vagy egy skylinenak? szal az autokat hagyjuk.. eszméletlen LOlasztikusan vannak megoldva a dolgok ( Supra 4 kerekű?? MIÓÓTA???????????)
    a zene??.. egy kér rap zen.. a töbii FOS!!!
    a net playing.. szar..szal.. max 4 csillag.. de inkább3.5
  • Marcell
    #26
    The Godfather: Nagy a gepigenye? Akkor probalk ki a Street Legalt! :))

    A multi kezelofelulete tenyleg siralmas, de maga a multis jatek szerintem teljesen korrekt. Nekem csak egy picit akadt (laggolt) 4 emberrel, de amikor csak a haverom ellen kuldom, mininamalis a lag. (Pedig ilyenkor PicoPhonnal beszelgetunk versenyek kozben, igy a 16k-s kimeno sebessegunk kb. 8-10k-ra csokken!

    En ket gepen is teszteltem a jatekot (P1300, Radeon 9200 es egy P2000-Geforce4 64Mb ram). A 2000mhz-esen teljesen jol fut 1024-es felbontasban high-on -es nem talalkoztam olyan hibaval, mint a cikkben-, mig az 1300-ason 800x600-ban low detaillel is akadas mentes.

    Sajnos ebbol a jatekbol is sok (korabban mar bevalt) remek otlet kimaradt, de ez azt hiszem szinte az osszes (EA) jatekra jellemzo.
  • mikike
    #25
    simááán?
  • [NST]Cifu
    #24
    A cikk úgy-ahogy rendben van, a pozitív dolgok mind benne vannak, de van benne pár félreérthető ill. kimaradt dolog:

    -A sokszáz alkatrész kissé nagyon kamu dolog. Ahogy le van írva, a teljesítmény tuning (motor, turbó, kerekek, felfüggesztés, stb.) pl. annyiból állnak, hogy van az alap, a Street, a Pro és az Extreme szintű tuning. Ezeket ráadásul nem pénzből lehet fejleszteni (ahogy logikus lenne), hanem bizonyos pályák teljesítésével kapjuk meg őket. Nekem ez a része tetszett a legkevésbé - pont a tuning ízét veszi el...

    -A Multira nehogy 5 csillagot nem szabad adni, de még 3-at sem nagyon!!! A netkód iszonyat, gyakorlatilag már két kábelmodemes embernél is olykor látható lagok vannak, négy embernél meg tiszta lag az egész (gyakorlatilag ugrálnak, warpolnak az autók), plusz a multimenűje rémálom, mivel minden játék után kilép a multi főlobby-jába, nem lehet rögtön új versenyt kezdeni. Ezek mellett már csak azért is csillaglevonás jár, mivel nincs LAN-támogatása.

    -Az NFS:HP2 óta tartó időjárás és napszak hiány. Valahogy nem értem, hogy anno nem volt gond az, hogy legyen északai pálya, meg nappali pálya, plusz még ezeket lehetett kombinálni esővel. A mostani divat viszont egyfajta napszak és az időjárási effektek teljes hiánya...

    -Nincs műszerfalas nézet. Pedig ez még egy nagy csavar lehetett volna a belső tuning lehetősége is. (najó, ez már túlzás, de szerintem senki sem rúgkapálna ellene, nem? ;))

    -A zenéket nem lehet lecserélni. Azért ez nagyon hiányzott, mert tényleg jók a játékban lévő zenék, de azért pár jó kis számot még beraktam volna...