282
Unreal 2 Multiplayer
  • readswift
    #282
    Ingyenesen lehet játszani, 3 szerver van, az angliaira 58 pingem van. Botond üzeni hogy lehetne jönni mert alig vagyunk páran.

    Jármüves massziv multiplayer harc. Team Fortresst, q3 CTF-et alázza mint a szart. Gyertek -gyertek.
  • kev
    #281
    Sziasztok

    Összegyüjtöttem az Unreal 2 XMP -vel kapcsolatos file-ok letöltési helyeit, itt az összes megjelent Map Pack (kb. 400 mb) és a többi kiegészítő file is :

    http://u2xmp.uw.hu
  • kev
    #280
    Ha valaki új XMP szervert szeretne csinálni, vagy szervert keres, a "beépített" kereső helyett, jobb használni az alábbit, erre a célra :

    www.udpsoft.com/eye
  • tbundy
    #279
    megnéztem a pályákat, van benne jó, de az első, még nem javított kiadást nagyon elkapkodták. egyik mapon nem lehet a generátorokat hekkelni, v a másikon eleve 3 artifact van a bázison alapból , stb
  • kev
    #278
    A második MapPack valószínüleg ut2003/4 -ról áthozott pályákat tartalmaz nagyrészt.De akad köztük egy két jó, gyors pálya.)
  • tbundy
    #277
    elég gáz, h ennyire bugosan adták ki ezt az uccsó packot. sok map nem tom miért került bele, nekem legalábbis nem tetszik :P
  • kev
    #276
    A GDC server egy állandó, gyors, 20 fős, Német szerver. A Magyarok pingjei 60-70 között vannak rajta.
    A server álltalában este 7-8 óra után szokott megtelni.
    Jelszót akkor kér, ha rajta van az admin és a csapatok elosztása egyenlő, ekkor egy darabig új játékos nem jöhet be.

    Tudomásom szerint ez az egyetlen olyan szerver, ahol mind a 2 új MapPack (kb. 20 új pálya) is fent van és játszható.

    A server használ egy saját fejlesztésü Mutatort is, ez csapat barát aknák (taposó, lézeres) telepítését teszi lehetővé a Gunner-ek számára.)

    A 3 féle eltérő tulajdonságú/fegyverzetü katona segíti, tápolja egymást, igy igazi csapatjátékot lehet játszani az XMP-vel.

  • Lacc
    #275
    Ki kéne ezt már próbálnom. Ugye stand-alone?
  • Toms
    #274
    Nem ertem en ezt a GDC szervert, mar tobbszor probaltam ra felmenni, de nalam mindig jelszot ker. Megneztem a GDC weboldalt es ott is azt irja, hogy nincs jelszo, passzolok.

    Nalam az UT1 mellett ez a legjobb multi game;
  • kev
    #273
    Aki bármikor egy jót akar játszani, az menjen a (GDC)Gamers'Dungeon server-re (Német) : 213.202.216.46:7888 Többen játszunk Magyarok rajta.

    Megjelent a második MapPack, 13 új pályával (a GDC serveren már játszhatóak)

    Letöltés :
    http://64.91.234.2/~talonse/Maps/apxmp_1.exe - ApMapPack 1.0

    http://www.u2xmp.com/Air/APPack12.rar- ApMapPack 1.2 (hotfix)

    hivatalos Xmp honlap :

    http://www.u2xmp.com
  • kev
    #272
    Szégyen amit ezek az u2xmp-vel művelnek..(
    Nem képesek sávszélességet adni az u2xmp master servernek, pedig lenne szerver bőven, csak nem tudnak hova csatlakozni mert a master s. nem fogadja az új szervereket.:(
  • V1
    #271
    Jó neked
  • tbundy
    #270
    nálam nem kellett crack 7710-hez, olyan verzióm volt xmpből
  • V1
    #269
    Engem is érdekelne
  • genRob
    #268
    A 7710-es peccshez honnan lehet letölteni cracket?
  • kev
    #267
    Én is sokat instáztam régen az Ut2003-al. De az Ut2004 egy nagy kaki úgy ahogy van. Egy év alatt semmit nem változott a grafika és a játékmenet. Amióta az U2XMP-vel játszom már semmi kedvem Ut2003-4 -ezni. Nem véletlenül...
  • Malakai
    #266
    Szerintem eléggé más hangulatú, stílusú a 2 játék, szóval nem érdemes efféle hasonlítgatásokba esni szvsz.
  • kev
    #265
    Háát...sajnos úgy tűnik. Pedig az ut2004 sehol nincs az u2xmp-hez képest.
  • tbundy
    #264
    thx, mindenesetre elég érdekes ez
    ha kijön a full ut2004 akkor még rosszabb lesz a helyzet?...
  • kev
    #263
    A "Master Server Connection Failed" üzenetet azért írja ki gyakran a program a csatlakozáskor, mert ugyanazt a servert használja mint az ut2004. A sávszélességet az ut2004-nek tartják fent, nem az Xmp-nek.:(
  • kev
    #262
    Kijött a végleges Community_Bonus_Pack az Xmp-hez. A beta-hoz képest jelentősen átdolgozták a pályák nagy részét - több akadály,tereptárgy került az áttervezett pályákra. Arra figyelni kell, hogy 2 változat kering a neten, a végleges bonus pack változat végén ott a "V2" szócska, ezt kell letölteni.

    http://www.u2xmp.com
  • tbundy
    #261
    mostanában én sem játszottam ezzel a játékkal, de nekem korábban a bonuspack + 7710 combo ment simán, most viszont nekem is azt írja h master server failed... ami gamecopyworldön van crack az sem jó, legalábbis nálam nem müxik
  • Sonicue
    #260
    Hi ! Na végre megtaláltam ezt a topikot ! Lenne egy kérdésem !! HELP kéne. Mikor kijött XMP játszottam vele, de egy jó ideje már nem néztem feléje, és ugy gondoltam most nekiesem. Meglepetésemremár van hozzá bonus map pack, és "pecs". Gondoltam 7710-t felrakom, mert az tünt a legfrissebbnek, de már a kicsomagolása sem volt egyszerű, mert valami regisztrációról makogott, de ha darabosan is de kicsomagolt egy system könyvtárat, amiből értelemszerüen 4 vagy 5 fájl lehetett, szal azt bemásoltam. Felmentem netre, hogy nagy lelkesen majd nyomom, de miután csatlakozni szeretnék egy szerverre kiírja hogy valami verzió vagy mi a manó ütközésem van ! Tudna valaki segiteni ? Előre is köszi skacok !!!
  • tbundy
    #256
    itt van a teljes stáblista a javításokról
  • Lemming
    #255
    aha, jobb lett... bár teljes javítólistát még nem láttam, nekem jobban megy....
  • tbundy
    #254
    megjelent hozzá patch
    müxik, jónéhány gyerekbetegsége orvosolva lett
  • netuddki
    #253
  • netuddki
    #252
    sukár a gém urak

    végre
  • antijedi
    #251
    nm :)
  • vader
    #250
    ok. vazz. vak álladék vagyok. thanx.
  • antijedi
    #249
    visszaolvasás powa... :P
  • vader
    #248
    csao arcok. kérdésem lenne: az unreal 2 multiplayer részét nem lehet vhogy működésre bírni az eredeti (úgy értem nem crackelt) unreal nélkül? az a baj hogy így telepíteni sem lehet a dögöt..(pedig de szívesen tolnám...ehhhhh)
    szal ha vkinek volt ilyen problémája (tuutkó :P)az dobjon már meg a megoldással. köszke.
  • antijedi
    #247
    hát 14fő az nem valami sok, ez még gyorsabban megtellik igy mint a többi :(
  • IMYke2.0.0.0
    #246
    Wireplay.co.uk
    IP: 62.105.80.22:7777 vagy 7778
    Max. játékos: 14

    Remek kis szerver.

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • antijedi
    #245
    soval ako mi is a neve annak a szervernek???
  • antijedi
    #244
    amugy ird azért a cimét nyugodtan :)
  • antijedi
    #243
    az a gáz hogy a jo szerverek amiket látni szoktam ált tele vannak, de ha nincsenek is tele 2-3 ember már akor se fér be együt.. :(
  • IMYke2.0.0.0
    #242
    Srácok, miért nem jöttök játszani?
    Már annyi jó szerver van... igaz, külföldi, de van.
    Már van egy hely, ahová szinte ismerősként megyek be - a ping is jó (100 alatt).
    A címet majd felírom, és közlöm. Egyébiránt, már találkoztam ott magyarral is
    A játékban [HUN]IMYke2000 vagyok és többnyire Ranger...

    ------------------------------------------
    .:i2k:.
    ------------------------------------------
  • antijedi
    #241
    igen van az is csak éppen első alkalmat leszámitva alig láttam ott valakit is :P
  • tbundy
    #240
    szal quakeneten, nem extrán :P