7099
alaplappal kapcsolatos dolgok
  • Solten
    #6499
    Csodás...
  • Inquisitor
    #6498
    Az a Foxconn Cinema II (Am2+/Am3) amit nekem linkeltetek, az összes létező szempontból jobb szerintem ...
  • Inquisitor
    #6497
    Az oldal vietnami. Bármilyen csórok, elég jó kis HW oldalaik vannak.
  • Solten
    #6496
  • MaSzKa
    #6495
  • Justil
    #6494
    baze, mi lenne velünk nélküled XD

    koszi!
  • Solten
    #6493
    link
  • Justil
    #6492
    gyerekek, AM3 foglalattal, DDR3-as ramokhoz (és egy Phenom X2 vagy X4 procihoz) milyen alaplapot érdemes venni? Árban kb 20, max 25, és nem kell semmi extra, csak legyen jóféle. Ha nincs integrált audio, az előny...
  • Palinko
    #6491
    nem azért kellett volna hogy vigye az említett procit, de mivel rá kellett jönnöm felhúzni nem lehet lap csere volt, most TA770E3 van és ezzel műxik húzás nélkül :)
  • MaSzKa
    #6490
    azt hiszed, hogy én tudok
  • Solten
    #6489
    Ja, csak hol kaphato?

    #6488: fordits, nem tudok uzbegul.
  • MaSzKa
    #6488
    itt van pár kép meg user teszt

  • MaSzKa
    #6487
    ez ugynaaz csak már 6.4-es rev :D
  • Solten
    #6486
    AM3-as: link 15.188Ft. Nem rossz ar... :)
  • MaSzKa
    #6485
    http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/content.php?S_ID=446

    többféle változata is van



    Socket AM3/AM2+
    Supports AMD Phenom II/Phenom/Athlon 64 X2/64/FX/Sempron Processors
    Supports AMD Cool'n'Quiet Technology
    Supports CPU up to 125W
    AMD OverDrive™ with ACC feature (Advanced Clock Calibration) supported
    AMD 785G / SB710
  • MaSzKa
    #6484
    legjobb ár/teljesímény/tuning arányú AMD alaplap

    http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/content.php?S_ID=433

    AMD 785G / SB710

  • MaSzKa
    #6483
    minek húznád fel?

    azért hogy többet fogyasszon a gép? :S
  • Solten
    #6482
    Dugd a kartyara a tapcsatlakozot...
  • amdopteron
    #6481
    nem segít senki??:)vagy vmi ötlett?
  • Solten
    #6480
    Lap honlapja -> CPU support. AM3-as lapot szerettem volna linkelni, de azok csak DDR3-at kezelnek. Neked meg DDR2-es memoid vannak ugye, tehat be kellene fektetned memoriaba is. Ezzel a lappal nem feltetlen szukseges, kesobb is raersz, hiszen az AM3-as CPU-ban DDR2 es DDR3 memoriavezerlo van.
  • Solten
    #6479
    Funkcioit? Egyelore es csak az IGP-rol volt szo...

    "Gondolom van olyan is, ami pont neki kell. Nem tobb, nem kevesebb.."

    Gondolom akkor ajanlj neki valamit...
  • Palinko
    #6478
    Biostar A770E3 as procifogyasztását fel lehet húzni 125W ig? gyárilag csak 95w. ha igen érdemes kísérletezni vele, vagy kinyírhatom a Phenom II X4 965BE procimat meg az alaplapot is? külön hűtés kelleni fog?
  • amdopteron
    #6477
    MÁS KÁRTYÁVAL ELINDUL A GÉP GOND MENTESEN CSAK EZZEL GENYÓZIK
  • amdopteron
    #6476
    mSI P45 Neo3-F (PCB 1.0)
    HALLI VAN EGY ILYEN LAPOM ÉS VAN EGY XFX 4890ES ATI VIDI KARIM NA MÁR MOST A GOND A KÖVETKEZŐ NEM NAGYON AKKAR BEINDUL A LAP AKÁRTYÁVAL VKI TUDNA SEGÍTENI MIÉRT?????HOGY VAN EZ??
  • NEXT LP
    #6475
    Ezekszerint ez támogatja az újabb CPU-kat is? Mert máshol azt mondták, hogy erről a prociról már csak AM3-asra lehet továbblépni, és azt nem láttam.
    Nem tűnik rossznak ha azt nézem, hogy támogatja a DDR3-at is, de az az IGP kicsit meglepett.
  • Tetsuo
    #6474
    Akkor valszeg a tobbi alkatreszt is eri a baleset..
    Pazarlas olyan termeket venni, aminek funkcioit nem hasznalod.
    Gondolom van olyan is, ami pont neki kell. Nem tobb, nem kevesebb..
  • Solten
    #6473
    Nem jol latod ;) Ez egy felsokategorias lap, "bagatell aron". Az IGP csak emeli az erteket. Jol johet ha eppen betojik a VGA vagy egyeb balaeset eri :D
  • allock #6472
    Processor
    1.Socket AM2+/AM2 for AMD Phenom™ II/ Phenom™/ Athlon™ II/ Athlon™ 64 X2 / Sempron™ processors (Support up to 140W TDP Processors)
  • NEXT LP
    #6471
    Köszi a tippet, de ha jól látom ez csak az AM2-es procikat támogatja, és az integrált videókártyára sem igazán volna szükségem...
  • Solten
    #6470
    Hello.: link
  • NEXT LP
    #6469
    Sziasztok!
    Milyen alaplapot tudnátok javasolni a gépem jelenlegi konfigurációjához (alaplap: Asus M2N-E, CPU: AMD Athlon64 X2 Dual Core 6400+, CPU hűtő: OCZ Vendetta2, VGA: Sapphire HD 4850 TOXIC, RAM: ddr2 4Gb kit, táp: Crossair VX450, valamint 3 HDD és egy DVD író/olvasó), ami a mostaninál minél jobb, de azért belemegy minden ami a gépben van, és az újabb CPU-kat is támogatja? ATX és m-ATX téren nem vagyok túl tájékozott, viszont a rávaló hardverek (CPU hűtő, videókártya) elég méretesek, ilyen szempontból nem tudom mi lenne a jobb, de új házat is tervezek venni (valószínüleg Cooler Master Gladiator 600-ast), úgyhogy ha mást nem kell miatta lecserélni akkor bármelyik lehet.
    Árban úgy 25-30e ft.-ra gondoltam max., de persze ha olcsóbbért is van jó minőség akkor mégjobb.
    Válaszokat előre is köszönöm!
  • Solten
    #6468
    Utobbi.
  • MasterJay
    #6467
    GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H
    Ezen az alaplapon található integrált VGA.
    Ezen most akkor van külön memória a videó kártyának, vagy a rendszertől veszi el?
  • poruljartal
    #6466
    memória tesztelő progit ajánljatok lécci! fagyogat a rendszerem, és kéne munkához nagyon :\ nem tudom mi lehet a gond
  • Klon
    #6465
    sztem itt nagyobb sikerrel jársz
  • attosz1120
    #6464
    Hello!

    Segítségeteket szeretném kérni,hogy a mostani alaplapoknál mit kell figyelembe venni???Nem nagyon értek hozzá!!!
    A szüleimnek szeretnék egy gépet összerakni,csak internetezésre,és ehhez keresek vmi alaplapot.Esetleg mi az ami most megbízható márka???

    Köszönöm a segítségeteket!
  • solo
    #6463
    Némá..Újrahasznosított 6600 Gt hűtők XD
  • pxxl
    #6462
    halál komolyan ránéztem a képre és kirázott a hideg.
  • pxxl
    #6461
    elvileg. de inkább kézzel állítanám, mert az ilyen OC izé mindent húz, nem oszt nem szoroz... jobb a manuális szvsz
  • PunkZoli
    #6460
    van egy msi 770-c45 alaplapom, amin van Easy OC switch ami a leírás alapján +20% ot jelent..
    ha bekapcsolom akkor a 3000 mhz helyett 3600on fog menni ezzel az egyszerü kapcsolóval? O.o