7099
alaplappal kapcsolatos dolgok
  • Vakeraka
    #2218
    Köszi. ÉS érdemes sli-t venni mikor egy gigabyte GeForce 7600GT, 256MB DDR3, SilentPipe II hűtés, TV-OUT, DVI-t akarok venni?
  • zolo
    #2217
    Asus A8N-SLI 25500

    Gigabyte K8N-SLI 22380

    MSI K8N SLI-FI 28200

    Abit KN8-SLI 21900

    Az árak bruttóban értendők.Mindegyik nforce 4-es.
  • Vakeraka
    #2216
    Valaki tud Amd 3700+ procihoz jó alaplapot SLI-vel?
  • Inquisitor
    #2215
    Hát mondjuk egy S478-as procit nehéz beépíteni egy Socket-T alaplapba, a DDR ramot meg csak ólcsó gagyított lapok fogadják, olyat meg minek venne az emberfia?
  • zolo15
    #2214
    Asrock alaplapnál előfordulhat az hogy nem müködik az egr vagy a bill?
    ha nem akkor mitöl lehet?
    vagy
    mit csináljunk vele???
  • MagyaR
    #2213
    Nem muszály procit és alaplapit cserélni. DDR-es alaplapokat néztem, és nekem is olyan ramom van, meg 2,4 Ghz-es intel pentiumom van...
  • Inquisitor
    #2212
    Nem értem a kérdésedet. Ha cserélni akarsz alaplapot, az valószínüleg azt jelenti, hogy a Proci és a Ram is cserére szorul. ráadásul ha nem elég erős a tápod, akkor még az is ...
    Milyen procihoz akarsz PCIE-s alaplapot?
  • MagyaR
    #2211
    Most nézem sajna nem az :(. Az enyim AGP-s alaplap!

    Nos akkor pl. az aliencomputers.hu-n nézvén mien alaplapot ajánlanátok ami minnél olcsóbb legyen, de azér ne krepáljon be 1 hét alatt. Az enyémnél gondolom még a legolcsóbb is jobb, mert ezt már nemis lehet kapni.

  • MagyaR
    #2210
    Sziasztok!! Egy Asus p4b533 alaplap kompatibilis lenne egy geforce 7600 gt-vel?

    Ha esetleg nem, akkor tudnátok egy olyat mondani, ami viszonylag olcsó, és kompatibilis lenne ezzel a kardal?

    Úgy hallottam a PCI-E-s alaplapok azok vele...
  • Pharaoh
    #2209
    Kapható már nálunk a Gigabyte GA-M59SLI-S5 alaplap?
  • Vakeraka
    #2208
    Asus A8N5X s939 alaplap tudom hogy jó dén úgy kérdeztem hogy hogy dolgozik aegyütt a procival meg hogy elég fürge-e?
  • Blufox
    #2207
    Mi a gond a VIA-s lapokkal? Korrekten dolgoznak.
  • Blufox
    #2206
    De a sys-eseket is.
  • FaithMeN
    #2205
    aha

    de amugy oda van vesve,h

    Processzor:

    Socket 939 AMD Athlon 64FX / Athlon 64 / Athlon X2

  • Vakeraka
    #2204
    http://www.pcx.hu/?action=termek&tid=373153&k=16935#
    Ez jó alaplap lenne egy AMD Athlon 64 3200+ 939-hez??
  • NeoMaN
    #2203
    Őőőőő...:)
    Nforcenál csak jobb nem?
    :))))))
  • [Jakuza]
    #2202
    Vias lapokat felejtsd el.
  • joshua
    #2201
    szevasztok. ez az alaplap milyen jó: Abit Via AX8 V2.0 ? az ehez tartozó proci: AMD Athlon 64 3000 BOX 939 Venice. ez a párosítás jó vagy vegyek inkább jobb alaplapot? köszi előre is.
  • Pharaoh
    #2200
    Ez a bolti ára.
  • Vakeraka
    #2199
    Szerintetek megéri egy AMD AThlon 64 3000+ OEM a 26300Ft-ot?
  • Vakeraka
    #2198
    PCIe-s
  • AnonyX
    #2197
    Az az Asus X800 GTO PCI-Ewxpress-es vagy AGP-s???
  • Vakeraka
    #2196
    De a másik videokari miatt kell:( Egy Asus X800GTO-t szeretnék habár az MSI olcsóbb de állítólag szarabb is
  • AnonyX
    #2195
    Egy kérdés, miért akarod kicserélni???
    Mert szerintem a mostani alaplapodtól semmivel sem gyorsabb ez az nForce4 es. Annyival jobb, hogy van benne PCI-Express es csatolófelület. Minden más téren szinte ugyanaz a kettő alaplap. Szóval szerintem nem éri meg, hogy vegyél másikat. Felesleges. Akkor inkább processzort cserélj, Sempront egy Athlon64 re. Az azért jobb lenne, mint az alaplap csere, szerintem báris.
  • Vakeraka
    #2194
    bocs a 256 ram nem:)
  • Vakeraka
    #2193
    256MB Ram mal??
  • Vakeraka
    #2192
    És ez szted mennyivel jobb mint a mostani MSI K8T NeoV-m??
    Azt mondjuk mennyiért lehetne eladni?
  • AnonyX
    #2191
    Én az MSI K8N NEO3-F alaplapról beszélek... Az előző 2 hozzászólásom is ezzel a lappal kapcsolatos.
  • FaithMeN
    #2190
    akkor melyik deszka?

    neked mivaan?
  • AnonyX
    #2189
    Tuningolni is lehet a procit, ha épp ugy hozza a keved. Nekünk egy Athlon64 2800+ os van(1800MHz). Most 2070MHz-es sebességen megy a proci, 230as FSB vel, meg vele szinkronban 460MHz-en a 2*256MB Transcend ramok (2.5-3-3-8 CR2)-vel. Most is ezeken a beállításokon megy a gép, szépen, stabilan, gyorsan működik. Tovább még nem tuningoltam, nem akartam (de azért lehet még megpróbálom, de tudtommal ezek a Transcend ramok nem bírnak többet 470MHz-től). Ja és egyáltalán nem bántottam a feszültségeket, végülis felesleges lenne még ekkora frekin.
  • AnonyX
    #2188
    Hogy is szokták mondani a többiek, vagy legalábbis sok fórumon? Kereső a te barátod... (pl. Google) Na de komolyra fordítva a szót, milyen árkategóriában gondolkozol? Mennyi manid van rá? pl. MSI nek van olyan alaplapja alias [ K8N NEO3-F ] nForce4-4x es chipsettel amin van AGP szlot(AGR-nek hívják, meg írják, annyi a hátránya hogy nembiztos hogy megy benne minden kártya, de az ujabbak mennek tutira, nekünk egy Ati Radeon 9200SE van benn, megy szépen) meg PCI-Express x16 is, 754 es szóval a procid gyönyörűen passzol bele. Van rajta sata csatlakozo igaz csak SATA1 na de sebaj, a SATA2 ugysem hoz olyan eszeveszett gyorsulást, 2 DIMM szlot van rajta. Szerintem egy jókis alaplap, mivel nekem van egy ilyen alaplappal egy konfigom, szobatársammal együtt vettük. Nagyon szépen dolgozik, igaz nem egy nForce4-Ultra s sebesség bajnok de azért szépen megy.
  • Vakeraka
    #2187
    és sata is van rajta:)
  • Vakeraka
    #2186
    Ja és agp-s meg DDR-ramos
  • Vakeraka
    #2185
    Nem tud valaki jó alaplapot AMD-k hez most egy Sempron 3000+ 64bit-em van. Valami olyan kell ami tele van érzékelővel:)
  • Inquisitor
    #2184
    K9N-SLI vagy A9N-SLI? :)
  • Richard90
    #2183
    szeretnéd lecserélni az alaplapot azért kérdezted?
  • Richard90
    #2182
    szerintetek jó vétel az msi k8n-sli vagy jobb az asustól az a8n-sli premiumű?
    véleményeteket kérem.
  • izb
    #2181
    egy alapnál nem a legfontosabb szempont szerintem,hogy mennyire lehet tuningolni és mennyire nem.
    ezek a lényeges szempontok, legalábbis számomra.
    -megbízható működés.
    -kiforrot szoftver támogatás(chipset driverén kívül)
    -átlátható bios

    Ezeknek a paramétereknek az MSI 100%-an megfelel.

    Akinek tuningolás az élete,az vegyen DFI, vagy Abit-ot.
    Msi tényleg nem egy tuning bajnok,ezt a saját bőrömön érzem.
    Bár plusz 30-40%-ot kiszedtem belőle.
  • dara
    #2180
    Tunigra nem éppen megfelelőek. Az MSI lapjai meg megint nem nevezhetőek éppen kifinomult eszközöknek.
  • FaithMeN
    #2179
    nem uti azt a ...