2072
:)
  • degenerator
    #499
    a kop-kop kop nem inkább a fejed?
    vagy az inkább kong-kong-kong?
  • Adi
    #498
    Kis fogalmazási hiba?? Gondolom azt akartad írni, hogy tudtam, hogy buzi vagy..
    Nem Csocso nem vagyok buzi.. beteszek ide a lányoknak vmi helyes pasit!... Mivel te nem engedted, hogy betegyelek!:) :)
  • Adi
    #497
    info: neked ilyenek tetszenek?
  • Adi
    #496
    pfff! Láttom te is leírtad a felállós dolgot!
    Amúgy vhol rá tapintottál a lényegre... de azért a fele hazugság(már mint általánosságba).... nagyon sok rossz indulatú ember terjeszti ezeket ezekről az emberekről... mondjuk azért idegbetegek rendesen....
    Mint minden ami más abba mindig találnak vmi rosszat...
    Múltkor az RTL-be a szolit bazztaták.. azt hittem felrobbanak. De persze a nap egészséges csak ne menj ki 10-től 4-ig van 3-ig napra.. És ha megfigyeled egyre nagyobb az intervallum, az évek múlásával. Na mindegy nem nyomom most a szolizos dumám!:) :)
  • CSOCSO
    #495
    kerdezzetek meg Tom ot!
  • CSOCSO
    #494
    TUDTAM HOGY BUZI!
  • Adi
    #493
    pfff. ha fel áll még a pöcse!! Ilyen hasam van... kop-kop-kop
  • K.András
    #492
    Ezek közül az izmos férfiak közül kerül ki a buzik 90%-a(pl:#448),szal nem csodálkoznék ha ez az ember többet ülne a tükör elött mint te lány létedre :DDD
    A himbilimbiröl,ezek az emberek ugy eszik a különbözö szteroidokat mint más a cukrot,szal lehet fel sem állna neki.Meg valoszinü tök jol meg tudnátok beszélni a következö heti edzéstervét,és akkor elmagyarázná mit fog gyurni hol és miért közben a tükör elött meg is mutatná,persze te közben tök jol éreznéd magad és rájönnél, hogy valoban milyen jo is az ha egy manus egész nap a tükör elött pozol és milyen intelligens lesz töle :DDD
    Persze nem baj ha neked ezek tetszenek,majd egyszer talán megfog valami igazán jo pasi és akkor megtudod ,hogy nem izombol kell kurni...
  • glillu
    #491
  • peet69
    #490
    nyugi lány :P
    én celyetlek :D
  • glillu
    #489
    ezt egyrészt nem értem mer értelmetlen.
    azt akarod kérdezni h örülnék e ha lenne nekem farkam? hát ha ezt akkor arra az a válaszom h kurvára nem
  • info
    #488
    Örülnél Te is ha legalább akkor lenne neked is ???????
  • info
    #487
    Egyrést mert lehet hogy vannak akiket zavarna még az is, hogy ezek a szuper pasik bizony méretes "himbilimbi"-vel rendelkeznek, részint, mert nem tudhatom hogy ezen listán milyen 18 éven felüli szabályok uralkodnak vagy sem.
  • bandia
    #486
    Szőrös a hónalja:) Gáz
  • Jhon Balu
    #485
    majdnem igy nézek ki én is leszámitva 1-2 dolgot
  • peet69
    #484
    Ha ez veszett jó pasi Én nem akarok az lenni !!!
  • glillu
    #483
    nemtom sztem nincs is ott semmi
  • Kata
    #482
    Mér van kiszemcsésítve a kép?
  • Jhon Balu
    #481
    info neked adom ezt a nyálas palit viheted!
  • info
    #480
    Hát sajnos az előző "körözés" nem jött be, mert flash fájlt nem jelentet meg a rendszer. Bocsika.
  • info
    #479
    S.O.S.
    Ha valaki találkozna vele, enyém az elsőbbség, mindenki csak utánam következhet, már ha marad a srácból valami!!!!!

  • info
    #478
    Egy kicsit késtem az újabb képpel. Tudom, sokan kilőnének, na nem úgy, hanem a listáról... Igérem lassan elbúcsuzom tőletek, nem idegesítelek benneteket a "veszett jóóóóó pasiaimmal". Azért íme a követekező jelölt. Erről mi a vélemény?? Meg ér egy-két órácskát????

  • info
    #477
    ...s még most is ott ülsz a klavi előtt. Pakold össze magad, és gyere várlak....
  • Jhon Balu
    #476
    legszegszissebb pasi a superman az s-es trikojába!
  • bandia
    #475
  • bandia
    #474
    Jé, pont így nézek ki
  • MIMACSKA
    #473
    nemő :)
    Keresztapa III. azúj don
  • glillu
    #472
    nekem már akkor se jöttek be az ilyenek. de komolyan ááááááááá
  • szando
    #471
    info vazz hagyd már abba..
    az ilyen senkinek se tetszik, ez 5 éve még jó lett volna, ma már nem...
  • G_ArchAngel #470
    Lányok, Clooney-hasonmás nem kell?
    ...mert én már őszülök rendesen:)))
  • Sadun Tryst
    #469
  • glillu
    #468
    ok
  • Sadun Tryst
    #467
    gondolom, csak 1 kicsit kötöszködni akartam... ^_^
  • shaba23 #466
    ez az ósönszilevönből a kaszinós fickó nem?
  • glillu
    #465
    elhiszem:) de számomra akkor is a barátom az első és legjobb és perfekt:)
  • Sadun Tryst
    #464
    csak így 1 picit mentegetőzésnek tűnt
  • glillu
    #463
    jóvanna:) tudom h az elsőbe kellett volna mindenek előtt, de nekem ez mindig a fejemben van, és ti nem vagytok sajna gondolatolvasók de ez nem jutott eszembe, csak mikor már lenyomtam a mehetet : ]
  • glillu
    #462
    ja
  • Sadun Tryst
    #461
    kár, hogy a köv. üzenetbe írtad be :)
  • Carlos
    #460
    Jé, az Amerkai históriás gyerek?