232
...Kóla, Puska, Sültkrumpli...
  • [DFL]vajdi
    #111
    na jó... egyetlen jó dolog amit csinalnak... :D
  • I.C.ram
    #110
    Persze! Gondolod, hogy van olyan elmbebeteg egy ember (főleg joghallgató), hogy a figyelmeztetőlövésekre nem áll meg... ne viccelj már! Ezt az amik koltötték hozzá, hogy ne legyen nemzetközi feszültség.

    Mikor a háborúban egymás irtották az angolok meg az amik, akkor is ugye az volt, hogy nem álltak meg a figyelmeztetőlövésre.
  • I.C.ram
    #109
    LOL! :D Csupán azért nem a felsorolt országokat basztatják, mert neki 0 beleszólásuk van a világpolitikába, és max. a saját országukat kurhatják szét. A kedves amerikai bénkefenntartókról meg annyit, hogy megszállták a hazájukat! Megigérték, hogy ők kormányozhatnak, erre a nagy faszt egész Iraqot bugris 8 osztályt végzett ezrdesek irányítják. Szétbombázták az összes iraki nagyvárost. Ezekután csodálkozol, hogy utálják a megszallókat???

    Gondolj bele ez olyan, mintha egy ország megszállná Magyarországot, és irányítaná, csak azért hogy kilopják az összes gyulai kolbászt!
  • The Garrett
    #108
    jah akkor ma olvastam az ujságban :D
  • Davidus
    #107
    A másik meg hogy az a fasz a figyelmeztetö lövések ellenére sem állt meg... Még jó hogy szétlövik. Mi van ha terror és egy raklap tnt-vel akarja szétkurni az ellenörzö pontot?
  • Davidus
    #106
    Hétfőn lőtték le
  • The Garrett
    #105
    Igen a kedves békefenntartók épp tegnap lőttek le iraqban 1 magyar joghallgatót.
    :/
    Amerika és a békefenntartás kérdésében nem fogunk egyetérteni, ugyhogy sz.tem ne is beszéljünk róla. ;)
  • The Garrett
    #104
    ott mi is voltunk 96' ban. Universal studio akkor gyerek fejjel hatalmas élmény volt. A cápa film megcsinálva... A hajóból az idegenvezető elkezdett shotival lövöldözni a műcápára.
    MEg kipróbáltuk a földrengést is... anyám akkorát parázott mikor elöntötte a víz a metró elját hogy nemigaz :D ki kellett mennie.

    Tulsokat az emberekről nemtudok mondani mer elég kicsi voltam, és nemigazán beszéltem senkivel. Arra viszont emlékszem hogy eszméletlenül tulsúlyos volt a nagy többség.
  • I.C.ram
    #103
    Nekem a tesóm él kint kb. 3 éve. Kint jár egyetemre, meg jólmenő Michigani Hotel managere. Én meg csak irigykedek, hogy milyen jól megvan, hiszen nagyon jól keres, rengeteg barátot szerzett, és sok magyar ismerőse is van kint. Meg ugye az amerikai autók! :)

    Az tetszik nagyon nekem az amcsikban, hogy baromi nacionalisták (jó értelemben) Tehát az ünnepeiket nagyon tisztelik, meg bármit megtennének a hazájukért. Ezzel szemben Magyarországon bujkálni kell a kokárdával, mert lefasistáznak meg lemiépeseznek stb. Ebből nekem kicsit elegem van. Meg lassan ott tartunk, hogy az egész államot eladják...
  • Rincewind
    #102
    LOL, Universal Studióba mi is voltunk, úgy voltunk kint, hogy egyharmad rész Arkansas, két harmad Florida, Orlando! :) Meg négy Disney parkban is, az MGM-ben épp Star Wars hetek voltak. ;D
    Nekem a 15 dolláros PS2 gamezok hiányoznak nagyon.
    Mézes csirke itthon is van amúgy. :)
  • Blasta
    #101
    Szlovákiában vettem úgy 3-4 évvel ezelött...
  • Hmuda
    #100
    Én igazából Dr. Pepper nevű üdítőt várom, hogy végre behozzák magyarba, mert anyira jó volt az íze, hogy csak na.
  • Alien
    #99
    Nekem is volt szerencsém kinn lenni és csak pozitív tapasztalataim vannak. Az egész teljesen más mint itt. Sok kedves emberrel találkoztam, és nagyon klassz helyeken jártam. Pl egy Universal szórakoztató park (vagy olyan szintű) soha nem lesz Magyarországon...Nekem az olyan élményt adott amelyet sohasem fogok elfelejteni. Egyébként Floridában voltam, nagyon tetszett, és én simán élnék ott. Ja és nem tudom, hogy itthon lehet-e kapni, őszintén szólva még nem láttam, de mézes csirkét ettetek már??? Nagyon-nagyon finom.
  • Blasta
    #98
    Hát erről van szó.
    De Mr. Okostojás pont erről tanult most az isiben biztos és nyitott egy topikot, "mér ne" alapon... :-))))))))))
  • Punker
    #97
    azért mert sajna az ember könnyen általánosít, nem tetszik amerika külpolitikája ezért szidom az egész országot, pedig az átlag embereknek ott sincs beleszólása a dolgokba.... dehát már csak ilyenek vagyunk.
  • Hmuda
    #96
    Maximálisan egyetértek Rincével, márcsak ezértis, mert neki csak két hete volt mindezt megtapasztalni, de nekem 10 hónapom volt rá és nap mint nap szembesültem, hogy azok a sztereotipiák, amiket a legtöbb ember itt felsorol akkora marhaságok, hogy olvasni is rosz. Azt nem értem, hogy miért olyan nagy divat Amerikát szidni, mikor vannak olyan országok, amik milliárdszor jobban megérdemelnék ezt a fajta fikázást (Szaud-Arábia (nők elnyomása), Iraq (mi a fene bajuk van az ott lévő békefentartókkal, mikor csak a rendet próbálják megőrizni, hogy ne legyen féktelen anarchia), és még sok van belőlük, de csak ennyi jut eszembe. Azekről miért nem tesztek említést?
  • The Garrett
    #93
    [19:47:10] • +vajdi|aw Elmentem játszani egy kis America's Army -t, további infoért ird be: vajdi.

    Nesztek a nagy amerikagyűlölő :DDDDD
  • [DFL]vajdi
    #92
    de az átlagember segitségével
  • [DFL]vajdi
    #91
    kurvajóóó
  • Petyus_
    #90
    Egyetértek.. én nagyon bízom a demokrata pártban, hogy nem a Belgrádot bombázó Wesley Clarkot indítják az IQ-negatív tömeggyilkos ellen. =(

    Különben minden népről hülyeség sztereotípiákat alkotni, de ha mindenképp kell, akkor szerintem az amcsik az átlagosnál szimpatikusabbak.

    Persze abban az országban rengeteg kultúra találkozik.. de én tudnék ott élni, az biztos, pl. Austinban. =)
  • The Garrett
    #89
    ajánlom mindenkinek a NOFX-FRanco unamerican c. klippet :D tanulságos
  • The Garrett
    #88
    de nem az átlagember foglalja el a világot
  • Rincewind
    #87
    Ha a vezetőiből ítélsz meg egy egész országot és népet, akkor a hiba a te készülékedben van. :)
  • The Garrett
    #86
    simán főleg ha ennyi pénzről van szó :D
  • [DFL]vajdi
    #85
    MO-n mikor fizetnének neked ki ennyi pénzt? sztem csak kiröhögnének
  • [DFL]vajdi
    #84
    ja, és mosolyogva foglalják el az egész világot
  • The Garrett
    #83
    ilyenek nálunk is vannak nemkevés :D szal szvsz nem amerika találmánya
  • Rincewind
    #82
    Lehet én is perelnék, ha lehetőségem lenne rá. És szerintem adott helyzetben te is elgondolkodnál rajta. :)
  • Rincewind
    #81
    szerintem ez nem vendéglátó mentalitás volt, vagy, ha az, hát itthon még ilyen sincs. :) Itt egy másik példa:

    Első amerikai napunk:
    Ottani idő szerint éjfél Little Rock-i reptér, autókölcsönzés. Koma szépen beül és elmagyarázza mi hol van az autón. Bőröndöt segített bepakolni, ilyesmi. Oké ez tényleg üzleti dolog volt, mert kapott borravalót. :P
    Másfél óra autókázás, mire elérünk Texarkana-ba. De az amerikai közlekedési rendszer elsőre kurvára átláthatatlan, így nem találjuk a lentebb már említett motelt. Nem kamu: egy órát keröngőztünk, de egyszerűen nem találtuk meg, közben majdnem elkaptak a rendőrök egy szabálytalan megfordulásért és megismertük a híresen pocsék amcsi kávét. :) Sajnos nem vágtuk annyira az angolt, hogy 100%-ra értsük mikor útbaigazítanak minket, így mindig valamerre elkavarodtunk. Ekkor már több, mint 24 órája voltunk talpon. Erre az egyik koma, akitől megkérdeztük, látta rajtunk, hogy már alig álltunk a lábunkon. Szépen beült az autójába, mondta kövessük és átkocsikázott az egész városon miattunk, hogy megmutassa nekünk a motelt. Önzetlenül, de persze ezért egy Tokaji Aszu volt a jutalma egyébként, meg is lepődött nem számított viszonzásra. :)

    Ezekkel a hülye történetekkel csak azt a akrom hangsúlyozni, hogy szerintem a nagy átlag amerikai nem öncélúan, hanem természetéből fakadóan olyan mosolygós és kedves. Nem a filmekből meg a nagyvárosi lakosságból kell kiindulni, azok biztos gázak, olyannal nem sokkal találkoztam.
  • [DFL]vajdi
    #80
    na ezaz, de ilyeneket elkéne küldeni a picsába
  • The Garrett
    #79
    ebből is csak 100% ig pénz akartak... nem hülyék csak furmányosak...
  • [DFL]vajdi
    #78
    Most volt az usában hogy 2 anyuka perelte a GTA készítőit 260millio dollarra, mert 2 srác ellopta az apjuk puskáját és kamionokra lövöldöztek, meg lelötték a 2 anyuka fiait a GTA-t alapul véve...

    ennyi erővel perelhetnénk a mario készitőit, meg az összes filmkészítőt
  • The Garrett
    #77
    aki nemtudná:
    A bevándorlók tájékoztatása végett közöljük, hogy a magyar határon
    > látható shalom felirat nem üdvözlés. Eredetileg Hegyeshalom volt csak
    > kiégtek a körték.
  • [DFL]vajdi
    #76
    (aki nem olvasta)
  • [DFL]vajdi
    #75
    az egyik galaxis utikalauz részben van egy ilyen hogy: a fogpiszkalos dobozra ra van irva reszletesen hogy hogy kell használni () és erre a ficko aki olvassa, épít egy szanatóriumot a Földön, ami ugy néz ki hogy ha bemész az épületbe akkor vagy kint ==> az egész világ megbolondult
  • The Garrett
    #74
    Vagy hegyeSHALOM :D

  • The Garrett
    #73
    Tökéletes példa erre az orosz vodkaivó verseny :D
  • The Garrett
    #72
    azt csak a pénzért csinálta a nő!
    1 kiskapu volt a mikrók haszn. utasításában amit leleményesen észrevett és kihasznált...
  • [DFL]vajdi
    #71
    hát, ami ilyen hülye emberekről szóló hír az mind usa-ban történik
  • The Garrett
    #70
    Egyetértek Rince el. 100% ig kb. :)