232
...Kóla, Puska, Sültkrumpli...
  • PResident Evil
    #151
    láttam egy elég durva dokumentum filmet amikor az angolokat lelőtték az amcsik... de akkora poén volt...
  • [DFL]vajdi
    #150
    mondom én sok lesz a ROE... (legfeljebb elvesztenek néhány honort, igaz Garett?)
  • I.C.ram
    #149
    De bazz! Nem tünik fel, hogy több társuk halt meg a saját embereiktől, mint ahányat az irakiak lelöttek??? Ugyanúgy ezt is lelőhették véletlenül, mintahogy az 50valahány társukat.
  • [DFL]vajdi
    #148
    amerikai butaság, köztudott
  • Punker
    #147
    nem ez lenne az első eset mikor tévedésből lőnek le valakit az amcsik, pl a dán operatőr akinek a kameráját rakétának nézzték
  • Davidus
    #146
    Ja tuti azért ment ki irakba hogy öngyilkos legyen. Itthon eltervezte hogy kimegy irakba és egy amcsi ellenőrzési pontnál nem fog megállni. Mennyivel királyabb öngyilkosság mint a tizedikröl kiugrás vagy gyógyszerezés:D
  • [DFL]vajdi
    #145
    hát ja... viszont ha nem állt meg akkor öngyilkos akart lenni
  • Davidus
    #144
    Akkor írd le nekem hogy megértsem hogy lehet valakit egy ellenőrző pontnál tévedésből lelőni. Ott ha megállsz igazoltatnak ha nem állsz meg lelőnek. Hol lehet itt tévedni?
  • [DFL]vajdi
    #143
    hát számomra mind a 3 eset bűzlik...
  • [DFL]vajdi
    #142
    szerintem azért ferditik el a történteket, hogy medgyesi nehogy felháborodjon, és bosszúból kilövessen 3 nukleáris töletet amerika felé
  • Punker
    #141
    hát nem tudom eddig ezt hallottuk:
    1. hír : a konvojban haladó srácot lelőtték
    2. hír : balesetben halt meg ill. autóbalesetben hallt meg
    3. hír : nem állt meg és ezért lőtték le

    ezek után nekem nem igazán hihető hogy nem állt meg és azért lőtték le, ha így lett volna akkor nem mondják azt hogy autóbalesetben hallt meg. szerintem tévedésből lelőtték és nem akarják el ismerni hogy ők a hibásak.
  • Davidus
    #140
    Nem én azt mondom ami szerintem volt.
  • Punker
    #139
    azt akarod mondani hogy pillanatnyilag ezt mondják. igaz?
  • [DFL]vajdi
    #138
    gondolták legyen értelme hogy ilyen messze eljöttek, meg puska van a kezükben
  • [DFL]vajdi
    #137
    na ezt elb***tam :DDD
  • [DFL]vajdi
    #136
  • Davidus
    #135
    Mi az hogy tévedtek? Ara mentek hogy na ma lelőnek egy irakit? Aki nem áll meg azt lelövik. A koma nem állt meg hát lelőtték. ennyi
  • [DFL]vajdi
    #134
    a topic-ot csak moderátor tudja megváltoztatni?
  • [DFL]vajdi
    #133
    dehogynem ő volt a hibás, magyar diákokat utálják...
  • I.C.ram
    #132
    Ne legyél már hülye... Egyszerűen tévedtek, de nem a diák volt a hibás!
  • [DFL]vajdi
    #131
    " "
  • [DFL]vajdi
    #130
    Az MTI ugyan nem tette közzé, de az RTL Klub híradójában elhangzott, hogy a középiskolás diák dunaújvárosi. Helyet neki a Dunaújváros Rulez topikba!!!
    Íme a teljes hír:


    Elfogták a Parlament felrobbantásával fenyegetőző diákot

    MTI
    2003. október 31., péntek 14:49

    A rendőrség elfogta azt a középiskolást, aki a rendőrséghez, az országgyűléshez és több televíziós műsorhoz küldött elektronikus levelében a Parlament és a Magyar Nemzeti Bank épületének felrobbantásával fenyegetőzött.

    Az elektronikus üzenetet október 28-án küldték, a levél írója magát "mocskos terroristának" nevezi és közli, november 4-én fel fogja robbantani a Parlamentet egy repülővel és a Magyar Nemzeti Bankot egy pokolgéppel, ha nem mond le a kormány.

    Bin Laden után szabadon

    A levelet írója "Jolgi Bin Laden után szabadon" aláírással jegyezte - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság internet-csoportjának vezetője.

    Peszleg Tibor őrnagy elmondta: a fenyegetőzőt csütörtökön fogták el. Kihallgatásán a vidéki középiskola diákja beismerte, hogy ő küldte iskolatársának postafiókjáról a levelet, amit viccnek szánt és nem gondolta, hogy komolyan veszik.

    Közveszéllyel fenyegetés

    A fiú ellen közveszéllyel fenyegetés gyanúja miatt indult eljárás, de vélhetően amiatt is felelősségre vonják, hogy jogosulatlanul használta fel iskolatársa címét.

    Peszleg Tibor megjegyezte, ez az első eset, hogy ilyen fenyegető levelet kaptak, és az, hogy egy nap alatt elfogták a levél küldőjét, azt bizonyítja, "nem lehet eltűnni az internet látszólagos névtelensége mögött".
  • [DFL]vajdi
    #129
    a sulinkban van egy gyerek végzős akit pl. most fognak lehet hűvösre vágni egy idöre, mer emaileket küldözgetett parlamentbe + nemzeti banknak meg médiának... parlamentnek ilyen mailt irt hogy bomba fog robbani... gyereket már másnap elkapták, aztán elmondta a rendőrségen hogy osama binladen követője :DDD

    más mailciméről küldte a leveleket, de a saját gépéről :DDDD, 2-5 évig terjedő szabadságvesztésre is itélhetik, de lehet hogy megussza annyival hogy elküldik a suliból. hülye pancser.
  • [DFL]vajdi
    #128
    ahhoz hogy háborúba menj alapból kell egy bizonyos személyiség
  • [DFL]vajdi
    #127
    de a faszé kell a háborúba mennie
  • Tikal #126
    dr pepper még oroszországban is van, ittam olyat, nem rossz, bár utálom akolát :)) ( nem azért mert amerikai, hanem mert szar és egészségtelen )
  • Alien
    #125
    Universalban nálam a Terminator és a Vissza a Jövőbe volt a csúcs, eszméletlen nagy élmény szerintem. Disney-ben is voltam, sajna csak a Magic Kingdomban, de az is klassz volt, ott volt egy alien attack nevű hely, na az baromi klassz volt. ""Mézes csirke itthon is van amúgy."" Akkor sürgősen keresek olyan helyet :)

  • Alien
    #124
    Jaja, én is ittam Dr Peppert, szerintem is finom:)
  • Tikal #123
    tök mindegy hogy direkt csinálta e vagy tényleg ilyen idiota, ennek nem kéne kiskapunak lenie mert nonszensz, a biro volt a hulye hogy megitélte neki a pnzt, meg a rendszeruk hogy ilyet lehetové tesz...
  • Davidus
    #122
    #107
    #110

    :D
  • PResident Evil
    #121
    na ezt honnan veszed ?
  • Davidus
    #120
    Direkt lelötték mert magyar joghallgató. Az amcsik utálják a magyar joghallgatókat ez köztudott.
  • harakiri
    #119
    ne próbáljuk ki, hogy a te személyiséged mivé torzulna egy háború esetén... szerintem nem ismernél magadra...
    pont ettől olyan szar ez az egész, hogy mindenki azt hiszi, hogy ő aztán nem-nem soha, semmi csúnya dolgot, aztán...hát, ő sem jobb a Deákné vásznánál...
  • PResident Evil
    #118
    sztem meg elromlott a féke, megszabotálta vmi arab gyerek...
  • [DFL]vajdi
    #117
    háború ilyen embereknek való, kiélhetik a ferde hajlamaikat
  • [DFL]vajdi
    #116
    hát lehet. célbalőttek
  • [DFL]vajdi
    #115
    hát persze, ilyenek mennek a háborúba, akiknek nincs vesztenivalójuk, teletömik őket pénzel, akinek dimplomája van az valószínű hogy nincs a harcmezőn.
  • The Garrett
    #114
    nemhiszem Amcsi katona meglátta hogy autó közeleg gyorsan fogta és bumm...
    a többi mese.
  • [DFL]vajdi
    #113
    az a fazon tuti hogy öngyilkos akart lenni, máskülönben megállt volna.
  • The Garrett
    #112
    :DDDDDDDDDDD