171
hálóó
  • PaNKeEe
    #91
    8) jo zenéje van,elég metalos ;) télleg te szereted a metal muzsikát?:)
  • dinomano
    #90
    Br2 megint nem mxik, fura; megprobalom majd suliban helyrehozni dolgokat, ott ki tudom csomagolni iso-t, de itthonnem müxik... Ez asszem full-os, remelem meglesz mihamarabb, igy legalabb hallani fogom gémzenét... :-) eddig a rippelt verzioban azt hanyagolni köllött... :-D
  • PaNKeEe
    #89
    ;)
  • dinomano
    #88
    pankeee..köcce infot! melohelyröl hoztam usb-drive-on broar2-öt, most proba összemerge-elni; darabokban van...1X mar proba elhozni usb-n, de neha filehibat ir ki; neha szarul jönnek at cuccok,r emelem most sikerülni fog... :-D köcce infokat, majd probaklkozom, remelem menni fog Broar2... A masik verzijooo ugyis gánya, ezremelem müxeni fog... :-D
  • PaNKeEe
    #87
    hát van egy uj ruhája a Xiaoyu-nak azt ugy tudod megszerezni h 15x meghalsz arcade modban aztán van a Jinnek is azt szintén igy aztán van az Annának vele 25x kell és van a Gun Jacknek vele 10x kell ...ez a tekken :) a bloody roar2-ben a Gado-t (oroszlán) meglehet szerezni és a Shanlongot is de őt ugy h arcadeban kell azthiszem vinni 4es nmehézségen halál nélkül és aztán szemben a shanlonggal is megkell küzdeni megmég ilyen bonusz menüpontokat lehet ugy kapni h végig viszed survival modban 15x halál nélkül meg story modban halál nélkül és ott is vanuj ruha azt ugy kell h mikor kiirja h bloody roar és mondja h bloody roar 2 the new bree akkor nyomsz egy L1 + L2 + R1 + R2-t 8)
  • dinomano
    #86
    Pankeee...sztem is jobb sokkal a 3, ott valtottak át a ma is tarto tekken-iranyba; az 1-2 rész még nagyon szimpla jatektermi verzio; törtenet nincs, nagyon szögletesek-fabábu sreüek a karakterek; és joval lassabb...A 3. meg mindjart az azota jol ismert video szerü résszel indul; a szokasos tekken-dörmögös hang megy alá; nagyonüberjo; tényleg a 3 az istenkiralysag...ami nekem nagy csalodas volt, az az X-men mutant academy; hiaba qrvaszep a graf(bizonyos aspektusokban szebb mint Tekken 3, bár inkabb cartoon szerü, ugyhogy nem lehet összehasonlitani...mindenesetre annyival szebb; h. oylan mintha hardveres 3D-t nyomna az X-men; de a jatekelmeny total nem oylan kiegyensulyozott mint tekken-ben, eleg kaka az iranyitas + inkabb idéz egy 2D gémet, mint 3D-t...)
    Bloody roar-t kiirom, és tolom...B.Roar2ben mit lehet kodolni? Karektereket? a végén megkapjuk az oroszalnt? Vagy uj mozdulatokat nem lehet kikodolni pl?
    Tekken3ban milyen uj ruhak vannak? :-) Még csak félig-meddig nyomtam ki, sok gémmel jatszok egyszerre ps-en; uj ruhakat nem kodoltam ki, ha jol emlekszem tekken3-ban...pá!
    D.
  • PaNKeEe
    #85
    nah hát látom kezd feléledni a forum 8) nincsen kisfilm a bloody roar 2ben ha végig viszed egy karakterrel ,akkor a stáblista jön! mert a komplett történet a story modban van tod. na de ugyebár ez tekken forum 8DDD nekem sajna még a 4 sincs meg,de ugy nézki lecc ps2-m 8) én a tekken 2-vel játszottam életemben elöször ugy 6-7 éve és azota imádom a tekken 8) de ne mtudom a 3 sokkal joban tetszik. a kettö olyan...lassabb sztem és olyan kockásabbak a szereplők mind1.... a tekken 3 sztem kurva jó 8) csak az a baj h má kihoztam belöle a maximumot. megvan mindenkinek az uj ruhája,megszereztem gont,dr b.-t is szal...8( de nagyon tudnék örülni egy ilyen tekken bajnokságnak vagy akár annak is ha páran vkinél játszanánk :DD=))))szal én ugy vok vele h a tekkent nálam semmi sem üti 8) amugy azt nem értem visszaolvasva itt a régebbi hozzászolásokat hogy miért mindenkinek a Jin a kedvence? jójó jó szereplö erös jok a mozgásai de semmi xtra vagy nem tom...na mind1... 8) ja amugy a tekken force mode az tod az mikor igy mész az utcán és a heihachi katonáji megtámadnak és lekell öket gyözni és minden pálya végén van egy föellenség a szereplök közül,de a 4. pálya végén mindig Heihachi. na ezt a 4et 4x végig viszed és a végén még szemtöl szemben a dokival is megkell küzdeni ,ennyi :)de amugy sztem nem ér ennyi fáradtságot a doki mármint nem olyan jo harcos meg ilyenek...nem tom töxar h összevissza fetreng ,sztem rohadt idegesitö :D ja meg ami még genyóság h végig viszed vele nagy nehezen és kiderül h ugyan az a filmje mint a Yoshimitsu-nak .akad valaki aki ide nekem letudja irni magyarul a tekken storyt részletesen ? mer nagyábol tom de eddig csak angolul olvastam!
  • dinomano
    #84
    megvan Bloody roar 2! From net! remelem müxik majd a kis ps-en! Ez végre nem rippelt, juhéééé! Tolongjunk, nagy itt a pangas!
  • jin
    #83
    Tolongani kéne itt gyerekek:)
  • dinomano
    #82
    Teken 2öm hibas verzioja volt anno; egy darabig ment, oszt utana jöttek a hibak; a karakter atesett a padlon; elcsusztak egymashoz kepest a testreszei, igy nem tdutam kitolni...a Tekken Force az arcade-os scrollozos-verekedös rész? Bocsi, h. nem emlexem, nem most tekkeneztem.. :-D 1X naonrégen kikodoltam már tellen3-at, akkor elszallt összes mentesem(memokartyahiba), oszt kb.fél éve ujra kinyomtam, de doki még nincs meg...Köci infot; nem tudtam h. kell megszerezni dokit...
    A Bloody Roar2-ömnek 1etlen baja; h. RIP, single-playerben a legvégén kifagy (gondolom videjo jönne); az oroszlan kinyirasa utan... A RIP angol verzijo; viszotn anno vmelyik dvd-n van 1 full japan verzio...szted kiirjam? eltudok tajekozodni gémben ugy is? (elvegre verekedösgémröl van szo, pár szavas menükkel..) - (viszotn ha jap, nem fogja mondani a szökehaju csaj nemes angolsaggal, h. "you're sexy when you're in pain!" -navazze attol 2hétig visitottam!!! :-D)
    Tekkent nem üti, viszont GRAF-ra naonszép+nagyfelbontasu(vagy annak hat); legalabbis naonteccik a gém..
    Az a baj, h. "egyszerre sokat markolo"ember vagyok+minden gémkategoria érdekel; most épp FFVII-függöben+egyik legnagyobb gém, GT2; az igazi autofetisizmus+alazat..Imadom a japcsikat, vazze a GT2-ön latszik legjobban a töménytelen melo; még egy gémben sem (akarmilyen gémkategoriaban!!!)nem lattam ekkora munkat...(jo, talan GT4...a 700autojaval...a 2-ben csak "500" van; ami széttuningolhato...a sok versenypalyarol ne is beszeljünk.. :-D )
    Nah, de vissza Tekken-ékhez, ez nem a GT2 forum, bocsi elkalandozasért...
    Eddie és Hwoarang... :-D A kiskedvencek! Hwoarang rugasai..imadom... Eddie kapuera tancai...huh! :-D Persze Christie-nek jobban áll a kapuera... (mer' naobbak a csöcsei... )(mondjuk a Fight Club-ban Meat Loaf-nak is naok csöcsei, mégse tetszett!!! LOL!)
  • PaNKeEe
    #81
    haleee ! 8)
    bloody roar ??? én is épp mostanság játszottam a 2. résszel 8) téllehg baromi jo a feelingje de természetesen a tekkent nem üti 8) én a Dr. B-t már nagyon soxor megkaptam,tudod h kell ? tekken force modban 4x végig kell vinni plusz legyözni a végén közvetlen a dokit. ezt csak azé irtam le hátha nem tudod hameg tod akko felslegesen járatom a pofám :D kedvenc szereplő? jajj bazz legyen má nagyobb élet ezen a forumon . dinomano! tekken 2-t is vágod ? végig vitted már ?
  • dinomano
    #80
    Pankeee...en is ps1-en nyomulok; Tekken3-ban még nincs meg Dr.B.; még nem adta meg, bár pár honapja hanyagolom gémet... Amugy a Bloody Roar tetszett még, ami felveszi feelingre versenyt tekken3-al (igaz, nem körözi le, de durvaszép+élmény az is...)
    Az 5.részt toltam havernal picit, durvaszép+ahhanyos... :-Dpá!
    D.
  • PaNKeEe
    #79
    oh jo tudni h még él :D és a forum él még?:D mert nincs valami tolongás8(
  • jin
    #78
    A Tekken még él:)
  • PaNKeEe
    #77
    Sziszatok!

    hu de régen irtatok ide :-/ kihalt már mindenki? jellemző...végre találok hozzámhasonló tekken fanokat erre má senki nem jár ide 8((( mindenesetre hátha mégis olvassa még valaki szal...Pesten nem szokott lenni ilyen Tekken bajnokság ? nekem csak a 3ig van meg mert PS1em van =((( ha valaki csnáli valami házibajnokságot vagy tud valami nagy bajnokságrol irjon ide légyszi vagy az nekem : [email protected]
    nekem kedvenceim : Xiaoyu,Eddy,Anna,Nina,Hwoarang
    ja! meg van egy oldalam is aminmég nincs Tekken ,de lesz : www.kornmyspirit.gportal.hu
    sziasztok
  • Pixi
    #76
    Én ps1-en voltam király a 3-ban!!! Amúgy mikor elsőre vittem végig a gamet Dr. B-t nem a force modban szerzeztem meg hanem a haverommal játszottam a ball módban kb millió meccset és egyszer csak beadta Dr. B-t!!! A legjobb a 3.rész volt!!!!
  • Flower
    #75
    Az mi? Nekem nem kér(t).
  • Locna
    #74
    nemtudja valaki ps2-es tekken4-re az aktivációs kódokat?
  • Flower
    #73
    Ki a kedvenc karaktered?
  • Locrus
    #72
    Szevasztok gyerekek!!!
    Tekken 5 bajnokság szerveződik Budapesten a 18.kerületben.Több fordulós lesz mivel a hely befogadóképessége elég kicsi,előnyére váljon viszont egy kurva nagy projektor dolby hangzással.a nevezési díj 1500 Ft,a nyeremény egy névre
    szóló kupa(elég nagy).Az első három helyezett mindenképp nyer,többek között ps2-es játékokat(eredeti).A nagyon szerencsések pénzt is szerezhetnek.
    akit érdekel a [email protected] írjon.minél hamarabb és minél többen írtok annál hamarabb kerül megrendezésre a verseny.Csak azok jöjjenek akik tényleg tudnak tekkenezni(aki nem hallott még a chickenről,az ne írjon mert vírust küldök vissza).
  • Flower
    #71
    Tekken 4 megvan, de nem nagyon jön be. Játéktermi sokkal élvezetesebb.
  • démonigyerek
    #70
    én is játszottam vele, de már nem emléxem a nevekre
  • LordVenom
    #69
    Bazzeg...ennyi tekken bajnok van itt? Én is imádtam a játékot,de azért hozzátok képest piskóta vagyok...
    Egyébként a mindenkori kedvencem Bryen Fury volt...
  • ironfist
    #68
    Tekken 5 bajnokság lessz pesten valamikor szeptember közepén, hogy pontosan mikor az ki lessz ide írva: www.jatekklub.hu . msnem: [email protected]
  • Mr Supra
    #67
    Tekken Tag megy valamilyen emuval???
  • sigmavirus1
    #66
    hasznájjá EmuRaydent!
  • wector69
    #65
    üdv skacok. honnan tudnék emut szerezni vagy hogy kell azt beállítani mert én tök hülye vok hozzá leszedtem már avgy 10-12 féle emut de nem működött a p1 es cd tuti jó volt. xp-m van szal elvileg mennie kell. nem tudjátok hol tok utánnajárni hogy mikor hol lesz tekkenbajnokság? itthon már mindenkit verek és kellene a kihívás. igaz teljessen más a tekken többi része már mint a 3 de még a tag az ami nagyopn hasonlít szinte ugyanaz.
  • Mr Supra
    #64
    meg van már a tekken 3 (ps1 emu-val megy) már csak az a baj hogy amikor vége a fightnak csak úgy lefagy. Írjatok léccccccci hogy hogyan lehet kiküszöbölni a hibát!!
    köszönöm előrre is
  • Mr Supra
    #63
    nem tudsz másik oldalt, me itt nem találtam tekken-re utaló jelet? de azé
    köszike
  • sigmavirus1
    #62
    http://superarena.uw.hu/

    bár nemtom hogy hol kell tölteni még nem néztem át...:P
  • Mr Supra
    #61
    és a 3 emus verzióját honan töltsem le??(ingyen)
  • Mr Supra
    #60
    őneki is csak egy haverja adta oda dvd-n iso kiterjesztésben!!
  • Mr Supra
    #59
    nem, a barátom nem emuval nyomja henem daemon tools-al!!!
  • Mr Supra
    #58
    akkor a 3, nem tudod honan lehetne leszedni( ingyenesen )???
  • Mr Supra
    #57
    help, please!!!!!
  • Unknow
    #56
    Szerintem Te a 3ra gondolsz...tudtommal a 4et nem viszi egy emu sem.
  • Mr Supra
    #55
    ingyenesen!!
  • Mr Supra
    #54
    emuhoz honnan lehet letölteni a 3, 4, 5 vagy a tagot?? előre köszönöm
  • Mr Supra
    #53
    játszottam má az emulátorral, hát nem jutottam semmire, ez van sajna!! :(
  • sigmavirus1
    #52
    Akkor az vagy egy szerencsésen beállított PS2 emulátor(bár ennek nem sok eséje van...) vagy valaki által nagynehezen átkonvertált nem hivatalos PC-s verzió!:P