171
hálóó
  • Mr Supra
    #51
    De biztosan van valahol, me egyik haverom is gépen nyomatja a 4-et, meg má én is letöltöttem a demojat.
  • Unknow
    #50
    Nincs és nem is lesz.
  • Mr Supra
    #49
    pc-re!!!
  • Mr Supra
    #48
    van tekken 3, 4 vagy 5 gépre egyáltalán???
  • Locrus
    #47
    Szevasztok tekkenesek!!!!
    Nem tudtok vmi bajnokság féléről?
    azt gondolom hogy elég jól játszom, és itt már unalmas a helyi arcokkal.....
    de ha vkivel össze tudnám mérni a tudásomat nekem az is megfelel(de csak Tekken 5)
    [email protected] írjatok


  • ironfist
    #46
    sehogy
  • démonigyerek
    #45
    a tekken tag-ban hogy lehet Dr.B.-t?
  • footy
    #44
    Meg tudnád adni a címet ahonnan rendelni lehet?
  • Seth
    #43
    én már 2x is végigtoltam, de rohadtul nem maradt meg bennem hogy mit is adott. Lehet hogy a dojo pályát, de hogy új módot nem nyit meg az 100%
  • Devil Jin
    #42
    Szerintem az egész tekken 4-el nem érdemes bajlódni. Nem ér annyit!
    A tekken 5-öt nyomd, az sokkal jobb!
  • amatőrps2
    #41
    Sziasztok !

    Lenne egy kérdésem.
    Ha a Tekken 4 - ben végigmegyek a Tekken Force - on, akkor állítólag bead egy olyat, hogy Dojo mód - ot.
    Tud erről valaki, valamit ?
    Érdemes kínlódni a Tekken Force - szal, mert egy kicsit nehéznek tűnik.
    Köszi.
  • Devil Jin
    #40
    Ugorj ide!
    jatekklub
  • ironfist
    #39
    Mikor és hol lesz ez a bajnokság?
    Kár hogy tekken 5-ben lessz mert ma játszottam vele és eddigi tapasztalataim alapján nagyon nagyon szar!! De ez a véleményem még talán változni fog.
    És velem mért nem akkar senki megűzdeni?
  • Devil Jin
    #38
    Sziasztok!

    Allítólag a játékklub tekken 5 bajnokságot szervez!
    Ha ez megvalósul, akkor ott a helyem. Indultam Megyei t3 bajnokságokon, és szereztem egy 1 és egy 2. helyet.
    Már éppen ideje lesz, hogy teszteljem tudásomat egy nagyobb kaliberű versenyen is. Szerintem a survivalnak nem sok jelentősége van abban, hogy ki mennyire jó játékos! Játszottam olyan játékosokkal, akik sokkal jobbak voltak nálam survivalban, és mégsem tudtak megverni.
    A gép kiszámítható, még very hardon is.A survival nem ér fel egy versus móddal.

    Jin!
    Szeretnék megküzdeni veled!
    Mint bajnok a bajnokkal.
    Ha elfogadod a kihívásomat, akkor itt megtalálsz!
  • ironfist
    #37
    Hát én amenyit a videók alapján látam a T5-ből az nem jött be anyira. De én a 4et is nagyon utáltam. Szerintem a következő tekkenek egyik egy új tekken tag lesz legalábbis remélem.
    Én egyik női karaktert se utálom.
    Mért pont azokat kéne?
    Neked kik a kedvenceid? (nem feltétlenül csak a T3-ból)

  • Kazuya
    #36
    A T5 lesz szerintem a PS2-n kiadott Tekken-ek utsó része, azaz szerintem az új T, már csak PS3-n lesz nyitó game vmikor 2006-ban, vagy később. Szerintem ez a T5 az év játéka lesz, és kihagyhatatlan, ezért az egy játékért akarok PS2-t venni...
    Tényleg vki nem tud olcsón, új chipezetlen legújabb szériájú gépet???


    Melyik női karaktert utáljátok legjobban T3-ban???

    !!!!!TEKKEN™ 4ever!!!!!
  • ironfist
    #35
    KIváncsi leszek erre a T5-re aztmondják hogy jó de én nem hiném hogy felülmulná a TTT-t. Majd holnap meglátom.

    !!!!!!!!!!!!!!!!!Tekken Tag Tournament 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    .......ironfist tounament
  • aabyssx
    #34
    > Valahol olvastam olyasmit és tapasztaltam is, hogy a TTT lassabb, állítólag amiatt, hogy a Pal verziója szar, valami konvertálási hiba miatt... Te nem tudod véletlenül, hogy az Ntsc-verzió akko normális, vagy amiket belehet szerezni TTT-ket az mind olyan lassu, mint a pal??

    Az NTSC TTT-k olyan sebességűek, mint az arcade gépek. Azzal nincs gond. A PAL konverzió volt csak igénytelen.
    De a T4 már tökéletes sebességű (60 Hz módban ;).

    Amúgy nem olyan gáz, a TTT sem. De ha megszokod a kombókat és az időzítéseket lassú változatban, akkor kikapsz az arcade gépen...
    (kb. 15% a különbség).
  • Kazuya
    #33
    Soha nem mondanék nemet Tekken-re, de PC-n soha nem játszanék, senki ellen, mert én PC-n, nem csak miattam, hanem technikai okok miatt soha nem leszek olyan jó mint console-on. (de szerintem más se)
    PL: Nem találtam (és nem vok egyedül) még olyan emu-t ami stabil fps-el menne, és azért az fps tekkenben nagyon nem elhanyagolható...
    Valamint ha nem stabil az fps-érték, akkor több hiba pl akadás is előjöhet. Eddig akit ismerek senkinek nem sikerült emu-t bekonfigolnia faszára, azaz Tekkenre. Valamint PC-n ha bill. - en játszol akkor nem tudsz minden move-t megcsinálni mert a bill.-tech. okok miatt nem tud annyit bevenni. Végül, én ha Tekkenezek akkor csak ORIGINAL PS joy-t használok és ez nálam elv, azaz nem fok se utángyártottal szarozni sem gagyival, pl T3-hoz mint, ahogy már mondtam csak SONY alapjoy (NEM AZ ANALOG).

    Sajna a TTT-böl és a T4-ből kimaradtam,de ami késik nem múlik...
    Játszottam velük, de nincs PS2-m de arcade-on nyomtam eleget...
    PS2-n azé jobb mint, arcade-on...
    Én most csak a T5-miatt fok venni PS2-t és arra fok gyurni, de elötte még stexet kell rá összeszedni...
    Ebből adódóan valószínü ha mek versenyre, akko az T5-lesz vagy 3, ha még van abból "nosztalgia" verseny, de ha meglesz a ps2-m akko nem kell sokat nyomni, hogy a T4 -be és TTT-be is hasonló formában legyek és akko ezekből is elképzelhető részemről verseny, akkár pécsen is...


    Valahol olvastam olyasmit és tapasztaltam is, hogy a TTT lassabb, állítólag amiatt, hogy a Pal verziója szar, valami konvertálási hiba miatt... Te nem tudod véletlenül, hogy az Ntsc-verzió akko normális, vagy amiket belehet szerezni TTT-ket az mind olyan lassu, mint a pal??

    !!!!!TEKKEN™ 4ever!!!!! The king of...........
  • ironfist
    #32
    Nekem sikerült beszerezenem egy sony joy-hoz hasonló USB készüléket beszereznem mindössz 1500ft-ért a hülye azért nem vagyok boltban. Igaz nem olyan jó mint az eredeti de ez is valami. Viszont lehet PC-hez kapni USB-PS'-2 joy átalakítót 3000ft-nek megfelelő euro-ért de külföldről kel rendelni. Egyébként könyen meglehet szokkni a billenytyűt és ha megszokod könyebb rajta játszani mint joy-on.
    Mondom lessz itt Pécsen egy verseny de biztos hogy nem országos. (Szerintem nincs is nagyon országos. DE HE VAN AKKOR ENGEM IS ÉRDEKELNE)
    Na akkor játszunk vagy nem??

    Tekken Tag Tournament™ 4ever!!!
  • Kazuya
    #31
    Én most a napokban, azaz tegnap előtt poénból nyomtam survivalt, de 125nél abbahagytam, mert menni kellett, meg az a kedvenc számom (100 felett). Egyébként ha hatékony technikát találsz survivalra, és nem 1 percig tölt a géped 1 karaktert mint az enyém, amit elbasztak, akkor végtelen időkig el lehet menni survival mode-ban. Ha nekem se kellett volna mennem tegnap, meg nem unom meg, az 1perc/char töltési időt még eljátszogattam volna..... :)

    Szívesen játszanék neten, de tudod nem szeretem a pc billentyüket, azaz szerintem nem lehet, azaz én bill. -en nem tok ugy játszani mint a joy-on. T3-ra szerintem a legjobb a SONY normál alapjoy-a!!!!!!

    Jó a survival mode poénkodni meg rekordozni,de ez a mode nem feltétlenül azt bizonyítja hogy milyen jó az ember aki játszik, sokkal inkább, hogy a CPU milyen szar tud lenni és gépies.... (ez saját vélemény és T3-ra értem)

    Visszatérve a versenyekre, tud valaki ilyesmiről, hogy országos Tekken bajnokság vagy ilyesmi? Vagy vmi bajnokság ami itt van a "közelben" , és ha igen, akkor tudna válaszolni egy-két a versennyel kapcsolatos kérdésemre?? Előre is thx 4 everyone! !TEKKEN™ 4ever!
  • ironfist
    #30
    Nekem survivaban 160an körül van a rekordom. Egyik haverom elvitte 999ig de nekem ahoz már nem volt türelmem
  • ironfist
    #29
    Kazuya nem akarsz velem egyet T3-azni neten? Igaz nekem csak egy 2. hely jutott egy kisebb versenyen de talán máltó ellenfél lenék.
    Talán tavasszal lesz még egy verseny itt Pécsen Tagban ha érdekel.
  • Kazuya
    #28
    Szeretnék gratulálni Jin! Nem semmi lehet megnyerni Tekken bajnokságokat. Ez idáig nem is tudtam, hogy vannak itt a "közelben" ilyen nagyobb szabású bajnokságok. Véletlenül azt nem tudod, hogy vannak-e magyar bajnokságok is, azaz nem megyei, hanem országos?
    Én a T2-óta nyomom a gamet és az első játékom volt ps-en. Eddig én sem találtam sok komolyabb ellenfelet és nagyon kíváncsi vagyok, mit tudhat egy ilyen 2xes bajnok, mint te. A versenyekkel kapcsolatban tudnál egy kicsivel több infót és részletet mondani, mert komolyan felkeltették az érdeklődésemet... Megköszönném, ha megadnál egy e-mail címet ahol, el tudlak érni mert nagyon kíváncsi vagyok a versenyre és hogy, hogy zajlik pontosabban egy ilyen verseny. Remélem, egyszer össze tudunk hozni egy csatát T3-ban és majd T5 -ben. Előre is köszi az infókat! (Mennyi a rekordod T3-ban survival mode-ban?)
    !Tekken™ 4EVER!
  • ironfist
    #27
    Nem akkar valaki tekken 3-azni velem a neten?
  • jin
    #26
    Nyertem már Tekken bajnokságot Jinnel, de érdekel a verseny. Csak az a baj, hogy én Pest Megyében lakom.
  • ironfist
    #25
    Tekken tag verseny Pécsen!!
    Akit érdekel irjon: [email protected]
  • aabyssx
    #22
    Ma már szinte ingyen lehet PS1-et szerezni...
    BTW ha nagyon erőltetni akarod az emulátor témát, akkor az epsxe-t célszerű.
  • aabyssx
    #20
    BTW a Tekken 4-ben Jin csak parry-t csinál (amit nagyon sajnálok). De összességében jobb karakter lett.
  • aabyssx
    #19
    Hmm...
    Én is Jin-el küzdök legtöbbet (Heihachi mellett). Kiváncsi volnék, hogy mi érek egy ilyen csatában...
  • Jég
    #18
    Ja és simán verlek Heihachival .A "chiken" meg a legjobb fegyver a játékban ,úgyhogy tanuld meg rendesen.
  • cenobite
    #15
    Hen-tes-nek hívják, csak érdekes a logo-ja. :)
  • cenobite
    #14
    Tök jó lehet egy ilyen móka... Kár, hogy béna vagyok Tekken-ben (vagyis az ottani szinthez képest...) :)
    No, majd mostantól gyúrok! Ehehehhh...
  • jin
    #11
    Mindenki akinek van két keze.Bécsben 600 neveztek a játékra,vagyis kaptak lehetőséget,hogy küzdhessenek.A többség akiknek nem sikerült a nevezés nézőkként vigasztalódtak.A küzdelem 3 napon át tartott 10-18ig.A nevezés,vagyis a szerencsés 600 közé jutást "sudden death" küzdelmek döntötték el.Két arc egy-egy karakterrel és egy élettel küzdött,aki nyert a 600-ba került.A főmérkőzést leszámítva ez a játék legizgalmasabb része,mondhatni itt a rutin segített engem ami a versenyeken ragadt rám.A gyorsaságra helyeztem a hangsúlyt,hogy meglepjem ellenfelemet,ami sikerült is annak ellenére,hogy egy számomra kellemetlen karakterrel küzdött(steve).Gyorsan nyertem,mert nem akartam,hogy úgy járjak mint 2000-ben amikor is címvédőként az első körben búcsúztam(tekken 3).Amikor bekerültem a 600-ba már nyugodt voltam itt már két élete volt mindenkinek,és ami a legjobb,hogy innen már nem lehetett karaktert cserélni.Egyébként 30db PS2 volt,így egyszerre 60 ember tudott küzdeni egymással.A 3.napra 100-an maradtunk,majd az utolsó 10 ember már négy életet használhatott egy játszma alkalmával.A főmérkőzést az előző két év bajnoka játszotta velem,és ő volt az esélyesebb,mert 2001 ben engem vert a döntőben.Az akkori vereségemhez nagymértékben döntő volt,hogy ugyanazzal a karakterrel küzdött mint én,és ezt akkor nagyon nem komáztam.Tavaly ráedzettem a dologra és orvosoltam a hibáimat,így felkészültem a Jin vs. Jin párharcra.Két egyenként öt menetes játszma alatt kell eldönteni,hogy ki a jobb,ha nem sikerül a harmadik játszma dönt.Az elsőt megnyertem 5-4re,de nagyon nehezen,ugyanis a srác kiválóan alkalmazta jin legerősebb fegyverének a támadásból való fogás ellenszerét a chikent.A második meccset ő nyerte 5-3ra szinte minden támadásomat blokkolta vagy lefogta(nekem nem megy úgy a chiken)még a felütéseket is.A döntő menetre (volt 10perc szünet)változtatnom kellett a stílusomon,ami abból ált,hogy a laser cannonokat nem csináltam végig csak az első dupla ütésig,ez annyira megzavarta a srácot,hogy még az addig sikertelen laser uppercoutokat is beszedte.Elbizonytalanodott és ez a döntő játszmában végzetesnek bizonyult számára.Így lettem 2002 Tekken Tag Tournament első bajnoka.
  • cenobite
    #10
    Grats! Hogyan zajlanak az ilyen bajnokságok? Bárki nevezhet?
  • jin
    #9
    1999-Munchen Tekken 3 bajnokság 1 hehyezett.2002-Wien Tekken Tag Tournament bajnokság 1 hehyezett.
  • cenobite
    #8
    Ez a tekken bajnok mit takar pontosan? Ilyen 'területi' téma, vagy komolyabb?
  • jin
    #7
    Csá minden tekkenesnek! Nagy gondban vagyok,mert elfogytak mellőlem az ellenfelek.2 szeres tekken bajnokként mindenkit legyőztem kedvenc karakteremmel(Jin)aki az utamba került.Minden kihívást elfogadok,ha bátor vagy írj! Ui:Koca játékosok kíméljenek!
  • hen-tes
    #5
    vki help míí
    már megvan a game megyis(zene nincs csak hangok...)
    csak nem tom hogy lehet megkapni az uccsó két karaktert
    (gon meg talán a doki)
    mer a trú ogréval már végig vittem arcadban
    help
  • Dragoner
    #3
    háát nekem is :P