3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • Gunner
    #782
    Kérem, próbálja újra. Ha mégse sikerülne, akkor próbálja még egyszer. A hiba az ön készülékében van!
  • Gunner
    #781
    Most rosszat fogok miattad álmodni
  • Torry
    #780
    SEGÍTSETEK!!!
    Kiírtam cd-re a gamet de telepítés közben valami transfer errort ír ki!
    Virtuálisról egyszer már sikerült, ezért kiírtam cd-re hogy akkor most onnan telepítem fullban de transfer errorral kilép.
    MIT CSINÁLJAK???
    PLS HELP!!!
  • Lazarus
    #779
    marhaság :P
  • Gunner
    #778
    A gép lehet, hogy csinál olyan dolgokat, amik lehetetlennek tűnnek, de 2 perc múlva a falnak ütközik és simán leelőzöd. Nálam fékezett egy nagyot az egyik egy egyenes szakaszon. Egyszóval egy :)
  • Gunner
    #777
    De ugyebár itt csak a képekről lehet beszélni. A képeken pedig itt autók szoktak lenni, amelyek tuningoltak. A másik fórumban az volt a bajod, hogy képeket szúrtak be. Akkor most nekem lehetne gondom, hogy jöttél a problémáddal. De szívesen segítek, ha tudok.
  • Borg
    #776
    általában köröként max egyet koccanok...

    Viszont vannak olyan részek, amiket még egyszer sem sikerült koccanás nélkül bevenni, vagy max nagyon lelassitva, akkor meg a köcsög gép egy pillanat alatt leelőz... a csiter b+:)
  • Gunner
    #775
    Minden a kocsin, vezetőn és a pálya ismeretségén múlik. Ha végigbírsz úgy menni egy pályán, hogy nem mész a falnak 6x, akkor már tudsz valamit :)
  • Borg
    #774
    Én most nyomtam egy 6körös tournamentet, megnemmondom hányadikat. 5 medium próbálkozásból 5x második lettem, megelégeltem, és megcsináltam easyn.
    Kb 1 %-kal volt könnyebb, első lettem ugyan, de hajszál híján...
  • Borg
    #773


    Nálam is vannak figurák a startnál:)
    Csak a trailt, meg a motion blurt kapcsoltam ki, mert az idegesitő...

    Nektek nem csinál olyant, hogy egy egy futam elején párszor meg-meg akad? Egy tizedmásodpercre talán, de érezni... aztán később már semmi gond...
  • CSOCSO
    #772
    bocs az offért de EZ KÖTELEZŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ rákatt majd vááár!!!!
  • [Walaki]D`Lair
    #771
    Én az egészet hard-on nyomtam, és 3 délután volt....(bár 3db olyan verseny volt, amit kb. 30x-ra sikerült megcsinálni...:)))
  • CSOCSO
    #770
    nah jol nem cisnáltam semmit.. ránéztem az ágyra és arra ébredtem hogy fexem és este 6 van.. fasza!:)
  • CSOCSO
    #769
    szvsz driftelgesss stb..azhem akkor kapsz egy csomo mindent... én ugy emléxem hogy unique festést meg egy csomo mindent a quick racsni miatt kaptam
  • I.C.ram
    #768
    Erre válaszóljon valaki pls!
  • Gunner
    #767
    Minél Easybbre veszed a fokozatott, annál hülyébbek a riválisok és ahogy mondod, kevesebb pénzt is kapsz. SZVSZ nyomd végig Medium-on, de ha elég erőt, nyugodtságot érzel magadban, akkor High fokozatba is belefoghatsz :)
  • CELL StormBird
    #766
    Easyn nem kell vért izzadni :D
  • Tikal #765
    mia jelentősége az easy medium hard fokozatnak? csak a pénz?
  • Blasta
    #764
    Erről van szó :-D
  • Gunner
    #763
    Hiányozni fox
  • cement
    #762
    Na bye megyek vissza koleszba pénteken jövök
  • Gunner
    #761
    Végülis nem lényeges, hogy RedBull Szelika vagy sem, lényeg, hogy nekem teccik :P
  • Gunner
    #760
    A rivális autósok nem a kocsid nézik, hanem hogy mennyire gyors! De a legfontosabb, sose bánkódj, ha leelőz a rivális, úgyis falnak/trafiknak megy
  • cement
    #759
    Nem belekötés, hanem kijavítás
  • KG21
    #758
    Nem adok túl sokat a véleményedre... amúgymeg nekem nem tetszenek egy utcai versenyautón a drag szárnyak.
  • cement
    #757
    :DDDDDDDD
  • Blasta
    #756
    Ja, hát ha redbull szelika, akkor azt a sárgát azonnal fesd ezüstre és máris VOILÁ!!! :-DDD
  • Gunner
    #755
    Miért kell belekötni?
  • Blasta
    #754
    Na szal Imperza RULEZ! 65 verseny után.


  • cement
    #753
    redbull amugy is ezüst-kék-piros színű....
  • [Walaki]D`Lair
    #752
    Dánke sőn...:)
  • [Walaki]D`Lair
    #751
    A színe, meg a szárny hátul....
  • cement
    #750
    Menőőő!
  • Blasta
    #749
    Jó a járgányod O'LER! :-D
  • cement
    #748
    Masodik karrierem eddigi gyumolcse (60 korul jarok)




  • Blasta
    #747
    Ez ott van! Rá sem ismerni elölről, csak ezért nem jön be.
    Mindjárt mutatom az enyém, még csak 4 csillagos...
    IMPREZA RULEZ!!!!!!!! :-D
  • KG21
    #746
  • I.C.ram
    #745
    Én végigtoltam, de az összes junik cuccot elvesztettem, kivéve a body wide kitet. Nincsen junik felni, junik perfomance cucc. Ja és arról nem is beszélve, hogy a gyöngyház fényezést nem is kaptam meg, amit láttam csomó AI autón.
  • Gunner
    #744
    Impreza rulez

  • KG21
    #743
    mi nem tetszik benne?