3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • Redfox
    #1284
    Mielőtt belépsz Undergroundba Loadold be a mentést.
  • ranGer2
    #1282



    Itt van!
  • Redfox
    #1280
    Kell hozzá a pecs, többet nem tudok.;D
  • ricsi1
    #1279
    hali!
    megtudná mondani vki hogy kell MULTIPlayerezni???
  • Redfox
    #1278
    Ezt már ötödszörre kérdezitek és neked is csak azt tudom mondani, hogy nézd meg az 1250-1251-es hozzászólást!
  • KG21
    #1277
    olyan nehéz lenne ide csak autók képeit rakosgatni?
  • robotnyk
    #1275
    tegnap valami gyökér holland ellen először tapasztaltam meg a csítelés örömeit. 4en Circuitban mentünk. az elején elmentem 3-4 mp re, aztán hirtelen elém került 3 mpel. a nagyobb kanyarok előtt olyan jó fél kilóméteres gumicsíkok voltak. de akkora balfasz volt a gyerek, hogy így is 4-szer behoztam a 3 kör alatt, de mind a négyszer mikor 1mpn belül értem, vagy leelőztem, megnyomta a varázsgombot, és 3-4mp előnyre tett szert... nem tom mi ebben az élvezet neki, de biztos tetszik neki.
  • gabesz752
    #1274
    Szokott valaki online módban magyar szobát csinálni???
  • Redfox
    #1273
    Pár tíz hozzászólással alattad van a megoldás leírva.;)
  • Redfox
    #1272
    Piero!
    Én már egyszer beírtam az e-mail címemet, de nem küldtél semmit, most mégegyszer beírom:
    [email protected]
  • [HUN]Crassus
    #1271
    #1235


    Én lenyomom neked Slow ha ez a gondod:))))
  • Lemming
    #1270
    Megkeresem, thx
  • CSOCSO
    #1268
    ppppff:))) nem fájt a segged???mondjuk az már két napnak számít:))))))) nálam az egy napi játék az olyan 5 ora gamez...
  • cement
    #1267
    Én multheten szombat reggel héttől hajnal fél hatig kentem a gamét és kb 20-ről elvittem 90-ig... :D
  • CSOCSO
    #1266
    neked is van patch = itt az utcso két oldalon keresd a kék szöveget) vagy a windows nyelvet vagy területet kell angolra állítani??.. nemtom.. elöbb patchet keress
  • Lemming
    #1265
    Na emberek... miért van az, hogy telepítem, fasza nagyon, lenyomok pár versenyt, majd mikor azt írja: collect reward, kirak vindózba? :)
  • CSOCSO
    #1264
    ja azt nemis írtam hogy meglestem a ferrarikat.. lamborghiniket és láttam egy BUGATTI EB110 est is.. szerintetek mennyira vagyok készen????
    (autoszalon)
  • CSOCSO
    #1263
    olyan fáradt hogy alig bírok gépezni!!.... aludtam 4orát.... majd sétáltam 8 km et bécsben.. és eléggé tömör.. húzós nem volt.. lefárasztotta az agyamat a sok KIRÁLYSÁGOS dolog.. ha vmit nem jol írok vagy nem ugy vagy mittom én... akkor az azért van mert szokásos
    1)kihagyok, átrendezek betüket (kéjbord + gyors nyomkodás
    2)vagy az eszem már elörébb jár mint amit írnék és még szavakat is kihagyok talán:)))))
    3)álmos vagyokkkkkkkkkk
  • CSOCSO
    #1261
    nyehehehe.. 50 ig simán elvittem egynap alatt minden elsőre nyerve.. majd lesd meg 80 nál.. mikor a 80-90 közti pályák magu 1 naposak:) 20 szor újrakezd stb:)
  • CSOCSO
    #1260
    VISSZATÉRTEM bécsből!:) gyááááj gecc... ugprjatok be a starbucks kaféba.. igyatok egy machitot vagy micsodát. igaz 5 euro de ilyen finomat életemben nem ittam.. vanilla kávé.. és a hab tetején caramellszósz vagymi.. huhhhhhhhh
    ÍZORGIA!!! cukrot nem tettema kávéba olyan finom volt!...
    aztűn IMAX mozi.. de most 3d ben!!! öcsém.. nem írom le mien.. nem tudom leírni.. a 2d is olyan mint a sima tv után a mozivászon... de ez a 3d... pppfff..ÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • KisKolok
    #1259
    A festéseknél, felül van egy olyan hogy "Gloss Paint". Meg mellette nyilak. Na katt a nyilakra és 2 újabb festéscsoport nyílik meg!
  • Sonic13
    #1258
    Hello mindenkinek!
    Meg tudja vki mondani mit javít a peccs?
    Most már látjátok a kocsit vagy még mindig nem?
  • cement
    #1255
    Szerintem eclipse jobb mint Tiburon...
  • Blasta
    #1254
    Nálam még mindig Imperza RULEZ! :-DDD
    60 és 70 között járok, de nincs értelme lecserélni a drágaszágomat :-D
  • Borg
    #1253
    Max mert nem próbáltad a tiburonV6-ot. Messze jobb mint az eclipse.

    Btw, most kb 80 előtt adott egy új mazdát, nemtommianeve, de egyelőre bejön. Jobb gyorsulás, és jobb handling, változatlan topspeed mellet, mint a hyundai.
  • Redfox
    #1252
    Köszi!
  • Redfox
    #1249
    Gondoltam, de akkor nem fogja újra kérni? Vagy egyáltalán backspaceszel lépjek vissza?
  • Redfox
    #1247
    Nem, ugyanis GeF 3 Ti 200!:D
  • Redfox
    #1245
    A játék elején nekem azt csinálja, hogy carrerben a sprint módban, még az elsőnél, mikor átvenném a díjat kidob a winfosba. Erre van valami megoldás? Patch segít?
  • [NST]Cifu
    #1244
    Mi volt a probléma amúgy?
  • [NST]Cifu
    #1241
    Kipróbálva. Letöltöttem, és a WinRAR 3.0 szépen kicsomizta. Ennek már mennie kell...
  • [NST]Cifu
    #1240
    Az alsó valami irtó durván néz ki, ez a szinösszeállítás eszembe se jutott eddig :)
  • [NST]Cifu
    #1239
    Ha így se megy, akkor becsomizom külön, és úgy rakom fel...
  • [NST]Cifu
    #1238
    Még 7 perc és felér, most nem alakítottam kis betűsre a nevet (a TC alapból megteszi, én meg megfeledkeztem erről), hátha ez a probléma forrása...

    NFS.UNDERGROUND.PATCH.1.CRACKED-DEViANCE.rar
  • [NST]Cifu
    #1237
    Megpróbálom újra felrakni, hátha...
  • Slow
    #1236
    nekem az MX5-ös kött be, eddig semmi sem nyomta le..:)


  • al^
    #1235
    Az eclipse nem tudom mikor volt szarabb, mint a hyundai... Se a jatekban, se az eletben... Amugy en sokat enm szorakoztam eddig, mx5, eclipse, integra, most a 86-on pihenek es nagyon nem erdekel tovabb az underground mode, marad az online drift party :)
  • Kaszi46
    #1232
    hát ez sajna az áletben is igy van valami valamiert. ha lenne tökéletes autó(majdnem azt lett sky) akkor mindenki azzal lenen ugy meg bnem valami izgi
  • HuAn82
    #1231
    Én sem látom!
  • Borg
    #1230
    Próbálgattam össszevissza az autókat, de nem igazán találok olyant, aminek a teljesítménye meg a kezelhetősége is jó.
    Gondoltam lecserélem a tiburont, mert a kezelhetősége néha nem tökéletes. Lecseréltem, persze, de amelyiket jobban lehet kezelni (max 1 vagy 2) az meg szarul megy. Tiburon végsebességét is csak 1-2 tudja überelni, de persze ez nem ugyanaz a 2 mint az előbbi... Eclipse tetszik még, de nagyon táncolni kezd néha, bizonyos szempontból szarabb mint a tiburon, ráadásul lassabb. Van ez a honda2000 ez meg gyorsabb, viszonylag jol kezelhető, de nem tetszik:)
    Nem találom az ideális autót egyszerűen. Még a celica is tetszik, de az se egy csúcs, ami a sebességet illeti.
    Még a 240sx-et kipróbálom, az talán bejön, de a többi autó amelyik jó teljesítményű az meg egyszerűen túl ortopéd, is idegesítő velük versenyezni:)