3032
Mutasd meg mindenkinek a legújabb verdád!
  • alexstefi
    #1328
    Őszintén szólva még sosem néztem ... :) De kb olyan 345-öt láttam tőlle max asszem ... 21.8 a legjobbam dragbe ... biztos valamit elbaxok! Pedig volt már olyan is, hogy 6 perfektet váltottam ... de én igazából a pályaversenyeket szeressem! :)
  • alexstefi
    #1326
    Szép a Honda csak nekem kicsit ortopéd az a szárny ...
  • alexstefi
    #1325
    muszaj volt! saját magam előtt is égtem ... :) persze utanná szépen visszavettem 640*480-ra no grafikára, hogy ne akarjon ... :( a játék akadásmentes élvezete fontosabb ... :)
  • KG21
    #1324
    látom beraktál high detailos képeket az előbbi ocsmány kockakerekűek helyett:)
  • KG21
    #1323
    tetszenek! Jók a szinek
  • KG21
    #1322
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
  • alexstefi
    #1321
    de rajöttem, hogy ha kicserélem a tarhelyen a filet akkor itt is megváltozik! hihhetetlen agyam van! :P
  • alexstefi
    #1320
    szép ez a verda annyi szent!

    én meg elfelejtettem felvenni a felbontást meg a sallangokat, hogy mutassanak is jól a verdák ... :(
  • RedRiot
    #1319
    Hyundai (remélem tetszettek :)

  • RedRiot
    #1318
    240SX

  • RedRiot
    #1317
    206
  • alexstefi
    #1316
    Na ezek a drágájaim!

    A verseny verdámat megismeritek ... a másik egy szipla gyönyörű sky! A suprában meg az a szép, hogy eccerű sallangmentes ...





  • FH ToMmY
    #1315
  • ghost cb
    #1314
    Ha tunna vki segiteni az jó lenne. plz
    Amikor be akarom zárni a programot (kilépek windowsba) és lefagy a gép. Aztalra még kimegy, de egér nuku, és semmire nem reagál... csak a resetre
  • DJ Skyline
    #1313
  • CSOCSO
    #1311
    majd a legvégén:))))
  • mustar
    #1310
    Mikortól elérhető az a kaszni szélesítés amiről itt valaki írt? Én már végigtortam a gémet de nem kaptam vagy csak nem találtam meg. Milyen menüpont alatt található?
  • ranGer2
    #1309
    Kösz!! lecserélem a spoilert most vettem én is észre hogy nem valami jo !!
  • ranGer2
    #1308
    Kár nem tudod mit hagysz ki!
  • ranGer2
    #1307
    Lehet hogy igazad van! sőt biztos kipróbálom majd!!
  • karikusz
    #1306
    Sajna sok más dolgom van de igyekszem...

    Ha tudsz szolgálni egy pár infoval hogy merre keressek legújabb cuccokat híreket az sokat segítene...
    ...köszi...

    [email protected]
  • balcooo
    #1305
    jajjj mar ugy varom hogy lehessen ilyen buci kaszniszélesitést rakni a kerekek köré, de a 70. racenél sem nem akarja még unlokkolni
  • karikusz
    #1304
    Ide még mindig jöhet a kép özön!!!
  • Redfox
    #1303
    Jónak tűnik, mikorra lesz kész teljesen?
  • karikusz
    #1302
    megváltozott a címünk....

    Need For Speed Underground [HUN]
  • zaki
    #1301
    nekem is kilép, ne is csodálkozz ezen. miután megnyerted a versenyt, ne nyomj a collect reward-ram hanem a restart race-ra, és miután elkedődött az új verseny, egyből nyomj egy leave race-t
  • Sonic13
    #1299
    Dragon 21,72 mp
    Végsebessége meg 363 km/h
    A Skylineommal 21,33 mp
    Végsebesség 377,78 km/h és itt még nem sült el a motor se! :)
  • balcooo
    #1298
    Nemes egyszeruseggel PIMP-CAR-nak beceztem el eme alkotasom :)

  • Blasta
    #1297
    Ezt mondtam én is, hogy az a spoiler nem kéne, többi rulez
  • Gerzson
    #1296
    mentést a settings-en belül lehet betölteni!!!

    figyeljetek azt irja, nincs 1 csillagom és nem mehetek versenyezni
    csillagot hogy lehet szerezni? vagy most mi a teendő???
  • mustar
    #1294
    Na én is végigtoltam: nekem az utsó 15 race volt a legkönnyebb, majdnem az összeset restart nélkül csináltam. Lehet azért mert rendesen kipihentem magam. Nem rossz játék de felejthető.
  • Bandeeka
    #1293
    Hali!
    Érdemes ugy jáccani hogy a statisztikám tökeletes legyen? Ez alatt azt értem hogy ha vesztek egy 6 körös vereseny alatt 1 kört akkor érdemes vissza loadolni? De persze a végén első vagyok... Tehát röviden a kérdésem. A statisztikával érdemes foglalkozni? Thx
  • 3P
    #1292
    Merre keressem a menteseket, amit a jatek csinal?
  • CSOCSO
    #1291
    zsíír.. szinileg is.. bár az első spoiler valami ocsmány. nemtom mé kell rally stlos spoilert felrakni egy Suprára.. de nembaj.. legalább senki máson nem látod:))))
  • CSOCSO
    #1290
    tök zsír lenne.. de az oldalso spoileren lévő csikok baromi rondák...
  • Sonic13
    #1289
    A tiédet sajna valamiért nem látom! :(
  • Sonic13
    #1288
    Itt van az én kis Suprám! :)





    Látjátok?
  • Sonic13
    #1287
    A rekordokat melyik topicba írjam?Írhatom ide?
    Nektek mennyi a végsebesség rekordotok?
  • Blasta
    #1286
    Na ez egy csinos gép, csak az első spoiler-t lecserélhetnéd valami lágyabb hatásúra. Az túl agressziv erre a kasznira szvsz.
  • Fefe23
    #1285
    Valaki árulja el plz, hogyha felteszek egy felnit, és átfestem, akkor hogyan tudom visszaállítani az eredetí színét, mert valamiért nem engedi. Bár lehet rossz helyen keresem.