3220
Szerintetek?
  • Mr Hyde
    #2980
    És mivan ellenkező esetben? Én 22 vagyok, a barátnőm 26 és általában bejövök az idősebb csajoknak is. (volt már nálam jóval fiatalabb barátnőm is, de nagyon gyerekes volt)

    Egy csajt mi motiválhat, hogy fiatalabb faszit találjon?
  • MrSpock
    #2979
    Szerintem nemlehet általánosítani,hogy menőzik a kis 15éves,ha idősebb a srác.
    Főleg ha nemlátszik nagyon a korkülönbség. 22-20-nak,15-17-nek néz ki,rögtön csak 3 év ránézésre:-)Sőőőt vannak meglepőbb esetek is.(tapasztalat)Ahogy változik a világ,változnak a párkapcsolatok is.Sok minden kitolódik,megváltozik.Ez a 2 nem közötti kommunikációban is megnyilvánul.Meg én úgygondolom,ha szerelmes 2 ember,akkor ott nemigazán számit a kor.(persze a megfelelő keretekig)
    Lentebb irónak:Miértlenne gyökér egy 22-es,mert nemtalál a korosztályában lányt? Ez manapság előfordul,és régen is ez volt.mindig az idősebb pasik,fiatalon,majd az öregedéssel megfordul,de ez talán vonatkozik sok férfira is.
    Meg ugye vannak a "menő" srácok,és a kevésbé menők akik nemtudnak villogni szüleik által megteremtett javakkal.Utóbbiaknak nehezebb azért érvényesülni a lányoknál,és nemazért mert esetleg gyökerek.
    És hamondjuk jólmegvannak akkor 5 év múlva ki a fene cseszteti,hogy juj a pasid 27,te meg 20 vagy!Itt már mindenki rábólint,pedig csak kicsit korábban találkoztak.
  • Fantomlovag
    #2978
    15 éves lánynak (mint előttem is mondták volt), "menő" hogy egy ennyivel idősebb srác szóba áll vele, és megmutat neki olyasmit, amit bőven nem kéne még tudnia.

    22 évews srácnak, friss hús.

    Persze lehet hogy van olyan eset, mikor mindez teljesen prekoncepció, és tényleg őszintén szeretik egymást, és csak az égiek játéka a korkülömbség. Ki a megmondhatója?
  • NeverwinterKING
    #2977
    sztem gáz h egy 22 évesnek srácnak 15 éves a csaja :| a csaj csak menőzikh ilyen idős a pasija. a srác meg gyökér meg a saját kor osztályába nem akad olyan hülye h össze jönne vele :|
    szerintem.
  • pulti
    #2976
    őőő
  • fanka93
    #2975
    mit akarhat egy 22 éves pali egy 15 éves csajtól? szentem sakkozni akarnak
  • gameplusz
    #2974
    Sokmindent nem tudsz még...
  • Holtsáv
    #2973
    Ha már megvan a havi bajuk, onnantól szabad a vásár.
  • htr93
    #2972
    MI? maszka?(akarom mondani)
  • htr93
    #2971
    Ha jól sejtem, ezt a témát egy fiu csinálta.(én is az vagyok)

    DE! Gondoljatok bele! mi van ha fordítva van! 15 éves csákó 22éves csaj!
    Mingyár teccik mi?maszka!
  • Versace21
    #2970
    Kőssz fiúk,szerintem tőbbet talizunk,és majd jőn magátol minden...Remélem nem lesz megbánás belőle,és talán ilyen fiatal csaj,de megkaphatom azt,ami már az idősebbekbe nem találtam.
  • Rundstedt17
    #2969
    hogy ha kialakul vmi pedo vagy ha nem helyesen cselekedtél.ennyi
  • mateus33
    #2968
    Miért ne lehetne belevágni? Majdcsak lesz vmi:D
  • sapkafej
    #2967
    hát, ha 85/B-s melle van, akkor ok
  • Versace21
    #2966
    Srácok,én is nagy gondba vagyok...Nekem az a gondom hogy van egy csaj,akivel egyre jobban kezd kialakulni az,aminek nem lenne szabad,hiszen én 21,ő meg 14..Ne gondoljátok hogy pedofil,vagy csóúnya faza vagyok,aki nem bir magához korba hozzá illő csajt találni,de meg kell valljam nagyon vonzó csaj,és testre is nagyon fejlett,85/B -s melle van,nahy gondolhatjátok..Gondolkodása is nagyon édes,és nem tudjuk mi lenne a legjobbMIt gondoltok??
  • MrSpock
    #2965
    Hát igen végülis ahogy haladunk előre annál nem szembeötlőbb.
    Főleg megnézed Hugh Heffnert:-D Ott senki nem botránkozik meg? Főleg nem is egy,hanemmindjárt 3,vagy mikor mennyi:-D
    Persze ott a pénz nagy úr!:-)
  • Pluskast
    #2964
    A nők többségénél alap, hogy csak idősebb pasikkal kezdenek. Az én barátnőm és köztem van majdnem 5 év korkülönbség. De mondjuk ez a 16 év kicsit sok. Vagy lehet nem is lenne annyira sok ha a csaj mondjuk lenne 20 a pasi meg 36. Itt szerintem az a durva, hogy a kiscsaj még 18 sincs.
  • MrSpock
    #2963
    Akkor ő mitakarhat tőle???
    "Egy nála tizenhat évvel idősebb férfival jár Kardos Eszter (16), a Barátok közt Vandája. A fiatal lány kedvese, Cs. Zsolt (32) a sorozat egyik operatőre. A pár tavaly nyár elején jött össze, amikor Eszter még nem töltötte be a 16. életévét. A színészpalánta egyébként a sorozatban is az idősebb pasikra bukik, Vandaként most éppen Imrébe szerelmes."
  • laca103
    #2962
    Szerintem ez elég egyértelmű...az én Barátnőm is idősebb nálam de csak 3,75 évvel. DE a 10 év az iszonyú sok... Szerintem inkább örülj mint majopm a f@szának, mert ebből jó biztos nem lenne.... Tényleg felejtsd el, és sztem ha a gyűrűjét mutogatja, akkor tényleg mondj le róla!!! me semmit nem akar Tőled!
    Keress valaki Neked valót !
  • torrente
    #2961
    Hol voltak nászúton?
  • SzocsA
    #2960
    nos nekem is ilyen problémám van van egy idősebb csajakit szeretek már régóta nem tudom elfelejteni mert talán látom minden nap csak az a baj hogy kb 10 év lehet köztünk.
    hát beszélgettünk leveleket is írogattam neki de közben egy másik csávó is csapta a szelet nos és az én leveleim hatására megkérte a kezét pedig csak fél éve ismerik egymást! és összeházasodtak a csaj azóta csak kerűlget menekül előlem nem szól semmit nekem csak távolról figyel és mutogatja a gyűrűjét!
    azóta is mindennap összefutunk de szó nékül!
  • SzocsA
    #2959
    de most én nem hiszem hogy a zerelem az csak ugy elmúlik! 2 év és kampesz miaz akkor nem is szerettétek egymást!
    csak valami olyan különleges dologkén kezelted!

    szerintem a szerelem az örök és soha ki nem alszik és nem múlik el!

    mert anélkül egy kapcsolat nem kapcsolat jönnek sorban a gondok a veszekedés és a többi!
  • Driftman
    #2958
    Az mért baj hogy „nem csak szexet akarok”
    ezzel csak azt akartam mondani hogy nem kimondottan szexre kell csak ha odág jutunk akkor jöhet az is
    A suli meg egy sima középiskola és szakmunkásképző.

  • Mincsi
    #2957
    14-20 éves korig lévő iskola? vagy csak egyszerű bukásról van szó.
    de mindegy. itt ez a baj: "nem csak szexet akarok tőle" ebből azt vettem le, h azt is akarsz tőle.
    de keress vele egy közös ismerőst és kérdezd meg tőle a véleményét róla...rendes, nem rendes, elmegy, tényleg jó csaj stb.
  • Driftman
    #2956
    Na szóval, őszintén beleszeretem egy 14éves csajba de tényleg őszintén, nem csak szexet akarok tőle. Egy iskolába járunk, és amikor meglátom egyszerűen nem tok mire gondolni, bár még nem beszéltem még vele, mer pont a korkülönbség zavar, 20éves vagyok.
    Nem tom mitévő legyek de állandóan rá gondolok, próbálom elfelejteni vagy két hete de nem megy.
    Lehet azért meg kéne ismerkedni ha nem is lesz belőle több.
  • Raszkál
    #2955
    Szerinted?...

    SZEX
  • n3whous3
    #2954
    Tudjátok embere válogatja az ilyent sztem. Van aki nem esik soha szerelembe, van aki mindig... és ezek közötti átmenetek...

    És ettől függ az, hogy meddig is tart, nem igaz????
  • Rundstedt17
    #2953
    Ezek szerint max 2 évig tart egy szerelem?:(
  • laca103
    #2952
    Ott a pont!
  • degenerator
    #2951
    aaz látod probléma, ha egy 14 évessel megértitek egymást.
  • Hungarian McGee
    #2950
    Én 22 éves vagyok és nemrég kavartam egy 14 éves csajjal, tök jól elbeszélgettünk, meg minden vagy 5000FT SMS-t rámpazarolt, egy kicsit bele is gondoltam hogy milyen lenne vele, de aztán rájöttem hogy kegyetlen a köztünk lévő külömbség, hiába értjük meg egymást, az baromi kevés.

    Bárkit akit megkérdeztem ezzel a lehetőséggel kapcsolatban azt mondta, dugd meg, neked jó lesz, neki is, bevallom itt kicsit szégyeltem magam amikor eszembe jutott hogy tényleg elgondolkodtam azon hogy lehet köztünk valami, de aztán rájöttem hogy lehetek más mint a többiek, na meg is lett az eredménye: Mivel 4. éves vagyok, az életem egészen az északába nyúlik, neki nem, ő a délutánjait sportal tölti, én tanulással, este ő alszik, én elmegyek bulizni, na meg persze oda elengedik, hát hogyne.

    Szóval amit leszürtem: hiába nézel ki 14 évesen 18-nak, hiába gondolkodsz is úgy mint egy 18. az élet megy tovább, és csak akkor tudod támogatni azt a valakit akit szeretsz igazán ha "vele" élsz, nem "mellette". Annyit még hogy 2 hónapig bírtam így, mikor elmontam neki, megértette, és elmondta hogy neki is hiányzik az a nyár amit együtt töltöttünk, de ennyi volt.

    A legfontosabbat elfelejtettm: Sírigtartó szerelemben én is hittem egy darabig, aztán rájöttem hogy, nincs, mert miután véget ér az a 2 év szerelem, 3 felé mehet az érzelem, utálat, közömbösség, szeretet, na ebből 2 rossz. SZÓVAL: "Isten hozott az erdőben Kevin."
  • Angel of Hell
    #2949
    Nem egy rossz ötlet:D XD
    FlyHigh... hát, lehet, hogy igazad van. Sőt, biztos. Mindenesetre velem az az alapvető gáz, h írtó nehezen bízok meg a másikban. Elég sok rossz tapasztalatom volt már, és ezért óvatos lettem...
    Majd ha nagymama leszek és kötögetek valahol, akkor ígérem felkereslek, h mi lett velünk:)))) De... a jövő kifürkészhetetlen...
  • laca103
    #2948
    majd ha ott tarttotok...szerintem itt keződik...na mindegy...
  • torrente
    #2947
    Csináljatok gyereket, mert akkor kapsz plusz pontokat az egyetemi felvételihez!
  • FlyHigh
    #2946
    Szerintem fiatal korban nem lehet még megmaradni egy ember mellett.
  • laca103
    #2945
    Csak azért kérdem én, mert szerintem ez az alapvető kérdés az egészben...

    Ez szerintem egy alapkövetelmény egy kapőcsolatban, hogy addig még járni sem kezdenek el amíg meg nem tudják hogy hogyan gondolkodik a másik fél erről az egészről... Remélem érted mira gondolok!

    HA meg csak 3-4 hónapig járnátok akkor meg mi értelme az egésznek?
  • Angel of Hell
    #2944
    a legnagyobb baj, hogy az is-et, ishnek írom? nem értem miért kell ilyenbe belekötni... miért lenne tini idiótaság?
    Nem tudom, h hisz e a sírig tartó szerelemben... de erről majd nyilatkozok, ha már ott tartunk:)
  • Raszkál
    #2943
    http://i157.photobucket.com/albums/t64/Krisz28/933.gif
  • Raszkál
    #2942
    Szerinted?....



  • Dynamic
    #2941
    Istenem, mi ez az új "s helyett sh-t írok" tini idiótaság?