3220
Szerintetek?
  • 0lufika0
    #2740
    Rossz vélemény..annak azért én se mondanám,de ellégé leírod őket!
  • sz4bolcs
    #2739
    mondjuk nincs rossz véleményem róluk..
  • sz4bolcs
    #2738
    Ismerek, köszi.
  • franc0
    #2737
    Ismerek elég sok fiatalabb lányt.

    A fentiek ismeretében talán nem véletlen, hogy a barátnőm 1 évvel idősebb nálam. (20 vs 21)
  • 0lufika0
    #2736
    Nah,a cinikusság!Előbb inkább ismerj meg fiatalabb lányokat,aztán ítélj! :-)
  • sz4bolcs
    #2735
    Nagyon fránya. :)
  • 0lufika0
    #2734
    Én tiszteletbe tartom a véleményeteket,csak az a fránya általánosítás...
  • franc0
    #2733
    Hadd maradjon a mi privilégiumunk :D
    Ne adj idegenek szavára amúgy :)
  • 0lufika0
    #2732
    Bocs Krisztián,ezt konkrétan nem neked szántam!
  • 0lufika0
    #2731
    Gondolom mindenki arra vár, hogy feladjam!"Persze, buta kislány próbálkozik, de annyira szánalmas!" Arra nem gondoltok, hogy esetleg már gusztustalan módon általánosítotok?Minden fiatal csajt egy kalp alá vesztek!
  • banok
    #2730
    pedig lehet nem mond a csaj baromságot....
  • 0lufika0
    #2729
    Én sem tudom hogy jött ide...

    Bölcs vagy,vagy mégsem?
    Azt hiszed, hogy tudod,
    mégis buta vagy.
    Kioktatsz, mégsem ismered!

    Ismertlen gondolatok,
    Válaszra leltek,
    Kiforgattak.
    Én én vagyok! És te?
  • sz4bolcs
    #2728
    "Ram Tzu tudja:

    Bedőlsz a hízelgésnek.

    Imádod azt hallani,
    Hogy te nem vagy más, mint:

    Tiszta szeretet
    Végső Jóság
    Tökéletesség
    Isten
    Minden, mi Csodálatos és Értékes

    Olyan mesterekhez rohansz,
    Akik biztosítanak afelől,
    Hogy nem az a közösnéges
    Kis seggfej vagy,
    Akinek titokban tartod magad.

    De tudod mit?

    Az a Te, amiről ők beszélnek,
    Nem te vagy."

    És hogy ez hogy jön ide? ...:-)
  • 0lufika0
    #2727
    Nyugodtan, vagy nem nyugodtan, nem vagyok annyi!:D
  • sz4bolcs
    #2726
    hát ettől még nyugodtan lehet 22. :D
  • 0lufika0
    #2725
    a női logikát ne is akard megérteni
    ez kicsit durva, hogy egy 15 éves csaj ilyet kimer jelenteni!míért ne szerethetne egy vele korabeli fiú...ezt én se nagyon értem
  • macleod2005
    #2724
    Végigolvastam a topikot, új infót nem sokat szereztem mert falun is ugyanez a helyzet, rájöttem hogy a női logikát nem fogom soha megérteni, és hogy vmi érdekességet is hozzáfűzzek, 15 éves csaj szájából hallottam hogy: "az ő korosztályából a fiúk nem képesek szeretni"... én erre már nem tudok mit mondani.
  • 0lufika0
    #2723
    minek írjam be?véleményem szerint mindenki annyi, amennyinek érzi magát!
    Az pedig, hogy érett kicsit komoly kifejezés! :-) Talán csak kicsit más, mint az átlag
  • franc0
    #2722
    ha nem írja be, akkor is simán lejön a postjaiból hogy 18 alatti jócskán
    deazért érett :)
  • franc0
    #2721
    az biztos :D
  • 0lufika0
    #2720
    Attól, hogy valaki 28 éves nem kötelező szuper kocsival rendelkezni, 3 gyereket nevelni és x éve házasnak lenni!Arra még nem gondoltatok, hogy ilyen korban is lehet ellent mondani a kötelező normáknak?Ő megtette!Még nem kíván családot alapítani és letelepedni!Eklég szabad felfogású!
  • laca103
    #2719
    Nem akarok kényes dologokra rákérdezni...De Mégis milyen jellegű dolog vezette téged arra hogy egy családeltartásra már alkalmas férfit szemlj ki ifjúkorod korahajnalán?
  • laca103
    #2718
    S ez nem egészséges...

    S most már leszürtük azt is h Te 16 és a barátod 28 éves...
    Mennyire tartod magad komolynak? (a te vélemenyed és nem másé az érdekes...)

    Erősen kételkedek abban (akármennyire is sértőn hangzik) hogy azonos szinten vagy egy 28 (lassan 30)éves felnőtt férfival...
    Gondolom megérted hogy sokan megkérdőjelezik az ilyen kapcsolatok komolyságát...

    Azér hagyjuk már meg az emberi kereteket a korkülönbség határain belül...
    Igen le kell szarni más véleményét a korkülönbségről...De azér Te is gondolkodj már józanúl!
  • sz4bolcs
    #2717
    Sokan gondolják ezt magukról. De hogy hogy képesek magukat megítélni az előttem nagy rejtély. Én már sokkal találkoztam, akik azt állították magukról, hogy érettek, meg tapasztaltak, azt kiderül ettől az önfényezéstől, hogy mégsem... Ennyit az élő példákról.
    Szerintem akkor érett valaki, ha nem tudja ilyenképpen megítélni magát, mert ezek csak viszonylagosság nélküli, vagy vélt viszonylagosság alapu prekoncepciók.
    Azért mégis kíváncsi vagyok, hogy mi alapján mondod ezt.
  • Extraboy
    #2716
    Tudom, hogy pofatlan kerdes nőtől :) de hany eves vagy?
  • 0lufika0
    #2715
    Tudjátok vannak lányok, akik már elég korán belekóstolnak a nagybetűs életbe, mert sajnos így hozta nekik az élet!Kicsit korábban felnőttek, mint az átlag!És ez nem csak a szexre vonatkozik!Ritka az ilyen, de előfordul!Élő pl vok rá én is!Saját bőrömön tapasztaltam!12 év van köztünk, mégis minden úgy működik, mintha hasonló lenne a korosztályunk!
  • franc0
    #2714
    Sztem inkább ne olvasd ezt a fórumot, ne törődj azzal mit gondolnak mások erről.
    Éld a dolgokat, mindenki a saját kárán tanul. Majd rájössz később mi volt jó és mi nem :)
  • JancsiPapa
    #2713
    Mielőtt ilyen harcos módon védenéd a dolgokat, vállald már fel akkor magad 1 picit...
  • laca103
    #2712
    ha a lány komoly kapcsolatra vágyik..., én úgy vettem észre hogy a 15 éves lányok nem szoktak házasodni...a korkülönbségnek nem 20 fölött hanem alatt van jelentőssége...nagyon sajnálom az olyan férfit aki valami komoly tartós kapcsolatot vár el egy 15 éves lánytól...Baromság hogy korábban érnek, max testileg, igaz kivételek mindig is akadnak de sokkal ritkább mint gondolod.

    igen...lehet hogy a 15 éves lány érett, de hogy nem élt még semmit...az is biztos...és most akar élni de nem jellemző egyáltalán hogy 15 évesen fogja elhatározni hogy kivel töltse hátralevő idejét...
  • laca103
    #2711
    ő 28 és te?
  • 0lufika0
    #2710
    Lehet, hogy a 15 éves lány már elég érett a komoly kapcsolatra és természetesen a család is elég rugalmas, hogy esetlegesen elfogadja
    az idősebb partnert!
  • 0lufika0
    #2709
    Már bocs, de ne általánosíts! Nem minden 15-16 éves csj kis csitri!
    Én pl. együttélek a 28 éves párommal és minden oké!
    Igaz 28 évesen még neki se nőtt be a feje lágya, de ez nem jelent
    gondot!
  • franc0
    #2708
    az én véleményem az, hogy kb 20-25 éves korra, mikorra előjönnek ezek a dolgok, már meg van határozva az ember személyisége, helye a világban

    tehát vannak akik kihasználnak, a többi meg ki lesz használva hogy szép magyarosan fejezzem ki magam
  • cr3ativ3
    #2707
    annyira, hogy tönkrevág egy működö kapcsolatot :P
  • Extraboy
    #2706
    Jah, az ilyen felvagos csajokat kell jol kihasznalni... / ezert most kapni fogok par beszolast, de nembaj, kiv vagyok a ti velemenyetekre is :] /
  • franc0
    #2705
    22 éves pasi már nem gyerekes
    van pénze, autója, más világban mozog, a csaj olyasmikben vehet részt amit egy korabelitől nem várhat el
    fel lehet vágni vele a többi barátnőnek, az egójuknak is jót tesz
    nem bénázik az ágyban
    satöbbi

    legalábbis azok szerint a lányok szerint akik így művelik. én személy szerint semmibe veszem őket
    (mondja ezt az, aki fiatalabb a nőjénél)
  • laca103
    #2704
    Itt már más a kérdés...Mit akar egy 15 éves lány egy 22 éves pasitól ????
  • franc0
    #2703
    egy szóval nem mondtam hogy baj lenne
  • Extraboy
    #2702
    semmi
  • t0mmy #2701
    és mi a baj ebben??!