3220
Szerintetek?
  • laca103
    #2780
    Természetesen nem fogok 40 évesen egyetéreteni azzal hogy a 16 éves lányom egy 29 éves fickóval járjon...
  • elizzz5
    #2779
    Szerintem nagyon igazad van!!Akik megnem értenek vele egyet azoknál meg látszik hogy nem érettek , komolytanalok mééég.De nembaj majd egyszer ök is megtapasztalják!!


  • zakika
    #2778
    jo valasz :) egy kis (ha)psyhologia - ha szereted a szuk lyukakat es a fiatal csajoknak is az van.... szereted a fiatal csajokat is? (26 eves feleseg is meg eleg fiatal, na. van mar gyereketek?)
  • kritikuss
    #2777
    "...unod már a pocakos, szakállas Mikulást bámulni???
    Íme itt van 11 jóképű, izmos tatabányai Télapó, akik közül
    válogathatsz!!!"

    www.muscleteam.hu
  • Ace McCloud
    #2776
    Minnél több anál jobb :)
  • zakika
    #2775
    szep monolog
    az anal sexel hogy alsz?
  • Ace McCloud
    #2774
    igazségnak = igazságnak
    legtőbb = legtöbb
    látod -> látjátok
    Bocsi siettem.
  • Ace McCloud
    #2773
    Sziasztok !
    28 éves elmúltam, úgyhogy nagyjából tudom miről beszélek.
    az én feleségem csupán két évvel fiatalabb nálam, és úgy hiszem ez egészséges dolg. Megfigyeléseim szerint :) az emberek gondolkodása 13-20 (és tovább) éves korig gyökeressen megváltozik időről időre, és a személyiség nagyjából 18 - 20 éves korra kiforr. Éppen ezért állíthatom, hogy az érettség, és a függetlenség korát nem véletlenül állapították meg erre az életkorra. Bár a fiatalabbak (főképp a hölgyek) szentül meg vannak győződve ama tényről, hogy szinte minden tekintetben érettek, de mikor elérik a megfelelő kort, és (ha) visszagondolnak rájönnek hogy ez nem teljessen felelt meg az igazségnak, és milyen kis buta csitrik voltak, persze másnak ezt sosem vallanák be :O). Amíg a lányoknál a 13 - 18 éves korig a romantika, és a mindent felemésztő szerelem tüze a mérvadó, a férfiaknál az intimítás, és a sex a vezérelv(perfe a fiúk később érnek). Ezen alapvető tulajdonságoknak köszönhető, hogy az a férfi aki nehezen boldogul az érett, átgondolt, felelőségteljes, életét megtervező realista nővel, igyekszik egy jóval kevesebb energiát befektető vadászatba belemenni, és egy jóval könnyebb, és sebezhetőbb prédát ejteni. Ugyanakkor a kalandvágyó, szexuálissan érett, és túlfűtött, esetleg elhanyagolt hölgy, a komolytalan, tapasztalatlan fiúkra veti ki a hálóját, és vele végezteti a tűzoltást. A gond csak ott jelentkezik, hogy a fiatalabbak nem tudják igazán kezelni a dolgokat, főleg érettlenebb fejjel, és egymással nem tudnak (átlagesetben) nagyon kiszúrni, míg az idősebbek akkora erővel hatnak a fiatalabbakra, hogy a legtöbb esetben komoly lelki sérüléseket szenved a tapasztalatlanabb fél. A legtőbb esetben ha a hölgy jóindulatú, ügyessen megtanítja a fiút hogyan váljon férfivá, és ez komoly segítséget jelent majd az élete hátralévő részében, míg a lányoknál egy abnormális kötődés, vagy férfiútálat jelentkezik. Egy bizonyos életkoron túl(25+ over ) ez a fiatalkorúak iránti érdeklődés már valószínűleg betegség, és kezelésre szorul mielőtt súlyosbodik, vagy veszélyessé válik. Amikor eléritek (vagy ha már elértétek) az érett kort, üljetek le egy fél órára, csukjátok be a szemeteket, képzeljétek el a családotokat, vagy egy egészséges családot, hogy gyermekeitek vannak, akiket mindennél jobban szerettek, és féltetek, és akkor feltűnik a színen egy ilyen betolakodó, és kitudja miféle veszélybe sodorja őket. A szerelem nagy úr, nagyon boldog, és klassz időszak amikor megéli az ember, és örök nyomot hagy az emberben, sokszor szeretetté válik, sokszor szerelem marad, de ha nem jól választottad meg a partnered, akkor nagy szívás a vége, és a legnagyobb csalódás amit ember megélhet. Figyeljetek lányok, hogy ne csak a sex vezesse a párotokat, és fiúk ha eleget tanultatok :o) becsüljétek meg azt a hölgyet aki iránt másképp is éreztek mint puszta kívánalmat. Srácok ! Akkor találjátok meg a párotokat igazán, ha az tesz majd boldoggá ha őt boldognak látod. Sok sikert.
  • zakika
    #2772
    nem is rad gondoltam
  • nikye
    #2771
    nem kell megmagyarázni. azért ennyire értelmetlen nem vagyok!
  • nikye
    #2770
    tudom, csak a kérdésedre válaszoltam...
  • zakika
    #2769
    derekanal nincs is haromszog. az egy kicsit lejjeb van
  • zakika
    #2768
    ilyet
  • sz4bolcs
    #2767
    derékszögű??
  • zakika
    #2766
    nagyon szorosba, teljesen szuk helyen (ezert meg a venen egy sajra haromszoget kapok, de mindenki ugy erti amilyen az ertelmi szintje)
  • PíszLávJuniti
    #2765
    Más tészta ha körbevesznek felnőttebbek, és más, hogyha szorosabb kapcsolatba is kerülsz velük.
  • nikye
    #2764
    sz@r ügy.... léteznek olyanok akiknek elment az eszük...
  • sz4bolcs
    #2763
    Én nem lennék 25 éves családapa. :)) Még lehet 30 évesen sem.
    Sztem akkor még minden megeshet. :)
  • zakika
    #2762
    friss husira vagyik
  • Zillo
    #2761
    es mit akar egy 25-30 eves csaladapa egy 15 evestöl?mert ismerek olyat.elhagyta a csaladjat a kiscsaj miatt.abberalt köcsög.
  • laca103
    #2760
    Itt a szerva !!!
  • nikye
    #2759
    Szerintem ez a korkülönbség nem nagy. Persze most még tűnhet úgy, de később már nem. Nem volt még barátom és nem azért mert olyan ronda lennék... Ettől függetlenül körbevesznek 19-től egészen
    a 30 éves emberek, akiket nagyon szeretek és megbízom bennük. Na az tuti, h 7évnél idősebbel nem jönnék össze... Na mind1, szóval az idősebb pasikkal biztonságban érzem magam és tudom, h kiállnak értem, bármiről legyen is szó, meghallgatnak ésha vmire azt mondom, h nem ami velem kapcsolatban van, akkor tiszteletben tartják (tapasztalat). Most még nem érdemes szoros párkapcsolatot létesítenem, mert minden időmet lekötné, ami persze egyrészt jó, másrészt az életemre -> a továbbtanulásomra rossz hatással lehet.
    És azt nem mondom, h nem hiányzik, mert igen hiányolom az életemből azt h legyen vki nekem, de aki lehetne, másik városban lakik, így én már eleve nyílt kapcsolatba mennék bele, de akkor már teljes őszinteséget és bizalmat várok el, sosem szabad 1 vkinél leragadni.... ha több évet kibírunk úgy, h kiállunk egymásért és nem megyünk bele az egyéjszakás kalandokba, akkor azt mondom érdemes várni, arra, h a szülők is elengedjenek, elköltözhessek :)
  • PíszLávJuniti
    #2758
    és te mit akarsz egy 22 éves fiútól?
  • nikye
    #2757
    15, ezt én is mondhatnám....
  • 0lufika0
    #2756
    máshogyan élek,mint az átlag fiatalok
  • 0lufika0
    #2755
    14
  • t0mmy #2754
    14
  • Ronny
    #2753
    Miben más? Szerintem a tini lányoknak pont az a varázsuk, hogy félig "kölyök" szemmel látják a világot.
  • sz4bolcs
    #2752
    Nem tudom, 16 vagy 14 alatt liliomtiprás.
  • elizzz5
    #2751
    Az én barátom 5 évvel idösebb nálam igaz h én 18 vok nem 15, de naon jóól megvagyunk.És mit akar tölem?? Háát azt is de azt én is akarom mivel egy kapcsolat része.Persze nem kell egyből bele a dolgok közepébe ki kell várni míg a másik fél is érzi hogy szeretnéé.Szerintem ha nem eröszakoskodik és tud várni akkor nincs liliomtipráás 15 éveseknél,hiszen ha igazán szereti akkor talán visszafogja magát míg a másik fél is biztos nem lesz a dologban,ha máár nem féél töle.Ha meg eröszakoskodik akkor meg ugy kell annak a lánynak aki hagyja,aki meg 15 évesen csak ugy hipp hopp lefekszik egy idősebb sráccal az csak azért teszi hogy felvágjon nem azért mert húúú annyira jó volt pl:egy koszos WC-ben.Ágynál lejebb én nem adnék,nah jóó föld oké meg tengerpart de étitek mire gondolok remélem.Vagy a másik lehetöség lehet annyira jó faszi az a valaki hogy ugy gondolja csak úgy tudja megtartani ha lefekszik vele különben otthagyja...Nah jó asszem ennyi elég lesz :P!!
  • mateus33
    #2750
    Ezzel egyetértek! Húgom miatt van lehetőségem ismerni 15-16éveseket is,s nagy részük nem sokkal hülyébb mint egy átlag 20éves csaj. Régebben nem hittem volna,h lehet ilyen,de ez a véleményem,s nem kevés csajszit ismerek,mindenféle körből. Ha már idősebb,akkor legyen 23-24től fölfelé.
  • Extraboy
    #2749
    En is valami ilyesmit vettem ki belolle, es nem bantasnak szanom, de az en szememben az az erett ember aki abszolut realis szempontbol "kivulrol" meg tudja magat itelni, mert ezt a dumat en is mondhatom, hogy fu de erett vagyok csak eppen nem igaz. Attol fuggetlen persze jo, hogy ezt gondolod magadrol, legalabb az egod miatt ongyilkos biztos nem leszel :)
  • zakika
    #2748
    idetevedtem ujra
    lufika kartarsno megjegyzeseibol valami olyat vettem ki, hogy a baratjaval lakik es hogy kemeny volt az elete ezert hamarebb erett (mint a vegyszerrel kezelt alma). jol vettem ki a soraidbol?
  • laca103
    #2747
    Öszintén! A TI szótárorotkban benne van?
  • sz4bolcs
    #2746
    sz betűnél.
  • 0lufika0
    #2745
    Éshol van a szerelem?Márha látezik a ti szótáratokban egyáltalán ilyen szó!?
  • sz4bolcs
    #2744
    Gergő: Nálad 6 évvel fiatalabb csaj.. az már liliomtiprás lenne. :P
  • ZLGergow
    #2743
    Hát nem tudom, én nem szoktam elhamarkodni , de egy nálam 6 évvel fiatalabb lánnyal nem kezdek ki. Ez olyan nemistudom mi, de nem jó érzés. Minimum legyen a csaj 18 vagy több. De alatta LOL.
  • t0mmy #2742
    már írtam szerintem de leírom megint: és ÁLTALÁNOSÍTOK mert van összehasonlítási alapom meg amugyis megtehetem: a 15 éves lányok nagyrésze egyáltalán nem hülyébb mint a 20 évesek nagyrésze!
    ebből azt lehet levonni hogy inkább egy 15 éves akit irányítani lehet mint egy 20 éves akinek már csak a pénz kell meg a stb...
  • sz4bolcs
    #2741
    "fiatal lány" - le van írva. Hogy másképp írnék? :D