3220
Szerintetek?
  • Rundstedt17
    #2820
    Na jó én sem vagyok szent:D.Ha nem lenne csajom akkor egy fiatalt keresnék!:)
  • Rundstedt17
    #2819
    Igaz hogy a csaj sem normális teljesen mert a csávót védte!De ha úgy vesszük ő még nem felnőtt könnyen befolyásolható!Végülis úgy néz ki az ügy hogy:A csaj jól látszik a videón,a csávó szerencséjére nem látszik teljesen jól az ügyvédje azzal érvel hogy nem látszik egyértelműen!
  • Sné Zsuzsa
    #2818
    Most ez komoly??
    Szüleid mit szólnak ehhez???


    Sztem, ha egy sokkal idősebb pali egy sokkal fiatalabb csajjal akar járni (pl 34-17) az a pasi egy vicc...

    Amelyik pasi nem tudja megfogni a vele egy idős csajokat, nőket...hát az gáz....az a pali egy nulla.

    Nekem volt egy 17 évvel idősebb barátom, de elképzelésem sincs mit akart tőlem anno

    Nekem most van egy másfél évvel fiatalabb barátom és meg kell mondjam sokkal jobban érzem magam egy hozzám hasonló korúval...jó dolog egy idősebb srác, de eddig az összes tudta, h okosabbak, de az a baj, h éreztették is...

    Egy igazán okos, intelligens, jó pali szerintem nem foglalkozik hozzá képest pulyákkal...

    Én biztos nem fogok 28-34 évesen 17-18 évessel foglalkozni
  • sz4bolcs
    #2817
    Ja, valami a csajjal sincs rendben, úgyhogy nem kell elfogultnak lenni a csaj felé.
    Megtalálják az emberek a saját magukhoz illőt.
  • Nohab
    #2816
    Azokat akiket csak a kor, pénz stb. érdekel.
  • Agunesu
    #2815
    Szerintem sem bűn. De eleve szerintem csak azt kéne dutyiba dugni, aki akarata ellenére létesít kapcsolatot egy fiatalkorú személlyel. Ha a másik fél is akarta, akkor szerintem nem kéne törvénytelennek tekinteni, akárhány évesről is van szó. Na jó, azért itt nem a 10 évesekre gondolok vagy ilyesmi...

    Amúgy én meg 16 évesen voltam 26 évessel, de csak csók volt, semmi több. Ha nem derül ki róla néhány hét után, hogy mekkora f*szfej, akkor esetleg több is lett volna. :P
  • sz4bolcs
    #2814
    meg lehet kövezni, én 18 évesen voltam 15 évessel, szerelmesek voltunk, igaz csak pettingig jutottunk, én tapasztalatlan voltam, de ő benne lett volna.
    Azóta ő 18 és éli a saját életét.
    Szerintem nem lett volna akkora bűn, hogy bezárjanak, meg hasonlók.
  • Agunesu
    #2813
    "Mit akar 22 éves srác 15 éves csajtól?"

    Ez hülye kérdés. Szexet. :P

    Kivéve az olyan esetekben, mint a "húgicámé", aki nemrég jegyzett el a pasija. A lány 16 éves, a fiú meg 28. Hát... van ilyen is.
  • sz4bolcs
    #2812
    inkább azért érdemel bűntetést, hogy mindenkinek mutogatja, mint liliomtiprásért.
    3 év.... munkahely - és ki tudja, csaj nem erőszakból csinálta vele, talán még élvezte is.

    Én legalábbis felháborítóbbnak tartom, hogy mindnekinek mutogatta, mint hogy lefeküdt egy 15 éves csajjal.
  • zakika
    #2811
    nem nagyon erteke abuntetojoghoz mivel kozgazdasz vagyo, de ha jol tudom fiatalkoru megrontasa :) es meg ott is a bizonyitek (amit sajat maga csinalt a hulyegyerek...)
  • sz4bolcs
    #2810
    én arra értettem, hogy 3évet kap azért, mert lefeküdt egy 15 éves csajjal, ráadásul nem erőszakból.
    A kis kurváknak meg a saját dolguk. nézd a jó oldalát is. :)
  • Rundstedt17
    #2809
    pedig megtörtént.amúgy igazad van általában nem buknak le.Ja és másik oldalról elegem van már a sok kis kurvából akik mindenkivel összefeküdnek.fúj
  • sz4bolcs
    #2808
    uhh.. sztem ez nem reális :()
    dehát ki mint vet, úgy arat.
  • Rundstedt17
    #2807
    Azért jó tudni hogy az ilyen pedofilek lebuknak néha!Pár héttel ezelőtt az egyik csaj ismerősöm 15 k.félt egy 25 éves csávóval.A 25 éves f@szfej felvetette ezt a haverjával egy mobilra.Azután szétváltak tehát nem szerelemből csinálták.Ez kiderült mert a csávó fűnek fának mutogatta a videót!A lány szülei megtudták jól megverték a kis ribit!Megérdemelte.A csávót feljelentették.A rendőrök őrizetbe vették.A f@szfejet kirúgták a munkahelyéről.Megérdemelte:D!2-3 évet fog kapni!
  • sz4bolcs
    #2806
    mármint milyentől?
  • Nohab
    #2805
    Hányinger kerülget az ilyen emberektől...
  • sz4bolcs
    #2804
    most képzeld el, milyen az a csaj.. :D
  • cr3ativ3
    #2803
    Gondolom mögötted meg csak ugy omladoztak a 12-16 év kötötti "nőstény"-ek. Egyetértek ezzel. De akkor a lányok mikor válnak értett "nősténnyé"? Serintük ők kifejődnek 12 éves koruban, és azt mondják hogy ők érettek egy kapcsolatra egy 20 éves f@szival. (lásd. #2801 2. bekezdés )
  • cr3ativ3
    #2802
    Olyant is hallottam mikor egy 10-11 éves egy 18 évessel. Még ki se bujt a tojásból, de már pasizik... Eh...
  • cr3ativ3
    #2801
    kicsit visszaolvasva a topicban:

    Én azzal találkoztam, hogy minden simen ment, majdnem összejött, erre meg jön egy 20 éves f@sz, a lány többé nem ismer engem, és kb. miután meglátta, fél óra mulva már ott smároltak kint az udvaron. Mindez szilveszteri partyn, és a nemtomkinek a bátyja jött, látott, tarolt.

    Megint jön az általánosítás: Akikkel én találkoztam (és a fenti eset) mind 18-20 éves f@xfejekkel járnak.

    Ezt ugy képzeljétek el (legalábbis ezt tapasztalom), hogy bejön a f@szi, maga köré csavarja a lányt, elkezdi nyalni, eközben a lány éli a társadalmi életet. Bezélget a barátnőivel, meg minden, eközbe ül a f@szi ölébe, aki már már gusztustalan módon összenyálazta szegényt.

    Hallottam egy olyan esetről, amikor egy 12-13 éves lányt b@szott meg egy 18-20 éves f@szk@lp@g. Ezt ugy érte el, hogy leitatta a lányt, (meg ő is egy kicsit beállt) és mikor dugta, felvette kamerával. A felvételek utána kb egy héten belül bejárta a szülőfaluját (városnevet nem mondok), és mindneki tudta hogy ki az, ki kivel, mikor, és hogyan...

    SZÖRNYŰ.
  • Nohab
    #2800
    A fene már megint én vagyok a hülye:)
  • zakika
    #2799
    azt nem irta hogy felfele vagy lefele
    szerintem lefele gondolta, az megy eleg jo, csak kalciumszegeny kajakat kell enni
  • Nohab
    #2798
    Háát 18 felett már nehéz... ,de egy kötél és öt kiló nehezék megteszi a magáét :)
  • Skill
    #2797
    nekem már megvan a féfias pocakom! :DDD
    éveken át dolgoztam rajta!

    ui.: most a magaságomon dolgozom :D
  • GabcsiManó
    #2796
    egyszerű de nagyszerű :P
  • sz4bolcs
    #2795
    Önellátó vagyok, amit lövök, azt eszem. Általában melegszendvicset lövök.
  • sz4bolcs
    #2794
    nem azon élek.
  • GabcsiManó
    #2793
    nem jó az asszony főztje?
  • sz4bolcs
    #2792
    szóval eszem...
  • sz4bolcs
    #2791
    Én is 21 vagyok, vézna.. 190 cm-hez 73 kilo. De úgy 73, hogy már vagy 4-5 éve se feljebb, se lejjebb. Max 1,5 kilo eltéréseket mutat a mérleg. PEdig eszek rendesen, meg minden. :)) Én is remélem, hogy elérem az egészséges 80 kilot.
  • Neuman
    #2790
    Ebbe van valami!
    Jelenleg 20 vagyok, eddig megpróbáltam mindent hogy hízzak és erősödjek /kondiztam, sokat ettem, fociztam/, de semmi eredménye nem volt, mostanában elkezdtem fejlődni /persze már egyiket se csinálom/ és remélem mire 25 leszek, férfias test alkatom lesz!
  • pacclacc
    #2789
    Ezt nem lehet kellemes tudni, hogy innét már csak a lefelé út áll elötted!!
  • kev
    #2788
    A fiatal nők többsége tudatosan, vagy nem tudatosan : idősebb pasit keres, ez biológiai ösztön. Az persze más kérdés, hogy az idősebb pasi, hajlandó e, jóval fiatalabb nővel kezdeni. Van aki igen, van aki nem..

    Egy 18-20 éves srác még kölyök. Férfivá 25-30 évesen válik. Megerösödik, megvállasodik, kifejlett (nincs jobb szó rá) "hím" lesz. Ekkor ér fizikai teljesítőképessége csúcsára.

    Nézegettem a 18-20 éves korombeli képeket, ma is meglep micsoda kis "egyszálbél" kölyök voltam. 31 évesen fizikai teljesítőképességem csúcsán vagyok. Testileg innen tovább már nem fejlődöm, ez a vég kezdete, vagy a kezdet vége.)

  • vegicsek
    #2787
    Szerintem egy 22 éves egy 15 ösben max egy könnyű prédát át.Mert hogy 15-16 éves csajokkal értelmes témákról ritkán lehet beszélgetni.márcsak tudom, én korosztályom.a lány valószínűleg a felnőtté válás lépésének tartja, ha idősebb fiúval jár.
  • sz4bolcs
    #2786
    Borzalmas. Azt hiszem ezek után több kémet állítok a barátnőmre. :D
    Amúgy a barátjával mi lett?
  • zakika
    #2785
    egyik ismerosom belezugott 19 evesen egy 20 evvel idosebb pasiba. pedig 23 eves baratja volt, csak annyira biztos volt a dolgaban hogy nem torodott vele (a csajja), nem jartak bulikba, ha el is vonszolta valahova akkor ott ult amik a csaj tancolt meg hasonlo. az oreg basinak volt egy kis falusi biszroja, lany elpanaszolta eletet es vegul osszemelegedtek... szerencere mar nincsenek egyut, csajnak is benott a feje lagya (igy kozel a 30 hoz)
  • Ace McCloud
    #2784
    Köszönöm elizzz5.
    Mindenesetre bizonyossan vannak ilyen esetek is, ahol az embernek csak a nyílások mérete számít és a partner személye és érzései nem fontossak, és persze előfordulhat az is hogy egy idősebb férfi halálossan beleszeret egy ilyen kialakulatlan kislányba és jól végződik az eset, de bárhogy nézem, ez nem nagyon gyakori dolog. Én mindenesetre nem tudnék a tükörbe, vagy az emberek szemébe (emelt fővel) nézni, ha csak egy ilyen védtelen kislányt tudnék megszerezni.
    És bár emberek és szokások különbözőek, szerintem valahol mélyen mindenki így van ezzel.
  • kritikuss
    #2783
    "...unod már a pocakos, szakállas Mikulást bámulni???
    Íme itt van 11 jóképű, izmos tatabányai Télapó, akik közül
    válogathatsz!!!"


    www.muscleteam.hu
  • kritikuss
    #2782
    "...unod már a pocakos, szakállas Mikulást bámulni???
    Íme itt van 11 jóképű, izmos tatabányai Télapó, akik közül
    válogathatsz!!!"


    www.muscleteam.hu
  • elizzz5
    #2781
    Ki mondta neked h érts vele egyet??Hogy jön ez ide?Én Ace McCloud hozzászólására írtam hogy egyet értek és ö nem írt bele ilyet.