3056
  • hiba
    #815
    csuda vigye!
    ez a progi allandoan kifagy de ugy hogy csak a reset segit, nem lattam ilyen 4 eve :(
    wazzup?
  • Glpetyus
    #814
    Jó lesz ez :)
    Este lezúzom ^.^
  • villar
    #813
    én meg nem tudtam kijönni a vízből))..
    megfulladtam párszor de tovább engedet a víz alatt mászkálni nem ketültem a dokihoz...
    végül a gerillák könyörültem meg rajtam és motorcsónakból lelőttek(((
  • démonigyerek
    #812
    kicsit bugos :D
  • Drawain
    #811
    Leszállás közben vhogy átestem a kifutópálya alá, és lazán tudtam a pálya alatt repkedni, csak akkor robbantam szét, mikor vissza akartam térni a helyes dimenzióba :)

  • wedge31
    #810
    Eddig is voltak nehéz küldik,de ez/indiánokat kell kiszabaditani a maffiozóktól/már brutális.Nyitásnak beszórtam négy gránátot,toronyból őrszem kilőve,medium páncél felvéve azt még ez is kevés.Ráadásul valószinü,hogy időre megy a teleprelépéstől/bár visszaszámlálás nincs/mert ha beállok valahova lődőzni rövid idő múlva failed mission.
  • Curtis
    #809
    Hali,


    Volt egy akkora bug, hogy azt hittem behugyálok a röhögéstől (de inkább sírnom kellett volna). A tó közepén a rendőr FEJJEL LEFELÉ motorcsónakázott a vízen. Simán. Először azt hittem, hogy valamit sodor a víz, de mikor meghallottam a berregést és lemerültem, láttam, hogy az egy hajó és egy fakabát vezeti. Elképesztő. :-)
  • Drawain
    #808
    Van pár másik apróbb, de annál zavaróbb hiba :). Pl jó lenne ha dudálásra arrébbkúsznának már azok az istenverte gyalogosok; ha egy olyan küldetéshez ahol fel kell robbantani 3 helikoptert, akkor legalább 3 páncéltörőt adnának :); nem tűnnének el az autók, ha eltávolodsz tőlük (sokszor megtörténik)!!!; a fényképezőgéppel lehetne fényképezni, a hangosbemondóval hangosbemondani, a mikrofonnal kihallgatni, úgy hogy hasznuk is legyen :)
  • Coolfire
    #807
    nem közvetlenül a mólóra kell ugrani hanem melette simán felszaladsz a parton és uána simán fellép a mólóra is
    még mindíg nemtom mitkell csinálni a tetőn plz help aki tudja
  • démonigyerek
    #806
    jó ez a game
    járkálok a dzsungelba egyszercsakak a maffiások elkezdenek fák mögűl lőni
    kicsit meglepődtem
  • ThugEdge
    #805
    sztem akkor is kell majd a peccs,mert az nem állja,hogy repkednek itt a jobbnál-jobb vasak és igaziból mindenki/majdnem mindenki szenved vele és külfődi fórumokon is kb ue van
  • villar
    #804
    fileshare
  • vilmoskka
    #803
    az micsoda?
  • villar
    #802
    emule pluson is fenn van már
  • vilmoskka
    #801
    Figyu ti honnan töltöttétek le a működő verziót?(Ha lehet ingyenes legyen)
    Ez mitől van:::

    Xenus.exe Alkalmazáshiba
    Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc000001d). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra.

    Ez a Boiling Point
    lécci help
    thx
  • koki44
    #800
    Jó de nekem még az autóra se akar felugrani hanem megáll és nem mozdul sehova csak hátra.
  • koki44
    #799
    És hol, mert nekem hátul nem akar a vízből felkapaszkodni a pallóra.
  • koki44
    #798
    Ha nem jön be az előző akkor meg így. Köszi
  • koki44
    #797
    oks akkor most megpróbálom.
  • Coolfire
    #796
    ennek memória kell sok csak de mennifog
  • démonigyerek
    #795
    menni fog
    a videókard itt nem is olyan lényeg
  • Nadi
    #794
    Szerintetek ezen a konfigon futni fog?
    ASUS A7N8X 2.0
    AMD 2.6+
    2*512RAM(400Mhz)
    Geforce FX 5700LE

    Remélem menni fog, mert sok jót hallottam róla.....
  • Coolfire
    #793
    don pedro-hoz én személyszerint beúsztam:D onnan a legjobb menni szentem nemkell senkinek fizetni hülye kódokért meg szarokért csak beúszol hátul van 3ór meg fent a medencénél 3 és ennyi utána simán besétálok hozzá
  • Coolfire
    #792
    jah amúgy nemtom de nekem most elég erős a gépen szerencsére de ígyis megfosatja mediumon a kicsikém szal szentem ezzel a 25x25 ös tereppel jól betettek sokaknak
  • Coolfire
    #791
    hát én a maffiával húztam ujjat szóval nekem nemvolt gond viszont az elején amikor donpedro házárol kelett volna infó tőlük igencsak megszenvedtem vele meg amikor laptopot kelett lopni aztis sokadszorra csináltam meg de szintén mentek töltök módszerrel:D
  • Dave000
    #790
    én is ott tartok, ez a bajom nekem is, csak én a határőrökhöz nem mehet oda se, mert elég rossz viszonyban vagyok velük... vagy nem lőnek le azonnal?
  • Dave000
    #789
    lépek kettőt és mentek :DDD, utána ha megölnek (elég soxor előfordul), visszatöltöm és tanulva hibáimból megpróbálom másképp. Amikor ki kellett nyírni a Hadsereg vezetőjét (Colonel vagy vmi ilyesmi a neve), azt kb. 20x töltöttem újra. Foglalj be egyedül egy egész hadibázist, lol.
  • Coolfire
    #788
    Hát nemtom srácok én sem rég kezdtem vagyis reggel 10töl zúzom:D
    de a főszálat csak nemrég kezdtem és miután másodszor is visszamegyek az újságíróhoz kinyírják én felmegyek a tetőre "nyomokat keresni" és kurvára nemtalálok semmit:D
    elmentem a határőrszerűekhez ők elküldtek vmi útszéi koccsmába ahol gringoval jól bebasztunk de előbre nemjutottam...
    plz mitkell csinálni? vagy mitkell a tetőnn keresni? stb...
  • bazza
    #787
    a "rambózós" küldiket hogy csináljátok meg? MErt én próbáltam rambózgatva, de hamar kinyiffantam...
  • Dave000
    #786
    én akkor nem mentem be, hanem elmentem a maffiához és azt mondta a csávó ha csinálok neki 3 küldit, leszervez egy találkát Don Pedroval, meg is csináltam, utána még kért 3000-et azt is megkapta (mivel a 3. küldiért pont annyit kaptam :D), utána elmentem Don Pedro-hoz és simán bejutottam, a kapu mellet van egy kaputelefon, azzal lehet kinyitni a kaput aztán bemenni kocsival.
  • villar
    #785
    híd alatt ami nyugatra vezet ki a városból
  • Shep
    #784
    az ok de hol találom, mihez van közel, minden szart megtaláltam csak azt nem.
  • Adam II
    #783
    ÓÓÓ akkor ez simán menni fog! Holnap lesz meg MÁR ALIG VÁROM
  • grebber
    #782
    A főszál majd egy kocsmába (bárba vezet) táncol is benne egy jó bébi :)
  • Shep
    #781
    nag vicc volt, de ettől függetlenül a kocsma hol van?
  • mike369
    #780
    akkor ne ruhát vegyél, hanem orrcseppet!
  • Shep
    #779
    hol a fenében van a kocsma mert marhára nem találom, lehet venni ruhát is vagy mi a fene mert az esőben tüsszentget az emberem meg ilyenek.
  • bazza
    #778
    bazzmeg, ez télleg hardcore gém...az első missönt se tom megcsinálni! :DD
  • mike369
    #777
    Recommended
    Operating System: Windows XP
    Processor: CPU Pentium 4 2.4GHz or Athlon 2200
    Video Card: Geforce FX 5700 or Radeon 9600 or higher
    CD-ROM: CDRom 52x or DVD Rom 16x
    RAM: 512 MB RAM

    Minimum
    Operating System: Windows 98/2000/ME/XP
    Processor: Pentium PIII 800 MHz Processor or AMD Athlon
    Video Card: NVIDIA GeForce™ or ATI Radeon™ 7000 or higher
    CD-ROM: 4X or Faster
    RAM: 256 MB RAM

    Nálam döccmentesen fut! Tessék beállításokat buherálni! ;)
  • Adam II
    #776
    Mi a minimum és az ajánlott gépigény??