3056
  • Glpetyus
    #855
    Nálad hogy fut a gém?
    Gyakorlatilag ugyanilyen a gépem,csak a procim kissebb,azért kérdem :)
  • Drawain
    #854
    Reloaded változat ugyanaz mint Clonecd+crack
  • Drawain
    #853
    Engem az első faszi például a katonai bázisa küldött, én az ő szolgálatukba léptem, és governemntel írtom a maffiát, mégis a főküldit is csinálom ;)

    De egyébként bárkihez állhatsz ;)
  • Drawain
    #852
    Szerintem mielőtt hülyeségeket beszélsz kicsit tájékozódjál légyszíves :). A memóriát ugyanúgy lehet defragolni mint egy vinyót; ilyenkor a programok után ott maradt felesleges memóriacímekhez tartozó tartalmakat szabadítja fel a program. Ennek van egy olyan hátulütője, ugyanis ha nem működik tökéletesen a program akkor kiszedhet a memóriából fontos elemeket is, amit a program automatikusan visszatölt később, így inkább lassít mint gyorsít. Amíg ilyet használtam kb annyiszor volt gyorsabb a gépem, ahányszor a defragolásból, vagy annak hibájából lassabb is, szóval lényegében nem volt változás.
  • Solid Snake
    #851
    Kapásból :)
  • Istencsászár
    #850
    kira még mindig nemmegy a colne cds, reloded verzió megy kapásból vagy le se szedjem?
  • wedge31
    #849
    Nemtom mér írjátok,hogy a főszálon a maffiának kell dolgozni mert ez nem így van.Az elejétől írtom őket/szó nélkül lövök/és lazán tudok haladni így is.Ez egy szabad világ annak dolgozol akinnek akarsz.
  • démonigyerek
    #848
    ajjó
  • bazza
    #847
    én is beszéltem a szekesztővel az elején, de engem röktön a bárba küldött, semmi hajókázásról nem volt szó...:|
  • grebber
    #846
    Kösz.Na léptem is vissza gamezni :)
  • Glpetyus
    #845
    Ohh...sok sikert ^.^
  • grebber
    #844
    Semmikép mert vizsgázom :(
  • Glpetyus
    #843
    LOL :D
  • grebber
    #842
    SPOILER!!!

    Végigjátszás: Menj oda ahol a piros X van és beszélj az ott lévő személlyel. :)
  • Glpetyus
    #841
    Nemérdekes.Téged ismerve ma,vagy holnap végignyomod :P
  • hiba
    #840
    Nalam surun lefagy a jatek visszatoltesnel van erre valami gyogyir? :(
  • grebber
    #839
    Persze kb a game 100adánál sem vagyok.Ez kb az első másfél óra.
  • Glpetyus
    #838
    Összedobhatnál majd egy végigjátszást :P
  • démonigyerek
    #837
    te gondolom a mafiás faszihoz mentél
  • grebber
    #836
    Engem érdekes modon a szálak mindig vezetnek tovább valamit nem jól csinálsz nem beszélsz amiről csak lehet.
    Nemtudom mi van nálad.
  • démonigyerek
    #835
    én amikor a hajóstól megyek a bárba
    az nem ad munkát(a pultos azaz a báros)
    mit kell csinálni?
  • Dave000
    #834
    én is pont ott tartok. ott van egy indián árus az zsét kér az infoért, vagy el kell menni a határőrökhöz (ahová én nem tudok, mert roszbann vok velük egy kicsit, és azonnal leszednek :D), most itt tartok, nem tom hova menjek, vszínűleg csinálok küldit a maffiánál, és adok pénzt a köcsög árusnak, hogy ugassa el mi volt pontosan.
  • grebber
    #833
    Ugy hogy követem a főszálat.
    Kezdödik a játék mondja menjek az X-hez.Ott beszélek vele mondja menjek a csonakos faszihoz.Beszélek vele + csonákázom kicsit.Mondja menjek el ismét piros X.
    És egyszer csak kikötök a maffiánál.Beszéltem a fönökkel és ad melót.

    Ezen mit nem lehet érteni?Vagy olyan nehéz a piros Xhez menni meg beszélni akivel kell?
  • démonigyerek
    #832
    hogy dolgozol a maffiával?
  • grebber
    #831
    Én pl a főszálat csinálom a maffia első küldije hogy lopjam el a katonai bázisról dokumentumokat.1100peso járt érte.
    1. küldiben meg elküld a halál faszára :)
  • démonigyerek
    #830
    valaki #823?
  • koki44
    #829
    Én se jöttem még rá pedig folyamatosan beragad.
  • démonigyerek
    #828
    a fegyvert hogy lehet tisztítani?
  • M@TriX
    #827
    nem kell midnen elhinni, csodát nem tudnak csinálni, ha van egy jól karbantartott wined akkor ilyenre nemigen van szükséged, ha sok szemét progi van felrakva meg autostartba nyomva, akkor enyhíteni tud a helyzeten, de mivel állandóan fut ezért maga is foglalja a mmemet :)
  • SNAKE01
    #826
    Csáó!!!!!!!Azt szeretném kérdezni hogy mért van az hogy 10-percig normálisan megy a játék utána lefagy vagy elmegy a kép a monitoron!!!!(De mostanában minden játéknál.)Valaki segítsen !!!!!!!!!!
  • koki44
    #825
    Ezt írják róla -Leírás: A memóriában a programok gyorsabb futását és a memória felszabadítását eredményezi. Kétféle módszer közül választhatunk kézi ill. az automatikus melyet a memóriaőr végzi el, gondoskodva a rendszer hosszú ideig tartó hatékonyságáról. A Feladatkezelőben áttekinthetjük a futó feladatokat leállíthatjuk azokat, amelyekre nincs szükség.Nagyon hatékony progi !
  • M@TriX
    #824
    a memóriát tudtommal nemigen lehet defragolni :)
    max kiüríteni belőle a szemetet, de az meg hülyeség, mert ne tartsál szemetet a windówzodba.
    játszani meg úgy kell ha akad, hogy winrestart és egyből gémet indítasz így valszeg nem lesz benne semmi, kivéve az autostartos programokat amiket persze ki kell irtani.
  • démonigyerek
    #823
    hogy lehet pézt szerezni?
    mert mikor az elején megcvsinálom a hajósat, akkor levesz pénz
    és nem marad 500peso a bar vezetőjének
    és nemad feladatot
    ha bandáknak csinálok küldit azok fizetnek?
    mert most indiánoknak segítek
  • koki44
    #822
    Igen memóriát. Akkor szerintetek inkább árt?
  • Drawain
    #821
    Nah valaki aki már ott tart, hogy megölik az editort és a gyilkost kell keresni, meg tudná mondani, hogy hol van az a szemtanú aki látta kimenni a városból a kocsit? Az persze már megvan amelyik látta elhajtani, de a második tanú kellene.
  • Drawain
    #820
    Szerintem nem vinyót defragol, hanem memóriát ;)
  • M@TriX
    #819
    ez nem feltétlenül háttérbewn futó, hanem gondolom gyorsabban defragol (rendezia winyót), de szerintem inkább érdemes rászánni azt a pár órát, mondjuk éjszaka bekapcoslva hagyod ha nagy a winyó, vagy amikor nem agy otthon aztán had rendezze a dolgait a gép nyugodtan.
  • Drawain
    #818
    Szerintem minden plusz program a háttérben csak árt neki :)
  • koki44
    #817
    Szerintetek ez a program használ valamit vagy ártok vele? Fast Defrag 2 Professional.
  • M@TriX
    #816
    gondolom egy idő után lelövik az indiánokat nem? nekem még nincs meg nem játszottam vele csak gondolom. vagy a nagy lövöldözésbe, nem lehet, hogy a közben kiszabadult indiánokat is leszedted? :)